Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

het laatste babymutsje?

15-02-2013 21:11 2286 berichten
Alle reacties Link kopieren
iets originelers kan ik niet verzinnen... ;-)
Oei Miffy, sterkte dan vandaag. Ben je thuis?
Gisteren weer eens ontdekt hoe ruim je moet plannen met een baby. Ik moest op tijd in het ziekenhuis zijn (om daar vervolgens 1.5 uur te wachten, maar dat weet je nooit van te voren) en Jelle spuugde voor het vertrek alles onder, daarna bij omkleden plaste hij (romper weer nat). Toen ik uiteindelijk in het ziekenhuis in een stil hoekje aan het voeden was (heel discreet met doekjes enzo) kreeg ik daar nog commentaar over van een bejaard mannetje. Gelukkig maar dat blikken niet kunnen doden, anders was de beste man niet meer op aarde geweest. Kom op zeg, je zag niets :mad: .
Ik zie trouwens dat er deze zomer (en tweede helft van het jaar) een mooie tentoonstelling in Utrecht is (A human adventure). Lijkt me wel een mooi zomervakantie-uitje voor de kinderen (in ieder geval voor Sien die nog steeds erg into ruimtevaart en sterrenkunde is).
En nu ik toch aan het woord ben,was het bij jullie gisteren ook zulk noodweer? Ik moest Maby ophalen van de gym en ik reed echt door een soort rivier van water (met 4 kinderen in de auto, want mijn helden durfden niet alleen thuis te blijven). Blij dat ik niet meer in de stad woon, want daar was het ook weer helemaal mis.



Ot en Sien waren net naar de winkel, toen het opeens heel donker werd. Gelukkig waren ze net voor het noodweer thuis omdat de winkeljuffrouw hen uit de winkel gehaald had en zei dat ze zo snel mogelijk naar huis moesten fietsen.
Citronella, wat balen dat net afzwemmen en voorstelling samenvallen. Zul je altijd zien... Kunnen jullie niet opsplitsen of opa's en ma's inschakelen?



Hier moet Maby binnenkort ook weer proefzwemmen. Ik houd mijn hart vast. Ze kan het prima, maar geheel, a la Maby, heeft ze er op het moment supreme niet altijd zin in (zoals de vorige keer). Ik heb er geprobeerd er over te praten, maar ze ontwijkt het gesprek, maakt grapjes, of zegt gewoon dat ze helemaal geen zwemdiploma wil. Ik negeer het nu maar een beetje.

Zo ook de krullenkaart, ze was even een soort van gemotiveerd, haalde ook 9 krullen (bij 10 een beloning), maar nummer 10 wil niet lukken en dan lijkt de motivatie/interesse meteen weg (hoewel ik nog steeds denk dat dit slechts een houding van haar is).

Enfin, ik besteed er nu maar even bewust geen aandacht aan (heel erg boos worden werkt in dit soort gevallen, maar dat is een manier die mij een beetje tegen staat).



Zo, in nu ben ik weg even uitgeouwehoerd. Jelle slaapt, dus ik ga even opruimen.
Miffy, is je lange dag al bijna ten einde?

Jelle doet vandaag ook zijn best er een lange dag van te maken, want sinds vanmorgen vroeg heeft hij 2 x 15 min in de auto geslapen en verder niet. En da's niet veel als je sinds vanmorgen 11 uur al moe bent. Het is dus wel voor te stellen hoe zijn humeur vandaag is ;-) . Hij en ik moeten het nog even uithouden tot 22 uur, het tijdstip waarop hij doorgaans uitgeput in slaap valt.
Anky en Jelle slapen ondertussen hopelijk :)

Mijn lange dag heb ik ook weer overleefd. Hij wordt niet bijgeschreven in het rijtje hoogtepunten van een leven met kinderen :)

Commentaar op voeden heb ik eigenlijk nog nooit gehad. Volgens mij zou ik te verbaasd zijn om iets terug te zeggen.



Die tentoonstelling had ik ook gezien, Anky, en ik zat een beetje te twijfelen of dat voor Pluis al leuk is.
Dat is een mooie eufemistische omschrijving van je dag Miffy :-) .



Jelle is gelukkig uiteindelijk in slaap gevallen (na heel veel rondjes door de kamer was hij uiteindelijk weer een beetje gekalmeerd en toen lukte het in slaap vallen ook beter).



Commentaar op voeden was voor mij ook de eerste keer (pff, ik was nog speciaal de overvolle wachtkamer uitgelopen).



Vanavond is A-man lekker thuis en dus heb ik worstelende Jelle even uitbesteed en ga ik zo lekker douchen.
Boris valt de laatste tijd s avonds al drinkend in slaap om na een kwartier weer wakker te worden, dan een tijdje te stuiteren en uiteindelijk na weer een voeding pas in slaap te vallen. Vanavond heb ik hem toen hij wakker werd maar eens meteen weer aangelegd om te kijken of hij dan ook meteen verder slaapt. Lijkt te werken.



Veel plezier onder de douche, Anky. De fase dat dat al luxe is, is bij mij al wel even voorbij. Acht maanden gebroken nachten begint er wel in te hakken, langzaamaan. Ik slaap maar heel sporadisch vier uur of meer asn een stuk, en dat is toch een soort kritische grens voor mij, geloof ik. Was wel ingecalculeerd hoor, en het gaat ook wel weer over, maar moe ben ik wel.





Hoe is het met de gezelschapsspellen, Sok?
Ja, even ongestoord douchen is nu wel een luxe ja. Evenals de spaarzame tijd dat ik geen baby op schoot, buik of rug heb :) . Maar hier dan het enorme geluk dat hij 's nachts gewoon echt lange stukken aaneen slaapt. Ik heb dat niet eerder meegemaakt en het is echt een enorm verschil, ik ben wel moe, maar het niet te vergelijken met de moeheid, die ontstaat door te weinig ongestoord slapen. Ik hoop voor jou dat Boris ook snel de slag te pakken krijgt. Of je het nu incalculeert of niet, het blijft zwaar natuurlijk.



Citronella, moest Mandarijn vandaag nu afzwemmen? Of pas volgend weekeinde?



Zelf heb ik me vandaag met 4 kinderen weer naar een snikheet zwembad gesleept, om Maby mee te laten doen met het oefenuurtje. Het ging vandaag voorbeeldig. Nu maar hopen dat ze het ook zo netjes doet als het er op aankomt (daar ging het vorige keer mis).
Jelle is nu trouwens in slaap gevallen op de schoot van A-man. Ik ben benieuwd of we hem dadelijk in bed kunnen leggen, het is vroeg voor zijn doen.



Edit: dit soort info moet je natuurlijk nooit posten, is de Goden verzoeken ;-) .
Alle reacties Link kopieren
En? Slaapt ie?



Ik had vandaag op half 7 twee slapende kindjes en nog steeds. Ik weet van gekkigheid niet wat de doen met mijn avond. Ik denk er gewoon niet aan dat het dan morgen vast ook vroeg dag is.

Dit is trouwens vast eenmalig en getriggerd door lange autoreis met weinig slaap gisteren.



Miffy, Boris ook weer in slaap?
De goden verzoeken gold ook voor mijn mededeling dat meteen gaan voeden leek te werken. Tenminste, dat deed het wel, maar weer maar voor een kwartier of zo.

Nu slaapt hij voor de derde keer.



Anky, bijna tien uur :)



Wow, Es, half zeven? Wat had je met ze gedaan :) ?
Ik zit hier met een klaarwakker jongetje op schoot: hij heeft nog 10 min ;-) .

Even na mijn edit in de vorige post (hij was toen al wakker) spuugde hij mij, zichzelf, de bank en een kussen weer onder. Ik post maar voortaan niets meer over slapende baby's :) .



Slaapt Boris al?



Ben je weer thuis Es1450?
Boris is nog in slaap, voor zolang als het duurt. Hij eet op het moment heel slecht (tandjes? Nino's virus?) en drinkt zich dus een slag in de rondte. Wel goed voor de lijn. (Ik neem nog een koekje)
Alle reacties Link kopieren
over goden verzoeken gesproken. eentje hangt nu aan de borst. maar die gaat zo weer slapen en ik ook gisteren was het twee uur voor ik in bed was.



ja wij zijn weer thuis. even afkicken maar ook weer lekker.
Boris is weer wakker. Zijn er nog meer wakkere babymutsjes?
Nee, wel een wakkere muts, hoi ;-)
Alle reacties Link kopieren
geen wakkere babymutjes, wel een wakkere muts. die wel zo gaat slapen.

Sok is druk met gezelschapspellen. En zichzelf in een ongelooflijk lastig parket aan het brengen. Ik update wel in de AK als ik voor mezelf ook weer wat helderheid heb
Het is morgenochtend Anky, het afzwemmen.



Ik denk ieder jaar, ach voor de vakantie hebben we genoeg spullen, ik ga niets kopen en toch ren ik me iedere jaar in de laatste week weer rot van winkel naar winkel omdat we toch op het laatste moment nog weer van alles nodig hebben, bikini past niet meer, zonnebril stuk, Mandarijn heeft een groeispurt en toch nog nieuwe kleren nodig, dit of dat medicijn nog bestellen, etc.. Ik trap er ieder jaar weer in.



Ik hoop op een succesvol proefzwemmen voor Maby ook, zou mooi zijn.

En ben stiekem toch wel wat nerveuzig voor morgen ;-)
Succes voor morgen, Citro.



Teveel ganzenbordpartners, Sok?



Boris slaapt weer, en dat ga ik nu ook doen. Weltrusten!
Succes Citronela. Weer een mijlpaal!



Oei Sokje, dat klinkt als een lastige en verwarrende situatie. Je bent toch niet stiekem met 4 aan het ganzenborden...



Hier viel Jelle uiteindelijk in slaap, geen idee hoe laat, want ik heb hem aan A-man overhandigd (die was toch nog tv aan het kijken) en ben gaan slapen. Ik had verwacht dat het na het spugen nog wel vannacht voor een voeding zou komen, maar ik hoorde hem vanmorgen pas weer. Kennelijk had hij toch weer iets te veel gedronken.



Nu nog even genieten van de zondagmorgenrust. Vanmiddag komt er een beetje veel kraambezoek.
Alle reacties Link kopieren
dat klinkt vermoeiend, veel kraamvisite. Alsof je huis al niet vol genoeg is ;-)



Asl ik zou willen zou ik idd met minstens 4 tegelijk kunnen ganzenborden, maar dat is me toch iets teveel van het goede ;-) Wat ik nu doe is al ingewikkeld genoeg.



Fijn Citro, van dat A-diploma! nog ff B erdoor en dan ben je van de zwembadhel verlost. Ik schik mij nog wel even in mijn lot. Slof is inmiddels wel een badje verder, maar zoals de juf zei: 'hij zit wel een beetje in zijn eigen wereldje'. dus.



vakantiespullen? oja ;-) gelukkig zit ik weer in een luxe-huisje en niet ver van de bewoonde wereld. eerst nog maar eens een verjaardag overleven. We laten ze weer los in het ruige speelterrein, maar ik moet ook nog even een noodprogramma maken, voor als het regent.
Dan kunnen Slof en Maby elkaar de hand schudden... (Het is wel een dromertje zei ook de zwemjuf van gisteren weer, en die van daarvoor ook en die van daarvoor ook ;-) ).

Ik kijk ook reikhalzend uit naar het behalen van het B-diploma (maar eerst A nog maar eens halen).



Succes met verjaardag voorbereiden Sokje. Ik hoef pas na de vakantie weer gelukkig. En vakantie...hmm, we moeten misschien toch maar eens iets gaan boeken... (overbodig te melden dat ik werkelijk nog geen enkele actie hiertoe ondernomen heb). Het is zelfs nog erger, Sien en Ot hebben geen zomerschoenen (en Maby alleen maar omdat ik nog oude sandalen van Sien had), het komt er maar niet van om naar een schoenenzaak te gaan.
Zomerspullen: ik heb gisteren een bikini gekocht. Nino wilde mee en vond het leuk: toen we thuis kwamen, wilde hij nog eens naar de zwemklerenwinkel. Dure grap trouwens, bikini waar ik met borstvoedingsmaat in kan.

En nu wacht ik tot het droog is om met Nino sandalen te gaan kopen.



Anky, ook niet echt weer om je kraamvisite in de tuin te zetten hè?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven