Welkom. Je laatste bezoek was maandag 21 mei 2012 12:52.

Snel inloggen of registreer jezelf - (Wachtwoord vergeten?)

  1. Viva
  2. Forum
  3. Seks
  4. Sperma delen...

Dit onderwerp heeft 105 reacties, en bestaat uit 5 pagina's. Je bent momenteel op pagina 1 van 5.
De laatste reactie is geplaatst op 05-01-2012 18:37.

[ Sperma delen... - Pagina 1 ]

Ga naar een onderdeel

  1. Ik sta open voor nieuwe ideetjes...het kan mij niet gek genoeg zijn...

    Mijn vriend wil dat ik hem lekker stevig en lang pijp...en als hij net is klaargekomen in mijn mond wil hij heerlijk met me tongzoenen...dus met zijn zaad in mijn mond!
    Zijn er mensen hier die daar ervaring mee hebben?
    Mannen die dan willen tongen? Ik ben niet vies van zijn sperma...vind het zelfs een hele geile gedachte! Maar wat vind de gemiddelde man hier eigenlijk van?
    KUS
    B. Licious



  1. Dat noemen ze snowballen. Ja, ervaring mee.

    Silence is a source of great strength.


  2. Ik wil niet met je kussen Bella.



  3. Niet? :smooch:
    quote:
    Mac123 schreef op 31 oktober 2011 @ 22:18:
    Ik wil niet met je kussen Bella.



  4. quote:
    istar_ schreef op 31 oktober 2011 @ 22:16:
    Dat noemen ze snowballen. Ja, ervaring mee.
    Snowballen....weer wat geleerd! :) was het jouw idee of van je partner?



  5. Sorry..Ook al is het mijn eigen fabrikaat, dat gaat mij een stap te ver. Als het doorgeslikt is wil ik wel weer tongen maar niet als het nog in haar mond rondzwemt.

    Slikken is overigens ook geen must voor mij, ik kom alleen klaar in haar mond als er om gevraagd word...Zelf kom ik niet echt top klaar dan..

    Snowballen? Ha, geinig. Maar niets voor mij dus..

    I always tell the truth, even when I lie..


  6. quote:
    rakim schreef op 31 oktober 2011 @ 22:20:
    Sorry..Ook al is het mijn eigen fabrikaat, dat gaat mij een stap te ver. Als het doorgeslikt is wil ik wel weer tongen maar niet als het nog in haar mond rondzwemt.

    Slikken is overigens ook geen must voor mij, ik kom alleen klaar in haar mond als er om gevraagd word...Zelf kom ik niet echt top klaar dan..

    Snowballen? Ha, geinig. Maar niets voor mij dus..
    Rakim, daarom vroeg ik ook naar de ervaringen van mannen...ik vind het een zeldzaam iets dat een man dat geil vind...misschien het idee toch? maar je komt ook niet lekker klaar in de mond? waar heeft dat mee te maken?



  7. Ja hoor seks = vies, seks = lekker...

    Geniaal, vrouwen komen niet alleen van venus - CW


  8. Mijn man lijkt het wel wat, maar mij niet.



  9. Dat komt omdat ik mij onbewust ga inhouden als het klaarkom moment daar is..Kan mij niet volledig los gooien dan..Zo van: ooooh shit ik ga komen zo..tering dat wordt heftig oh nee dat kan niet want dat slikt ze nooit weg oh dan maar wat rustiger komen oh dat wordt lastig..inhouden dan maar dan slikt het wat relaxter..

    Snapje?

    I always tell the truth, even when I lie..


  10. Ken wel een paar mannen die het idee wel geil vinden, maar bij de uitvoering toch maar afzien. Zijn mannen dan vies van hun eigen zaad?



  11. Ik heb zojuist eeven naar filmpjes gezocht op het web maar dan krijg je toch vooral dames te zien die samen 'snowballen'...

    ik merk wel dat er toch wel een soort van taboe heerst rondom dit onderwerp...
    Vinden we het soms vies?

    kus
    B. Licious



  12. quote:
    rakim schreef op 31 oktober 2011 @ 22:28:
    Dat komt omdat ik mij onbewust ga inhouden als het klaarkom moment daar is..Kan mij niet volledig los gooien dan..Zo van: ooooh shit ik ga komen zo..tering dat wordt heftig oh nee dat kan niet want dat slikt ze nooit weg oh dan maar wat rustiger komen oh dat wordt lastig..inhouden dan maar dan slikt het wat relaxter..

    Snapje?


    Rakim. Dat heeft dus beetje te maken met de grote hoeveelheden sperma je produceert...je wilniet dat je vriendin stikt ;-) je kan niet volluit los gaan.. Snappem.

    Kus
    Bella



  13. Ik denk dat ik wel vies ben van mijn eigen zaad ja. We hebben met vrienden het wel is er over gehad of we onze eigen zaad wilden proeven..Van de vijf was er 1 die dat wilde doen en het ook gedaan heeft..In principe had hij een ijzersterk argument, als ik wil dat een vrouw slikt dan moet ik toch zelf weten hoe het proeft..

    Toch haakten er vier af...

    I always tell the truth, even when I lie..


  14. Ik hou ook wel van een beetje ' vies' , en vind het heerlijk als een man daarvan houdt.

    And I wonder if I ever cross your mind, for me it happens all the time.


  15. Jij bent toch de braafste van de klas?

    Dit is mijn uitspraak en daar zult u het mee moeten doen.........


  16. Rakim? Maar waarom? Je bent toch niet vies van jezelf?



  17. Hangt dat ook niet van de vriendin in kwestie af? Bedoel... ik stik niet hoor... bring it on ;) Als je weet dat het oke is, is het dan niet relaxter?

    Ik ben weleens direct na het klaarkomen gezoend, nog voor ik het in kon slikken... maar geloof niet dat dat nou specifiek was omdat dat geil zou zijn, meer dat het m niet boeide en hij gewoon direct wilde zoenen. Denk ik...

    Maarre... snowballze hoor :)



  18. Ik heb er nooit problemen mee gehad. Je bent inderdaad toch niet vies als man zijnde van je eigen sperma ? en dan verwacht je wel dat een vrouw het wel slikt. Vind dat heel vreemd.

    Behalve tongzoenen na te zijn gepijpt en klaarkomen, was het ook normaal om gewoon mijn vriendin haar kutje te likken nadat ik was klaar gekomen, oa standje 69. Dan krijg je toch ook echt wel sperma ed in je mond.

    Zoals Stewardess aangeeft, een beetje vies is niet vies, een beetje vies is gewoon lekker.



  19. Geen idee waarom Zaritee. Maar wat ik al zei, 4 van de 5 waren niet bereid het te doen..Nou zijn wij niet een valide steekproef gok ik maar toch, ik denk dat de meerderheid het niet doet.

    Gimmemore..Dat klopt denk ik wel, ik heb geen ervaringen met vrouwen die zeggen geef me meer maar enkel met vrouwen die het doen om de man te plezieren en dan hoeft het voor mij niet zo eigenlijk, dan ga ik blokkeren :)

    I always tell the truth, even when I lie..


  20. Sommige mannen zijn idd echt vies van hun eigen sperma (en overige - ook vrouwelijke - lichaamssappen.
    Spreek uit ervaring.
    Erg jammere ervaring overigens want ook ik hou wel van een beetje vies. Gelukkig mijn huidige vriend ook!
    Snowballen is voor mij ook nieuw (de naam althans). Nooit bewust gedaan. Maar kan me zomaar voorstellen dat die van mij het wil uitproberen als ie dit leest ;-)



  21. Mwoh. Ik zit er niet op te wachten om haar mond uit te likken nadat ik daarin klaargekomen ben maar gewoon tongen na het doorslikken vind ik geen enkel punt.

    Ze hoeft er ook niet mee te gaan gorgelen ofzo.

    Ergens las ik op het forum: sex is vies als je niet geil bent. Ongeveer 2 seconden nadat ik klaargekomen ben, ben ik niet geil meer. Dan kom ik in een andere modus. Dan hoeft al dat gedoe met die lichaamssappen niet meer zo, ook al is het van mezelf.

    Computer says no


  22. Wat goor zeg. Zelfs als ik heel veel van iemand hou zit ik hier niet om te springen. Ik zou erop afknappen eerlijk gezegd.

    Ik zit weleens naar dat soort taferelen te kijken op het pornokanaal. Dan heeft ie haar eerst in haar hol genomen en daarna gaan ze zoenen. En daarna zoent ze ook nog een ander. Ik snap niet wat ze bezielt. Misschien betaalt het wel erg goed. :)

    Wat ik ook goor vind dat is als mannen klaarkomen in haar gezicht. Het nut ervan ontgaat me. Had hij niet ernaast kunnen richten? Ik denk dat de pornobazen denken dat de kijker het erg opwindend vindt. Maar ik weet niet waarom.

    Ook dit is vergankelijk


  23. Er zijn hierop verschillende variaties. Mond en vagina uitlikken als daar sperma achterblijft. Vanwege veilige seks (ONS, betaalde seks, swingseks) is sperma uit vagina likken vrijwel niet te realiseren.

    Ik weet niet of deze variant ook bestaat: Ik bef een vrouw, en zij gaat direct daarna met mij tongzoenen. Dan gaat het om vaginaal vocht i.p.v. sperma.

    Ik ben niet vies van mijn eigen sperma, ook niet van vaginaal vocht van een vrouw. Ik ben wel vies van sperma van een ander.

    Ik ben Ikbenik niet.


  24. quote:
    johand schreef op 31 oktober 2011 @ 22:44:Je bent inderdaad toch niet vies als man zijnde van je eigen sperma ? en dan verwacht je wel dat een vrouw het wel slikt.
    Ik zou niet weten waarom ik niet vies zou kunnen zijn van mijn eigen sperma. En ik verwacht niet dat een vrouw het doorslikt.

    We hebben in dit land 4 seizoenen, te weten herfst, herfst, herfst en winter.