Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Gezondheid alle pijlers

Wij leven met chronische pijn (vervolg nr. zoveel)

22-10-2018 20:15 2984 berichten
Een (redelijk) vast groepje forummers, dat pijn heeft door verschillende oorzaken, praat hier al enige tijd met elkaar over het wel en wee van het leven met pijn. Maar ook over andere dingen: wat we zoal doen, ons gezin en werk.

Iedereen is welkom mee te praten. Sleutelwoorden zijn "niets moet" en "respect voor elkaar".
lise1985 schreef:
01-11-2018 17:32
Zo kom je toch slecht tot rust Kwebbeltje. Je was voor onbepaalde tijd ziek gemeld toch?
Ja klopt. Maar volgende week heb ik de proeve en die kan ik dan godzijdank daar nog wel even doen. Dan is mijn stage-gedeelte wat dat betreft ook afgerond.
Maar ik kijk even hoe het daarna gaat. Anders meld ik me gewoon weer ziek, als de stress teveel wordt.
Kwebbeltje91 schreef:
01-11-2018 17:34
Ja klopt. Maar volgende week heb ik de proeve en die kan ik dan godzijdank daar nog wel even doen. Dan is mijn stage-gedeelte wat dat betreft ook afgerond.
Maar ik kijk even hoe het daarna gaat. Anders meld ik me gewoon weer ziek, als de stress teveel wordt.
Verstandig.
Dreamer schreef:
01-11-2018 17:32
Goedenmiddag!

Fijn dat het goed gegaan is F1823
Hopen dat de testen ook goed gaan en dat het geholpen heeft.

Ah.. Yellow, tegenover elk van ons staan er 9 die je niet leuk vindt, begrijp ik. Zoiets?

Kon je nog wat rust nemen, Lientje?

Pff Spannend Kwebbeltje. Ergerlijk vind ik dat soort oproepen.

Ik had vandaag op het werk een hectische dag, waarbij allerlei dingen niet lukten, die wel zouden moeten lukken (vond ik) maar iets met codes en koppelingen. Sowieso, iets met financiën, dat moet ik wel doen, maar leg het me alsjeblieft niet uit. Zorg dat het werkt zoals ik het geleerd heb. (ik moet altijd al diep nadenken over het verschil tussen debiteuren en crediteuren, dus als je dan zegt "dan zoek je die persoon even op in dat systeem, weet ik al niet wáár.. heel erg vind ik dat van mezelf, maar mijn hersenen gaan op slot zodra het 'financiën' heet. )
Er lag na een week vakantie gewoon meer werk voor me dan in het voorjaar na 3 weken vakantie! :O Nouja, morgen ben ik er weer doorheen en dan is het goed, maar pff.. m'n hoofd stond er nog even niet naar. Zeker niet naar programma's die niet werken (en waar ik dan heel chagrijnig van word :$ )

EN vanwege auto naar garage en weer ophalen ook nog 20 minuten in een file gestaan. Dat heb je niet met een fiets he.

Ja, ik vind yoga lekker. Merk dat m'n spieren meer en dieper ontspannen, ook buiten de lessen om. Gisteren veel de romp gedraaid, waardoor m'n rug lekker los kwam. Ik hoop op meer stabiliteit.
We zijn een beginnersgroepje, dus zuchten en steunen met z'n allen gezellig als er iets niet lukt (waarbij we dan vooral rustig moeten blijven doorademen :hihi: )
Precies!

Als ik lees wat voor ballen jij en Lientje hoog houden.. :worship: Ik ga het idee van een gezinsleven maar opgeven denk ik. :rofl:
Alle reacties Link kopieren
Ik heb man gelukkig net de oudste weer naar huis kunnen laten rijden. Ondertussen werd mijn facebook gehackt en kon ik brandjes blussen. In elke groep waar ik lid van ben werd een berichtje van mij geplaatst, die ik gelijk wilde verwijderen, maar ondertussen krijg je dan van alle kante bericht dat je gehackt bent of dat jouw bericht niet in de groep past (duh) Ben nu helemaal opgefokt.

Heb ook gelijk wat groepen verwijderd, waar ik lid van was, dat ruimde wel weer lekker op. (maar lukte ook niet ineens (6) )

Zoon maakt op donderdag altijd patat en ik bak voor mijzelf dan een vega burger. Toen hij mij zag stressen heeft hij dat maar gedaan. :heart:

Nu snel omkleden en sporten. Wedstrijd :cheer:
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Kreeg trouwens ook een berichtje van Suzy, dat ik gehackt was :proud:
Toch bedankt als je dit leest :bigkiss:

Anderen liketen (raar woord) mijn bericht, waardoor ik 'm kon terugvinden. Ook handig.
Later is nu
Oh goed idee van yoga. Ik heb ook weleens wat lesjes gedaan, was wel fijn. Denk dat ik er op kort termijn ook weer aan ga beginnen. Zit alweer vol in de stress na vanmiddag.
Ik ben er echt helemaal aan.. Voelt gewoon alsof er een vrachtwagen over me heen is gereden.
Alle reacties Link kopieren
Wat rot kwebbeltje. :hug:

Yellow, een gezinsleven is vooral go with the flow.
Soms lukt het. Soms niet. En meestal verbaas ik mezelf even positief over dat het allemaal " vanzelf " gaat.


Dreamer, haasten en vliegen was het vandaag. De hele dag. En omdat ik toch zo lekker hyper was, hier in huis ook het nodige opgeruimd. Dus het was weer een zéér productieve dag.
Maar nu met de beentjes omhoog op de bank. Want moe en pijn uiteraard.
Maar wel een goed gevoel over alles wat ik gedaan heb ( of het verstandig was is een tweede, maar goed.)
Als ik niet kan wat ik wil, dan wil ik wat ik kan!
Lientje je hebt PB.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben alweer thuis. De onderzoeken en testen waren in orde dus mocht ik naar huis op voorwaarde dat ik niet alleen zou zijn. Mijn vrouw is bij me dus dat is geen probleem.
Ik heb zelfs amper pijn, tenminste niet van deze operatie. Kan nog komen maar dat zien we dan wel weer.
Het probleem waarvoor ik nu geopereerd ben is 100% zeker opgelost, dat kan niet meer terugkomen.

Nu de rest nog en dan vooral de pijn die mijn vrouw heeft. Ze zat vandaag bij mij aan bed en ik denk dat zij meer pijn had dan ik! Zo zielig, ik heb echt medelijden met haar.
Ik ga eraan kapot als ik haar zo zie, maar dat moet ik niet laten blijken want dat wil ze niet. Ze is zo hard, ik vind zelfs te hard, tenminste voor haarzelf. Naar mij toe is ze heel lief en meelevend.
Klote Kwebbeltje :hug:.
Pas op dat je niet te snel weer aan de slag gaat. Je hebt nu de kans om even aan jezelf te denken he.
Alle reacties Link kopieren
Kwebbel, pb terug .

F1823, is er bij je vrouw nog winst te behalen qua pijnbestrijding?
Als ik niet kan wat ik wil, dan wil ik wat ik kan!
Over pijnbestrijding gesproken, ik heb wel het idee dat de zenuwblokkade begint te werken.
Alle reacties Link kopieren
lise1985 schreef:
01-11-2018 20:50
Over pijnbestrijding gesproken, ik heb wel het idee dat de zenuwblokkade begint te werken.
:yes: dat zou te gek zijn Lise!
Als ik niet kan wat ik wil, dan wil ik wat ik kan!
lientje69 schreef:
01-11-2018 20:52
:yes: dat zou te gek zijn Lise!
Het is nu op hetzelfde niveau als met pijnstilling. Wat dus inhoudt dat ik minder zenuwpijn in mijn been heb. De tintelingen, slapend gevoel en andere verschijnselen blijven wel, maar dat was ook wel de verwachting. Als nu die rugpijn weer wat is afgezakt ga ik maar eens proberen om de pijnmedicatie af te bouwen.
Lise: Ja ik weet het. Het is tegelijkertijd mijn valkuil inderdaad. Ik mag van jobcoach nu ook alleen even denken aan maandag, als de examens zijn. Moet niet verder kijken, want dan schiet ik alweer in de stress.
Wat fijn van de blokkade!

Lientje ik ga hem even lezen.
Je hebt pb Lientje.
Alle reacties Link kopieren
lientje69 schreef:
01-11-2018 20:48
F1823, is er bij je vrouw nog winst te behalen qua pijnbestrijding?
Hoi Lientje69,

Dat is al geprobeerd maar zonder succes. Haar ziekte is Sclerodermie, dat uit zich in de organen zoals huid, nieren, hart en bij haar de longen.
Eerst moet er nu worden vastgesteld hoever een en ander is gevorderd. Afhankelijk daarvan wordt er "iets" gedaan. Voor de korte termijn proberen we weer een Prednison injectie te regelen, dat hielp in combinatie met pijnstillers best wel goed. Er is een injectie gepland voor 14-11 maar dat duurt te lang.
Alle reacties Link kopieren
Grmbl. Post ik gister nog dat de wond ok is, sta ik net onder de douche in een bloedbad. Zelfs m'n bovenbenen zaten onder. Dikke paniekaanval omdat dat best lang geleden was. Rationeel gezien heb ik het al 100+ (!) Keer meegemaaky de afgelopen 7 jaar, maar zo ineens. Ik trok de wond wat meer uit elkaar dan normaal om goed te spoelen. Not a good idea. Er zit veel wild vlees dat door de jaren heen altijd wekelijks behandeld werd. Zonder resultaat. En wild vlees bloedt als de ziekte.

Nou goed, ik snel naar de wc lopen om wc-papier te pakken om het te stelpen. Gaat Yellow net naar de wc, en ik wil haar hier zooo niet mee opzadelen maar ik zei toch maar meteen dat het niet zo goed ging. Kon ze ook zien aan het bloedspoor, daar niet van.

Nou, ik kan jullie een ding vertellen. Yellow is echt de allerliefste, meest zorgzame vriendin die ik me wensen kan. Ze reageerde zo rustig, goed en lief, echt petje af (ik draag nooit petten, maar toch). Wat een mooi en bijzonder persoon, dat wil ik toch even kwijt ondanks hoe ik me nu even voel.

Ik hoop dat het zo weer klaar is met bloeden, misschien toch nog eens laten beoordelen door een arts of huisarts, gewoon om te zien wat die vindt, ook al heeft opereren etc. Geen zin.
I wanna see the Rainbow high in the sky
I didn’t do anything. Ik heb je op bed gelegd en vervolgens je eigen instructies opgevolgd Regenboog. :hug:

En een hele slechte grap gemaakt dat we nu toch nog Halloween gevierd hebben, sla me jongens.

Ik denk zelf dat het wel handig zou zijn als we even naar een arts gaan, al is het maar zodat een wondverpleegkundige mij kan leren hoe ik de wond bijvoorbeeld schoon kan maken, door een paar keer mee te kijken, omdat hij er zelf niet goed bij kan. Ik weet nu zelf niet zo goed wat ik kan zonder hem echt pijn te doen of iets fout te doen en dat vind ik wel rot. Heeft iemand hier misschien ervaring mee of tips voor?
Alle reacties Link kopieren
Yellow, ik denk dat jouw plan om advies te vragen hoe je het moet verzorgen aan een wijkverpleegkundige een heel goed plan is!

F1823, en prednison in tabletvorm( hoge dosering) doet niks?
Man heeft hier een half jaar op 60 mg per dag gezeten en hij had daarbij helemaal geen pijn meer. Wel veel last van de bijverschijnselen zoals vreetbuien en niet slapen.
Rot hoor dat ze zo weinig kunnen doen voor je vrouw.

Regenboogjongen :hug:

Kwebbeltje, dochter doet hbo-v. Volgend jaar moet ze 20 weken stage lopen van 32 uur. Best pittig ja.
Ik heb geen zorgdioma's, heb bij de voedselvoorziening gewerkt in de zorg. Zou de directe zorg graag willen maar heb daar geen opleiding voor.
Een parttime opleiding bestaat niet (28 of 32 uur werken en daarnaast naar school red ik gewoon niet) dus dat zal hem nooit worden.
Toch snap ik dat niet. Héél veel contracten in de zorg zijn minder dan 20 uur. Waarom is er dan geen deeltijdopleiding van bijvoorbeeld 2 dagen per week?
Volgens mij zijn er best meer mensen die dit zouden willen.
Het zou het personeelsprobleem in de zorg best eens kunnen oplossen
Als ik niet kan wat ik wil, dan wil ik wat ik kan!
Goedemorgen iedereen!

Wat is er veel geschreven gisteren, ik ga eerst even bijlezen.
Lientje ik denk dat je daar een goed punt hebt ja. Het personeel tekort is gewoon een steeds groter wordend probleem.
Kwebbeltje91 schreef:
02-11-2018 09:42
Lientje ik denk dat je daar een goed punt hebt ja. Het personeel tekort is gewoon een steeds groter wordend probleem.
En er is ook te weinig budget om meer personeel aan te trekken volgens mij.


Ik heb het idee dat mijn rugpijn langzaam wat minder wordt gelukkig. Voor vandaag en dit weekend niets op de planning, behalve dat we morgenavond naar de bioscoop gaan.
Hmm dat weet ik nog net niet zo Lise. Las laatst nog ergens dat er zoveel miljoen euro naar de zorg gaat, maar ik ben bang dat dat in verkeerde handen komt zegmaar. Van de hogere lui.

Bij ons stonden altijd al vacatures open, en er kwamen wel wat reacties op, maar die mensen hadden bij meerdere zorginstellingen gesolliciteerd. En wij zijn een vrij onbekende zorginstelling. Dus snap wel dat mensen dan meer kiezen voor de veiligere weg.
Kwebbeltje91 schreef:
02-11-2018 10:17
Hmm dat weet ik nog net niet zo Lise. Las laatst nog ergens dat er zoveel miljoen euro naar de zorg gaat, maar ik ben bang dat dat in verkeerde handen komt zegmaar. Van de hogere lui.

Bij ons stonden altijd al vacatures open, en er kwamen wel wat reacties op, maar die mensen hadden bij meerdere zorginstellingen gesolliciteerd. En wij zijn een vrij onbekende zorginstelling. Dus snap wel dat mensen dan meer kiezen voor de veiligere weg.
Dat kan in jullie geval ook wel een rol spelen ja.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven