Hoe valt baby Gap

29-06-2010 09:51 30 berichten
Alle reacties Link kopieren
Mijn man heeft binnenkort een tripje naar Amerika en ik wil hem wat Gap kleding voor de kinderen mee laten nemen.

Voor de oudste 2 weet ik de maten en vind ik Gap behoorlijk groot vallen. Maar met baby Gap heb ik nog geen ervaring. Heb wat gegoogled en kom tot de conclusie dat baby Gap juist heel klein valt (zou voor baby zoon van ruim 10 maanden, die qua lengte en gewicht een heel gemiddeld kind is, mt 18-24 mnd moeten nemen!).

Zijn er hier ervaringsdeskundigen en klopt dit?

Alvast bedankt voor de reacties.
Groot.
Wijd. Recht-toe-recht-aan. Zit weinig model in.
Alle reacties Link kopieren
volgens mij heel gek, heb in de US wat dingen gekocht voor baby. en dat heb ik vergeleken met nederlandse kleertjes (van oa v&d, h&m, feetje baby, name it). maat 0-3 maanden lijkt het meest op maat 62. maat 12-18 maanden heb ik dan weer tussen maat 74 geschaard. en dan heb ik ook nog een vestje 3-6 maanden wat inderdaad dan maat 62/68 lijkt.

qua broekjes lijkt het wel redelijk te kloppen trouwens (vergeleken in taillemaat en lengte met andere merken)

Is inderdaad wel amerikaans, en daardoor zijn de tshirts behoorlijk vierkant ja. zie je bij wel meer amerikaanse merken (tommy, ralph)
Alle reacties Link kopieren
mijn advies is eigenlijk: laat kerel een centimeter meenemen, en instrueer hem dan welke oksel-oksel lengte nodig is. denk dat je dan nog de beste inschatting hebt.
Ik heb vorig jaar in Engeland veel babygap gekocht. Dat viel heel klein. Beetje wat hier Villa Happ is. Mijn meisje heeft normaal 92/98, maar kan de 3-4 jaar ruimschoots aan.



Dus vooral niet te klein kopen.
En nu lees ik de anderen. Gek hoor! Ik heb een heel sprietje (92 cm en 11 kilo), maar de shirtjes sluiten mooi aan. Is babygap in Engeland kleiner dan in Amerika?
Ik heb ook aantal dingen van Baby Gap uit Amerika, maar ik vind er dus echt geen model inzitten. Ik heb ook een klein, slank en mager meisje. Ik zou zelf persoonlijk niet meer voor BabyGap kiezen. De dingen die ik heb gekocht, zijn vergelijkbaar met de kleding die hangt bij de Zeeman.
Alle reacties Link kopieren
Groot idd. En ik vond het ook geen geweldige kwaliteit.
Alle reacties Link kopieren
Mijn dochter is 10 maanden en draagt maat 18-24 van Baby Gap. Ze is ook wel al 80 cm, dus wel heel lang. Lijkt me dat het voor een gemiddeld kindje gewoon op maat valt of misschien heel iets kleiner dan normaal. Het is wel heel leuk spul allemaal, ik krijg er vaak complimenten over!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb het uit Engeland trouwens en het zit heel mooi, een leuk jurkje, vestje en wat T-shirtjes.
Alle reacties Link kopieren
Gewoon. Mijn koter van 9 mnd past prima in kleding tot 12 mnd maar is dan ook een fikse dame.
Alle reacties Link kopieren
Je bent al lekker geholpen zo hè?
Alle reacties Link kopieren
Ik zou je man naar een outlet sturen en schoenen mee laten nemen! Converse of Sketchers etc zijn daar veel meer soorten en leuk geprijsd.

Kinderkleren vond ik bij Gap tegenvallen, wijd allemaal en beetje saai.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb ook wat shirtjes van BabyGap uit Engeland en die vind ik juist vrij strak, vooral bij de mouwen. Het zijn ook van die stretchshirtjes met lange mouwen.
Alle reacties Link kopieren
quote:Suze2hier schreef op 29 juni 2010 @ 10:41:

Je bent al lekker geholpen zo hè?

Idd, denk dat manlief met de centimeter op pad sturen een goede optie is. Of met een shirt wat nu goed past. Maar wil zo graag een spijkertuinbroek voor babyzoon (sorry, vind ik oprecht leuk) en dat is best moeilijk nameten denk ik........

Bij de Gap kleding voor mijn grotere kinderen zitten inderdaad wat vormloze exemplaren. Maar mijn zoon staat dat eigenlijk prima (zeker vormloostype ofzo). Kwaliteit vind ik overigens prima.
Alle reacties Link kopieren
alcofrolic, hier dus ook een jochie (in de maak, dat nog wel), en zoals gezegd vind ik de broekjes die ik van babyGap heb allemaal wel vrij 'normaal' als ik dat vergelijk met andere broekjes. Dus ik zou daar de gok wel in durven nemen om de maat die bij zijn leeftijd hoort te kopen. Met shirtjes vind ik het echt veel moeilijker! Naja, in geval van twijfel: beter te groot dan te klein!
Ik heb echt heel veel GAP hier, uit de VS en uit Engeland en het valt op dat de Engelse dingen van GAP iets kleiner uitvallen in mijn ogen. Of misschien lijkt het wel zo maar het viel me wel op. Het is trouwens niet zo dat Amerikaanse dingen perse wijd en breed zijn want Abercrombie&Fitch voor volwassenen valt echt heel klein uit.

Mijn zoontje is nu bijna 20 maanden en draagt broekjes 12 tot 18 maanden en truitjes 18 tot 24 maanden. 2T is smaller dan de gewone maat 2 en die kan wel aan maar valt toch wel wat groot. De babypakjes met voetjes eraan vallen eigenlijk heel normaal. 3 tot 6 maanden als 62 en 6 tot 9 maanden als 68. Maar het ligt ook aan je kindje. De mijne is niet extreem groot en best een beetje dun. Hij weegt nu ongeveer 10,5 kilo dus echt een lichtgewicht.

Leuke basics verkopen ze ook bij Old Navy en Janie&Jack
Alle reacties Link kopieren
nu kan ik uit eigen ervaring spreken: babygap valt groooooooooooooot. minimomoman verzuipt in broekjes maat 0-3 maanden. romper valt dan nog wel mee, die is vnl wat aan de lange kant. minimomoman is trouwens ca 7 pond bij 52 cm.
Momo, man voortaan dus naar Engeland sturen
Alle reacties Link kopieren
Nou de buit is binnen. Nog niet alles gepast maar zo op het eerste gezicht valt het volgens mij klein. Manlief heeft een sweater meegenomen met capuchon in mt 12-18 mnd (bedoelt voor najaar/winter) en die is qua lengte nu al goed alleen moeten de mouwen omgeslagen worden. Beetje vreemd (of mijn zoon is niet helemaal in proportie dat kan natuurlijk ook).

Het kan ook zijn dat er verschil zit tussen de toddler en baby collectie (die maten overlappen elkaar).
Alle reacties Link kopieren
Ik heb wat rompers van babygap maar dat is bij mijn zoon geen gezicht. Hij heeft lang en smal nodig en dat is dit absoluut niet.

Nu heeft hij een vest en dat gaat redelijk. Het blijft een merk dat breed valt en dat past hem niet zo goed maar bij een buitenvest vind ik dat niet zo erg.



Maar gezien de bovenstaande reacties zijn er ook totaal andere meningen.....succes
In ieder geval bij BabyGap spullen uit UK staat er op het label in kleinere cijfers ook de maat in cm bij. Dat geeft wat meer houvast.



Mimpje, lang en smal dan past dacht ik Zara beter? Hebben ook wel leuke spullen.



En ik heb zelf geeneens kinderen..... (Leef me uit op die van mijn zus)
Alle reacties Link kopieren
quote:origineel schreef op 22 juli 2010 @ 15:38:

Momo, man voortaan dus naar Engeland sturen ja dooooeeeeeeeei. ik ga zelf wel
Alle reacties Link kopieren
http://www.puckies.nl/



Is dit wat voor je?
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven