nalatige bewindvoerder, geen eten, afgesloten en zwanger.
dinsdag 5 juni 2018 om 03:33
Ik ben zwanger, heb niets te eten en ben afgesloten van gas water en licht door nalatigheid bewindvoerder, maar niemand helpt.
Waar kan ik hulp krijgen in Nederland? Edit: ik begrijp dat er op dit forum veel nepverhalen worden gepost en mijn verhaal daarom veel twijfels oproept. Dit snap ik, maar ik weet echt niet meer bij wie ik aan moet kloppen. Ik zal jullie verder niet lastigvallen.
[...]
Waar kan ik hulp krijgen in Nederland? Edit: ik begrijp dat er op dit forum veel nepverhalen worden gepost en mijn verhaal daarom veel twijfels oproept. Dit snap ik, maar ik weet echt niet meer bij wie ik aan moet kloppen. Ik zal jullie verder niet lastigvallen.
[...]
moderatorviva wijzigde dit bericht op 05-06-2018 12:55
Reden: openingspost deels verwijderd, maatregelen genomen
Reden: openingspost deels verwijderd, maatregelen genomen
87.10% gewijzigd
dinsdag 5 juni 2018 om 18:45
En wat maakt dit op dit moment uit? Ze IS zwanger en de bewindvoerder IS nalatig. Als we de tijd terug konden draaien...nessemeisje schreef: ↑05-06-2018 18:43Als je al zolang in de shit zit (áls het waar is) vind ik het helemaal dom om je zwanger te laten maken. Sorry ik kan daar geen begrip voor opbrengen.
En het zal best dat er slechte bewindvoerders tussen zitten, ik zou hier alleen de andere kant van het verhaal wel eens willen lezen.
Life is short. Eat dessert first.
dinsdag 5 juni 2018 om 18:46
Geloof ik ook niet, de gynaecoloog laat je zo echt niet gaan. Da's een arts en die hebben een eed afgelegd.doornroosje9 schreef: ↑05-06-2018 18:38Ik word zo boos om zulke posts! Denk je nu echt dat dit niet in Nederland kan gebeuren? Wel dus!

dinsdag 5 juni 2018 om 18:47
In Nederland hoeft niemand dood te gaan van de honger en zwangere vrouwen laten we niet zwaar ondervoed rondlopen.doornroosje9 schreef: ↑05-06-2018 18:38Ik word zo boos om zulke posts! Denk je nu echt dat dit niet in Nederland kan gebeuren? Wel dus!
En lees even de link die Molenaarsdochter om 17.42 plaatste.
dinsdag 5 juni 2018 om 18:49
Ja dat zal ik ook doen als je verder zo vijandig doetMolenaarsdochter schreef: ↑05-06-2018 18:42Ja duh, ik bedoel hier natuurlijk.
Maar goed, als iemand wil geloven dat er een ondervoede dame ergens in ons land van helemaal niemand een bordje eten krijgt terwijl ze zinloze brieven schrijft naar amnesty, moeten ze dat vooral doen.
Ze kan hier trouwens gewoon nog steeds chili komen eten, er is genoeg.
Ik taai af in dit topic. Tenenkrommend. Gelukkig heb ik slippers aan.
Als je het woord ondervoed nu eens minder letterlijk neemt wordt het misschien al wat aannemelijker voor je.
Je beschuldigd TO met een link, terwijl het daarmee juist heel erg kloppend kan zijn. Beetje jammer
dinsdag 5 juni 2018 om 18:51
Pientjexxxx schreef: ↑05-06-2018 18:47In Nederland hoeft niemand dood te gaan van de honger en zwangere vrouwen laten we niet zwaar ondervoed rondlopen.
En lees even de link die Molenaarsdochter om 17.42 plaatste.
En jij maakt er voor de sfeer nog maar even zwaar ondervoed van?
dinsdag 5 juni 2018 om 18:51
doornroosje9 schreef: ↑05-06-2018 18:45En wat maakt dit op dit moment uit? Ze IS zwanger en de bewindvoerder IS nalatig. Als we de tijd terug konden draaien...
Dat ze zwanger is, is juist het punt. Toen zat ze al in de problemen.
Ik geloof het verhaal best wel, maar ik verbaas me over de keuzes die ze maakt en over haar 'partner', die haar in een van alles verstoken pand laat slapen, zonder eten.

dinsdag 5 juni 2018 om 19:14
Wie is er dan zwart gemaakt? Je schrijft zelf al dat 'veel' collega bewindvoerders hun stinkende best doen. Een paar doen dus niet erg hun best. Ik zie niet in waarom je van die constatering zo over de flos moet raken. Om nog maar niet te spreken van de manier waarop jij spreekt over je cliënten, bah zeg.Doreia schreef: ↑05-06-2018 17:49Het vreet me gewoon op. Ik doe mijn stinkende best en met mij veel collega bewindvoerders. En je mag over je klanten niets vertellen, maar een onderbewindgestelde mag jou als bewindvoerder wel volledig zwart maken. En iedereen kent verhalen van slechte bewindvoerders, maar die verhalen komen vaak van de onderbewindgestelde zelf en laat dat nou net een slag mensen zijn die alles en iedereen de schuld geven behalve hunzelf.
Ik laat dit topic maar weer voor wat het is.


dinsdag 5 juni 2018 om 20:46
Dat is nog steeds het punt niet. Het punt is dat dit soort types die van alles vertellen en er een zooi van maken iemand onterecht zwart kan maken en de mensen die de onzin van dit soort types wel geloven zijn dezelfde dit soort types en dat is net het doelgroep. Ik snap het wel dat het frustrerend is om je bedrijf aan gort te zien gaan aan dit soort geflipte figuren en dat je nergens naamzuivering kunt krijgen.Lady*Voldemort schreef: ↑05-06-2018 19:57Vlinder, die naam zou ik even weghalen als ik jou was. Maar dat soort types inderdaad. Overal zitten nou eenmaal rotte appels dus waarom dan onder bewindvoerders niet.
dinsdag 5 juni 2018 om 21:08
Nou ja, dat is maar net hoe je het interpreteert. En hoe groot je die woorden maakt.Pientjexxxx schreef: ↑05-06-2018 19:17Altijd lastig als de OP gewist is. Het was juist die opmerking die haar verhaal ongeloofwaardig maakt.
Kans is groot dat het een bewoording is die TO gebruikt om haar wanhoop te benadrukken en niet de medische betekenis die er gegeven wordt aan ondervoeding
Zo las is het
Afijn, to zal zelf iets moeten ondernemen. Ik hoop dat ze naar sociaal wijkteam gaat en de juiste ondersteuning gaat krijgen zodat ze zo snel mogelijk de omstandigheden heeft die nodig zijn om het kind te kunnen laten opgroeien

dinsdag 5 juni 2018 om 21:10
het kan natuurlijk heel goed dat iemand in de problemen komt. Maar je kan er ook uit komen. Het is dan heel raar dat TO al blijkbaar vanaf 2016 problemen heeft met haar (vrijwillige) bewind en er niet mee stopt. Dan zwanger wordt, in een structuur zit van gynaecoloog/ psycholoog/huisarts en zwaar ondervoed zegt te zijn. Van die zorgverleners is er niemand die aan de bel trekt? Lijkt me sterk. Maar het zou kunnen. Een brief schrijven aan amnesty is natuurlijk onzin, aankloppen bij het leger des heils of de vrouwenopvang of het wijkteam niet. Maar goed dat had die huisarts/psycholoog/ gynaecoloog ook kunnen vertellen aan TO
dinsdag 5 juni 2018 om 21:14
Als je googlet op de door TO genoemde bewindvoerder dan vind je echt heel erg veel negatieve reviews van klanten over dit kantoor. Maar dat niet alleen: ik vind ook een gerechtelijke uitspraak waarin de betreffende bewindvoerder voor de tweede keer veroordeeld wordt en aansprakelijk gesteld wordt voor geleden schade als gevolg van ongeveer dezelfde handelswijze als die TO schetst en die je in ongeveer elke klacht over dit kantoor kunt lezen.Sophiever schreef: ↑05-06-2018 20:46Dat is nog steeds het punt niet. Het punt is dat dit soort types die van alles vertellen en er een zooi van maken iemand onterecht zwart kan maken en de mensen die de onzin van dit soort types wel geloven zijn dezelfde dit soort types en dat is net het doelgroep. Ik snap het wel dat het frustrerend is om je bedrijf aan gort te zien gaan aan dit soort geflipte figuren en dat je nergens naamzuivering kunt krijgen.
In plaats van ongefundeerd de klanten van dit bureau uit te schelden kun je dus volgens mij beter gewoon ervan uitgaan dat dit bewuste bureau inderdaad malafide is.
dinsdag 5 juni 2018 om 21:16
Het probleem is nu juist dat je niet zomaar met vrijwillig bewind kunt stoppen. Eenmaal onder bewind is onder bewind, de rechter is de enige die het bewind kan opheffen en daar moet de bewindvoerder aan meewerken. Als de bewindvoerder niet reageert en de rechtbank ook nog eens een klein jaar achterstand heeft dan zit je dus sowieso aan dat bewind vast.S-Meds schreef: ↑05-06-2018 21:10het kan natuurlijk heel goed dat iemand in de problemen komt. Maar je kan er ook uit komen. Het is dan heel raar dat TO al blijkbaar vanaf 2016 problemen heeft met haar (vrijwillige) bewind en er niet mee stopt. Dan zwanger wordt, in een structuur zit van gynaecoloog/ psycholoog/huisarts en zwaar ondervoed zegt te zijn. Van die zorgverleners is er niemand die aan de bel trekt? Lijkt me sterk. Maar het zou kunnen. Een brief schrijven aan amnesty is natuurlijk onzin, aankloppen bij het leger des heils of de vrouwenopvang of het wijkteam niet. Maar goed dat had die huisarts/psycholoog/ gynaecoloog ook kunnen vertellen aan TO

dinsdag 5 juni 2018 om 21:16
Daarom staat dit topic natuurlijk op radar, daar schreef TO al in 2016 en daar lees ik dat ze vrijwillig onder bewind staat dus de vraag is waarom ze in 2018 daar niet allang mee gestopt isfashionvictim schreef: ↑05-06-2018 21:14Als je googlet op de door TO genoemde bewindvoerder dan vind je echt heel erg veel negatieve reviews van klanten over dit kantoor. Maar dat niet alleen: ik vind ook een gerechtelijke uitspraak waarin de betreffende bewindvoerder voor de tweede keer veroordeeld wordt en aansprakelijk gesteld wordt voor geleden schade als gevolg van ongeveer dezelfde handelswijze als die TO schetst en die je in ongeveer elke klacht over dit kantoor kunt lezen.
In plaats van ongefundeerd de klanten van dit bureau uit te schelden kun je dus volgens mij beter gewoon ervan uitgaan dat dit bewuste bureau inderdaad malafide is.

dinsdag 5 juni 2018 om 21:19
ontbinden van contract via kantonrechter
dinsdag 5 juni 2018 om 21:22
Dat schreef ze toch in de OP? De bewindvoerder reageert niet en de rechtbank heeft haar verzoek nog niet in behandeling genomen.
Sowieso schrijft de rechtbank eerst de bewindvoerder aan als je een klacht indient, en als de bewindvoerder daar niet op reageert gebeurt er niks.
Ze kan niet zelf met het bewind stoppen.
Juist daarom zei ik ook al tegen Doreia dat die ook zou moeten beamen dat TO überhaupt niet onder bewind had moeten staan. "vrijwillig" bewind wordt door allerlei hulperleners maar ook door bewindvoerders zelf afgeschilderd als een vrijwillige en betrouwbare manier om je financiën weer op orde te krijgen en schuldeisers tijdelijk mee af te houden, maar daar is bewindvoering eigenlijk nooit voor bedoeld. Het is een soort maas in de wet waar de schuldhulpmaffia dankbaar gebruik van heeft gemaakt omdat het ze goud geld oplevert. Bewindvoering is echter een zware juridische maatregel waar je echt niet makkelijk vanaf komt en was oorspronkelijk bedoeld om bijvoorbeeld mensen met een geestelijke beperking te beschermen, zeker niet als schuldhulpmiddel voor ZZP-ers of andere particulieren.

dinsdag 5 juni 2018 om 21:22
Jij had het toch niet gelezen? Volgens mij beschuldigde je mij ervan dat ik dat verzon.juliaaana schreef: ↑05-06-2018 21:08Nou ja, dat is maar net hoe je het interpreteert. En hoe groot je die woorden maakt.
Kans is groot dat het een bewoording is die TO gebruikt om haar wanhoop te benadrukken en niet de medische betekenis die er gegeven wordt aan ondervoeding
Zo las is het
Afijn, to zal zelf iets moeten ondernemen. Ik hoop dat ze naar sociaal wijkteam gaat en de juiste ondersteuning gaat krijgen zodat ze zo snel mogelijk de omstandigheden heeft die nodig zijn om het kind te kunnen laten opgroeien
Ik interpreteer het zoals het er letterlijk staat. Als TO flink overdreven heeft, dan vraag ik mij af wat zij nog meer flink overdreven heeft. Het komt de geloofwaardigheid van haar verhaal in ieder geval niet ten goede.

