Welkom. Je laatste bezoek was donderdag 17 mei 2012 08:27.
Dit onderwerp heeft 26 reacties, en bestaat uit 2 pagina's. Je bent momenteel op pagina 1 van 2.
De laatste reactie is geplaatst op 18-04-2010 17:22.
- De titel zegt geloof ik wel genoeg!
Wie helpt mij? Weet er iemand specifiek oefeningen/training om dergelijk rugvet (van die kwabben zeg maar, gatver het woord ook al!!) weg te krijgen? Schrok me dood toen ik dat op een foto's bij mijzefl zag!! Verder normaal postuur maar die rugkwabben wil ik echt, echt, echt heeeeeeeeeel snel kwijt!!

Herkenbaar....
Hier helpt zwemmen en gewoon iets gezonder eten.
Same herequote:zusenzo schreef op 17 april 2010 @ 22:46:
Herkenbaar....
Hier helpt zwemmen en gewoon iets gezonder eten.
- plaatselijk afvallen bestaat niet
- Je hebt een huilrug.
Zo'n droevige.
Korset kopen...and.. we call this painting finished. You should try this at home. From all of us goodbye and God bless my friend. - o ja corrigerend ondergoed = instant succes
- gewoon een paar kilo afvallen..
- Ik heb 't ook

Ben zelf van plan om te gaan zwemmen en heb ook gewichtjes gekocht om de spieren daar wat meer de trainen (zie google: "rugspieroefeningen").
Maar alleen sporten zal niet genoeg zijn, dus ik ben ook op dieet om een paar kilo af te vallen. Vroeger had ik ze namelijk niet, maar toen was ik wel iets lichter
- Mogen wij de foto's ook es zien?Loepje heeft altijd gelijk
- Afvallen en de rugspieren goed trainen d.m.v zwemmen of fitness.
- Buikvet en taillevet is moeilijker kwijt te raken...
You wont find it down there, Columbus!- Liposuctie?
Wel een mooie kleurplaatquote:
- Gadverdamme Lindy, daar gaat mijn nachtrust!The time is now.
- minder strakke BH? maar eentje die wel goed past
sorry maar dit zie ik zo vaak bij vrouwen. Helemaal niet dik maar doordat hun bh snijdt onstaan er van die rolladeruggen. Zo zonde! En als dat niet het geval is een sportschool abbo? - O jeetje! Ik weeg flink wat kilootjes teveel, maar god zij dank is mijn rug een plek waar alles mooi strak zit. Lijkt me erg moeilijk om daar af te vallen!
- /Conundrum wijzigde dit bericht op 11-10-2010 21:58 met 99%
Ben met mijn (flinke) zus naar een BH-speciaalzaak geweest, en die BH-mevrouw zei precies het omgekeerde; veel vrouwen kopen een maat te groot, waardoor de BH op de rug omhoogkruipt, en van die lelijke rollen vertoont. Een goed passende maat blijft netjes "beneden" zitten met minder rollade-effect.quote:Dakootje schreef op 18 april 2010 @ 01:03:
minder strakke BH? maar eentje die wel goed past
sorry maar dit zie ik zo vaak bij vrouwen. Helemaal niet dik maar doordat hun bh snijdt onstaan er van die rolladeruggen. Zo zonde! En als dat niet het geval is een sportschool abbo?Iets wat vier dagen bloedt en niet doodgaat is niet te vertrouwen.- verycherry ik dacht dat dat juist was met een bh waarvan de omtrek te klein is. Ze zeggen ook altijd weer iets anders

- Tja, helaas ben je gewoon te dik.
- Dus je voelde je helemaal prima over jezelf tot je die foto's zag? Zonde. Gewoon foto wegmikken en lekker door gaan met je leven.Je best doen werkt
- Afvallen okee,maar misschien helpt een bovenstukje in je eigen maat ook,deze is zo te zien zeker een maat of 3 te klein,dan wordt je een rollade.....Ervaring is de optelsom van al je fouten!
- Het is helaas nog steeds niet mogelijk om plaatselijk af te vallen. Het enige wat erop zit, is afvallen....Hoe lang ben je en hoeveel weeg je nu? Bij de meeste sportscholen kun je je vetpercentage laten opmeten....ik zou een combinatie doen van veel cardio en krachttraining....met lichte gewichten of pilates doen...en let goed op je voeding....
Sommige mensen zijn super slank, maar hebben bijvoorbeeld alleen van die vetkwabben op hun dijen..het enige wat erop zit is liposuctie..maar dat zou ik niet aanraden..het is een riskante operatie en vaak wordt je huid daarna 'bobbelig'.... - Sportschool is onzin, je verbrandt ook vet door te gaan fietsen.
Dit onderwerp heeft 26 reacties, en bestaat uit 2 pagina's. Je bent momenteel op pagina 1 van 2.
De laatste reactie is geplaatst op 18-04-2010 17:22.
















