Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Vanaf oktober 2010 - Bewust Kinderloos deel 2!

21-10-2010 11:13 2504 berichten
Alle reacties Link kopieren
Op dit topic kunnen dingen verschijnen die andere forummers als kwetsend kunnen ervaren. Het zou prettig zijn als iedereen in z'n achterhoofd houdt dat deze, tenzij met naam en toenaam gepost, niet persoonlijk bedoeld zijn. Net als alle maandtopics over mensen met baby's (waar gekeuveld wordt over allerhande al dan niet gezamenlijke ervaringen) delen wij hier ook graag onze ervaringen en (harde) meningen. Dit topic is niet bedoeld om de discussie aan te gaan met mensen met kinderen/ kinderwens (al dan niet in de toekomst). Deze zijn hier uiteraard gewoon wel welkom. Bottomline: Leven en laten leven. Wel zo gezellig. Dat was namelijk mijn intentie.



Wie verwacht er ook in oktober 2010 en opvolgende maanden/jaren geen kinderen? Bij wie blijft het ook in ijzig stil in de onderbuik? Wie verwacht er niet op termijn in de poepluiers te zitten? En wie houdt er nog meer niet van gekir/gepruttel?



Wie wil er naast geen klapband op de snelweg, geen mexicaanse griep, geen puisten ook geen kinderen? Dit heb ik ergens van een ander topic



Deel hier je frustraties, heerlijk geslapen nachten en anticonceptievragen!



Welkom in deel 2 en happy new topic! :cheer2:



Alle reacties Link kopieren
Goed, ik ga een avondje BBC kijken, dus tot morgen allemaal!
Your life could depend on this. Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back, don't look away, and don't blink! Good luck. - The Doctor
Alle reacties Link kopieren
Er zeg ook neiging om zwanger te worden en een abortus te plegen. Maar dat is natuurlijk een rare gedachtegang die niet in de buurt komt van wat ik ooit écht zou doen. Dan moet ik eerst een zwangerschap nemen, dat wordt al lastig met onklare man en een abortus heb ik tot dusver weten te voorkomen en dat wou ik dolgraag zou houden.



Demi hebt je het met 3 personen gehad? Of moet je zo nog verder met je belrondje?

*zweef- maar wel waarmodus aan* En nu wordt het tijd jezelf te vergeven. Je bent een mens, je maakt ook weleens een hele grote fout en je hebt het alles aan gedaan om je fout zo goed als dat kan te herstellen. *zweef- maar wel waarmodus uit*



Ik ben trouwens opgegroeid in een katholiek dorp waar de pastoor echt nog op bezoek kwam om eens te praten met het echtpaar waar er na een jaar nog geen nieuwe zwangerschap aandiende. Wel heel leuk hoor, al de familiefeestjes daar hadden altijd massa's kinderen. (Toen vond ik dat uiteraard nog leuk, toen was ik zelf nog kind). Mijn buurmeisje had van vaderskant 10 ooms en tantes en van moederskant maar liefst 11! Samen met de plattelandse mentaliteit dat iedereen altijd overal welkom is en mee kan eten, maakte dat een waar kinderparadijs om in op te groeien.



Ik zeg: Vrijdagavond! Ik ga nergens heen, kom maar op met de 43tigjes!
Hi peoples!



Demi, je bent stoer.



Zo, ik plof op de bank met een fles cola en TVOH.
Alle reacties Link kopieren
Dat was een hele klus zeg al jullie berichten lezen, 3 dagen niet geweest. Denk dat we voor de jaarwisseling in deel 6 zitten :-)



Fijn kindervrij weekend allen, lekker een uurtje langer slapen zonder ontregelde kinderen!
Alle reacties Link kopieren
Waarom ben ik al wakker :'-( Waarom????



Nu in ieder geval goeiemorgen aan iedereen, of goeiemiddag natuurlijk....
Your life could depend on this. Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back, don't look away, and don't blink! Good luck. - The Doctor
Ha, de ochtendploeg is alweer gearriveerd zie ik! ;-)



Heerlijk juist zo vroeg wakker, dan duurt 't weekend wat langer. Morgen nog vroeger wakker met dat extra uurtje!
Alle reacties Link kopieren
Hoi hoi, hier nog iemand voor de ochtendploeg.

Ja, lekker he dat extra uurtje, vroeg eruit en dan met m'n hond wandelen. Vind 't vaak zo fijn om buiten te lopen terwijl de wereld nog slaapt.
Alle reacties Link kopieren
Vind jij het echt rot om vroeg wakker te zijn, Hasse?
Alle reacties Link kopieren
elninjoo schreef op 30 oktober 2010 @ 07:28:

Ha, de ochtendploeg is alweer gearriveerd zie ik! ;-)



Heerlijk juist zo vroeg wakker, dan duurt 't weekend wat langer. Morgen nog vroeger wakker met dat extra uurtje!


Volgens mij bedoel je "heerlijk een uurtje extra slapen" ;-)



Goedemorgen trouwens! Ook ik was vroeg uit de veren, want ik mocht gaan werkend deze morgen. Dus nu illegaal even hier.

Balen Hasse, om half acht al uit de veren op zaterdag. Maar ik ga ervan uit dat je nog even lekker terug gekropen bent?
Goede morgen allemaal!

Jeetje Has, das vroeg!
Alle reacties Link kopieren
Poeh. Ik ben echt niet vooruit te branden vandaag.
Viennas, lekker toch? Of moet je niet naar de manege en zwemclub rijden voor de kinderen die je niet hebt?
Alle reacties Link kopieren
Ik ben aan het werk. En het schiet allemaal niet echt op vandaag.
me too Viennas. Komt wel goed allemaal. Werk ze!
Alle reacties Link kopieren
Hallo! De middagploeg meldt zich!



Ik ben het eens met Viennas: lekker een uurtje extra slapen dit weekend.



Hasse: half 8 al wakker en achter de computer. Het is dan nog donker!!!! Ik mag dan mijn halve ochtend verslapen hebben, dat haal ik vannacht wel weer in. Ik mag toch ook nog een uurtje later naar bed, want ik kan een uurtje extra slapen.
Goede middag!



En ik ben het eens met Mariejan. Het regent hier pijpestelen dus het is toch geen weer om er op uit te gaan. :)
Alle reacties Link kopieren
Ha middagploeg :hello:



Hier is het gelukkig droog. Komt goed uit want ik moet boodschappen doen, krijg straks een vriendin te eten.
Hoi Emmelie!



Gezellig dat je vriendin komt eten. Ga je uitgebreid koken?
Alle reacties Link kopieren
Zo, was ik weer, had fijn vrienden op bezoek.

Ja, op zaterdag vind ik het echt een hel om zo vroeg wakker te zijn (en ik was eigenlijk al om zes uur (!!!!!!!!!) wakker.) Nu zijn vrienden weer vertrokken, dus ik denk dat ik er zo nog lekker even induik.

Ter nuancering: ik vind vroeg wakker zijn over het algemeen helemaal niet erg, maar wel als ik de avond ervoor laat naar bed ben gegaan... Dan heb ik gewoon slaapgebrek, maar kan vaak niet meer in slaap komen...
Your life could depend on this. Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back, don't look away, and don't blink! Good luck. - The Doctor
Hi Aub! Lekker dagje?

Has, ik ga dat zo ook doen, had nachtdienst vannacht ;-)

Emmie, fijne avond met je vrienden!

Viennas, is de dag nog goed gekomen?
Alle reacties Link kopieren
Ik ga zo bij vrienden eten. Ik kom toch niet toevallig bij jou eten Emmelie? ;-)



Gek is dat Hasse dat je dan niet meer kan slapen terwijl je echt nog wat uren te goed hebt. Lukt het dan s middags wel?



Ik vind wakker zijn terwijl het nog donker is, gewoon tegen-natuurlijk (met een knipoog naar het oude baby prikbord). Ik ga dan ook weer zware maanden tegemoet.
Hasse, dat is balen als je de slaap niet kunt vatten. Groot gelijk dat je zo meteen lekker naar bed gaat. :zzz:



Dat geldt ook voor jou, Demi! Ik zag dat je het vannacht nog druk hebt gehad. Gaat het met jou zelf een beetje? :flower:



Mariejan, dan is de winter inderdaad niet jouw ding. Heb wel eens van mensen gehoord dat ze daarvoor zo'n speciale lamp hadden, die ze elke dag een half uur tot een uur aandeden en die blijkbaar voor de lichtbehoefte van mensen zorgt. Misschien is dat wat? :sun:



Ik ga zo eens douchen en straks waarschijnlijk borrelen met een paar vrienden. Moet me er wel echt toe zetten want het is zo veel makkelijker om in joggingbroek achter de laptop te blijven hangen. ;-)
Alle reacties Link kopieren
Zo! Mijn taakjes voor vandaag zitten er weer op: Weekend!

Ben nog steeds zo traag als dikke stront , ga denk ik maar een beetje rommelen in de buurt van mijn bank! HGelukkig heb ik nog best wat werk kunnen verzetten, dus ik ben niet voor niets vroeg opgestaan!
Wow Viennas, wat ben jij goed bezig geweest! Dan mag je jezelf de rest van het weekend verwennen door alleen die dingen te doen waar je zin in hebt. :)
Gaat goed Aub, duik zo mijn bed in ;-)



Goed om te lezen Viennas, X-D



Slaap lekker allemaal en borrelse!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven