Uitgaan in Keulen

16-12-2012 20:35 3 berichten
Volgend weekend ga ik naar Keulen. We zitten in een hotel aan de Domplatz, tussen de kerstmarkten. Het lijkt ons leuk om 's avonds ergens wat te gaan drinken, het liefst ook ergens waar je kunt dansen. Dus een beetje een hippe club/bar, niet een stoffig bruin café. Heeft iemand tips waar we heen kunnen? Het liefst in de omgeving van de Domplatz, maar we kunnen ook eventueel een taxi ergens heen nemen.

Thanks!
Alle reacties Link kopieren
in de Hohenzollernring zijn hoop winkels, restaurants, café's en clubs. En er is een kerstmarkt. Erg gezellig. Wel kwartier lopen vanaf Domplatz.
Alle reacties Link kopieren
Er zit een club thvde kerstmarkt bij Neumarkt. Tenminste, gisteravond stond daar een rij toen ik er langs liep. Geen idee hoe die heet.

Verder zijn er veel kroegjes en tot zeker 10 uur is het druk op de kerstmarkt bij de drankstalletjes.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven