Mode & Beauty alle pijlers

haarextensions, hebzelf erg dun haar

11-10-2010 16:18 17 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal, ik ben al heel lang aan het twijfelen om haarextensions te nemen. Heb al op verschillende sites en forums gekeken naar ervaringen. Maar de ervaringen zijn wisselend de ene is tevreden en de ander was blij dat de extensions eruit waren.



Ik zelf vind haarextensions erg mooi staan, alleen mijn angst is ik zelf heb heel dun haar en nu lees ik op verschillende forums dat mensen met dun haar, hun haar NOG dunner is geworden. dus er blijft niks meer van over. (ik weet dat er oude haren in de waxjes gaan zitten) maar dathet nu NOG dunner wordt.??



Zijn er mensen met ervaringen van haarextenions en die zelf ook dun haar hebben?? hoe zijn de extensions bevallen en is het waar dat je haar nu NOG dunner wordt?



Ik zelf wil er kwa verzorgng alles aan doen dat dit bij mij niet gebeurt, maar is dit mogelijk.??

wie kan mij helpen:)
Alle reacties Link kopieren
Ik zou het eens aan je kapper vragen!
Alle reacties Link kopieren
Google anders eens op hair-extensions.
Alle reacties Link kopieren
Je kunt ook (plak) haar nemen.



Dit is echt haar, op een strook, veel dikker dan extensions, en die plakken ze op je hoofdhuid.

Niks geen slijtage van je haar, en het blijft 8 weken zitten, word verwijderd, en opnieuw ingebracht.



Gaat 5 jaar mee hoor, minimaal.



Succes!
Age is mind over matter, if you don\'t mind is doesn\'t matter
Alle reacties Link kopieren
je hebt ook hairextensions die je zelf er in klikt. heb ik ook een tijd gehad.



het zijn lange matten met klemmetjes er aan. die kan je tussen je eigen haar doen en dan klik je ze er in. Is niet slecht voor je haar. Je doet ze s ochtends in en savonds haal je ze er weer uit. zal er niet meer slapen als ik jou was anders heb je een bos klitten als je wakker word.



Ik weet niet waar je woont maar in den haag in de chineese buurt heb je Afro Indian Market daar kan je ze kopen. zijn niet duur en het is van echt haar waardoor je er alles mee kan doen zoals stylen of krullen.
Alle reacties Link kopieren
Neem GEEN hair extensions als je zelf al dun en weinig haar hebt. Ik spreek uit ervaring. Heb 4 uur in de stoel gezeten, mensen zagen het verschil niet eens toen ik ze in had, totdat ze verwijderd werden na 5 maanden geloof ik. Je haren worden er niet dunner van alleen je verliest meer haar dan de normale +/- 100 per dag ofzo. Geloof ze dus niet als ze zeggen dat de haren die je verliest alleen die haren zijn die je normaal zonder hairextensions ook zou verliezen, lariekoek!
Alle reacties Link kopieren
quote:sammiesan schreef op 11 oktober 2010 @ 17:20:

je hebt ook hairextensions die je zelf er in klikt. heb ik ook een tijd gehad.



het zijn lange matten met klemmetjes er aan. die kan je tussen je eigen haar doen en dan klik je ze er in. Is niet slecht voor je haar. Je doet ze s ochtends in en savonds haal je ze er weer uit. zal er niet meer slapen als ik jou was anders heb je een bos klitten als je wakker word.



Ik weet niet waar je woont maar in den haag in de chineese buurt heb je Afro Indian Market daar kan je ze kopen. zijn niet duur en het is van echt haar waardoor je er alles mee kan doen zoals stylen of krullen.Deze heb ik nu ook, is goed te doen, tenzij je echt te dun en weinig haar hebt dan zijn ze moeilijk te bevestigen. Je moet wel wat draagvlak hebben anders verlies je weer meer haar door het gewicht van deze extensions.
Alle reacties Link kopieren
quote:MsFoShizzle schreef op 11 oktober 2010 @ 17:25:

[...]





Deze heb ik nu ook, is goed te doen, tenzij je echt te dun en weinig haar hebt dan zijn ze moeilijk te bevestigen. Je moet wel wat draagvlak hebben anders verlies je weer meer haar door het gewicht van deze extensions.Als je ze wat steviger wilt bevestigen moet je het gedeelte waar je de extensions plaats licht touperen dan zit het wat steviger.
Alle reacties Link kopieren
Ja, ze verkopen ze ook op ebay, clip extenions. Of je kan micro-rings nemen (kan je eerst even op YouTube bekijken, hoe ze dat doen, gewoon micro-rings intikken). Ik zou geen waxjes nemen hoor, als je zult dun haar hebt. Je kan evt ook extensions in laten vlechten.
Alle reacties Link kopieren
quote:MsFoShizzle schreef op 11 oktober 2010 @ 17:23:

Neem GEEN hair extensions als je zelf al dun en weinig haar hebt. Ik spreek uit ervaring. Heb 4 uur in de stoel gezeten, mensen zagen het verschil niet eens toen ik ze in had, totdat ze verwijderd werden na 5 maanden geloof ik. Je haren worden er niet dunner van alleen je verliest meer haar dan de normale +/- 100 per dag ofzo. Geloof ze dus niet als ze zeggen dat de haren die je verliest alleen die haren zijn die je normaal zonder hairextensions ook zou verliezen, lariekoek!Kijk hier ben ik dus heel erg bang voor, ik heb opzich wel lang haar, het valt iets over mijn schouders maar het is gewoon erg dun.. clipextensions heb ik ook al veel overgehoord,een vriendin van mij heeft ze ook en die zegt dat het wel heeeeel moeilijk is om ze in te doen, ik denk dat ik haar extensiosn is een keer moet lenen om te kijken hoe i kdat vind..
Alle reacties Link kopieren
quote:MsFoShizzle schreef op 11 oktober 2010 @ 17:25:

[...]





Deze heb ik nu ook, is goed te doen, tenzij je echt te dun en weinig haar hebt dan zijn ze moeilijk te bevestigen. Je moet wel wat draagvlak hebben anders verlies je weer meer haar door het gewicht van deze extensions.vorige week ben ik naar de kapper gewest, zoals jullie hier kunnen zien dit is mijn haar >> KLIK







wat ik graag wil is een hele kleine verlenging van ong 8 tot 15 cm en dan dikker haar, wat raden jullie mij dan aan, ik heb zoals ik al eerder zei dun haar..
Alle reacties Link kopieren
quote:Kimmetie schreef op 11 oktober 2010 @ 18:10:

[...]





vorige week ben ik naar de kapper gewest, zoals jullie hier kunnen zien dit is mijn haar >> KLIK



[afbeelding]





wat ik graag wil is een hele kleine verlenging van ong 8 tot 15 cm en dan dikker haar, wat raden jullie mij dan aan, ik heb zoals ik al eerder zei dun haar..Als ik je foto zo zie dan lijkt het dat je bovenop genoeg draagkracht hebt hoor, je haar groeit alleen dun uit. Lijkt me het proberen waard maar sowieso geen wax hair extensions, is gewoon nooit verstandig.
Alle reacties Link kopieren
als ik naar je foto kijk dan denk ik dat je omdat je graag lang haart wilt hebben je haar een tijdje niet hebt geknipt want het is zooo dun aan de onderkant. klopt dat?
Alle reacties Link kopieren
quote:sammiesan schreef op 11 oktober 2010 @ 19:46:

als ik naar je foto kijk dan denk ik dat je omdat je graag lang haart wilt hebben je haar een tijdje niet hebt geknipt want het is zooo dun aan de onderkant. klopt dat?Volgens mij gewoon een stukje van de onderkant er afknippen,zodat het weer mooi voller wordt. Want hetziet er nu erg gespleten uit.
Alle reacties Link kopieren
En als je erg dun haar hebt nooit aan hairextensions met waxjes beginnen,staat erg lelijk want bij dun haar zie je die waxjes zitten.

En het is nogeens heel slecht voor je eigen haar want het gaat afbreken.
Alle reacties Link kopieren
quote:Superhuisvrouw schreef op 11 oktober 2010 @ 20:15:

[...]





Volgens mij gewoon een stukje van de onderkant er afknippen,zodat het weer mooi voller wordt. Want hetziet er nu erg gespleten uit.Deze foto is vorige week gemaakt, toen ben ik naar de kapper geweest. dus het zijn geen gespleten haarputnen, als ik dat klein beetje haar ook af wil knippen dat vind ik bij mijzelf niet mooi. dan is het veel te kort,. daarom wil ik extensions zodatde onderkant idd ook voller wordt. maar clipextensiosn ga ik me is even in orienteren, ik zelf heb glad haar dus ik hoop dat die dingen blijven zitten.
Alle reacties Link kopieren
quote:sammiesan schreef op 11 oktober 2010 @ 19:46:

als ik naar je foto kijk dan denk ik dat je omdat je graag lang haart wilt hebben je haar een tijdje niet hebt geknipt want het is zooo dun aan de onderkant. klopt dat?nee helaas isd at niet het geval, vorige week ben ik naar de kapper geweest.en deze foto is direct gemaakt nadat ik bij de kapper ben geweest en ik ga om de 3,4 maand naar de kapper. dus verder is mijn haar wel gezond,

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven