Welkom. Je laatste bezoek was maandag 21 mei 2012 10:54.
Dit onderwerp heeft 675 reacties, en bestaat uit 28 pagina's. Je bent momenteel op pagina 1 van 28.
De laatste reactie is geplaatst op 17-03-2012 23:01.
- Ik koop best veel kleding vind ik zelf een aantal dingen staan vervolgens verloren in de kast zoals die naaldhaken doodzonde .Verder ook jurkjes die ik vervolgens niet aantrek om de een andren reden, nu heb ik vandaag gelezen over het proyect free fachion een jaar lang niet winkelen zodat je creatiever word en niet voor elk feestje naar de winkel voor iets nieuws .Ik ga dit dus proberen een jaar lang niet winkelen voor kleding ben zeer benieuwdt, Zijn er mensen die dit ook gaan doen of mij een hart onder de riem willen steken haha zodat het een mischion posibole word invp een mischion inposibile
ps ik heb moeite met schrijven
en ja daar krijg ik hulp voor
- Ik zag het ook net op tv ja!
Maar no way dat ik mee ga doen, ik weet nou al dat ik dat niet vol ga houden.
Succes!Lalalalala Pasta! - Als je best veel kleding koopt en dus een overvolle kast met kleding hebt met voldoende van alles, zowel net als sportief lijkt me het eigenlijk niet zo lastig, een jaar lang geen kleding kopen. Moet je er alleen een beetje zuinig op zijn.
- Ik ga juist zodra ik bevallen ben en weer op gewicht ben los!!!!!! heb de afgelopen jaren weinig gekocht en zit nu echt met zo'n restje waarvan het ene shirtje niet meer lekker zit, broek te strak etc etc. Maar vind het kna als je het vol houdt.
- En al je het ook als gewoonte, vermaak en ter ontspanning doet: misschien een andere hobby zoeken voor op de koopzondag, zaterdag of koopavond.borderwalk wijzigde dit bericht op 29-12-2011 19:02 met 27%
- Ik kan het wel makkelijk volhouden maar waarvoor zou je dat doen? Kan je iets winnen? Het valt toch niet te controleren of doe je het gewoon voor jezelf?Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
- Succes! ik zou het nu kunnen, bij de gedachte alleen al word ik gek. Maar respect als het je lukt.F*ck the System
- mag ik meedoen met terugwerkende kracht. Heb afgelopen jaar bijna geen kleding gekocht
- Het zou mij niet lukken. Ik koop niet veel, maar een jaar lang niets...Ik vind het best een goed idee. Zeker voor mensen die vaak miskopen doen. Maar voorlopig kom ik niet verder dan een experiment uit de Elle: 30 dagen lang elke dag een andere outfit creeeren met wat er in je kast hangt zonder te lenen of te kopen. Vind ik voorlopig al lastig genoeg...Let yourself be beautiful
- Ik ga nu wel minder kopen, want ik kan het niet kwijt.
Kasten puilen uit, vloer vol me schoenen...
Al heb ik sinds de zomer al minder gekocht en sowieso z.v.m. in de afprijzing en wat ECHT nodig/handig is en niet voor een leuke avond.. - haha ja na ja ik doe het voor mezelf omdat ik vind dat ik bewuster moet nadenken over kleding aankopen omdat ik dus vaak een miskoop heb en ik maar eigelijk hooguit 50 euro per maand aan kleding kan besteden en ik net kleding kast opgeruimd heb en ook like 5 spijkerbroeken heb en volgens mij 4 jurkjes die ik nooit aanheb dus als ik een jaar geen kleding koop kan een keer iets duurs kopen ach het lijkt mij een uitdaging dat vooral
- Ik doe met je mee.....even getwijfeld maar het is gunstig voor milieu en mijn portemonnee dus waarom niet, ik ga het zelfs proberen voor mijn kinderen (4 en 2 jaar) omdat ik het echt een slechte eigenschap vind van mezelf dat ik zoveel waarde hecht aan kleding. Ik heb nu ook net nieuwe schoenen dus ik kom een heel eind! En hoe ga jij het aanpakken diva?with good friends, a road is never long...
- .anoniem36118813 wijzigde dit bericht op 30-12-2011 00:56 met 98%
- Ik heb al 2,5 jaar amper kleren gekocht. Creatief word ik er niet echt van, wel een beetje verdrietig.
- Ik zou willen dat ik dat kon, wat ik op jaarbasis aan kleding uitgeef koop jemet gemak een leuke auto voor. En, ook ik denk soms, waarom koop ik dat allemaal...Ik word vrolijk van winkelen, als ik een rotdag heb, vorlijkt dat me weer op..eigenlijk wel triest
Always dress cute, life\'s too short to just blend in :)
ik geef tegenwoordig meteen iets weg al sik iets nieuws heb gekocht, maar t is idd altijd proppen en teveel spullen, eigenlijk best zinloos..als ik bedenk dat ik ook nog drie dagen per week bedrijfskleding draagquote:Ksenija schreef op 29 december 2011 @ 19:10:
Ik ga nu wel minder kopen, want ik kan het niet kwijt.
Kasten puilen uit, vloer vol me schoenen...
Al heb ik sinds de zomer al minder gekocht en sowieso z.v.m. in de afprijzing en wat ECHT nodig/handig is en niet voor een leuke avond..Always dress cute, life\'s too short to just blend in :)- quote:cestla4 schreef op 29 december 2011 @ 19:15:
Ik doe met je mee.....even getwijfeld maar het is gunstig voor milieu en mijn portemonnee dus waarom niet, ik ga het zelfs proberen voor mijn kinderen (4 en 2 jaar) omdat ik het echt een slechte eigenschap vind van mezelf dat ik zoveel waarde hecht aan kleding. Ik heb nu ook net nieuwe schoenen dus ik kom een heel eind! En hoe ga jij het aanpakken diva?
oke lijkt me wel iets lastiger met de kindren of valt dit mee?
ik heb vandaag mijn laaste besteling bij h en m gedaan 4 truiten 1 thirt verder heb ik like 5 spijkerbroeken waarvan ik er twee wil oplapen met steentjes er op zetten of zo iets , schoenen heb ik ook stuk of 7 paar thirt ook een hele stapel dus in pernsciepe moet het lukken, alleen voor carnaval word balen mag dan ook geen nieuwe outfit haha
Ik wordt er zelf ook chaotisch van, ken je dat?quote:Jetty1969 schreef op 29 december 2011 @ 19:24:
[...]
ik geef tegenwoordig meteen iets weg al sik iets nieuws heb gekocht, maar t is idd altijd proppen en teveel spullen, eigenlijk best zinloos..als ik bedenk dat ik ook nog drie dagen per week bedrijfskleding draag
ik ken dit helaas daarom deze uitdaging ik wil proberen of ik dat fijne gevoel op een andre manier kan krijgenquote:Jetty1969 schreef op 29 december 2011 @ 19:23:
Ik zou willen dat ik dat kon, wat ik op jaarbasis aan kleding uitgeef koop jemet gemak een leuke auto voor. En, ook ik denk soms, waarom koop ik dat allemaal...Ik word vrolijk van winkelen, als ik een rotdag heb, vorlijkt dat me weer op..eigenlijk wel triest
- Jetty,
Weet je wat pas zielig is? Dat 1 van m'n doelen is om ooit zoveel kleding te kunnen kopen zoals jij doet (ik volg stiekem het topic wat jullie elke dag dragen)
Lijkt me heerlijk gewoon, zo shoppen! Erg hè
En ik shop nu al best veel. Een jaar geen kleding kopen? Ik probeer het niet eens, tis m'n hobby
Its me...die met die moeilijke naam. - Ik zou aan zo iets nooit mee doen. Ik heb niet veel kleding en koop alleen als iets versleten is of nodig is.
- @ trukoois, dan weet je ook waarom ik zo in het leven sta waarschijnlijk, vroeger was ik heel erg spaarderig enz, maar heb geen aspiraties meer om rijk dood te gaan. Grappig dat je dat topic ook volgt, ga je ook eens posten??
Always dress cute, life\'s too short to just blend in :)
Ik wil best meedoen, maar dan eerst voor een maandquote:divafiary schreef op 29 december 2011 @ 19:28:
[...]
ik ken dit helaas daarom deze uitdaging ik wil proberen of ik dat fijne gevoel op een andre manier kan krijgen
, dat zou voor mij al geweldig zijn, aangezien ik wel drie keer per week met iets thuis kom
( ik heb een slap excuus, werk in de winkelstraat waar de mooiste kledingzaken zitten, denk merken als save the queen, sarah pacini, expresso, summum enz enz enz )Always dress cute, life\'s too short to just blend in :)- Ik houd dat niet vol. Al was het maar omdat ik op dit moment echt niet genoeg ondergoed heb om een jaar mee door te komen en je volgens die actie ook geen ondergoed mag kopen..
- ik wil ook wel meedoen met terugwerkende kracht oktober 2010 voor het laatst een legging gekocht met een shirt... vanaf toen niks meer

















