Sylvana Simons bij DENK - deel II

zondag 5 juni 2016 om 11:51

maandag 21 november 2016 om 17:37
helemaal eens, natuurlijk moet zij beschermd worden. Van de gekke om haar dit kwalijk te nemen of om te suggereren dat ze er financieel bij wint. Die vrouw heeft ook kinderen. Dit is niet normaal. Die racisten zijn niet normaal maar de goedpraters deugen evenmin. Vragen wie dat gaat betalen, waar haal je het vandaan


maandag 21 november 2016 om 19:20
Inderdaad.
https://youtu.be/5MTT2nGUtYM Volledig versie interview Ebru Umar
https://youtu.be/aylBy0Wr-34 Danny Ghosen op z'n bek geslagen
LOEP ME MAAR aub.
maandag 21 november 2016 om 19:22
"Witte" Nederlanders.
https://youtu.be/ozuNZgwgrc8 Schokkend: Allochtonen vs Joden in Amsterdam
LOEP ME MAAR aub.
maandag 21 november 2016 om 19:28
En weet je wat. Elk land ter wereld, elk land, heeft duistere kanten in haar verleden. That's life.
Als je de geschiedenis voor de rechtbank haalt, verliest die altijd.
En ter herinnering: Nederland hoort wereldwijd bij de landen waar racisme en discriminatie het minste voorkomt en het meest actief bestreden wordt.
Er wordt tegenwoordig door een aantal lieden gedaan alsof het hier vol racisten zit. Dat is dus niet. Waar is de stem der redelijkheid? Eea een beetje in.perspectief zetten op zijn tijd helpt echt hoor.
maandag 21 november 2016 om 19:29
Welke kleur hebben deze "witte" Nederlanders dan?
https://youtu.be/qyWglEg2Dr4 Joodse gezinnen willen weg uit Nederland
LOEP ME MAAR aub.
maandag 21 november 2016 om 19:32
Half Nederland? Ik vraag me af of je de realiteit uit het oog verlies,of moeten we ons zorgen maken om jouw omgeving. Want als dit jouw standaard is kan ik nu alvast zeggen dat het niet die van Nederland is. Bedreigd worden en bedreigen is niet normaal en niet acceptabel. Schouders ophalen omdat het social media is en de mensen gewoon boos zijn.
Dit zijn niet zomaar mensen, hardwerkende Nederlanders hebben immers wel wat te verliezen en daarnaast helemaal geen tijd voor dit soort onzin.
Wellich moeten we PVV'ers ook niet meer beveiligen, als dat de nieuwe maatstaf voor je is.
Wat een gekkigheid zeg. Om de haverklap dwepen met de vrijheid van meningsuiting.
Indien nodig betaal ik zelfs voor Kuzu en ik had maar altijd te graag betaald voor Theo van Gogh.
Jij bent zo een fan van Trump:
Deze mevrouw haar werkgever, moest haar beveiliging betalen.Een simpele journalist.
http://www.biography.com/people/megyn-kelly-041216
En jij praat het gewoon goed,alsof het aanstellerij is, je zou je moeten schamen.
maandag 21 november 2016 om 19:35
Ik ken geen witte Nederlanders. Wel blanke.
De groep in Nederland die het hardst gediscrimineerd wordt, zijn 50 plus werklozen, arbeidsgehandicapten en gehandicapten. Maar dat bestaat volgens jou dus niet, omdat ze ook blank kunnen zijn?
Je hoeft niet alles te geloven wat een kleine groep roept hoor. Je kunt misschien zelf een keer nadenken.
Daarnaast vindt racisme en discriminatie juist onder groepen met een etnisch andere achtergrond zeer vaak voor. Maar dat past wellicht niet in jouw straatje?
maandag 21 november 2016 om 19:38
Wanneer doe je mee aan de hetze, ik heb een ontzettende hekel aan haar politieke beweging, de manier waarop ze de Nederlandse samenleving portretteert en haar manier van communicatie.
Dat is subjectief en uit kritiek op haar media optredens en soms ook op haar manier van communiceren , maar wat is de grens.
Wanneer doe je mee aan de hetze.
Figuren als Kuzu, Simons en Wilders, staan naar mijn mening voor iets verschrikkelijks, voor alles wat er mis is aan deze samenleving. Helaas, hebben we ze nodig omdat groepen die zich in de steek gelaten voelen door de gevestigde partijen worden genegeerd. Daarnaast mag iedereen alles over een ander zeggen.
Wat mij betreft zijn zelfs de racistische en discriminerende opmerkingen vanuit dit soort personen juist prima. Ze staan voor een groep, je weet waar je aan toe bent, het is duidelijk en het is aan de rechter om daar een oordeel over te vellen. Prima toch.
Mijn belastinggeld mag naar deze mensen toe, graag zelfs, we hebben ze nodig.
maandag 21 november 2016 om 19:41

maandag 21 november 2016 om 19:46
Als dat nodig is hoor SS hoort evenveel beveiliging te krijgen als elk ander. Benieuwd hoe dit weer uitgelegd gaat worden. 
"Eerder vandaag riep DENK-Kamerlid Tunahan Kuzu premier Mark Rutte en vicepremier Lodewijk Asscher op afstand van te nemen van het filmpje."
DENK meet weer eens met twee maten...
"Eerder vandaag riep DENK-Kamerlid Tunahan Kuzu premier Mark Rutte en vicepremier Lodewijk Asscher op afstand van te nemen van het filmpje."
DENK meet weer eens met twee maten...
maandag 21 november 2016 om 19:47
Dat is wel grappig, ik ken wel witte nederlanders, net als zwarte Nederlanders.
Er zijn nl, mensen die zichzelf wit noemen en er zijn mensen die zichzelf zwart noemen.
Mogen ze het zelf weten.
Echt wit is niemand en echt zwart ook niet, lekker belangrijk weer dit.
Daarnaast klop het niet wat je zegt.
Een gedeelte van de 50-plussers heeft moeite met het vinden van een nieuwe baan, niet elke 50-plussers.
Dat heeft echt te maken met opleidings niveau, branche, salaris verwachtingen. etc.
Gehandicapten worden vaak gediscrimineerd.
Allochtonen en voor die groep geldt hetzelfde als 50 plussers.
vrouwen.
Iedereen komt het weleens tegen, alleen sommige groepen wat vaker dan de ander en daar moet je niet over zwijgen.
Je moet het oplossen, want anno 2016 hebben we mensen die benoemen en een gedeelte van het volk, vindt het fantastisch.

maandag 21 november 2016 om 20:26
maandag 21 november 2016 om 20:34
Wat is dit nou weer voor vreemde reactie? Omdat jij denkt dat 85% van de Nederlanders geen idee heeft wie Coen is, maakt het niet uit wat hij gedaan heeft? Het was gewoon een vreselijke vent, daar werd zelfs al in zijn tijd over geschreven. Daarna is het allemaal een beetje verdoezeld. Maar je kan het tegenwoordig weer prima nalezen hoor.
maandag 21 november 2016 om 20:39
