Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Baby- en kinderkleding #3

17-04-2014 15:44 4083 berichten
Het was echt hoog tijd voor deel III. Hier vind je deel II en hier deel I (met links naar websites in de OP)



Voor een nieuwe ronde stylingtips, vragen over sites, winkels, verkoop/aankoop, aanbiedingen enz enz.



Voor baby's en grotere kinderen, meisjes en jongens.



Vaste meeschrijvers



Barnabydochter maat 116dochter maat 86
Bengeliezoon maat 86
Bubbelwijndochter maat 128/132 dochter maat 116/122
Cheerybaby onderweg maatje newborn :jump:
Daisy1990zoon maat 92/98babymeisje op komst!
Desperate Housewivedochter maat 92
Dino2011zoon maat 74
Emma77Emmadochter maat 62
Gattidochter maat 116/122zoon maat 92/98
Golfjezoon maat 128zoon maat 110zoon maat 86
Kikkerprinseszoon maat 92
Lebowskidochter maat 104zoon maat 74
Lemooszoon maat 98
Liubizoon maat 116 zoon maat 104dochter maat 56/62
Moduszoon maat 92/98zoon maat 68
Nouschidochter maat 134
NYCzoon maat 74
Siskababy onderweg!
Sitkadochter maat 110
-teuntje-dochter maat 110
Zoembayazoon maat 128/134 zoon maat 110




Wat een leuke jasjes bij Aliexpress, Golfje. kijken daar nog nooit wat besteld, ik vind het zo'n vage site.

Ik snap ook niet precies waar je nu eigenlijk koopt. Het komt toch uit China?

Maar jouw ervaring met de site is dus goed, Golfje?
Alle reacties Link kopieren
NYC Mijn babyzoon heeft die! Ik vind het mooi blijven in de was en is lekker zacht. Ik heb het pakje bij de Bijenkorf gekocht, en ook een wiegdeken van dit merk (Fresk).
Alle reacties Link kopieren
Mijn tandarts zit naast een hele fijne kledingwinkel. Gelukkig kom ik daar maar één keer per jaar :-).



Vandaag kocht ik deze in maat 104:

http://www.knotsknetter.nl/images/ej_sikke_lej_fleecejas.jpg



Ik twijfelde nog even om hem ook voor dreumeszoon te kopen maat 86. Ik vind broertjes die hetzelfde aan hebben eigenlijk te schattig, maar ook weer niet kunnen. Tot nu toe beheers ik me dus... Wat vinden jullie van broers/zussen in dezelfde kleding?



Ook deze heb ik gekocht:

http://www.knotsknetter.nl/images/maxomorra_vest_robots.jpg
Alle reacties Link kopieren
@Smarkand Leuke jassen! Doe mij maar een tandarts die naast zo'n leuke winkel zit.

Ik vind het vreselijk als broertjes en zusjes hetzelfde aan hebben, sorry! Ik heb gisteren twee shirts voor mijn kinderen van Tapete gekocht. Deze mogen ze niet tegelijkertijd aan, want ik vind dat dus echt niet leuk staan. Als ik een tweeling zou hebben zouden ze ook nooit hetzelfde aan hebben. Ik zou dus van alles 1 kopen (maar wel 2x zoveel X-D )
Wat een leuke vestjes, Samarkant!



@ Namen: Ik weet nu die van de zoon van Lebowski (je naam staat nog ergens in een posting) en die van NYC.



Ik ga zo naar de stad om te kijken naar het C&A-regenjasje en mijn dochter moet sokken hebben. En als we dan toch onderweg zijn, wil ik ook nog even bij de Bristol/Scapino kijken voor goedkope sportschoenen (voor gym).
Die met dat uiltje (van Ej sikke lei) vind ik leuk!!!



Over dezelfde kleding voor broertjes en zusjes, soms kan het wel vind ik. Als kind had ik dat ook weleens. Ik kan me nog een keer herinneren dat ik de UK op vakantie was met nichtjes en zusje en dat we toen allemaal hetzelfde jurkje kregen. Dat vonden we helemaal geweldig, want dan hadden wij ook een 'schooluniform'. Daar waren de scholen nl al wel begonnen.

Op de eerste schooldag droeg ik toen vol trots mijn Engelse jurk :-d
Alle reacties Link kopieren
Ik droeg vroeger met mijn twee zussen ook wel hetzelfde. Of allemaal in een Bretonse trui met net andere strepen. Of een overgooier in hetzelfde model maar dan een andere kleur. Ik vond dat vroeger leuk en bijzonder. Mijn zussen hebben er andere herinneringen aan :-).

Ik ga het doseren voor mijn jongens. Voor jongste koop ik misschien nog wel het tshirt met de robotjes, omdat ik de print echt te leuk vind.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het super lief als kinderen hetzelfde dragen. Voor een tweeling helemaal. Meisjes vinden het meestal ook heel leuk als ze hetzelfde als een vriendinnetje aan hebben.
Ouwe tang, verveel je je soms? Zoek eens een andere hobby dan mensen op dit forum af te zeiken, graftak!
Alle reacties Link kopieren
Mijn peuterzoon vindt zijn nieuwe t-shirt echt geweldig. Vanochtend moest het shirt al aan over zijn pyjama volgens mijn vriend, en hij vertelt me al de hele dag dat hij een auto op zijn buik heeft en dat zijn shirt zo mooi is :heart: Gelukkig heb ik een ruime maat voor hem gekocht, heeft hij er lang plezier van.
Alle reacties Link kopieren
@Nouschi Als mijn zoons het heel graag willen mag het wel hoor. Maar ik zou het zelf nooit uitzoeken of voorstellen.
Sitka schreef op 14 mei 2014 @ 15:01:

@ Namen: Ik weet nu die van de zoon van Lebowski (je naam staat nog ergens in een posting) en die van NYC.



Echt? Ik had m dacht ik maar één keer neergezet, en die is inmiddels aangepast (zoon heet geen Spike ;-) )



Leuk spul NYC, maar Fresk had je een tijdje geleden toch ook neergezet? Door jou had ik ernaar gekeken bij de Bijenkorf, dacht ik ;-) Het ziet er klein uit, dus dat passen wij niet.



Leuke vestjes, Samarkand!



En welkom terug, golfje!



Jurkje van Muy Malo is binnen. Leuk, maar beetje vreemd. Maat 110 maar lijkt een 104, en in de bovenkant zit een verstevigd stukje, het lijkt wel een bh-tje. Voor een vierjarige.

Ik heb bij kleertjesdoos (tweedehands) een shirt met matroesjka gevonden en gelijk besteld. Is van 4funkyflavours in maat 68. Yay! :jump:
Oh, haha Lebowski, dan weet ik de naam van je zoon niet :-$ Vond het al niet echt bij je passen zoals ik je hier lees, maar van mij had je zoon Spike mogen heten hoor.
Leuk, Liubi! Fijn dat er wat moois tussen zat!
Fresk is het merk inderdaad! En ik weet al niet eens meer dat ik dat al ooit had genoemd maar er is nu dus iets onderweg naar mij :-P
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij was ik degene die Fresk had genoemd nav een aanbieding bij de Bijenkorf, en ik heb er dus ook twee dingen van besteld. Veel plezier ervan NYC! Ik vind het een fijn pakje.
Alle reacties Link kopieren
Sitka schreef op 14 mei 2014 @ 17:30:

Oh, haha Lebowski, dan weet ik de naam van je zoon niet :-$ Vond het al niet echt bij je passen zoals ik je hier lees, maar van mij had je zoon Spike mogen heten hoor.
Spike ze moeder gaat zekers te weten naar de Wibra en Zeeman!
Ouwe tang, verveel je je soms? Zoek eens een andere hobby dan mensen op dit forum af te zeiken, graftak!
Alle reacties Link kopieren
@samarkand: het fleecevestje van Ej sikke lej heb ik ook in oranje. De robots heeft zoon als ondergoedsetje ;-).



@lebo: in een winkel mij laten wijsmaken dat het verstevigde bovenstukje is bedoeld om het krullen van de stof tegen te gaan (en uitrekken van smokwerk). Ik vond het ook hilarisch toen mijn zusje uitriep dat er een mini sportbh in het jurkje zat.



@"twinlook": mijn moeder deed dit heel vaak, dus niet zo fijne herinneringen aan (zusje in rood-wit gestreepte boothalstrui met marineblauw rokje, ik in marineblauw-wit gestreepte boothalstrui met rood rokje). Zoon en grote neef willen wel vaak hetzelfde aan. Of dezelfde schoenen/laarzen/jassen/rugzakken hebben. Maar zoon wil ook hetzelfde haar als Grote Nicht, met speldjes.
Waarheen leidt de weg die wij moeten gaan…als dit fooohooorum stopt met bestaan…
Die Ej Sikke Lej heb ik vooruit besteld in 80 en dan de jumpsuit en nu maar hopen dat ie daar dan niet in juli al in kan... Heb 'm nog niet binnen dus kan het lastig inschatten.

Een badstof speelpakje van Nosh Organics heb ik dan weer in 74 besteld en ik vermoed dat ik die pas vólgende zomer zoon kan aantrekken.
Alle reacties Link kopieren
je Silke lej valt ruim imo.
Waarheen leidt de weg die wij moeten gaan…als dit fooohooorum stopt met bestaan…
Oh da's mooi, zeker als jij dat al vindt (met zoon als referentiekader) dan ga ik er van uit dat ie in maat 80 ergens tussen september en april zal passen.

Een maat groter (86) werd aangegeven als de leeftijd van 1,5 jaar. Dat is hij in april volgend jaar. Kans vond ik dan te groot dat ie dan net op maat gaat vallen in de maanden april-augustus.



Jij al zicht of het Katvig joggingpakje nog gedragen kan gaan worden?
Ik heb alle namen gemist :-( maar ik weet sowieso die van NYC!



Liubi : fijn dat je een shirtje gevonden hebt! En van 4FF, leuk!



Teuntje : wat zielig voor je dochtertje. Ga zo je hele topic even lezen. Lijkt me moeilijk om uit te leggen op die leeftijd.



Hier verder niks voor mezelf gekocht, maar wel gebaby-shopt voor een vriendin! Ze vertelde laatst dat ze zwanger is, helemaal geweldig! Vind het zo leuk voor ze :) en ga binnenkort langs bij haar, dus heb alvast 2 pakjes gekocht. Ben benieuwd wat ze ervan vind. 1 Had ze al aangewezen in de winkel, maar wilde ze toen nog niet meenemen. Vond ze nog iets te vroeg, dus dan doe ik het maar haha!
86 bij 1,5 kan wel kloppen, maar loopt volgens mij ook lang door. Volgens mij loopt dochter helemaal niet zo erg buiten de lijn, maar die is nu net over naar 92. Zat met 2 jaar ook nog in 86. Weet zo niet vanaf welke leeftijd ze in die maat zat, maar ze heeft hem aardig lang gehad. Had vorig jaar in de zomer shirtjes in 86 gekocht (dus idd rond 1,5) en die kan ze nu nog steeds aan X-D
Alle reacties Link kopieren
Golfje, hoe werkt dat dan bij Aliexpress? Hoe betaal je? Met creditcard?

En heb je ook extra kosten of betaal je gewoon de prijs die daar staat? Veel dingen zijn 'free shipping' zag ik.



Leuk NYC!
Dus als het goed is kan ik strakjes ongeveer een half jaar per kledingmaat doen? Ik heb een zwak voor herfst- en winterkleding en die kun je in de zomermaanden juist met de meeste korting kopen, maar moet dus héél goed inschatten wat ie wanneer zou kunnen passen.

Op veel sites wordt maat "74" ook als de maat voor de leeftijd van 1 jaar aangeduid, maar aangezien hij nu al op de grens van 68 en 74 zit, verwacht ik niet dat hij 5 maanden in maat 74 blijft zitten...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven