Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Wie speelt er ook famarama?

27-09-2011 17:59 3005 berichten
Een variant van de inmiddels bekende en beruchte online boerderij. Veel mensen spelen die via facebook of hyves maar deze staat daar los van.



Is er iemand hier die het ook speelt en die zin heeft om hier te schrijven over ons harde werk?
Alle reacties Link kopieren
Vanwege de suiker. Het kost 10 suiker, en dan ook nog 10 voor de standaardgelei. En ik krijg ongeveer 10 suiker per dag.
Echt maar 10 suiker per dag? Zag dat ik zojuist al 12 suiker kreeg voor het oogsten van mijn bomen op 1 veld wat een verschil!



Azur, paprika krijg je niet bij level 64 maar bij level ( 17 ?) op bamarama ben je niet ergens anders mee in de war?



Is heb je voldoende paprika voor het afronden van de quest?



Vind het saai op de boerderij mag wel weer een event krijgen X-D
Alle reacties Link kopieren
ik had behoorlijk wat paprika, dus alles kunnen inleveren en (bijna) afmaken.



Vind het ook saai.........maar het is wel even goed om mijn gewassen/dieren aan te vullen.
Alle reacties Link kopieren
Dat meen je niet IBI. Ik kijk net bij de quest van de koolraap en paprika en daar staat vanaf level 64. Baha ben ik pas bij level 13 en dat gaat zo langzaaaaaaaaaaam.



Vind het eigenlijk ook wel een beetje saai zonder event. :)
Alle reacties Link kopieren
nieuwe quest!! truffels en (fok) varkens. leuk, leuk, leuk.
Alle reacties Link kopieren
Ahhh, leuk zeg, die varkentjes!!!!
Alle reacties Link kopieren
Ben als een gek mijn varkens en truffels aan het verkopen voor de max prijs, gaat goed. Geld stroomt binnen.
Alle reacties Link kopieren
Ik had 10 truffels of zo, pas gekocht voor een héél zacht prijsje en ik dommerd lever ze in. Op twee na. Die heb ik voor goud geld verkocht.
Alle reacties Link kopieren
babyboom zaterdag en zondag. oohhhh baal als een stekker. Zaterdag eerst werken, daarna vloer leggen en zondag de hele dag werken. Zal ik mijn netbook meesmokkelen..............
Alle reacties Link kopieren
En net al mijn (100) varkens verkocht. Dank je voor de tip Bibianne.
Alle reacties Link kopieren
En de varkensstallen zien er ook anders uit!!

Als ik mijn truffels aanbied voor de maximumprijs, ligt deze nog steeds veel lager dan de marktwaarde.

Ik zit er ook over te twijfelen mijn varkens te verkopen. Ik heb er vorige week 40 gekocht tegen een spotprijsje. :)
Alle reacties Link kopieren
ik heb ook mijn varkens verkocht ;-)
Alle reacties Link kopieren
HOERA EEN ROFFEL!!!!

EEN HAMER!!! :no:
Alle reacties Link kopieren
Geef mij even lekker die melkboom van daar tegenover. :-P
Ik heb toch wat truffels ingeleverd. Heb nu 244 sterren en wil zo graag die 300 sterren inleveren. Best zonde had meer dan 100 truffels op voorraad maar ja. Van het weekend varkens fokken hoop ver te komen.
Alle reacties Link kopieren
Wat zijn we toch verwend met alle events achter elkaar in het begin van dit jaar. Nu een week lang niets en het wordt meteen een stukje saaier :-$

Gelukkig morgen weer een babyboom met als nieuw fokdier, de varkentjes. Toch wil ik eerst gaan proberen om mijn laatste gouden kip binnen te halen, dan ben ik daar helemaal klaar mee!!

@ Tindin, heb jij niet heel erg staan te huppelen.......waarempel een hamer gewonnen als roffel aan het rad.... :rofl::rofl::rofl:
Alle reacties Link kopieren
Wauw, zou echt leuk zijn als je die superrune haalde IBI! Nooit meer al dan niet nutteloos gesleep met bekers!

Ik vind een weekje eventloos heerlijk! Lekker alles weer aanvullen en focussen op de quest. En ik heb net een pindakaasfabriek gekocht! Ik heb zin in babyboom dit weekend!
Alle reacties Link kopieren
Nou Tindin, wat een prijs, haha!
Alle reacties Link kopieren
Tindin, dat ze dat een roffel durven te noemen haha



Ben begonnen om de rose gelei te verkopen. Die is nu gewild door de babyboom van het weekend. Gisteren waren ze 5536,- bd en nu al 9777,-

Nu ik door het ruilen pas 6 parfum bomen heb kan ik de gelei wel verkopen, heb al 1000 parfum flesjes.

Als ik iemand nog blij kan maken met een rose gelei moet je dat maar even zeggen,
tindin, kan me voorstellen dat je liever die melkboom had. Ik had vandaag een gereedschapskist XXL die was wel welkom!



Bedankt voor de roze gelei tip die ga ik zo ook maar eens maken en verkopen.



Wiesje, wat een doorzettingsvermogen zeg de hele kippenquest af. Hulde.
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!



Ik las net op het forum dat babyboom nog niet werkt.

Hebben jullie al iets gemerkt?
Alle reacties Link kopieren
tindin schreef op 24 maart 2012 @ 10:13:

Goedemorgen!



Ik las net op het forum dat babyboom nog niet werkt.

Hebben jullie al iets gemerkt?
Jaaa, ik wacht met smart, tot het wel gaat werken, wil zoooo graag oogsten en verder doorgaan met bb-en ;-)
Alle reacties Link kopieren
Jaaa ik ook.! Ik heb toch al een hotel vol zitten met varkentjes. ghi. Hopelijk werkt het snel!
Alle reacties Link kopieren
Leuk Tindin, in het begin gaat het dan ook zo lekker met sterretjes verdienen, daar geniet ik ook altijd van

maar vandaag moeten die sterretjes toch wachten op mijn laatste gouden kip. Dat wil ik echt nu het eerst afmaken.

Dat wordt dan mijn eerste fokquest, die ik dan helemaal af heb :)
Alle reacties Link kopieren
Het is voor mij de eerste keer dat ik écht fok. Staat een heel veld vol nu met hotels. Leuk. Over 5 minuten zijn de eerste al klaar. Jammer genoeg ben ik vanmiddag weg, dan even thuis, vanavond weer weg en morgen ook bijna de hele dag weg.



Iedereen veel plezier en veel succes.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven