Welkom. Je laatste bezoek was dinsdag 22 mei 2012 11:24.
Dit onderwerp heeft 2598 reacties, en bestaat uit 104 pagina's. Je bent momenteel op pagina 1 van 104.
De laatste reactie is geplaatst op 11-02-2012 17:33.
- Ruim 2 weken geleden had ik, na lang proberen zwanger te worden, eindelijk weer eens een positieve test in handen.
Volgens berekeningen ben ik 2 augustus 2012 uitgerekend.
Ik hou al een tijdje de pijler "zwanger" in de gaten om te kijken of er een onderwerp "augustus 2012" tussen stond.
Het duurt me nu echt te lang, vandaar dat ik zelf de stoute schoenen maar aan trek.
Wie is er nog meer uitgerekend in augustus 2012 en schrijft er gezellig mee??
Groetjes MaatjeNaam Leeftijd Uitgerekende datum Kindje Bijzonderheden snoezepoes 29 jaar 28 juli 3e
klopt!nicole123 31 jaar 31 juli 1e
klopt! 12-03 20-weken echoDodododo 32 jaar 31 juli 1e
klop!Maatje28 32 jaar 1 augustus 1e
klopt! 20-02 echoZoete 36 jaar 1 augustus 1e
klopt! 14-03 20-weken echokroos 33 jaar 1 augustus 1e
klopt! 14-03 20-weken echo1982Juutje 29 jaar 1 augustus 1e
klopt! 15-02 pretechoallie81 30 jaar 2 augustus 1e
klopt!Wendeke 29 jaar 3 augustus 1e
klopt!Jetje83 28 jaar 3 augustus 1e
klopt!eefdeneef 31jaar 3 augustus 1e
klopt! jolandaelmo 34 jaar 4 augustus 2e
klopt! 06-02 afspraak VKnero 28 jaar 4 augustus 2e
klopt!Kwimmie 33 jaar 4 augustus 2e
klopt! 16-03 20-weken echobrigitte074 37 jaar 9 augustus 1e
klopt!mellanie1986 25 jaar 9 augustus 2e
klopt!rijstkorrel 38 jaar 10 augustus 2e
klopt! 23-02 VKlizliz 28 jaar 11 augustus 1e
klopt! 01-02 combinatietesttoetje89 23 jaar 12 augustus 1e
klopt! 06-02 echoChryssa 30 jaar 13 augustus 2e
klopt! 23-02 VKbubblezz 23 jaar 15 augustus 1e
klopt!Amandine78 33 jaar 16 augustus 4e
klopt! 06-02 termijnechobianca2545 23 jaar 16 augustus 2e
klopt!orchidee355 36 jaar 17 augustus 3e
klopt!10-02 combinatietestzivaa 31 jaar 17 augustus 2e
klopt!Loisssss 31 jaar 18 augustus 2eLois*
klopt! beetjegek 32 jaar 18 augustus 2e
klopt! Myself82 29 jaar 18 augustus 1e
klopt!pollie22 31 jaar 19 augustus 1e
klopt!14-02 afspraak VKannepan 24 jaar 19 augustus 1e
klopt! 08-02 12-weken echo
12 WEKEN GRENS! 
rammelkont ? 20 augustus 3e
klopt! 28-02 echo gyn.sonnebloem 28 jaar 21 augustus 1e
klopt! hellotittyl 29 jaar 26 augustus 2e
klopt! Roosje4 37 jaar 27 augustus 4e
klopt! 10-02 nekplooimeting en uitslag combitestbeckster 29 jaar 29 augustus 1e
klopt! 03-02 termijnechomartje55 31 jaar 3 september 1e
klopt! 16-02 termijnecho
De tabel is opgeschoond. Mocht ik je er uitgehaald hebben en wil je er graag weer in, let me know. Liefst vetgedrukt of in hoofdletters.
voor damira, Isis, Marjolein1986, dreamglasses, Caatje42 en suus1303 Maatje28 wijzigde dit bericht op 06-02-2012 18:08 met 221%
- O wat fijn, gefeliciteerd!
Ik moet nog een paar dagen wachten voor ik weet of ik in augustus ben uitgerekend... zo ja, dan meld ik mij zeker!
Trouwens mijn dochter is op 1 aug (2010) geboren! Prachtige datum!Zo, de waarheid is maar weer gezegd. - Dan hoop ik je snel terug te zien!! Wat zegt je gevoel?
- Ik ben ook nog in afwachting... is het gelukt dan zie je ook mij weer terug! over 2 dagen!Met beide voeten op de grond, kom je geen stap vooruit
- Ik weet het niet hoor... van de week was ik erg misselijk; wist haast zéker dat ik zwanger was, ben anders nooit misselijk. Maar knapte de volgende dag weer op en toen kreeg mijn man het; had er dus helaas niks mee te maken. Balen wel. Maar nu dus gewoon afwachten (en wat duurt dat láng).Zo, de waarheid is maar weer gezegd.
- Ja dat wachten duurt ook verschrikkelijk lang! En dan nog, na een positieve test begint het echte wachten!
Ik zal zo blij zijn als die eerste 3 maanden om zijn, na een paar miskramen ben ik erg onzeker geworden.
@ queenfan, hopelijk zie ik jou hier ook terug dan! - Ik heb ook in een half jaar 2 positieve testen gehad die eindigde in miskraam/ongesteldheid, dus idd een positieve test is pas het begin :(Met beide voeten op de grond, kom je geen stap vooruit
- Nou ik ga voor je duimen!
- Gefeliciteerd! Ik hoop heel hard dat ik mij hier volgende maand mag melden (kan nog net in augustus uitgerekend zijn)
- 1001nacht... wie weet tot over een paar weken dan!
- Ik meld me alvast hoor Maatje
. Mijn datum mag hopelijk ook 2 augustus zijn. Maandag 19 december moet ik op controle bij de gyn en ik hoop zoooo dat alles goed is. - Aangenaam dames

Ik ben rijstkorrel en ik weet sinds afgelopen woensdag dat ik zwanger ben (ben uitgerekend op 12 augustus 2012). Kan nergens anders meer aan denken. Maak me ook best zorgen, ik ben 38 jaar.
Over 2 weken de eerst echo, de tijd lijkt wel stil te staan. Ben reuze benieuwd naar jullie bevindingen.
rijstkorrel - Hallo,
Mag ik ook meeschrijven? Ik zat ook al steeds te wachten op een Augustus topic! Afgelopen weekend heb ik positief getest. Als mijn eigen berekeningen kloppen, ben ik op 13 augustus 2012 uitgerekend. Het wordt ons tweede kind, we hebben al een zoon van 13 maanden.
Het is erg spannend, aangezien ik hiervoor twee miskramen heb gehad. Een hele vroege in Juni, bij ongeveer 5 weken en afgelopen Oktober bij bijna 11 weken.
Verder wat info: mijn man en ik wonen in de VS, Californië. Over 10 dagen komen we voor een vakantie naar Nederland, zoon en ik blijven drie maanden, helaas moet mijn man begin Januari weer terug vanwege zijn werk. Als alles goed gaat met deze zwangerschap zal ik de controles tijdens het eerste trimester dus in Nederland moeten laten uitvoeren. Ik heb op 6 Januari mijn eerste echo staan. - Hoi,
Ik ben als het goed is 1 aug uitgerekend. Ik had vorige week maandag een knalpositieve test ! Na een miskraam een jaar geleden ben ik erg voorzichtig. Helemaal nu ik , na twee dagen van misselijk en pijnlijke/gespannen borsten, nergens meer last van heb. Ik voel me helemaal niet meer zwanger en heb ook steeds wat buikkrampen en steken. 19 dec. heb ik de eerste echo.
Groetjes,
C. - Hey kwimmie!!
gezellig! Ik ga duimen hoor voor je de 19e (ook voor mezelf want ik moet dan ook weer)
@rijstkorrel, welkom hier en van harte gefeliciteerd! Is het je eerste kindje?
@Cryssa, jij ook welkom en van harte! Dan zal je nu in californië vast beter weer hebben dan hier! lijkt me trouwens wel fijn om het eerste trimester in nederland door te komen. Alleen jammer dat je man dan weg is.
@cahuita, welkom en ook jij gefeliciteerd! Die steken horen erbij.helaas maar maken je wel super onzeker. Ik heb het ook.k na een miskraam, al bijna 2 jaar geleden ben ik erg onzeker.
Dat gaat een spannende dag worden de 19e!!
@ - @cahuita: Nergens last van hebben hoeft geen slecht teken te zijn, hoor. Ik heb bij de zwangerschap van mijn zoon nooit last van kwaaltjes gehad. Misschien de eerste twee weken een beetje misselijk, maar daarna ging dat over en heb ik nooit meer ergens last van gehad.
- @Maatje28
Dank je wel
Dit wordt mijn tweede kindje, de eerste is al bijna uitgepuberd...Ik merk dat ik mij de eerste zwangerschap niet goed kan heugen.
@Cahuita
Heeft het zin om nu een tweede test te doen of werkt dat niet zo? - Rijstkorrel, ik kan me mijn eerste zwangerschap ook totaal niet meer herinneren en das net 2,5 jaar geleden. Weet alleen dat ik gruwelijk misselijk was en ontzettend pijn aan m'n borsten had, dat heb ik nu totaal niet. Volgens vriend zijn er wel veel dingen hetzelfde.
Ik ben wel super vergeetachtig en dan met name bij mannennamen en bij zoon had ik dat bij vrouwennamen alleen pas veeeeeeeeel later in de zwangerschap. - Ben jij ook in augustus uitgerekend Kwimmie?
Voel me zo ontzettend zwanger, kan echt niet wachten tot de echo. Vriendinnen zeggen dat ik niet te vroeg moet juichen. Ik had 16 jaar lang een koperspiraal/Mirena. Die heb ik iets meer dan 8 weken geleden laten verwijderen. Ach, ik weet het niet. Kan niet anders dan afwachten
- Dan ben je lekker snel zwanger geraakt rijstkorrel! wat fijn!
Ik zelf heb een aantal kwaaltjes. Ben zooooo moe! En mijn borsten doen erg zeer en zijn een cupmaat groter..
Misselijk ben ik niet echt, ik heb 's ochtends een beetje het gevoel alsof ik een kater heb.
Afgelopen dinsdag had ik een echo, daar was een heel vaag knippertje te zien in de verte. - Hmmm, ik herken het wel. Heb zelf ook allerlei kwaaltjes maar heb een knalroze bril op

Maar je hebt je 'garnaaltje' gezien afgelopen dinsdag?! Wat spannend. Wat is de volgende stap? - Tsja, een garnaaltje kon ik het nog niet echt noemen. Eerder een erwt!
De 19e mag ik weer, dan moet het wel wat duidelijker zijn. Vorige keer stopte het hartje er mee tussen de 2e en 3e echo. Dus voorlopig zit ik nog wel even in de stress! - Hoi!
Ik schrijf al een paar weken mee bij het juli-topic, maar volgens mij hoor ik daar niet.
2,5 week geleden positief getest en nu volgens eigen berekeningen net 6 weken zwanger. Uitgerekende datum 2 augustus!
21 dec is de intake bij de vk, in het nieuwe jaar wordt de eerste echo gepland denk ik. Ik voel me super, eigenlijk nergens last van en dat maakt soms wel onzeker. Maar probeer wel positief te blijven!
Dit is overigens ons tweede kindje, dochter wordt eind deze maand twee. - @Maatje28
Oh, dat moet heel heftig zijn geweest...heb je nog meer kinderen trouwens? - Hoi!
Even testen of die het nu wel doet...
















