Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Vanaf oktober 2010 kindvrij - deel 22 -

18-03-2017 21:52 3279 berichten
En we gaan verder in deel 22!



Hallo lange nachten, uitslapen, je eigen plan trekken en vooral weinig kinderfeestjes.



Wij zijn zeker geen kinderhaters maar vinden een leven zonder kinderen nu eenmaal een stuk leuker.



Alle reacties Link kopieren
Omg ja bioscoopterreur! Ik kom vooral nog in filmhuizen. Veel te serieus voor die pubers. De pubers die er zijn komen voor de film en gedragen zich :-).

Wat is dat tegenwoordig? Al die kids die 'vrij' opgevoed moeten worden krijgen het echt nog zwaar als ze volwassen zijn. Je hebt je op kantoor te gedragen, ook tijdens je studie en stages. Niemand vind je dan bijzonder. Dan moet je je eerst gewoon bewijzen en drammen helpt niet! Net als al die anti rook campagnes, geen snoep meer op school trakteren, niemand meer een gender maar lekker vrij en genderneutraal. Ik ben ook geen roker maar als je buiten rookt, boeie? Dan leer je als ouder je kind dat het ongezond is. Maar ja ouders willen vooral dat de staat alles oplost en zelf druk zijn met werk en hipsterheid ofzo.

Ik viel ook van mijn stoel toen ik las dat er ouderschapsles komt, in het basispakket van de zorgverzekering! Euh hallo! Laat ze dat lekker in hun eigen tijd uitzoeken. En breng even brillenvergoeding terug in het basispakket. Daar kies ik namelijk niet voor en die mensen kiezen wel zelf voor een kind. En het kost een flinke duit lenzen/bril. Niet doen is geen optie want dan kan ik niet meer werken. Echt belachelijk. Ouders krijgen al zoveel en dat is prima. Zorgtoeslag, opvangtoeslag en kinderbijslag maar een pufcursus ofzo mogen ze lekker zelf lappen
Alle reacties Link kopieren
Oh wat vreselijk irritant BahcoBarbie! Wel goed gereageerd, hebben ze toch ineens niet zo'n grote mond meer.

Serieus, ouderschapsles in het basispakket? Dit jaar of volgend jaar? Belachelijk inderdaad!

Wat vinden jullie van het uitgebreidere ouderschapsverlof dan? Het was wel heel karig, maar ben best jaloers op de mogelijkheid verlof op te nemen voor 70% van je loon. Dat wil ik ook wel en dan een mooie reis maken ofzo!
Alle reacties Link kopieren
Barnabas schreef:
22-02-2018 01:29
Ik erger me sowieso aan kinderen en hun gejengel, waar ik ze dan ook maar tegenkom. Vanmiddag was er een moeder met een kind, die constant dezelfde vraag bleef stellen waar de moeder al een antwoord op had gegeven, maar dat kind blééf doordrammen en begon de vraag op een gegeven moment te krijsen. Op zulke momenten heb ik echt zin om zo'n kind een draai om de oren te geven. Mond dicht en luisteren, kreng. Ook in de trein word ik al moe als ik een moeder met een kind zie zitten die zo "vrij" mogelijk gelaten moet worden - a.k.a. te lui om een kind op te voeden, waardoor dat kind veertigduizend keer door de trein rent en schreeuwt om aandacht. Laatst ook een kind dat met z'n schoenen op de treinstoel ging klimmen, zo in de rekken die erboven hingen. Die vader deed er helemaal niks aan, terwijl ik het echt asociaal vond. Kinderen moeten zich enigszins kunnen gedragen in het openbare leven. Ik was dan misschien een heel raar kind, maar ik kon rustig urenlang uit het raam staren of me verdiepen in een boek. Ik rende ook nooit rond, ik bleef netjes naar m'n ouders luisteren, ook al was ik thuis dan weer meer rebels. Worden kinderen vandaag de dag überhaupt nog opgevoed? Ik kom maar verdomd weinig opvoedende ouders tegen.
Het gedram van kinderen vind ik ook iets verschrikkelijks. Maar die passieve lakse houding van de ouders vind ik nog 10x ergerlijker.
Alle reacties Link kopieren
BahcoBarbie schreef:
22-02-2018 08:57
Nou ik denk dat die er veel wel zijn alleen ze vallen juist niet op. Als mijn familie bij elkaar is vallen de roeptoetertjes het meeste op. Dat zijn er 2 en de overige 5 gaan gewoon spelen/kleuren of tonen interesse in wat een volwassene zegt.

Maar die twee zijn zooooo irritant :whip: Ze lusten het niet, onderbreken tot krijsen toe gesprekken, eisen van alles en als al hun chantagemateriaal op is gaan ze sneu doen en jammeren.

Ik denk dat die twee ook gewoon irritante volwassenen worden :idee: En dat klopt dan wel weer als je uit gaat of met collega's: er zitten ook wel eens irritanten tussen.
Dan zou ik direct worden en rechtstreeks aan die ouders vragen 'hoe komt dat nou dat we van de andere kinderen geen last hebben en die van jou wel?
BahcoBarbie schreef:
22-02-2018 09:11
Mag ik ook even zeiken op zinloze (pre)pubers? Manlief en ik gingen van de week naar een film. Dat doen we dan expres onder school/kantoortijd op een locatie waar je niet met het ov/fiets komt zodat het lekker rustig is.

Komen we daar om 10.00 uur en de film begon 10.10 uur. De deuren werden langzaamaan geopend en naast ons stond een groepje pubermeisjes met een tussenuur ofzo. Ze waren al druk bezig met zichzelf en met het uitschelden van het personeel dat bezig was met de deuren te openen.

Staat er op 1 van de deuren heel heel groot NOODUITGANG. Die werd ook van het slot gehaald en van buiten zat er geen deurklink op. Gaan die kutjes aan die deur staan peuteren. Echt met die tengeltjes er tussen pielen. Dus ik zeg: "Afblijven, er staat nooduitgang op". Maar het leed was al geschiet: de deur komt open en het alarm gaat af :facepalm:

Nou het personeel loste het prima op en we konden naar de kassa voor kaartjes. Staan man en ik in de rij, hoor ik achter mij zo'n kind zeggen "hahahaha dat dikke wijf zei afblijven, hehehe"

(6)


Dus ik draai mij om en zeg: "Hé amoebe.. dat dikke wijf staat gewoon voor je. Heb je nog meer te melden?" Nou die verschoot dus van kleur :thumbsup: En dr vriendinnetjes wisten ook niet waar ze moesten kijken.

Later tijdens de film konden ze hun smoel niet houden *wat een verrassing* en dan kan je de bioscoop appen. Ze werden uit de zaal gehaald. De rest van de film was rustig :thumbsup:
Maar dit zijn nou de produkten van die lakse ouders die niet opvoeden en niet ingrijpen. Als ze al niets leren als ze klein zijn, waarom zouden ze het dan wel kunnen als ze ouder zijn? Men kan niet verwachten dat kinderen zichzelf opvoeden en van alles leren.
Alle reacties Link kopieren
Hoi. Ik lees af en toe mee hier. Ik ben 21 en ik heb al een paar jaar een vaste relatie. We hebben allebei geen duidelijke kinderwens. Dat komt deels door gezondheidsproblemen van ons beiden, die gelukkig niet super ernstig zijn, maar zeker wel lastig. We sluiten het krijgen van kinderen echter nog niet totaal uit. Anyway, ik kom graag ook meeschrijven hier, want ik herken wel het een en ander van wat jullie schrijven.
Schmetterling!
Alle reacties Link kopieren
iones schreef:
22-02-2018 19:12
Het gedram van kinderen vind ik ook iets verschrikkelijks. Maar die passieve lakse houding van de ouders vind ik nog 10x ergerlijker.
Dat is het punt ook. Die arme kids zijn nooit regels/grenzen gesteld. Drammen is vreselijk irritant maar blijkbaar werkte het eerder ook. Zo niet dan moeten ouders dat meteen de kop indrukken. Die lakse houding is de oorzaak van dat gedram en irriteert mij ook :mrgreen:

Al die ouders die in supermarkt de discussie aan gaan met kinderen. Of nog mooier, een tweejarige voor het koekschap zeggen dag ze iets mogen uitkiezen en dan pakt het kind iets en dan roepen, nee liefje die niet. Resultaat, jankend kind. No way dat ik wat te zeggen had in de supermarkt. Ik kreeg een plakje worst bij de slagersafdeling en moest me gewoon koest houden. Soms mochten mijn broer en ik een snoepje uitkiezen. 1 zakje, ruzie maken? Dan kreeg je niks dus reken maar dat we een compromis vonden :yes: Zoveel keus was er in de jaren 80 ook niet dat scheelde wel.
Alle reacties Link kopieren
Kinderen worden ook kriegel van al die keuzes die ze moeten maken. Doen mensen ze helemaal geen plezier mee.
Ik was van de week in zo'n speelparadijs of hell (binnenspeeltuin) met dochtertje.
Ik dacht echt gek te worden na een half uur :rofl:O_O
OVERAL geschreeuw, gekrijs en rollende kinderen. Er zaten serieus ouders rustig boekjes etc te lezen; HOE DAN?.
Echt 1 keer, en nooit weer. Volgende keer mag oma weer mee. Mijn god.
Vind mijn eigen dochter heeeel leuk, maar dit soort plekken ontwijk ik toch liever.
iones schreef:
23-02-2018 20:19
Kinderen worden ook kriegel van al die keuzes die ze moeten maken. Doen mensen ze helemaal geen plezier mee.


Ik denk dat mensen überhaupt niet zo veel hebben aan veel keuzes kunnen maken. Keuzestress plus Fomo (fear of missing out) maakt hele gestresste mensen.

Op een vakantie een paar jaar terug logeerde we bij een boer in Frankrijk. Die boer vroeg smorgens of we plannen hadden. Die hadden we niet. Dan wist hij nog wel wat. Hij vroeg ook rond eettijden of we honger hadden. Want dan wist hij nog wel wat. Toen we vertelde dat we een jubileum te vieren hadden, toen wist hij nog wel wat.

Die boer zette wijn en kaas bij ons op tafel als we trek hadden. Hij krabbelde een rondje op een kaart waar wie dag heen moesten rijden. En op ons jubileum zaten we in een vissershut op palen boven de rivier waar we privé geserveerd werden door een top restaurant verderop.

We hebben die vakantie geen keuzes gemaakt en 0% stress ervaren :worship: Zo zou ik mij altijd wel willen voelen :)
Alle reacties Link kopieren
Klinkt goed Bahco Barbie :)
Ja ik ben het met je eens, heb ook het idee dat mensen altijd meer willen of alles willen. Én kinderen én nog uitgaan en veel tijd voor zichzelf hebben.

Ik merk gewoon dat ik niet zo goed meer kan tegen een bepaalde mentaliteit. Je hóeft geen druk leven te hebben denk ik dan, maar dan zijn inderdaad veel mensen bang iets te missen denk ik.

En na dat gezegd te hebben plof ik lekker op de bank met een kop thee, chocola en wat tijdschriften en geniet ik van mijn kindvrije rustige leven :biggrin:
yesss wijzigde dit bericht op 25-02-2018 18:59
30.84% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
BahcoBarbie schreef:
25-02-2018 08:16
Ik denk dat mensen überhaupt niet zo veel hebben aan veel keuzes kunnen maken. Keuzestress plus Fomo (fear of missing out) maakt hele gestresste mensen.

Op een vakantie een paar jaar terug logeerde we bij een boer in Frankrijk. Die boer vroeg smorgens of we plannen hadden. Die hadden we niet. Dan wist hij nog wel wat. Hij vroeg ook rond eettijden of we honger hadden. Want dan wist hij nog wel wat. Toen we vertelde dat we een jubileum te vieren hadden, toen wist hij nog wel wat.

Die boer zette wijn en kaas bij ons op tafel als we trek hadden. Hij krabbelde een rondje op een kaart waar wie dag heen moesten rijden. En op ons jubileum zaten we in een vissershut op palen boven de rivier waar we privé geserveerd werden door een top restaurant verderop.

We hebben die vakantie geen keuzes gemaakt en 0% stress ervaren :worship: Zo zou ik mij altijd wel willen voelen :)
Zo had ik een keer een busreisje (wat eigenlijk vooral voor ouderen is) door toscane en door Rome.
We hoefden nergens over na te denken en we kwamen overal! En het was mij allemaal best en alles vond ik mooi en goed. Heel ontspannen!
Ik ben heel blij met mijn zo niet drukke leven. Ik heb niet het idee iets te missen. Met kinderen zou ik denk ik meer missen. Ik kan echt doen waar ik zin in heb.
Alle reacties Link kopieren
Tja, missen. Ik denk dat het ook echt in je moet zitten om er last van te hebben. Ik hoef niet zo nodig alles te weten of overal bij te zijn, het scheelt ook dat ik mij niet kan voorstellen dat er mensen zijn die het interessant vinden om te lezen/zien dat ik er wel was. Suf natuurlijk, want is juist waardoor sociale media werkt. Of al dat nieuws over wat gebeurd er op de rode loper ed.
Als klagen telde als werk, dan had mijn ex zich ook moeiteloos een Mercedes kunnen veroorloven.
Alle reacties Link kopieren
iones schreef:
25-02-2018 18:28
Zo had ik een keer een busreisje (wat eigenlijk vooral voor ouderen is) door toscane en door Rome.
We hoefden nergens over na te denken en we kwamen overal! En het was mij allemaal best en alles vond ik mooi en goed. Heel ontspannen!
Ja fantastich!
Ik zou erg graag een personal assistant hebben die vakanties en afspraken voor me regelt. ‘I’ll have my people call your people’-achtige praktijken. En een kok, kledingadviseur, schoonmaker... :biggrin:
Alle reacties Link kopieren
Ik hoef alleen maar iemand die het geld voor me verdient! Alle dingen regelen waarmee ik het uitgeef, lukt me doorgaans prima zelf! ;-D
Dans alsof er niemand toekijkt, schrijf alsof je elk moment geband kan worden.
Alle reacties Link kopieren
Ja dat lukt mij ook wel. Hoe ik mijn woning inricht en hoe ik me kleed heb ik geen advies voor nodig. Wel geld!
Maar als ik op vakantie ga, wil ik me zo min mogelijk inspannen en niet te veel hoeven nadenken. Uitrusten maar veel zien, beetje lezen, maar weinig denken.
iones schreef:
26-02-2018 20:52
Ja dat lukt mij ook wel. Hoe ik mijn woning inricht en hoe ik me kleed heb ik geen advies voor nodig. Wel geld!
Maar als ik op vakantie ga, wil ik me zo min mogelijk inspannen en niet te veel hoeven nadenken. Uitrusten maar veel zien, beetje lezen, maar weinig denken.
Ideale vakantie! Dat heb ik als wij op cruise gaan.
Alle reacties Link kopieren
redbulletje schreef:
26-02-2018 20:24
Ik hoef alleen maar iemand die het geld voor me verdient! Alle dingen regelen waarmee ik het uitgeef, lukt me doorgaans prima zelf! ;-D

:rofl: Scherp!
Als klagen telde als werk, dan had mijn ex zich ook moeiteloos een Mercedes kunnen veroorloven.
Alle reacties Link kopieren
redbulletje schreef:
26-02-2018 20:24
Ik hoef alleen maar iemand die het geld voor me verdient! Alle dingen regelen waarmee ik het uitgeef, lukt me doorgaans prima zelf! ;-D
Pfff, haha!
Alle reacties Link kopieren
Noor is trouwens op anoniem gegaan. Dus als er hier binnenkort weer een opduikt met hetzelfde riedeltje, weten we gelijk wie ze is. :-)

Verlangen jullie ook zo naar mooi weer? Ik wel. Het is mij veel te koud. Gelukkig gaan we binnenkort op vakantie naar een warm land én in een kindvrij hotel. ;)
Erg zin in.
Volg je passie en wees niet bang om te falen. Er kan heel veel in het leven, je hebt je dromen niet voor niets. En zorg dat de weg ernaartoe ook gewoon leuk is. Andre Kuipers
Hoezitdit schreef:
03-03-2018 08:38
Noor is trouwens op anoniem gegaan. Dus als er hier binnenkort weer een opduikt met hetzelfde riedeltje, weten we gelijk wie ze is. :-)

Verlangen jullie ook zo naar mooi weer? Ik wel. Het is mij veel te koud. Gelukkig gaan we binnenkort op vakantie naar een warm land én in een kindvrij hotel. ;)
Erg zin in.
Ik kan niet wachten tot het mooi weer is! Ben die kou echt beu. Ik ben totaal niet jaloers op je :whistle:
Alle reacties Link kopieren
Hoezitdit schreef:
03-03-2018 08:38
Noor is trouwens op anoniem gegaan. Dus als er hier binnenkort weer een opduikt met hetzelfde riedeltje, weten we gelijk wie ze is. :-)

Verlangen jullie ook zo naar mooi weer? Ik wel. Het is mij veel te koud. Gelukkig gaan we binnenkort op vakantie naar een warm land én in een kindvrij hotel. ;)
Erg zin in.
Welk warm land ga je naartoe? Ik zit over 2 weken in Thailand (te klagen over de hitte, hihi)
Dans alsof er niemand toekijkt, schrijf alsof je elk moment geband kan worden.
Hoezitdit schreef:
03-03-2018 08:38
Noor is trouwens op anoniem gegaan. Dus als er hier binnenkort weer een opduikt met hetzelfde riedeltje, weten we gelijk wie ze is. :-)

Verlangen jullie ook zo naar mooi weer? Ik wel. Het is mij veel te koud. Gelukkig gaan we binnenkort op vakantie naar een warm land én in een kindvrij hotel. ;)
Erg zin in.
Oja de ‘uber-aanname-mama’ die zegt alles zo net tegen het randje van sociaalfatsoen aanschurkend :-D

Ik heb een grafhekel aan de kou. De winter duurt mij echt veel te lang zo. Ook al die stukken kleding die ik elke keer aan moet trekken om naar buiten te kunnen :whip: In de zomer kan je mij dan ook uittekenen in een lange dunne jurk met bandjes en op flipflops. Naar mijn werk op flipflops in een spijkerbroek met linnen T-shirt. Gelukkig ben ik de baas :lol:

Hou je ons op de hoogte van temperatuur en relaxtheid? Kunnen we een beetje meegenieten ;-)
Alle reacties Link kopieren
We gaan naar Sharm el Sheik in Egypte. Heerlijk relaxen en snorkelen. :sun:

Thailand, ook niet verkeerd. Welke temperaturen heb je daar? En ga je relaxen, of rondtrekken?

Je bent een echte zonliefhebber Bahco als ik het zo lees.
Ik houd op zich van alle seizoenen, maar van de winter het minst. Vandaar dat we altijd de zon opzoeken.
Volg je passie en wees niet bang om te falen. Er kan heel veel in het leven, je hebt je dromen niet voor niets. En zorg dat de weg ernaartoe ook gewoon leuk is. Andre Kuipers
Alle reacties Link kopieren
redbulletje schreef:
03-03-2018 09:15
Welk warm land ga je naartoe? Ik zit over 2 weken in Thailand (te klagen over de hitte, hihi)

Thailand, ik ben even aan het googlen geslagen. Lijkt mij erg mooi en veel bezienswaardigheden. Het is dat we zelf al gaan, anders ging ik met je mee. :biggrin:

Wel deel vind je het mooiste daar, of is het je eerste keer?
Volg je passie en wees niet bang om te falen. Er kan heel veel in het leven, je hebt je dromen niet voor niets. En zorg dat de weg ernaartoe ook gewoon leuk is. Andre Kuipers

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven