Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Baby- en Kinderkleding deel 8

17-04-2016 13:13 3043 berichten
Hier alweer deel 8 van het topic 'Baby en kinderkleding'!



Schrijf hier mee over je leukste aankopen of vraag om advies. Vaste meeschrijvers op het topic zijn:



-Belle-dochter feb. 2012

maat 110-116
Bengeliezoon maat 98zoon maat 56/62
boefje2012zoon aug. 2012

maat 104/110
Bubbelwijndochter

maat 146/152
dochter

maat 134/140
_Doortje_dochter

maat 116/122
dochter maat 56
Emma77Emmadochter jan. 2014

maat 86
fashionvictimzoon maat 152dochter maat 68/74
Fleetdochter juni 2014

maat 98
dochter maart 2016

maat 68/74
Gattidochter feb. 2008

maat 134/140
zoon apr. 2011

maat 110/116
Kerenzazoon aug. 2014

maat 86/92
babyzoon op komst
Kikkerprinseszoon sept. 2011

maat 110/116
Liubizoon

maat 122/128
zoon

maat 110/116
dochter

maat 80
Miss.Speeseendzoon mei 2016

maat 62
modus_zoon maat 104-110zoon maat 92-98
nicole123zoon maat 110dochter maat 86
nienke_gzoon maat 74/80
Nouschidochter maat 146/152
NYCzoon okt. 2013

maat 98-104
zoon jan. 2016

maat 68-74
oureazoon jan. 2016

maat 62
Pavotzoon mrt. 2012

maat 104
dochter feb. 2014

maat 92
pimpelmeesje123zoon maat 104dochter maat 74
queenfan25dochter feb. 2010

maat 116/122
dochter mrt. 2013

maat 92-98
siska74zoon sept. 2014

maat 86-92
sofietje83zoon

maat 80
TessTandochter nov. 2007

maat 134/140
zoon mrt. 2010

maat 110/116
dochter okt. 2013

maat 92/98








Tabel en topic staan open voor nieuwe input en meeschrijvers X-D
Alle reacties Link kopieren
Ik koop eigenlijk nooit rokjes voor mijn baby, wel erg veel jurkjes. Na al die jaren jongenskleding vind ik het enig om nu lekker jurken te kunnen kopen. En ik ben dol op boxpakjes, dat was ik bij zoon al en nu bij dochter weer, ik vind het zo ontzettend schattig staan.



Wat mij wel opvalt is dat kleding echt ontzettend veel duurder is geworden in de afgelopen jaren. Vooral bij H&M valt me dat op, waar ik voor zoon echt nog voor een prikkie bij H&M allerlei leuks kocht is het nu voor dochter heel vaak zelfs duurder dan sommige merkkleding die ik koop. Ze heeft dan ook nog helemaal niks van H&M, het is me de prijs niet waard.



Dragen jullie baby's trouwens schoentjes? Ik was van het weekend op zoek naar schoentjes maar ook daarvan schrok ik van de prijs. Nu moet ik zeggen dat ik bij zoon ontzettend veel schoentjes als kraamcadeautjes had gekregen (ik had sowieso bij hem veel meer kleding en schoenen als cadeautjes gekregen, doordat dochtertje in het ziekenhuis begonnen is heb ik helaas sowieso weinig kraamvisite gehad en de visite die er kwam kwam allemaal met ongeveer hetzelfde aan) dus mijn zoon had geloof ik als baby al iets van 10 paar schoenen maar dochter heeft tot nu toe nog helemaal geen schoentjes. En ik ben een krent, dus elke keer als ik naar schoentjes kijk koop ik ze toch maar niet omdat ik ze te duur vind. Iemand dus nog goede adresjes voor leuke babyschoentjes?
Cute Ourea! :love:



Mijn dochter draagt nog geen schoenen FV. Ik heb het eerste paar voor mijn oudste gekocht toen ze ging staan en rond de tafel ging schuifelen. Ze heeft in de wintertijd destijds dikke sokken gedragen. Voor mijn jongste wil ik dit keer slofjes kopen. Maar stiekem gewoon omdat ik deze gezien heb...



Alle reacties Link kopieren
Nou, blij dat je dat zegt, van H en M. Ik vind het voor de nieuwe baby ook behoorlijk aan de prijs. Ik heb er ook nog niets gekocht. Daarvoor vind ik kwaliteit niet goed genoeg. De stoffen en prints ogen voor baby's ook echt wat goedkoop.



Weet je welke winkel ook zo duur geworden is? C en A. Ik keek er laatst voor dochter en viel achterover vab de prijs voor een vestje. Daarvoor bestel ik ook een vestje van Name-it.
Hallo?!
C&A word ik echt niet goed van. Shirtjes zijn er echt veel te kort, inderdaad duur geworden (twee jaar geleden was dat nog anders) en op hun site móet je voor X bedrag bestellen of je kunt überhaupt niet bestellen. Dan ga je naar een fysieke winkel, hebben ze het daar niet. (6)
Ik heb voor mijn baby nog geen schoentjes gekocht, zelfs geen slofjes. Mijn oudste had rond een maand of 7 zijn eerste leren slofjes en rond 11 maanden (toen hij ging lopen, het was toen ook najaar) de eerste schoentjes.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb trouwens wel weer wat dingetjes gekocht. Dochtertje is alweer door d'r kleren heen en zit inmiddels in maat 68/74 en ze is nog niet eens 6 maanden, ze groeit als een malle. (Let wel: ze is haar leventje begonnen in maat 40 en daar zwom ze toen in, dus ze heeft in amper 5 maanden tijd al bijna 6 kledingmaten versleten!)



Nu ik ontdekt heb dat ze bij Next ook in de meisjescollectie past heb ik daar wat leuke dingen gescoord.







Deze is in het echt nog veel leuker dan op de plaatjes op de site, ben er echt onwijs blij mee! Ik heb nu dus ook deze maar besteld, maar die is nog niet binnen:







Verder had ik bij de Hema voor 2 euro een lekker joggingbroekje in de uitverkoop gescoord, en daar moest ik dus wat shirts bij. Normaal koop ik echt nooit losse broekjes want die blijven bij mij altijd ongedragen in de kast liggen, ik ben erg van de setje-completje en echte outfits, zelfs de rompers moeten bij de bovenkleding passen, zo tuttig ben ik, maar goed, ik wil nu toch eens wat vaker proberen of het me lukt om losse broekjes en shirts te kopen. Dus bij het zachtroze joggingbroekje van de Hema heb ik ook nog deze twee shirts gekocht:







Vind deze zelf niet heel erg geweldig maar wist dat man die vast heel leuk zou vinden dus ach, doe ik hem ook een lol. Zelf vond ik deze wel echt enig, dus die heb ik ook gekocht:









Grote broer kon hem ook erg waarderen, dus iedereen was weer happy in huize Fash.
Alle reacties Link kopieren
Fleet schreef op 04 augustus 2016 @ 21:00:

C&A word ik echt niet goed van. Shirtjes zijn er echt veel te kort, inderdaad duur geworden (twee jaar geleden was dat nog anders) en op hun site móet je voor X bedrag bestellen of je kunt überhaupt niet bestellen. Dan ga je naar een fysieke winkel, hebben ze het daar niet. (6)




Dat ook allemaal, een miniumbestelbedrag, echt van welke planeet kom je.



De babykleding is er sowieso foeilelijk.
Hallo?!
Alle reacties Link kopieren
_Doortje_ schreef op 04 augustus 2016 @ 20:56:

Nou, blij dat je dat zegt, van H en M. Ik vind het voor de nieuwe baby ook behoorlijk aan de prijs. Ik heb er ook nog niets gekocht. Daarvoor vind ik kwaliteit niet goed genoeg. De stoffen en prints ogen voor baby's ook echt wat goedkoop.



Weet je welke winkel ook zo duur geworden is? C en A. Ik keek er laatst voor dochter en viel achterover vab de prijs voor een vestje. Daarvoor bestel ik ook een vestje van Name-it.






Ja, dat vond ik dus ook! Dochter zat ineens in maat 62 en toen was het ook nog eens precies 3 dagen hartstikke warm, en ik heb toevallig een C&A vlakbij zitten dus ik dacht ik ga daar wat kleding inslaan. Was ik toch al met al bijna 100 euro kwijt voor een paar dingetjes, niet normaal! Het ergste was dat ik op weg naar huis ook nog langs de Wibra kwam, daar woon ik zo goed als tegenover, en daar naar binnen liep, en daar hadden ze niet alleen veel leukere kleding, maar ook nog eens veel goedkoper. Sindsdien kijk ik daar vaker, Wibra heeft soms echt superleuke kleertjes. En de rompertjes van Wibra zijn trouwens ook top, dochter draagt eigenlijk altijd Petit Bateau rompers maar tijdens datzelfde shoptripje paste ze dus ook ineens geen enkele romper meer. Toen had ik eerst bij de Hema rompertjes gekocht, vervolgens bij C&A allerlei kleding om vervolgens als laatste bij Wibra het best te slagen voor het minste geld. Die Hema rompers heeft ze uiteindelijk nauwelijks gedragen, dus onwijs zonde van het geld, terwijl ik van die Wibra rompertjes zelfs nog bij heb gekocht omdat ik ze zo fijn vond.



H&M rompertjes zijn trouwens zelfs nog duurder dan Petit Bateau rompers, dat is toch ook niet normaal? Voor die ***kwaliteit zoveel geld durven vragen.
H&M overslag rompertjes in kleine maatjes waren wel echt fijn vond ik voor mn mini zoon. Goede kwaliteit.

De rompers nu (maat 68) vind ik lobberig staan.
Alle reacties Link kopieren
Fleet schreef op 04 augustus 2016 @ 21:00:

C&A word ik echt niet goed van. Shirtjes zijn er echt veel te kort, inderdaad duur geworden (twee jaar geleden was dat nog anders) en op hun site móet je voor X bedrag bestellen of je kunt überhaupt niet bestellen. Dan ga je naar een fysieke winkel, hebben ze het daar niet. (6)
Ja, die C&A kleding paste dochter ook nog eens binnen no time niet meer omdat het inderdaad allemaal veel te kort en te strak is. Wat een dure miskopen waren dat, zeg!
Alle reacties Link kopieren
Qua babyslofjes ben ik fan van aapies. Ik heb voor dochter 2 paar nu. Maat M en daar kan ze nog wel even mee vooruit. Ze krijgt ze straks ook op het kdv aan. Voor buiten heeft ze nu falcotto schoenen, want ze loopt aan de hand mee en in de speeltuin klimt ze ook overal tegen aan.



H&M slechte kwaliteit als je het mij vraagt. Heb voor zoon daar 3 t shirts gehaald. 7 € per stuk en een half seizoen later zit er geen vorm meer in. De boorden bij de nek lubberen. En dan vind ik 7€ per stuk niet echt goedkoop. De shirts van next blijven duidelijk mooier. Voor dochter heb ik daar het ramones setje gehaald, maar dat was ook niet zo goedkoop. Blijft wel redelijk in de was.



Ourea, super die krutter rompers.
Alle reacties Link kopieren
Ja Wibra en ook Zeeman hebben soms best leuke dingen. Voor mijn dochter haal ik regelmatig een mooi vestje bij de Zeeman voor een paar euro, soms pimp ik ze dan zelf nog. Onlangs ontdekte ik Kik, ook een aanrader als je door de 90% lelijke dingen heen kunt kijken. De spijkerbroeken zijn daar maar 7 euro en er zitten echt leuke bij.



Toen dochter klein was kocht ik ook veel bij H en M met kortingscode op kortingscode. Drie of vier en dan gratis verzenden, maar dat trappen ze geloof ik niet meer in.
Hallo?!
Alle reacties Link kopieren
Ik ben tot nu toe erg te spreken over de kwaliteit en de prijs van Next, en die heb ik dankzij dit topic ontdekt. Dus dank daarvoor.



Ook GAP vind ik erg fijn en goede prijs/kwaliteitverhouding. Petit Bateau was ik bij zoon al fan van (al kan ik wel merken dat dochter beduidend sneller groeit en dikker is dan hij, maar de kwaliteit blijft super).



Prenatal vind ik trouwens ook een klote webwinkel hebben, ik had daar een paar maanden geleden wat kleding besteld omdat dochter weer eens uit d'r voegen barstte, kwam die bestelling gewoon na 10 dagen!!! eens binnen. Ik kon het meeste linea recta terugsturen omdat ze het al niet meer paste toen het binnen kwam. En ook Prenatal vind ik behoorlijk aan de prijs voor wat je ervoor krijgt.



Noppies vind ik trouwens ook zo overpriced.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb nu voor de baby noppies en prenatal klaarliggen omdat ik het beide echt heel mooie pakjes vond. Ik heb beide nog nooit gekocht, dus ik ben erg benieuwd naar de kwaliteit. Noppies koop ik alleen in de opruiming, want ik vind het veel te duur.
Hallo?!
Alle reacties Link kopieren
Mijn kinderen droegen/dragen ook Aapies slofjes. Ook niet goedkoop, maar qua prijs en voor de voetjes beter dan schoentjes. Voor dochter die nog niet loopt heb ik inmiddels wel schoentjes (1 paar) maar dat is omdat de fysio het aanraadde voor haar.



Bij C&A, H&M en ook wel Hema hangt het er maar net vanaf wat het is naar mijn mening. Ik koop bij H&M vaak de twill lange broeken voor zoon van 10 euro, die zijn regelmatig in de sale voor 6 euro en vind ik van goede kwaliteit. Van de Hema een paar spijkerbroeken voor zoon gehad die in de aanbieding waren voor 3 euro, die zijn ook prima. Maar ze hebben in deze winkels ook veel broeken voor 15-20 euro, zelfs korte broeken, en dat heb ik daar echt niet over. Met shirts en truitjes net zo: soms heb ik voor 5 euro een shirt of trui die superleuk is en lang meegaat, soms vragen ze er 15 euro voor en laat ik het lekker liggen. De stretch rompers van Hema en basic rompers van H&M vind ik heel fijn. Lekker rekbaar in de lengte en daardoor veel prettiger dan die van Prenatal, Kruidvat, Next en Zeeman. Het blijft wel bij af en toe eens iets, ik koop tegenwoordig stukken meer bij Next. Met Zeeman en Wibra heb ik zelf dan weer vooral goedkoop=duurkoop ervaringen met te brede korte niet rekbare truitjes. Alleen bepaalde jongenshemden van Zeeman vind ik erg goed en af en toe een legging.
FV, ik heb ze weinig aangetrokken, maar toen verkochten ze schoentjes bij wibra en zeeman, niet altijd, maar best vaak. Voor weinig geld. Ter Stal lijkt me daar ook zo'n winkel voor. Ook van Frendz, maar dat is er niet meer.



Afgelopen winter wat leuke meisjeskleding bij c&a gekocht voor oudste, maar alles is pillig, vaal, etc. Kan haar zusje niet meer aan. Misschien nog een keer wat leggings en ondergoed, maar dat is het voortaan.
Hier ook een Wibrafan. Ik vind. De rompers ook super en heb ook echt een hele leuke slaapzak (met wigwammen en pijltjes erop) voor de jongste. Petit Bateau ook mooi, maar heb ik weinig van.

De rompers van H&M vind ik helemaal niks. :-( Ondergoed voor de oudste vind ik wel fijn van H&M.



Prenatal webwinkel heeft slechte service idd, maar dat heeft de gewone winkel ook. Lijkt wel of die niet wíllen verkopen en personeel is altijd onvindbaar of heeft geen verstand van zaken. Al diverse slechte ervaringen mee.



Noppies vind ik wel leuk, Name it ook. Maar deze merken kun je altijd nog wel in de opruiming vinden dus koop ik nooit voor de volle mep.

Heel leuk vind ik Beebielove maar heb de collectie al een tijdje niet meer bekeken.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb deze pas gekocht voor dochter bij C&A. Hij voelde kwalitatief prima aan (en dat vind ik sowieso wat minder nauw liggen bij iets zonder boord en mouwen) en was 3 euro in de sale, dus de prijs valt wel mee. Ik heb hem gekocht in maat 116, waardoor hij nu precies valt als een jurkje, volgend jaar als een lang shirt/tuniekje en de zomer erna als een gewoon shirtje. Dus als hij zo lang meegaat zijn de kosten 1 euro per zomer. X-D



NYC, ik ben ook echt beebielove fan, maar daar zijn ze hier helaas al uitgegroeid. Wel erg duur...
Alle reacties Link kopieren
Prenatal is hier in italie ook al zo waardeloos. Personeel dat van niets weet en kleding is hier echt belachelijk duur. Een compleet setje kost al snel 40€. Nou dan koop ik liever iets van een ander merk.



Stretchrompers van de hema ben ik trouwens ook fan van. Petit bateau is ook fijn. Maar wel erg duur vind ik. Ik vind dan alleen maar rompers van 10€ per stuk.
Alle reacties Link kopieren
Name It vind ik qua prijs-kwaliteit ook goed, als ik het in de aanbieding koop. Dan is het niet of nauwelijks duurder dan H&M. Het jammere vind ik alleen dat ze hier bij de Name It winkel erg weinig hebben en nooit leuke dingen in de aanbieding en je bij de meeste webshops met verzendkosten zit. Ik wil vaak maar 1 of 2 dingen, bestel nooit voor honderden euro's, dus dan ben je relatief veel kwijt aan het verzenden.
Alle reacties Link kopieren
Overslagrompers van de H&M vond ik wel fijn, maar zijn niet meer geschikt voor een tweede ronde mocht het zo ver komen. Ze zijn echt verwassen en er vallen gaatjes in de stof rondom de drukkertjes.

Maar goed, de rompers van de Hema vind ik ook niet echt fijn, z'n zijn voor m'n zoontje eigenlijk te breed en/of te kort. (Als het in de breedte zit dan krijg je de drukkertjes bijna niet meer dicht en bij een lange mouwen romper zijn de mouwtjes dan drie kwart.) en na een paar keer wassen hebben ze ook een raar model (helemaal gedraaid)

Ik zweer bij Petit bateau rompers. En ook die van danefae en Lindex vind ik erg fijn. Ik heb ze eigenlijk allemaal in de sale gekocht.

Verder koop ik zelden iets van de H&M, mijn zoontje is er gewoon niet breed genoeg voor. Alhoewel ik er wel eens een spijkerjack en fleece vestje heb gekocht die wel oké waren, daarvan vind ik het ook iets minder erg dat het wat wijder zit. Maar de prijzen zijn tegenwoordig best wel hoog, dus vanaf maat 92 heb ik er niks meer gekocht.

Prenatal kom ik alleen in de sale voor de andere merken die ze er verkopen, hun eigen merk zit voor geen meter bij ons jochie. En ik vind het ook nog eens een snert-winkel. Als ik al iets vraag krijg ik wat geouwehoer te horen, maar geen antwoord op m'n vraag.....
1) Foar de kofje net eamelje.
2) As it net kin sa’t it moat, dan moat it mar sa’t kin.
Alle reacties Link kopieren
Zalando heeft veel name it en is gratis verzenden. Sowieso mooie merken daar. Mijn laatste pakje van Zalando ligt bij de buren en ze zijn steeds niet thuis. Echt bloedirritant ;-)
Hallo?!
Van name it vind ik de spijkerbroeken geweldig.
Alle reacties Link kopieren
Zoonlief heeft hier in de huidige maat 11 lange broeken, vijf zijn er van name-it. Ze zitten mooi en de kwaliteit blijft prima (en allemaal in de sale gekocht ;-))
1) Foar de kofje net eamelje.
2) As it net kin sa’t it moat, dan moat it mar sa’t kin.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven