Ik heb net het programma limewire geïnstalleerd en een liedje gedownload. Nu kan ik het nummer alleen niet afspelen. Het staat wel onder 'my library'. Als ik het aanklik opent windows mediaplayer, maar deze kan het nummer niet afspelen. Weet iemand waar het fout is gegaan? (Ik ben nogal een nitwit )
Wat je fout doet? Het gebruiken van Limewire.......dé manier om zo snel mogelijk virussen en alle aanverwante shit op je computer te krijgen! Niet gebruiken dus!
Download met nieuwsgroepen óf gebruik torrents.
Mensen hebben het niet druk, mensen maken zich druk
ken het probleem... sommige nummers doen het niet...
Saying someone can't be sad because someone else may have it worse, is just like saying someone can't be happy because someone else might have it better.
Wat je fout doet? Het gebruiken van Limewire.......dé manier om zo snel mogelijk virussen en alle aanverwante shit op je computer te krijgen! Niet gebruiken dus!
Download met nieuwsgroepen óf gebruik torrents.
Xander leg even uit, wat zijn dat en waar kan je die vinden?
Limewire zit idd vol virussen en zo maar desalniettemin gebruik ik het gewoon. Ik maak ook gebruik van torrents maar voor muziek vind ik limewire gewoon het snelste. Nog nooit een virus opgelopen door limewire. Vroeger gebruikte ik ook weleens Soulseek maar dat is ook niet meer wat het was.
Als je een mp3tje binnenhaalt, moet je even kijken naar de BitRate (kbps) - mijn speler pakt meestal alleen die met 128 of 192. Bij de anderen heeft hij aan dat het unvalid songs zijn of zoiets.