Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Baby- en Kinderkleding deel 8

17-04-2016 13:13 3043 berichten
Hier alweer deel 8 van het topic 'Baby en kinderkleding'!



Schrijf hier mee over je leukste aankopen of vraag om advies. Vaste meeschrijvers op het topic zijn:



-Belle-dochter feb. 2012

maat 110-116
Bengeliezoon maat 98zoon maat 56/62
boefje2012zoon aug. 2012

maat 104/110
Bubbelwijndochter

maat 146/152
dochter

maat 134/140
_Doortje_dochter

maat 116/122
dochter maat 56
Emma77Emmadochter jan. 2014

maat 86
fashionvictimzoon maat 152dochter maat 68/74
Fleetdochter juni 2014

maat 98
dochter maart 2016

maat 68/74
Gattidochter feb. 2008

maat 134/140
zoon apr. 2011

maat 110/116
Kerenzazoon aug. 2014

maat 86/92
babyzoon op komst
Kikkerprinseszoon sept. 2011

maat 110/116
Liubizoon

maat 122/128
zoon

maat 110/116
dochter

maat 80
Miss.Speeseendzoon mei 2016

maat 62
modus_zoon maat 104-110zoon maat 92-98
nicole123zoon maat 110dochter maat 86
nienke_gzoon maat 74/80
Nouschidochter maat 146/152
NYCzoon okt. 2013

maat 98-104
zoon jan. 2016

maat 68-74
oureazoon jan. 2016

maat 62
Pavotzoon mrt. 2012

maat 104
dochter feb. 2014

maat 92
pimpelmeesje123zoon maat 104dochter maat 74
queenfan25dochter feb. 2010

maat 116/122
dochter mrt. 2013

maat 92-98
siska74zoon sept. 2014

maat 86-92
sofietje83zoon

maat 80
TessTandochter nov. 2007

maat 134/140
zoon mrt. 2010

maat 110/116
dochter okt. 2013

maat 92/98








Tabel en topic staan open voor nieuwe input en meeschrijvers X-D
Vanmiddag het Hatley regenjasje op verkoophoeken gezet en als het goed is, is hij nu al verkocht. Voor dezelfde prijs waar ik hem voor heb gekocht :)
Ja hoor, het is weer binnen, die kinderbijslag! :-d Heb de tactiek van Doortje toegepast. Gekeken naar wat ze écht nodig hebben. Heb zomaar geld over dit keer (that's a first! ;-) ) en overgezet naar de spaarrekening!



Voor mijn oudste heb ik toch besloten gympen te kopen in plaats van sandalen, de teva's wacht ik dus nog even af. Zijn nu deze gympen geworden:







Twee vesten, wel handig met het onvoorspelbare weer van nu én het beginnende najaar:











Voor de jongste twee pyjama's/boxpakjes:











En dit schattige badpakje:



Alle reacties Link kopieren
Dat boxpakje met bloemen :heart: ik zou bijna een 3de voor maken haha, baby kleding word steeds leuker.
Leuke kleding, Fleet! Die bloemetjes inderdaad :heart:



Ik heb een goede koop gedaan vanochtend. Ik ga even wat plaatjes zoeken en evt schieten. Moment!
Zwart-grijze Vingino. Dit model, maar iets grijzer.





Zwarte Vingino:





Capri Geisha





Sevenoneseven Capri wit: foto volgt



Carbone t-shirt: foto volgt



Jurkje Kidscase: foto volgt



MIJN broek:

T-shirt Carbone:





Capri Sevenoneseven:





Het jurkje krijg ik niet zo mooi op de foto qua kleur. Kleur is zand met zwart

Alle reacties Link kopieren
Zo leuk om al die meisjes kleding voorbij te zien komen! 5 jongens hier thuis, waarvan 4 pubers dus allemaal zwart/donker blauw/(licht) grijs voor hun. Heel soms een uitzondering van iets met kleur maar dat durf ik dus echt niet zonder toestemming te kopen. Om zelf te kopen zijn ze te lui voor en stiekem vind ik het ook wel leuk te shoppen voor hun.



De jongste kan ik nog vanalles aantrekken zonder een weerwoord te krijgen.
Alle reacties Link kopieren
Wel handig met de was, die pubers ;-)



Fleet, wat een vette sneakers. Overigens boek ik het geld pas echt over op 30 september, omdat er 1 oktober weer nieuw geld komt. Ik heb nog niets gekocht, dochter heeft nu niks nodig. Straks in september laarsjes en vesten.
Hallo?!
Alle reacties Link kopieren
Wassen doe ik hier zeker! Hun zijn van mening dat als je 1 dag in een broek hebt rond gelopen het goor is om hem nog een dag aan te trekken.



Wel lekker makkelijk sorteren, zwarte was of donkere was.



Tijdje geleden begonnen ze met geregeld kleding uit elkaars kasten te pakken. Dus nu lekker makkelijk alles hoppa in 1 kast. Geen geruzie meer van hij heeft meer broeken. Wie het eerst voor de kledingkast staat heeft de eerste keus, zo ook met schoenen.



Vriend heeft dezelfde schoenmaat als zoons. Kast vol met schoenen boven, zijn privé-collectie zoals hij dat noemt. Maar drie keer raden wie er het hardste rent om als eerste bij de schoenenkast te zijn als we met zen allen weggaan.



Kan bijna een Jack en Jones winkel beginnen, zoveel kleding! 1 zoon werkt in een winkel waar ze g-star etc verkopen. Zo'n hippe winkel zeg maar. Elke maand kan meneer voor €30.- een kleding setje t.w.v. €200.- kopen, mits hij die maand minimaal 40 uur werkt, ze moeten er wel in de laatste mode bij lopen. Hij werkt graag 40 uur, ik betaal de €30.- en broers en vriend staan altijd vol smart te wachten tot zij de werkkleding van vorige maand aan kunnen.
Alle reacties Link kopieren
Die jongen heeft groot gelijk dat hij voor 30 euro een setje kleding meepakt. Wat een fijne regel, ook voor jullie als ouders. Puberkleding is duur zat.
Hallo?!
Dat is een goede deal zeg, voor € 30,00!
Had je mijn PB'tje gelezen, Doortje?
Alle reacties Link kopieren
Avondzon schreef op 01 juli 2016 @ 13:15:

Had je mijn PB'tje gelezen, Doortje?
Ja maar weer vergeten om te antwoorden :-$ Ik ben een zeef momenteel, sorry! Maar ik ken je zeker nog!
Hallo?!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb een vraagje en hoop dat jullie het weten. Mijn zoon is kennelijk vrij smal want ik merk dat veel kleding eigenlijk te breed voor hem is. Hij zou met zijn lengte eigenlijk nu echt naar maat 74 moeten en 68 is goed aan de korte kant te worden, alleen de broeken zakken af en trapt hij dan uit omdat hij er per ongeluk op gaat staan en de shirts bungelen om zijn schouders. De 2 broeken die het beste zitten zijn maat 62 want die hadden omgeslagen pijpen onderaan die we niet meer omslaan en elastiek met knopen aan de binnenkant om hem smaller te maken... Maar die word straks ook echt te kort dus ik ben op zoek naar een nieuwe. (Van frendz en die kon ik natuurlijk niet meer vinden bij de vd en nu al helemaal niet meer, anders had ik de zelfde in nog wat maten gekocht)



De meeste kleding hier is 2de hands, maar veel is echt gewoon te breed en zelfs met van dat elastiek met knopen dat je kan verstellen helpt niet altijd genoeg. Welk merk zouden jullie aan raden dat smal/lang valt of nog erg goed strak te krijgen is? (Het liefst een niet al te duur merk omdat we het niet heel breed hebben)



Ik hoop dat jullie een tip hebben!
@Appletree: Zoontje zit hier ook in maat 74. Bij Zara hebben ze hele skinny broeken, vaak ook bij de kleine maatjes al met van dat knoopsgatenelastiek. Dan kun je 'm aansnoeren. Ik heb bijv. deze (combineert qua kleur ook lekker makkelijk):



Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor de tip! Ik zal daar even kijken, neem ik de broek in maat 62 mee want in de breedte zit hij nog perfect, is wat makkelijker dan gaan passen denk ik.



Knoopsgatenelastiek is een stuk betere benaming dan elastiek met knopen, ik zal hem onthouden. Wel echt een super uitvinding dat spul!
In die maat trok ik mijn dochter vooral nog zachte stoffen aan, leggings, broekjes in joggingstof of jeansbroekjes met stretch. Vanaf maat 80 droeg mijn dochter wel echte broeken. Vingino zat en zit haar nog steeds het mooist.
Jumpsuit van Terstal is gepast en betaald :) Vanavond mag ze hem dragen bij een feestje.
Andere kleding is ook allemaal goedgekeurd, inclusief jurkje. :cheer2:
Alle reacties Link kopieren
Avondzon schreef op 01 juli 2016 @ 17:30:

In die maat trok ik mijn dochter vooral nog zachte stoffen aan, leggings, broekjes in joggingstof of jeansbroekjes met stretch. Vanaf maat 80 droeg mijn dochter wel echte broeken. Vingino zat en zit haar nog steeds het mooist.




Ik vind het voor hem niet meer echt nodig om alleen zachte broekjes te dragen, hij is nu 9 maanden, zit en loopt. Toen hij nog echt baby baby was en alleen maar lag deed ik dat ook, leek me toen wel fijner. Of een spijkerbroekje met een zachte voering als het koud was.

Maar ook die zachte broekjes zijn vaak vrij breed, hebben geen knoopsgatenelastiek en een touwtje dat er alleen voor de sier zit. Dat trapt hij nog sneller uit dan een te breed echt broekje.



Is jou dochter ook smal/lang? Vinginio zal ik ook naar kijken!
Alle reacties Link kopieren
my-little-appletree schreef op 01 juli 2016 @ 15:58:

Bedankt voor de tip! Ik zal daar even kijken, neem ik de broek in maat 62 mee want in de breedte zit hij nog perfect, is wat makkelijker dan gaan passen denk ik.



Knoopsgatenelastiek is een stuk betere benaming dan elastiek met knopen, ik zal hem onthouden. Wel echt een super uitvinding dat spul!
Zara valt echt heel klein uit. 62 is dan misschien wel te klein.
Alle reacties Link kopieren
Ik bedoelde de broek die we nu hebben in maat 62, die breedte en wat langer zou ideaal zijn. Dan kan ik bij zara vergelijken of de 68 of 74 daar goed zou passen, misschien dat hij daar wel de 74 al aan kan.
Alle reacties Link kopieren
Wat een leuke plaatjes komen er weer voorbij! Vooral die schattige meisjes badpakjes en boxpakjes! Heb wel t idee dat kleren kopen voor meisjes-babys makkelijker is, meer keus of misschien minder van hetzelfde.



Bedankt voor jullie tips qua 'smal vallende' merken. Toevallig vorige week een shirtje van Name it gekocht (idd lekker smal) en een broekje van Tumble n Dry gekregen als kraamkado (wel in maat 74, dus nog even geduld)



Zoon past inmiddels echt niet meer in maatje 50 en sommige 56 wordt ook te klein (te kort vooral). Van het weekend maar eens kijken wat ik qua 62 heb liggen. Hoeveel hebben/hadden jullie in die maten qua aantal tshirtjes en broekjes?



Heb net voor over paar maanden een broekje besteld:



Benieuwd hoe dat valt!
Alle reacties Link kopieren
Ik vind Zara wel klein vallen, maar niet smal. Dat zit zelfs bij mijn gemiddelde zoon echt aan de wijde kant. Oudste is een smalletje. Noppies en Name it hebben mooie smalle broekjes, iets meer budget is Just Small met elke keer een aantal smalle broeken in de collectie. Die broekjes vallen iig zo dat jongste ze nu niet aan kan, te strak. Wel voor de slim fit gaan dus! Verder heeft mijn oudste nooit gepast in Hema en H&M, veel te breed, zelfs de smallere modellen, dus die zou ik overslaan ;-)



Oh, en sinds maat 86 draagt oudste ook veel Next superskinny (eerder had ik ze niet ontdekt ;)). De gewone skinny is daar niet smal genoeg, maar tot nu toe elke keer 1 of 2 superskinny's gevonden (in van dat jog-denim achtige materiaal, lekker zacht).
Alle reacties Link kopieren
My-little-appeltree:

Hier ook een smalle jongen, wat bij hem goed zit; de slimfit van Name-it, moet ik nog steeds het knoopsgatenelastiek behoorlijk strak trekken, maar dan gaat het goed. Verder (helaas) vooral de dure merken; Petit bateau, Tommy hilfigger (skinny), vingino (slimfit/skinny), s.Oliver (slimfit), Polarn o Pyret (voor joggingbroekjes omdat die vaak extra omslag hebben aan de pijpen/mouwen). Ik heb ook wat broeken van Kanz (slimfit) uit Duitsland; die zitten ook goed, soms zijn die via Limango te koop.

Skinny van de Hema zit als loosefit, maar dat kan soms nog wel. Zeeman heeft ook nog wel eens skinny broekjes. M'n zoontje heeft in maat 74-86 (viel als 68-80) een tijdje denim-legging-achtige broekjes gehad, volgens mij eigenlijk van de meiden afdeling, maar ze waren gewoon donker-denim-blauw, verder geen versiersels of zo.

Sowieso heb ik de indruk dat skinny/slimfit voor meiden smaller valt dan voor jongens.

Shirtjes zijn iets makkelijker, maar ook daar zitten de duurdere merken het mooiste; chaos&order, Polarn, name-it, noppies, s.Oliver, smafolk, wild, danefae, molo.



Ik koop meestal in de sale vooruit of soms tweedehands.
1) Foar de kofje net eamelje.
2) As it net kin sa’t it moat, dan moat it mar sa’t kin.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven