Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Restaurantje in de buurt van Carre?

17-10-2011 10:52 17 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik ga vanavond naar een concert in Carre, en wil met 2 vrienden graag wat eten vooraf. Wat zijn leuke tentjes met goed eten op loopafstand? Niet al te duur of chique, eetcafe mag best, of een simpele Italiaan, als het eten maar wel echt goed/vers is.
Alle reacties Link kopieren
Bij Carre (ernaast) zit toch een eetcafe? Ik heb er 1 keer gegeten maar weet niet meer of het lekker was en of het duur was. Maar de prijzen kan je wel op internet zien denk ik.
Als je tot over je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven
Jij gaat naar Toriiiiiii!!!!!!
Bar Lempicka zit dichtbij, wel even reserveren denk ik.
Alle reacties Link kopieren
http://www.carrekelder.nl/
Als je tot over je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven
Alle reacties Link kopieren
Klopt avril ;-) Tweede keer, ben erg benieuwd! Geloof dat ze solo speelt. Bar Lempicka ga ik even checken. MV, de Carrékelder had ik al gezien ja, recensies zijn erg slecht daarvan. Had ook niet heel anders verwacht, schouwburgen zijn om de één of andere reden zelden in staat om een fijn maal te serveren.
Alle reacties Link kopieren
Cafe de Roeter, goedkoop maar lekker eetcafe. Ongeveer 5 minuutjes lopen vanaf Carre.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb ook een keer voor een voorstelling daar in de buurt gegeten maar weet de naam niet meer.



Als je googled op eetcafe bij carre amsterdam dan zie je wel veel in de buurt op loopafstand.



Ik schreef al, ik weet het niet meer hoe het was, ik ben met eten makkelijk, vind snel iets lekker. Ik heb er iig geen herinnering bij dat het niet lekker was. Maar idd, niet echt dat ik het dus aanraad, meer dat ik het wilde noemen.
Als je tot over je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven
kim2301 schreef op 17 oktober 2011 @ 13:23:

Cafe de Roeter, goedkoop maar lekker eetcafe. Ongeveer 5 minuutjes lopen vanaf Carre.


Roeterstraat is niet 5 min lopen van Carre, zeker wel in de buurt, maar niet direct om de hoek van Carre.



@Moosey, ik ga ook vanavond :)
Alle reacties Link kopieren
Hèhè, leuk Avril. Veel plezier!



Kim, dank, de Roeter is wel een prettige tent ja. Denk dat ik sowieso even in de buurt ga rondstruinen om te kijken of ik wat leuks zie. Ben toch eerder in A'dam. Maar als iemand nog een mega-aanrader heeft, graag :-)
Alle reacties Link kopieren
Veel plezier beide.
Als je tot over je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven
Alle reacties Link kopieren
Yup, en ze zijn daar ingesteld op de aanvangstijden van Carré, je hebt dus gegeten en betaald voordat de voorstelling begint.
Alle reacties Link kopieren
Het is nu al te laat natuurlijk, maar voor een eventuele volgende keer: Tagore in de Utrechtsestraat (zit helemaal aan het einde van de Utrechtsestraat, tegen t Frederiksplein aan). Heerlijk Indiaas eten. Ook lekker maar ietsje verder lopen: Thais restaurant Na Siam in de Kerkstraat.

Van Tagore weet ik zeker dat je er gegeten kunt hebben en op tijd zijn voor je voorstelling, van Na Siam niet.
No water tastes like lemonade
Alle reacties Link kopieren
Thanks Teig, voor een volgende keer inderdaad :-)

We moesten sowieso sneller eten dan ik dacht, want begon vroeg. Of nou ja, het blijkt nu dat er een voorprogramma is. Beetje saai. Maar we hebben inderdaad bij Bar Lempicka gegeten, en t was erg lekker! Dus dank voor de tip Avril! En nu maar hopen dat Tori snel begint :)
Fijn dat je lekker hebt gegeten bij Lempicka. Ik had op de website van Carre al gezien dat er een voorprogramma was, en daarna pauze voordat Tori begon. Ben dus na het voorprogramma pas aangekomen, woon in Amsterdam dus voor mij makkelijk om er te komen en het goed te timen. Ze begon, zoals altijd, strak op tijd!



Hoe vond je het? Ik vond het echt super, mooi met dat strijkkwaret en Carre is toch wel echt een theater voor haar. Heel mooi.
Alle reacties Link kopieren
Goed van je zeg, dat je het had gezien. Want dat voorprogramma en toen die pauze was echt wel een beetje suf, vond ik.

Ik vond het ook heel erg mooi, het strijkkwartet was waanzinnig goed ook en de arrangementen heel mooi en verfrissend, vond t inderdaad een superconcert. Volgende keer er sneller bij zijn met kaartjes scoren, we zaten op het balkon en zicht en geluid waren prima, maar je komt er toch meer in als je dichterbij zit, vind ik altijd.
Klopt, heb je gelijk in. Ik ga al behoorlijk wat jaren naar haar concerten (fan sinds de middelbare school) en alhoewel ik er altijd redelijk op tijd bij was met kaarten, zat ik toch altijd wat verder van het podium. Nu zat ik vooraan links (stalles), eerste rij. Dat geeft het wel iets extra's, en op de eerste rij in de zaal zitten die diehard fans, die kon ik nou eens beter zien. Die zingen echt alles mee ;-) Grappig.



Maar goed, dit ging over eten in Amsterdam in de buurt van Carre ;-)

Wat kun je aanbevelen bij Lempicka?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven