En wat eten we vandaag?
donderdag 12 juni 2008 om 23:12
Ik had zo'n lekkere pizza steenoven pizza kaal van AH (zit wel al tomatenbodem op, of wat het ook mag voorstellen hihihi) nog in de vriezer liggen. Dus lekker verder aangevuld met lekkernij wat ik nog had. Heerlijk gorgonzola, ik ben gek op kaas.
Nu nog bedenken wat ik voor het weekend ga maken. Het zat in de planning om pasta met gorgonzolasaus end te maken. Dus even kijken wat het gaat worden.
Ook zou ik het lekker vinden om dit weekend sushi te maken.
Ideeen genoeg, al kijk ik maar naar de map die hier altijd naast mijn laptop ligt. Maar altijd afhankelijk waar ik trek in heb en zin in heb om te maken.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
vrijdag 13 juni 2008 om 08:38
vrijdag 13 juni 2008 om 15:39
vrijdag 13 juni 2008 om 22:20
Als ik nog eens wat weet. Per ongeluk een heel pak sushi-rijst in de pan gegooid. Ja dan wil ik die wel opmaken (sushi van maken) en in de vriezer gooien. Ik heb dus nog niet gegeten en ben nu op 3/4 van het maken van de sushi. Ben het nu een klein beetje zat.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
zaterdag 14 juni 2008 om 09:06
Om vijf over 11 was ik klaar. Toen geen zin meer om te eten. Maar voor vanavond is alles dus lekker klaar. Hopelijk komt er voor 1 keer iets leuks op tv, heerlijk met sushi voor de tv zitten. Ik heb een stuk of 6/7 verschillende soorten sushi gemaakt. Ik zit me er nu al op te verheugen.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
zondag 15 juni 2008 om 09:37
zondag 15 juni 2008 om 16:29
Ik had voor afgelopen vrijdag lasagne met spinazie en zalm in de planning, maar toen ging ik onverwacht uit eten. Heb toen een 3-gangen diner gehad (humphrey's
) Asperges met gerookte zalm, zeetongfilet met zomergroente, verse ananas met rumrozijnen ijs.
Vanavond wordt het dus lasagne met spinazie en zalm.
Mv, hoe was je sushi?
Vanavond wordt het dus lasagne met spinazie en zalm.
Mv, hoe was je sushi?
maandag 16 juni 2008 om 09:39
Heerlijk maar nu na 3 dagen ben ik toch blij dat het op is, op een klein beetje wat ik zo maar als ontbijt ga eten.
Heb je een identiteits Avatatar-crisis?
Vandaag een ovenschotel die ik gister al heb gemaakt. Alleen maar even opwarmen.
Tartaar, paprika, ui, gebakken champignons, aardappelpuree, ger.kaas.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
maandag 16 juni 2008 om 10:36
