Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Kletshoekje mama's met jonge kinderen

03-01-2012 16:14 585 berichten
Alle reacties Link kopieren
OP weggehaald ivm herkenbaarheid
Alle reacties Link kopieren
*
misswispelturig wijzigde dit bericht op 06-02-2013 13:35
Reden: Herkenbaarheid
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
ik heb een dochter van 1 jaar en zoon van 5 (bijna 6) staat in het overzicht verkeerd. dacht meld het even
Als het niet kan zoals het moet
dan moet het maar zoals het kan !
Alle reacties Link kopieren
@Geestig: gelukkig gaat het beter met je kleintje. Vind het altijd zo zielig als ze zo klein zijn en maar blijven spugen.



Hardlopen vind ik overigens ook heerlijk. Ik doe dat alleen op een loopband thuis, scheelt een hoop gedoe met oppas zoeken. Vooral omdat man en ik vaak samen sporten.



Ach gossie, een zieke man. Paar jaar geleden waren we allemaal niet lekker, buikgriep, man en kinderen zielig in bed. En mama? Die kon ziek en wel rondlopen met emmertjes, natte washandjes, wasmanden met vuil beddengoed wegwerken enz... En dan zijn wij vrouwen het zwakke geslacht. :rofl:



@5x5: Ze worden inderdaad heel snel groot. Ik probeer van onze jongste nu dubbel en dwars te genieten want ze is al ons bonuskindje, er komen er hier geen meer bij.



@Missy_Acy: Lijkt me niet fijn als je soms dagenlang alleen bent met de kinderen. Geniet er maar van dat jullie nu samen zijn!



@Misswispelturig: Handig zo'n lijstje. Ik was het overzicht ook al een beetje kwijt, eerlijk gezegd. Bij jou heerst dus ook al buikgriep?



Een piemeltje kopen? Haha! Wat lief. :heart:



Stiefmoeder zijn lijkt me lastig. Wel fijn dat jullie dichterbij ze kunnen gaan wonen. Moet jij wel op zoek naar een andere baan, neem ik aan? Nou heb je het geluk dat in de Randstad de arbeidsmarkt iets minder beroerd is dan meer het land in. En je man? Kan hij gewoon zijn huidige baan houden?



Ik heb inderdaad heel veel energie. Maar het belangrijkste is wel dat ik heel veel energie krijg van mijn werk. Had ik puur voor het geld gewerkt en er niks aan gevonden dan had ik het denk ik niet volgehouden hoor. En ik zorg goed voor mezelf, gezond eten, regelmatig sporten, vitaminen slikken en tijd voor mezelf en samen met man inplannen.



Onze oudste reageerde op het nieuws dat ik zwanger was met: "Maar wat moeten wij nou nog met een baby?!". Ik heb geantwoord: "Jij niets, wij wel." ;-) En nu zijn ze geen van vieren meer bij jongste weg te slaan. 1-na-jongste vond en vindt het prachtig, nu is zij ook GROTE zus en niet alleen maar meer het kleine zusje. Ik moet haar af en toe wel afremmen, in haar enthousiasme wil ze nog weleens vergeten dat jongste een baby is en nog niet alles kan.



Mocht ik iemand vergeten zijn, mijn excuses. En voor straks allemaal vast smakelijk eten!
Saisir le jour !
Alle reacties Link kopieren
Over meertalig opvoeden, onze kinderen spreken Nederlands, Frans en Engels maar wij willen niet dat ze de talen door elkaar heen gebruiken, al helemaal niet in 1 zin. Hieronder een klein gesprekje tussen man en 1-na-jongste dochter:



Dochter, toen 4: Dank you wel daddy!

Man corrigeert: Dank je wel papa of thank you daddy.

Dochter: Yes, daddy. Alsebei is goed.



Wel grappig dat kinderen zo makkelijk switchen. Tussen Kerst en O&N waren mijn ouders en schoonouders hier. Dan spreken ze in één adem Frans tegen opa en oma Frankrijk, Engels tegen opa en oma Amerika en Nederlands tegen Nederlandse speelkameraadjes. Die laatste staan dan soms raar te kijken, Engels herkennen ze nog wel van tv maar dat Frans vinden ze toch raar. ;-)
Saisir le jour !
Alle reacties Link kopieren
@misswispelturig Wow inderdaad, je hebt ook nog eens te maken met (totaal?) verschillend opgevoede kinderen binnen 1 gezin.. het moeilijkste lijkt me toch je niet met de opvoeding te bemoeien (of zoals je zelf zegt niet hun mama te zijn) terwijl ze wil in jouw huis wonen en gedeeltelijk met je 'eigen' dochter opgroeien..moet je niet af en toe op je tong bijten om ze niet te corrigeren? Het klinkt wel alsof het er vrij relaxt aan toe gaat, lief ook dat jullie zo'n end willen verhuizen om wat dichterbij te wonen! Ik weet uit ervaring (verhuisd van brabant naar de randstad) dat het ook qua mentaliteit wel even wennen is, maar daar wen je ook wel weer aan.



@leentjedb dus jij hebt ook zo'n man..tis inderdaad wel duidelijk wie het sterke geslacht is ;-) Wat knap dat je kinderen 3 talen spreken!! en handig voor hen later... Vriendin van me voedt haar kinderen deels Franstalig op, ik voel me altijd zo'n sukkel als haar 3-jarige dochter in het frans tegen dr broertje aan het ratelen is en ik er geen woord van snap haha nouja die is niet anders gewend



Hier een lekker weekendje achter de rug, veel familiebezoekjes aan de andere kant vh land - met zn allen bij mn ouders geslapen en die nemen de kinderen graag van ons over (zoon ziet ons ook niet meer staan als ie zn opa ziet ;-) ) dus wij hadden een paar relaxte dagen. Nu nog 1 weekje verlof, ga dr nog maar eens lekker van genieten!!
Alle reacties Link kopieren
O ja voor het overzicht: mijn zoon is pas net 2, dus nog geen 2,5!
Alle reacties Link kopieren
*
misswispelturig wijzigde dit bericht op 06-02-2013 13:38
Reden: Herkenbaarheid
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Goedenavond dames,



Ook hier weer aan het werk geweest vandaag. HALELUJAAAAA!!!



Sorry, ik ben echt blij dat alles weer normaal is. :-$



Nadeel van vakantie, vanochtend een hoop post, gelukkig was alle zooi er al uit gefilterd. Maar toch, we zijn met z'n tweeën bijna 2 uur bezig geweest. En mijn secretaresse, die heeft voorlopig ook weer wat te doen. ;-)



Dochter van 6 vond het vanochtend heel jammer dat ze weer naar school moest. Het was zo gezellig de afgelopen 2 weken. Heb haar verteld dat ze over een kleine 7 weken alweer vakantie hebben en dat ik dan ook weer vrij ben (groot voordeel van eigen baas zijn, ik neem gewoon alle schoolvakanties vrij X-D).



@Geestig: Als ik met de kinderen over man's verjaardagscadeau of zo praat dan doe ik dat ook in het Frans. En ze weten al dat ze dan heel rap moeten praten want dan kan man het niet volgen. Worden ze heel samenzweerderig van. Dikke pret. En zelfs al verstaat mijn man het dan doet hij nog net alsof hij er niks van begrijpt hoor. Ook leuk, man met zijn dikke Engelse accent Frans sprekend in het bijzijn van onze 1-na-jongste die dan zijn uitspraak gaat verbeteren en oudste die soms, als man het echt heel bont maakt, met haar ogen begint te rollen. :rofl:



@Misswispelturig: Lijkt me heel raar, terugkomen van vakantie en dat er dan iemand overleden is die je voor je gevoel pas nog gesproken hebt. Werk je in de hulpverlening? En ben je je 1e werkdag een beetje goed doorgekomen?
Saisir le jour !
Alle reacties Link kopieren
Wat van huis en haard verkassen betreft naar een ander (deel van het) land, man en ik zijn met onze oudste 2 in 2001 van de VS naar Nederland verhuisd voor zijn baan. Wij stonden op een bepaald moment voor de keuze hier een leven op te bouwen of alsnog te verhuizen naar Frankrijk. De VS is geen land waar ik wil wonen, heb er gestudeerd maar als ik mijn man niet daar had ontmoet was ik daarna gewoon weer terug gegaan naar huis (Frankrijk). Mijn man maakt het niet zoveel uit waar hij woont, zijn woorden: "Home is where Leentje is". :heart:



Nederland was voor ons vooral wennen omdat we geen van beiden ook maar 1 woord Nederlands spraken. Qua cultuur viel het wel mee, we hebben de eerste jaren in een grote stad in de Randstad gewoond waar het toen ook al heel multicultureel was. En we hadden hier natuurlijk geen vrienden en ook geen van beiden familie wonen. Dat heb ik het meeste gemist.



Soms vind ik het wel jammer dat we allemaal zo ver van elkaar af wonen. Maar aan de andere kant, als wij elkaar zien is het ook altijd gelijk een groot feest. En als ik hier op het forum weleens lees hoe het er bij sommige (schoon)families aan toe gaat, al die problemen, ellende, misbruik en weet ik veel dan hebben wij het met elkaar nog zo slecht niet getroffen. Het enige wat ik echt vervelend blijf vinden is dat als er iets ergs gebeurt met familieleden, dat we er dan niet gelijk kunnen zijn.
Saisir le jour !
Alle reacties Link kopieren
@leentje Huuhhh!? spreek jij echt pas sinds 10 jaar nederlands!!? Je schrijft het echt foutloos!! wow daar kunnen een hoop 'echte' nederlanders een voorbeeld aan nemen!!

Haha lachen dat je met je kinderen in 'geheimtaal' kan praten voor je man, kan me voorstellen dat zij het ook prachtig vinden dat ze iets kunnen wat hun vader niet kan! En het lijkt me inderdaad heel moeilijk om zover van je familie en eigenlijk iedereen die je op dat moment kent te gaan wonen, kan me eerlijk gezegd niet voorstellen dat ik dat zou doen. Paar jaar geleden (pre-kinderentijdperk) hebben we een lange reis gemaakt aan de andere kant vd wereld en heb daar een paar keer verzucht dat ik wel zou willen blijven..manlief was net zo enthousiast, maar het vooruitzicht om dan zoooover van iedereen af te wonen gooide roet in het eten. Petje af dat jullie het wel hebben gedaan, en zo te lezen ook een mooi bestaan hebben opgebouwd in NL!



@misswispelturig Sjee daar had ik nooit bij stilgestaan dat de moeilijkheden ook in dat soort kleine dingen zitten (eten, kleding), moet voor je meiden ook wel lastig zijn dat ze eigenlijk 2 verschillende opvoedingen krijgen. Kan me heel goed voorstellen dat je je wel gewoon met dingen als tafelmanieren etc bezig houdt, jij zit er tenslotte tegenaan te kijken en voor je jongste is het ook verwarrend als voor haar andere regels gelden. Ik verbaas me altijd over die felle reacties van anderen dat je je daar als stiefmoeder niet mee moet bemoeien..komop zeg het is ook jouw huis! Jullie klinken in ieder geval als een warm gezin. Leuk dat je graag nog een kindje wil, wordt een spannend jaar voor jullie!!
Alle reacties Link kopieren
Dochter loopt trouwens nog steeds te klooien met haar voeding. Ze spuugt nu niet meer, nee nu drinkt ze gewoon helemaal bijna niet meer... :-( Ze krijgt dus sinds donderdag die nieuwe voeding en die smaakt natuurlijk heel anders. En vanaf vrijdag drinkt ze niet meer dan 90 ml tegelijk, soms 65, soms 40...Pff ben dus de hele dag bezig om haar een redelijke hoeveelheid te laten drinken, vrijdag heeft ze 10 keer gedronken! Toen in totaal nog wel voldoende gedronken maar dat werd iedere dag minder en vandaag heeft ze nog geen 400 ml binnengekregen. Ze moest vandaag naar het cb, daar bleek haar gewicht gewoon goed (gelukkig!), maar wel met het advies om het goed in de gaten te houden en het moet nu de komende dagen wel méér gaan worden. Maar omdat ze vandaag veel droge luiers had hebben we net toch maar even de dokterspost gebeld: goed in de gaten houden vanavond / vannacht en morgen naar de huisarts om te kijken waar dit vandaan kan komen. Hoop dat zij iets voor ons kan doen, vind het echt zielig om haar zo te zien met dat pruillipje zo van help me dan! arm kind kon ze maar even praten om te vertellen wat haar dwars zit... Vreemd genoeg (en gelukkig) is ze buiten de voedingen om wel gewoon vrolijk, ligt te lachen, tegen de babygym te slaan etc.

Zo nu ga ik languit op de bank en vroeg naar bed met mn boek, ff ontspannen!
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal,



Ik zou graag mee willen schrijven, als het mag natuurlijk :-)



Ik ben een 35, mama van 2 (meisje van 5 en een jongen van 3), woonachtig in het hoge noorden (Zweden) sinds een paar jaar. Ik werk parttime en dat bevalt goed. Man is ook Nederlander trouwens, dus niet hierheen verhuisd voor de liefde.



Oja, in mijn vrije tijd vind ik het erg leuk om te sporten, wat te drinken en bij te kletsen met vriendinnen, shoppen doe ik erg graag en gewoon lekker thuis zijn daar hou ik ook wel van!
Alle reacties Link kopieren
@Lovisa: Welkom! Hoe meer zielen hoe meer vreugd. Zweden, hoe zijn jullie daar terecht gekomen? En zijn jullie echt geëmigreerd? Of is het iets tijdelijks, baan van je man?
Saisir le jour !
Alle reacties Link kopieren
Zo, lekker doorgekletst hier! Ff bijlezen hoor!
Alle reacties Link kopieren
@Geestig: Dank je. Ik zit hier te blozen. :-$



Ik vond (en vind) het heel belangrijk dat ik mijn kinderen kan helpen bij het goed leren spreken en schrijven van de taal van het land waarin we wonen. En al moet ik het honderdduizend keer zeggen, mijn kinderen gaan "me" niet als bezittelijk voornaamwoord gebruiken, dingen zeggen als "hun hebben" of het werkwoord "worden" in de onvoltooid verleden tijd, 1e persoon enkelvoud vervoegen als "ik werdt". Ik zie veel rollende ogen hier thuis, dat begrijp je. ;-) Maar daar trek ik me lekker niks van aan.



Ik vind ook dat er in het onderwijs veel te weinig aandacht besteed wordt aan fatsoenlijk leren spellen. Op de Hyves pagina's van vriendjes/vriendinnetjes van de kinderen komt zoveel echt beroerd gespeld Nederlands voorbij dat ik vaak met kromme tenen zit te lezen. En dit zijn dan kinderen van 10+, geen kinderen die net hebben leren lezen en schrijven.



En verder wil ik zakelijk niet als één of andere analfabeet overkomen.



Dat neemt niet weg dat ik soms toch wel fouten maak hoor. Niet eens omdat ik niet weet hoe het moet maar omdat ik dan in de haast even niet oplet.
Saisir le jour !
Alle reacties Link kopieren
@Geestig: Lijkt me heel vermoeiend zoveel flesjes op een dag. Hopelijk kan de huisarts morgen iets voor jullie/dochter doen.
Saisir le jour !
Alle reacties Link kopieren
Dank leentje, leuk! Wat is jouw Nederlands goed zeg trouwens (chapeau!). Mijn Zweeds zit nog niet op dat niveau (helaas), maar ik red me gelukkig wel goed. Over het algemeen zijn de Zweden ontzettend lovend over het Zweeds dat ik spreek, maar ik ben zelf nogal een perfectionist ;)

Nou we zitten hier omdat we het zo'n geweldig land vinden. We voelen ons hier heel erg thuis. We zitten hier zolang we het hier naar ons zin hebben. Je weet nooit of je weer een keer terug zou willen verhuizen, maar de komende jaren nog niet. Voelen jullie je thuis in Nederland?



Ik heb nog niet helemaal op een rijtje wie wie is zeg maar, maar dat komt hopelijk wel als ik een tijdje mee doe. Ik doe m'n best in ieder geval!
Alle reacties Link kopieren
Goeiemorgen! Hopelijk hebben jullie een rustigere nacht gehad dan ik (nee ik heb niet gefeest ;)). Beide kinderen waren aan het spoken vannacht, terwijl ze meestal allebei goed slapen. Toch niet echt fijn :P



Geestig, wat rot dat je dochtertje niet zo goed drinkt momenteel. Hopelijk is het tijdelijk en gaat ze snel weer als vanouds drinken.



Misswispelturig, wat een uitdaging met 2 stiefdochters in huis, die ook al wat ouder zijn dan jouw dochter. Lijkt me toch moeilijk om ze te sturen omdat ze ook een ander gezin hebben waar ze een gedeelte van de tijd zijn natuurlijk. Maar het klinkt alsof het jou/jullie wel goed afgaat. Fijn! En wat leuk dat jullie voor nog een kindje willen gaan. Wij zitten ook na te denken over nog een kindje, maar ik twijfel heel erg. Drie lijkt me echt wel een hele omschakeling. Misschien komt dat ook wel, omdat we al uit de luiers zijn en alles wat makkelijker is nu onze kinderen wat groter worden. Pfff, lastig hoor!
Alle reacties Link kopieren
Goeie morgen Lovisa, en welkom nog. Hier zo'n zelfde nacht gehad hoor. Was t volle maan misschien? Dat zeggen Ze toch? Mister kwam vannacht tegen 4en thuis, dus die snurkt nog.



Misdwispelturig, jij wilt deze kant op? Randstad? Wij juist de jouwe. Maar zit nog "vast" aan n huis hier. Gedoe hoor.



Leentjedb, wat schrijf jij goed nl zeg!! Mijn mama sprak na 20+ jaar nog heel gebrekig, laat staan schrijven.





Geestig, hoe gaat t met je popje? W
Alle reacties Link kopieren
Hallo dames een goede morgen gewenst!



Ik zit hier met de baby op schoot te tikken en het voelt zo fijn, de kleine warme lichaam en zo nu en dan werpt hij een zeer ernstige blik.



Geestig: hoe gaat het nu met je dochter? Heeft zij nu wat meer gedronken?



Lovisa wat leuk. Je bent dus Nederlandse in Zweden, begrijp ik dat goed? Ben je al gewend aan het land? Ik heb een behoorlijk simplistische vakantieliefde voor Zweden, vind het het mooiste land ever, wat een natuur! Ben een paar jaar geleden samen met mijn moeder in een autoreis door Zweden gereisd. En de lekkere dingen: kaviar (die uit de tube, mhmmmm) en Gudbrandsdalsost! Wahhh moet direct stoppen hieraan te denken :)



ik kom uit Duitsland, dat klopt :). Ben sinds 7 jaar in Nederland en spreek Nederlands. Fijne taal en ik voel me goed hier ook al mis ik soms het contact met landgenoten en soms mis ik gewoon thuis hoor (zoiets simpels als in je eigen taal in een winkel gaan of in een cafe zitten).



We zijn hier een bonte mix met een paar internationals, erg leuk!



Wat mij hier opvalt is het zeer korte verlof dat moeders krijgen voor een baby. Onze zoon is bija drie maanden en ik moet zeggen dat wij nu net zo een beetje een ritme hebben, de bv is goed op gang, slapen gaat prima. Ik kan mij nu wel heel goed voorstellen dat je na een tijdje terug naar je werk wilt (ik ga ook weer werken) maar ik denk ook dat het voor de baby wel stress is, op jonge leeftijd naar een opvang en gescheiden van mama.



Gelukkig als je dan grootouders hebt die willen oppassen!



Waar ik vandaan kom heb je iets ruimere verlofregelingen, ik geloof tot een jaar moederschapsverlof en tot drie jaar onbetaald met recht op terugkeer naar je werkplek of iets in die strekking. Dat is super lang en niet iedereen doet het maar je hebt dan wel de keuze.



Zo ik ben vandaag moe zeg. Hebben jullie dat ook, zou het al voorjaarsvermoeidheid zijn?
Alle reacties Link kopieren
Missy_acy, ja zou het door de volle maan komen? Laten we dat maar hopen dan :) Waar willen jullie naartoe verhuizen? Ik heb ook eens aantal jaren in de Randstad gewoond, maar dat was echt niks voor mij, veel te druk.



Wat leuk dat je Duitse bent, Lu! Jij weet dus ook hoe het is om in een ander land te wonen. Ik mis soms ook wel het contact met landgenoten, gelukkig heb ik 2 goeie Nederlandse vriendinnen hier ! Scheelt een hoop. Jouw Nederlands is ook goed zeg, vond je het makkelijk om het te leren?

Er wonen trouwens best veel Duitsers in Zweden, heel veel Duitsers zijn dol op Zweden heb ik het idee. Ik ben ook helemaal weg van de natuur hier. Als we hier de stad uitrijden en dan het landschap zie waar we doorheen gaan, wow!!!!! Ja we voelen ons hier helemaal op onze plek. Haha, lust je kaviar (Kalles heet het, maar dat is de merknaam) .. ik niet. Die kaas die je noemt die ken ik niet, maar ben benieuwd!



Het ouderschapsverlof hier is supergoed geregeld. Over het algemeen zijn de ouders hier het eerste anderhalf jaar thuis om voor het kind te zorgen en daarna gaan ze fulltime of parttime werken en de kinderen naar de opvang.



Lu, nee geen voorjaarsvermoeidheid.. er ligt hier sneeuw ;) nog geen voorjaar in zicht haha!
Alle reacties Link kopieren
Misswispelturig, net je post bijgelezen over de jongste dochter van je man, heel interessant wat je beschrijft over jullie leven! Wat een uitgekookt dametje met dat nep-huilen!
Alle reacties Link kopieren
@Geestig: Hoe is het nu met je dochter? Is er nog wat uitgekomen bij de huisarts?



Ga nu even bij lezen.
Saisir le jour !
Alle reacties Link kopieren
Goedeavond!! zo wat waren jullie er vroeg bij allemaal! Ik had geen tijd, moest koffie drinken met een vriendin ;-) Laatste weekje verlof he, ik moet er nog even van genieten! Maar heb net weer bij zitten lezen.

@lovisa welkom nog! wat worden we lekker internationaal...Zweden lijkt me ook prachtig, ben zelf alleen een keer in noorwegen geweest en vond dat geweldig..mag ik het voorzichtig vergelijken?? Lijkt me alleen wel koud brrrr en heb zelf een bloedhekel aan sneeuw...hmm moest je daar niet heel erg aan wennen? Wat stoer trouwens dat jullie daar gewoon zijn gaan wonen omdat je het land zo mooi/fijn vond! Zijn de kinderen daar geboren? En doen jullie iets speciaals om ze feeling met nederland te laten houden of ben je daar niet zo mee bezig?



@leentjedb Helemaal eens over de spelling, ik ben er ook nogal gevoelig voor en kan me helemaal blauw ergeren aan slechte spelling! Of erger nog: mensen die het allemaal niet zo interesseert hoe je dingen zegt/schrijft en maar wat aanklooien..Echt, hoe (ook op dit forum) soms wordt geschreven...! Brrrr Ik vond het vroeger heel vervelend als mn vader ons corrigeerde maar ben nu erg blij dat hij dat deed. Dus sorry lieve kindjes van me, jullie gaan het ook meemaken hihi
Alle reacties Link kopieren
@lu1981 Joh ik had me nog niet gerealiseerd dat onze kindjes maar zo weinig schelen, jij hebt ook nog zo'n kleintje! Heerlijk he, dat ze nog zo lekker bij je liggen..



Die kwestie van de duur van het verlof vind ik altijd een lastige. Als ik puur naar mezelf kijk vind ik de 16 weken die je in nederland hebt lang genoeg, Sterker nog, ik heb er wat moeite mee dat je (tenminste als werknemer) wordt geacht ze allemaal op te nemen. Deze keer had ik daar niet zo'n last van maar na mijn eerste zwangerschap had ik best een maand eerder weer aan het werk gewild. Ik miste heel erg de aansluiting bij de maatschappij, en vond de dagen met alleen een kleine baby thuis vaak maar lang en saai..De weinige mensen met wie ik dit deelde reageerden voornamelijk verbaasd en ik voelde ook wel wat afkeuring (en ik maar uitleggen Nee het heeft niets met mijn gevoel voor mn kind te maken, maar gewoon met hoe ik in elkaar zit!). Deze keer heb ik met mn werkgever afgesproken dat ik op momenten dat ik dat wil vanuit huis eea kan blijven doen. En eerlijk gezegd geeft alleen al de afspraak dat dat mag me de nodige rust, want ik heb het nauwelijks ook echt gedaan...



Van de andere kant ben ik het wel met je eens dat een baby van 3 maanden thuis het beste af is en dat een kdv best een stressvolle omgeving is. En toch gaat ze daar vanaf volgende week 3 dagen naar toe...Hoe verantwoord ik dat naar mezelf? Tja, het merendeel van de week is ze wel thuis, en het kdv heeft ook veel voordelen (kinderen leren veel van elkaar, ze wennen aan verschillende omgevingen) en ik heb vertrouwen in de leidsters daar. En ze krijgt een mama ervoor terug die lekkerder in haar vel zit, da's toch ook wat waard!?



Lief trouwens dat jullie allemaal naar dochter vragen, ben vandaag opnieuw naar de huisarts geweest. Deze keer gelukkig weer onze eigen arts die helemaal op de hoogte was (ook van ons telefoontje gisteravond naar de dokterspost) en direct toen ik binnenkwam zei dat ze het zorgelijk begint te vinden en een sterk vermoeden had dat het reflux is. Na telefonisch overleg met de kinderarts heeft ze medicatie voorgeschreven die ik vanmiddag direct heb gegeven, nu maar afwachten of het helpt! Ben wel erg blij dat ze zo serieus en doortastend was, heb alijd veel vertrouwen in haar.



O ja en missy_acy en misswispelturig, ik voel een huizenruil aankomen!! :-)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven