Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Entertainment alle pijlers

Deze dingen gebeuren alleen of juist nooit in films

15-05-2010 21:42 1176 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ja, het is bekend dat films vaak fictie zijn, althans dat geldt voor Fantasy, Horror en Science Fiction films. Maar hoe zit het dan met Drama en Mystery films? Om een paar voorbeelden te noemen:



- Mensen sluiten nooit hun auto's af. Ze slaan de portieren dicht, lopen weg, en kijken zelfs niet achterom;



- Als iemand in paniek is, wil de auto nooit starten, of ze kunnen de contactsleutel niet vinden;



- Mensen hoeven nooit naar de WC;



- Als (vooral) vrouwen gaan douchen, sluipt iemand ongemerkt hun huizen binnen om ze te overvallen. Anders douchen ze zich nooit;



- Amerikanen hoeven nooit tol te betalen. Ikzelf was in New York en de meeste snelwegen zijn tolwegen;



- Mensen werken nooit met Windows of een ander bekend besturingssysteem (Mac OS) op de computer. Het is altijd een of ander lelijk grafisch systeem. Als ze moeten inloggen staat er met grote koeienletters op het scherm: ENTER YOUR PASSWORD;



Wie weten er nog meer?
World of Warcraft: Legion
Alle reacties Link kopieren
Zwangere vrouwen hebben zonder uitzondering allemaal last van ochtendmisselijkheid.
Ik vind hier dingen van.
Alle reacties Link kopieren
Mensen eten altijd maar een paar hapjes van het (avond)eten.
Bellen gaat ook altijd zo snel. Na het nummer kiezen wordt er altijd gelijk opgenomen. Ik moet toch altijd ff grabbelen naar mijn telefoon...
Alle reacties Link kopieren
Iedereen heeft ook elkaars telefoonnummer al hebben ze elkaar net ontmoet.
Alle reacties Link kopieren
Bij een hoogzwangere vrouw dient de bevalling zich altijd aan doordat ze van het ene moment op het andere in elkaar krimpt van een enorme pijnscheut, waarna de weeen op volle kracht van start gaan en het kind elk moment ter wereld kan komen.
Nothing happens for a reason
Alle reacties Link kopieren
Die komt dan ook meteen, hooguit 2 keer flink persen. Geen zweetdruppeltje komt eraan te pas en moeders haar en make-up zitten nog beeldig. Ze heeft per direct haar figuur terug.
Alle reacties Link kopieren
Ze bestellen iets te drinken en binnen een minuut stappen ze op - zonder iets te hebben gedronken...



Niemand heeft ooit een puistje... tenzij het over nerds gaat natuurlijk.



Niemand stookt, flost of schraapt.



Nagels knippen zie je nooit - vijlen wel, maar dan alleen door secretaresses en populaire pestkoppen in typische highschool films.



(naar de plee gaan doen ze soms wel... in Eyes Wide Shut begint de film zo'n beetje met een plassende Nicole Kidman)
Alle reacties Link kopieren
Vrouwen die op een kantoor werken dragen allemaal beeldige designer pakjes en hakken, ongeacht of ze telefoniste zijn en geen rijke ouders hebben. Ze wonen dan wel in ieniemienie appartementjes maar die ook die hebben een designer inrichting.
Alle reacties Link kopieren
Of het in het echt zo is weet ik niet, maar in Amerika heeft niemand een cottagetuin. Tuinen zijn akelig fantasieloos en bestaan slechts uit een grasveld met een randje misplaatste rozenstruiken langs het kaarsrechte tuinpad en kale schuttingen. Het geheel heeft dan wel een automatische sproeiistallatie. Wat zou ik die tuintjes graag onder handen willen nemen....
Ik vind hier dingen van.
Alle reacties Link kopieren
Of ik moet mijn vader even langssturen. Hij heeft groene handen, groener dan die van de Hulk.
World of Warcraft: Legion
Alle reacties Link kopieren
Mensen in de film onthouden ook gezichten van een "gezocht"-poster.



Ik ben die gezichten altijd vergeten de seconde nadat ik de foto gezien heb en bovendien herken ik iemand al niet van de foto als zijn haar anders zit.
Alle reacties Link kopieren
Zamirah schreef op 15 mei 2010 @ 23:37:

In kostuumfilms worden vrouwen nooit zwanger van al dat geneuk, terwijl de pil niet eens bestond.
Terwijl de dames in elke willekeurige soap om de haverklap zwanger worden van een buitenechtelijke of op z'n minst onhandige wip. En nu zijn er zoveel anticonceptiemogelijkheden.
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Vl43inder schreef op 16 mei 2010 @ 04:14:

Geweldig topic. Daarom hou ik ook van Nederlandse (en Scandinavische) films, waarin iedereen altijd wel moet kakken, vrouwen ongesteld zijn, als er al iets uit een jaszak valt dat een tampon of een condoom is, mensen niet bloedmooi zijn en seks niet altijd goed is, momenten waarop het sereen stil hoort te zijn altijd doorkruisd worden door het geluid van een trein een gillende baby, een rochelende opa of een mobiele telefoon. Het is meestal kutweer, kinderwagens kunnen niet in elkaar worden geklapt zonder ellende, zieken laten echt alles lopen, iedereen heeft een rotjeugd gehad enz.



Maar het fijnst van de film is nog wel dat het niet altijd weer goed komt, dat niet iedereen eigenlijk family is en ontzettend veel van elkaar houdt.



.
Dat kan ook moeilijk anders in NL, alleen als ze op locatie in een warm land filmen ;-]
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Zamirah schreef op 16 mei 2010 @ 12:17:

Bij een achtervolging met auto's loopt er altijd een moeder met kinderwagen, die omver gereden wordt.
Of deze kinderwagen (oud vrouwtje kan ook) wordt ontweken, met een enorme schade tot gevolg.. trams, auto's, winkel, parkeermeters, alles wordt omvergereden.
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Bellen doen ze via nummers in het snelkeuzemenu, maar als ze de telefoon van iemand anders gebruiken (want die van hunzelf is leeg/op/weg/kapot/iets anders) dan weten ze het telefoonnummer dat ze nodig hebben gewoon uit hun hoofd!

Ook van mensen die ze net hebben leren kennen weten ze vaak het telefoonnummer uit het hoofd. Zo knap vind ik dat.



Een wedstrijd wordt altijd gewonnen door een doelpunt van de held/hoofdpersoon in de laatste seconde. Meestal was deze persoon in het begin van de film de underdog, die juist deze sport nauwelijks beheerste of zwaar geblesserd was. Of beide.

(dat dit in het echt ook kan, zagen we van 't weekend natuurlijk bij Sparta-Excelcior, maar ik weet zo niet de - dramatische - voorgeschiedenis van de doelpuntenmaker ;-))



Als je midden op straat staat bij de F1 van Monaco en er gaan vele auto's over de kop, dan vallen deze natuurlijk niet op jou, maar allemaal keurig over je heen of in het publiek.
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Mensen hebben nooit een bad hair day.. >-D (ik heb die zo'n beetje elke dag)



En als politieagenten op een crime scene komen doen ze nooit de lamp aan maar gebruiken ze een ielig zaklampje waar bijna geen licht van komt.

En een crime scene is binnen altijd hartstikke donker.. zelfs midden op een zonnige dag.
Alle reacties Link kopieren
tilalia2 schreef op 17 mei 2010 @ 14:51:

Als je bij House terecht komt, heb je vaak al jaaaaren een slopende ziekte die niet echt sloopt maar alleen maar lastig is,maar als hij ook maar naar je dossier kijkt, weet je zeker dat je binnen een dag op het randje van de dood bent. Doe je niks geks!


En dan kom je bij house dan is niks te gek voor een diagnose.

Lijken worden opgegraven, de duurste apparatuur wordt ingezet. Ook al heb je maar een vage klacht. Waar betalen ze dat dan van???
Alle reacties Link kopieren
Als je een complot smeedt met iemand ga je dat in een drukke kroeg doen.

Jaaaa want dan kan niemand je horen! 8-P Heel slim.
Lelijke vrouwen dragen altijd een beugel en/of bril en na het verwijderen daarvan zijn ze alsnog bloedmooi :).
Alle reacties Link kopieren
En écht lelijke mensen heb je niet.

En ze hebben ook allemaal heel witte tanden.



O en als die beugel uitgaat zit hun haar ook meteen heel mooi ja!
Alle reacties Link kopieren
Rits schreef op 18 mei 2010 @ 13:26:

[...]



En dan kom je bij house dan is niks te gek voor een diagnose.

Lijken worden opgegraven, de duurste apparatuur wordt ingezet. Ook al heb je maar een vage klacht. Waar betalen ze dat dan van???




Als je bij House terecht komt, word je zonder verder onderzoek volgestouwd met de meest enge medicijnen. De eerste paar stoten medicijnen zijn áltijd de verkeerde, na het tweede reclameblokje weet House gelukkig, door een briljante associatie, wat je werkelijk hebt. Het is dus even afzien, maar het komt goed.



(en toch blijft het een leuke serie ;-))
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Ik ben in het echt nog nooit iemand tegengekomen die 4 jaar geleden is gestorven (gruwelijke ziekte of gruwelijke moord) en dan opeens een onbekende en heel erg gemene identieke tweelingzus/broer blijkt te hebben.



Of die eigenlijk toch helemaal niet dood was maar al die jaren op een onbewoond eiland heeft gewoond na een crash met een privévliegtuig.



Valt het op dat ik vroeger regelmatig naar soaps keek?
mahna mahna tuduuuudududu
Alle reacties Link kopieren
Over soaps gesproken: heb jarenlang The Bold and the Beautifull gevolgd en zag nu laatst per ongeluk een stukje. De kinderen zijn van baby ineens allemaal volwassen, maar Ridge en Brooke zijn alleen een beetje grijzer geworden?



Alleen zo'n andere miep (donker haar) heeft Donald Duck lippen gekregen.. kennelijk is dat in Hollywood de manier waarop je ouder wordt. Je krijgt geen rimpels maar wel DD lippen.
Later is nu
Rits schreef op 18 mei 2010 @ 13:48:

En écht lelijke mensen heb je niet.

En ze hebben ook allemaal heel witte tanden.



O en als die beugel uitgaat zit hun haar ook meteen heel mooi ja!
Ja absoluut, en als de bril en/of beugel kwijt zijn, dan hebben ze niet alleen mooi haar, maar ook opeens geweldige kleding aan!
Alle reacties Link kopieren
tangerine schreef op 18 mei 2010 @ 13:58:

[...]





Ja absoluut, en als de bril en/of beugel kwijt zijn, dan hebben ze niet alleen mooi haar, maar ook opeens geweldige kleding aan!
Ik denk dat ik ook aan de beugel moet. Daarna ben je zoveel knapper! Het is de investering wel waard. :-p

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven