Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Wij gaan voor een kindje! Wie ook? (Maart 2011)

30-03-2011 19:27 2444 berichten
Alle reacties Link kopieren




Als je uit de tabel bent gehaald en je wilt graag weer terug, no problem! Let us know! ;-)



En dit zijn we! De meiden die graag zwanger willen worden of het inmiddels al zijn! En laten we Blancheflor en Annabella niet vergeten, die trouw meelezen en schrijven bij dit mega-vruchtbare topic!

NaamZwanger BijzonderhedenLeeftijdGestopt met pilKindje
Vlinder_1984nog nietDDO 1 juli26vorig jaar april1e kindje
McKiwinog niet 9/6 uitslag bloedonderzoek. DDO 2 juli 29ruim een jaar geleden1e kindje
Tijger83 :cheer2:positieve test op 31-5!!!28eind maart 20111e kindje
Strollernog nietDDO 26 juni 30halverwege maart 20111e kindje
Simoontje85 :cheer2:14 juni herhalingsecho :heart:26eind maart 20111e kindje
Anna1983nog nietDDO 27 juni28halverwege april 20111e kindje
Madavooleynog nietIs op 27 mei '11 getrouwd! DDO 18 juli25eind mei 20111e kindje
Dark_angelnog nietDDO 19 juni24halverwege april 20111e kindje
Ingmaghnog nietDDO 29 juni 27eind februari 2011 spiraaltje eruit1e kindje
Tmaar :cheer2:positieve test op 14 mei!26gebruikte condooms (maar soms ook stiekem niet)2e kindje
Doortje87nog nietDDO 19 juni23begin april 2011 spiraaltje eruit1e kindje
Appelientjex :cheer2:Eerste echo gehad! :heart:29begin april 20111e kindje
Erin79nog niet DDO 20 juni32eind december 20102e kindje
Mamsvan123:cheer2:Positieve test op 8 juni!29begin april 20114e kindje
MM_1982nog niet DDO 15 juni29halverwege maart 20111e kindje
Li_sanog niet DDO 6 juli22eind april 20111e kindje
Joellanog nietDoet weer mee met de rest28eind maart 20111e kindje
Loesje_1981nog niet DDO 10 juni30januari 20111e kindje
Blondienog niet32eind maart, eerst condooms1e kindje
Kipi_82nog nietOp het wachtbankje... O_O28eind januari1e kindje
Daizynog niet DDO 15 juni31halverwege april1e kindje
Mimamo:cheer2:positieve test op 3-6!29eind april1e kindje
Alle reacties Link kopieren
Hai meiden!



Simoon, wat heerlijk dat je een goede echo hebt gehad! Gefeliciteerd meisje, geniet van dit fijne nieuws!



Appelien; rare reactie van schoonzus en zwager........ Zou daar niet heul blij van worden.



Mimamo; De reden dat de uitgerekende datum goed moet worden vastgesteld heeft volgens mij vooral te maken met het feit dat overtijd lopen (of juist te vroeg bevallen) dan goed is vast te stellen. Als je toch iets verder zou zijn dan gedacht en je gaat 2 weken over je uitgerekende datum heen zit je misschien wel over de 42 weken heen en dat is gevaarlijk.



Hier gaat het redelijk. Gelukkig geen vers bloed meer, maar wel bruin/gele afscheiding. Gewoon net niet helder. Bij vlagen nog behoorlijke kramp. Ik heb de vk gesproken, en die geeft me 50% kans op een miskraam en 50% kans op een goede afloop. Het muntje kan dus beide kanten op vallen. Een echo doen ze nu nog niet, omdat daar pas vanaf 8 weken conclusies uit getrokken kunnen worden. Voor de 8 weken kun je nog heel goed vandaag een hartje zien kloppen terwijl het morgen alsnog misgaat. Na 8 weken is de kans op een mk heel erg klein als er een kloppend hartje op de echo te zien is. Ik moet regelmatig contact houden met de vk en aan de bel trekken als er veranderingen zijn. Als het een mk wordt kunnen ze me vertellen wat me te wachten staat zodat ik voorbereid ben, voor zover dat kan.



Mijn gevoel? Ik vind het maar moeilijk..... Had over deze zwangerschap wel al zo mijn twijfels, een voorgevoel. Aan de andere kant, het feit dat het bloedverlies minder lijkt te worden is dan wel weer een goed teken. Bij dochter had ik idd ook bruinverlies en fikse buikpijn, maar dat verlies was maar 1 avond en nu zijn het al 3 dagen. Pfff.... dit worden lange dagen.



Sorry dat ik niet op iedereen reageer, maar mijn hoofd zit even behoorlijk vol.......
Alle reacties Link kopieren
@tmaar ik wil je niet ongerust maken, maar licht vaginalal bloedverlies en flinke buikpijn kunnen ook wijzen op een buitenbaarmoederlijke zwangerschap. Dat kan de verloskundige wel nu al met de echo vaststellen. Bij aanhoudende steken is het misschien toch verstandig om om een echo te vragen.
Alle reacties Link kopieren
Tijger; ik zal het in de gaten houden maar vooralsnog vind ik mijn klachten niet direct wijzen op een bbz. Maar dank je dat je me er op wijst, dan kan ik er alert op zijn.



Daizy, wat ik me af zat te vragen; hoe ga jij straks solliciteren als je zwanger blijkt te zijn? Of kunnen jullie het ook redden op 1 salaris? En als man ook niet gelijk iets kan vinden? Niet aanvallend bedoeld hoor, maar ik werkte tijdens mijn vorige zwschap ook via het uzb en vond dat best wel stressvol. En ik werkte er al voor ik zwanger werd. Heb toen erg veel gezeur gehad om verlof geregeld te krijgen en ook de onzekerheid of je wel terug mag komen na je verlof drukt best een stempel. Ik zou er zelf nooit voor kiezen om allebei in zo'n kwetsbare (uitzend)positie te verkeren, dus ik ben benieuwd hoe jullie dat regelen en zien. Vind het wel stoer om er dan toch gewoon voor te gaan



Ik hoop dat je het niet verkeerd opvat, maar ben echt oprecht geinteresseerd hoe jij hier tegenaan kijkt :)
Alle reacties Link kopieren
@Tmaar: :hug: Wat vreselijk om in deze onzekerheid te zitten. Ik begrijp heel goed dat je hoofd hier helemaal mee vol zit. Ik hoop dat het inderdaad minder wordt en dat het allemaal goed gaat aflopen. Wanneer zit je op de 8 weken?

Hou je taai meissie!



@ all, ja hoor hier heeft mijn menstruatie zich aangediend. Vanochtend bloedverlies (helder bloed). Nog niet zo veel buikpijn, maar ik ga er vanuit dat dit gaat komen. Ik ben niet teleurgesteld, want zoals ik al schreef, had ik al dit gevoel sinds enkele dagen.

Vriend reageerde net heel lief. Dacht volgens mij dat ik het er moeilijker mee zou hebben. Ik ben blij dat ik een 'normale' cyclus lijk te hebben qua lengte.

@ Simoontje: je mag mijn DDO gaan zetten op 28 juni.



:hello: naar iedereen en voor iedereen die een :hug: kan gebruiken, bij deze!
Alle reacties Link kopieren
Tmaar, vervelend dat het zo onzeker is! Ik denk aan je de komende dagen hoor! Op naar 8 weken met een kloppend hartje!



Mimamo: fijn! Jij kan door naar de volgende ronde! 28 juni wordt vast jouw dag!



All: Zwaai! Fijne dag vandaag! Lekker babytjes verwekken, het is toch k*t weer! :-d
Alle reacties Link kopieren
Oh en Tmaar... Een egopost maakt echt helemaal niets uit hoor! Juist fijn dat je hier je zorgen kwijt kan! Wij weten dat je normaal juist heel veel aan de andere denkt. Zelfs met je egoposten ben je nog benieuwd naar Daizy! No worries, volgens mij vindt iedereen hier je en schatje en we leven erg met je mee! :rose:



Ik ben ook heel benieuwd of Joella de tijd een beetje doorkomt...



Lisa, jij maakt het ook spannend!
Alle reacties Link kopieren
In de bus naar het werk, door de regen. Gisteren was het wel heel warm (die opvliegers lijken me dan ook nog eens extra verschrikkelijk, wie had daar ook weer last van?) en vandaag ineens echt heel slecht! Had wel zin in de zomer ;-)



Tmaar, wat fijn dat het uit lijkt met het verse bloed. Je moet het positief bekijken, toch? En de verloskundige zal toch ook de klachten wel linken aan een bbz mag ik toch aannemen? Ik hoop dat het muntje de positieve kant op valt, ik neem tenminste aan dat je ondertussen toch wel heel blij met je (nog niet helemaal geplande) zwangerschap bent. Het wordt wel erg spannend. In het kader van het verminderen van de stress zijn dit geen goeie ontwikkelingen!



Mimamo, ook een ddo eind juni. Jullie sluiten je gewoon bij de lange cycli aan, al is de bepaling dan pas twee weken later. Ik heb er nu al zin in! We kunnen wel zo'n groepspies doen zoals bij babyboom ;-)



Ik ben verder niet echt bezig met het zwanger worden. Bij een cyclus van 42 dagen zit ik voorlopig nog lang niet in de vruchtbare periode. Ik merk wel dat mijn vriend er meer mee bezig is. Hij slaapt door mijn temperaturen heen, maar hij lijkt zich wel redelijk aan de "om de twee dagen regel" te houden. Volgens mij komt hem dat gewoon wel goed uit ;-) als ik straks in Frankrijk in een tentje vlakbij mijn ouders' caravan lig, zal het wel teruglopen ;-)
Alle reacties Link kopieren
goedemorgen allemaal! wat een vies weer zeg (maar wel goed voor de plantjes, denk ik altijd maar)



@mimamo, op zich ook wel fijn dat je ongesteld bent, toch? weet je tenminste waar je aan toe bent. Hoeveel dagen was je cyclus nu? precies 28? Fijn zeg!



@tmaar: goed dat je in ieder geval met de VK gesproken hebt. Vind het heel spannend voor je en hoop dat het allemaal meevalt en gewoon goed afloopt. Hoe is je stemming nu? trek je het een beetje?



@li_sa, ga je vandaag testen als je morgen naar de tandarts moet, of pas morgen? Spannend joh!



@joella, hoe gaat het met je? Nog maar drie dagen voor de volgende echo, toch? Dan ben je vandaag al over de helft!
Alle reacties Link kopieren
Vriend werkt al zo lang via uitzendburo dat hij eigenlijk werk garantie heeft op die manier, beetje moeilijk uit te leggen maar heeft met fase contracten te maken. We zouden het kunnen doen op 1 inkomen, maar dit is gewoon krap en veel geregel. Huursubsidie/zorgtoeslag ect ect. Er zou dus een mouw aan gepast kunnen worden.



Sollicitatie die ik nu heb (ja ja mag op gesprek) is een stapje lager (gewoon) administratief medewerker, maar wel direkt op jaar contract, dus meer zekerheid. En tja als ik dan zwanger zou zijn moet ik mij maar 8,5 maand lang onmisbaar maken.



Nee klopt wel zijn behoorlijk wat onzekerheden, maar is of dit doen of wachten tot we meer zekerheid finacieel hebben, maar ja dan kan je zo paar jaartjes verder zijn. En ik ben nu 31 om dan nog jaren te wachten. Is een keuze. En nee ik voelde mij niet aangevallen hoor :D. Kan me voorstellen dat je daar nieuwschierig naar bent.
Alle reacties Link kopieren
Hoi meisjes!



Nou, tot nu toe gaat het hier nog goed. Nah ja, goed..in hoeverre dat mogelijk is met deze onzekerheid.

Ik heb geen tekenen van een aankomende miskraam, dus is er nog hoop.

Mijn man moest mij vanochtend naar het werk schoppen. Ik wilde niet uit bed. Hij is zo lief voor me. Ik kan maar beter aan het werk gaan, voor de afleiding dan ellendig in mijn bed liggen, is wat ie zegt. Dat kan ik de komende 5 dagen ook nog, want dat ben ik vrij.

Hij heeft een lekker broodtrommeltje gemaakt en mij bemoedigend toegesproken. Soms wil ik wel in hem kruipen, zo fijn voelt dat.

Ik ben redelijk positief, maar het verschilt per uur. Soms zie ik het helemaal niet meer zitten, soms denk ik ach: ik kom er wel doorheen.

Gigantisch opgeblazen darmen, niet normaal! Ik kan ook bijna niet poepen, zit de hele dag door windjes te laten (sorry, voor deze vieze post zo in de ochtend).

M'n moeder zei: laat maar lekker waaien, dan moet joella-man maar even de neus dicht knijpen. Hahaha...



Nog 8 nachtjes slapen.

De echoscopiste zei dat ik over 10 dagen terug moest komen, maar dat is 13 dagen geworden. Dus ik ben nog lang niet over de helft hoor. Maar dat geeft niet, als de spruit nog aan het groeien is, dan zie ik vast en zeker verschil.



Ik excuseer mij ook voor mijn egoposten..als deze onzekerheid voorbij is dan heb ik weer oog voor de wereld.

Ik geef wel iedereen een :hug:
Alle reacties Link kopieren
Mm nog spanndend dus tmaar,,vervelend hoor zo`n onzekerheid als je net zwanger bent.



Maar positief blijven denken, hoe lang ben je nu precies zwanger ? hoe lang zou je moeten wachten op een echo ?Nog 3 weken dan??



Joella ook voor jou nog sterkte gewenst.. en je man klinkt heel lief,wat fijn dat ie zo goed voor je zorgt.



@Daizy ik geef je groot gelijk ( alhoewel ik zelf niet zo goed tegen dat soort onzekerheden kan qua financien)

Er is altijd wel wat om het uit te stellen , en net wat je zegt,je bent inmiddels al 31 ..
Alle reacties Link kopieren
@Joella

De datum 8 juni die nu in de tabel staat klopt dan nog wel he? Je man is inderdaad erg lief, volgens mij precies wat je nu even nodig hebt. Enne, don't worry over de egoposten, ik denk dat niemand hier daar verantwoording voor verwacht.



@Daizy

Ik herken jouw 'probleem' van de financiele onzekerheid wel. Ik heb momenteel ook geen baan op vaste basis, krijg binnenkort wel een paar dagen aangeboden voor het komende schooljaar. Maar ben benieuwd of ze nog met me door willen als ik vertel dat ik zwanger ben. Officieel mag dat geen reden zijn... maar goed volgens mij is het makkelijk om het dan op iets anders te gooien. Ik heb wel het gemak van dat we het goed kunnen redden van mijn vriends salaris, en dat mijn loon alleen maar extra is. Dat is wel fijn.



Speciaal voor Ingmagh (en de anderen die het leuk vinden) de foto's van de echo. Wordt maar eens wijs uit de grijze vlek haha



Alle reacties Link kopieren
jeeej, ik heb de donkere vlek met het lichtere boontje gezien van Simoon!
Alle reacties Link kopieren
Hey dames,

Ik heb een vraagje, ik ben 22 jaar, bijna 23. Dus nog jong en ben ook sportief en eet gezond, rook niet.

Ik ben al 6 jaar aan de pil, in september wil ik stoppen met de pil. Mijn vriend denkt dat ik binnen 2 maanden zwanger zal zijn (waar hij dat op beredeneerd weet ik ook niet).



Maar ik lees in jullie tabel dat het eigenlijk nooit zo snel gebeurd. Klopt dat? Moet je ongeveer een half jaartje rekenen voordat je werkelijk zwanger bent?
Love my life!
Alle reacties Link kopieren
@lovedestiny

Als je door dit topic heen leest en de tabel goed bestudeerd zul je zien dat dit voor iedereen heel verschillend is. Je kunt in principe nergens op baseren hoe snel je zwanger bent, vooral niet als je aan de pil bent geweest. Je hebt dan ook geen inzicht in je cyclus, en kunt daarom niet of minder makkelijk je vruchtbare dagen bepalen. Over het algemeen duurt het een paar maanden voordat je lijf de natuurlijke cyclus weer heeft 'opgepakt', maar soms gaat het ook heel snel (ik was meteen zwanger). Oftewel: er is geen pijl op te trekken. Sorry
Alle reacties Link kopieren
@allen bedankt voor al jullie lieve reacties over schoonfamilie! Ik vond het ook een beetje apart en jammer, maar had het ergens ook wel verwacht. Zijn familie is best introvert en niet spontaan, maar goed dan fake je desnoods toch dat je blij bent? Zijn zus is 33 heeft zelf al een dochtertje van 2. Zijn broer is 30 en nog geen kinderwens. MIjn vriend is 27 en ik denk dat ze allemaal beren op de weg zien omdat ze hem niet zo verantwoordelijk vinden ofzo. Maar ik heb heel veel vertrouwen in hem als vader. Mijn band met zijn moeder is wel goed, met de rest wat oppervlakkig. Wel jammer. Vriendin van zijn broer vind ik wel heel leuk en geinteresseerd. Heb er niet teveel tegen mijn vriend over gezegd, want hij vind het niet leuk als ik zijn familie afval.



@Mimamo gefeliciteerd met je menstruatie! Is dit je eerste?



@li_sa ik heb een goed voorgevoel over jou, zou mij niets verbazen als jij zwanger bent!



@anna o dus we zitten in hetzelfde schuitje? Vervelend he zulke mensen? ik ga het mijn ouders donderdagavond vertellen, we gaan uit eten dan dus mooi moment. Ik heb een boek gekocht voor mijn moeder, hoera ik wordt oma! van carry slee. Hihi verheug me er nu al op. Ik geef het boek ingepakt en zeg dan luchtig; ik heb nog een kadootje voor je, de titel van het boek is wat ik tegen je wil zeggen. Haha en dan maar afwachten! Mijn zusje heb ik het al verteld, direct de eerte dag. Zij wist ook dat we bezig waren. Ze sprong een gat in de lucht! Heel leuk!! Verder al aan een aantal vriendinnen vertelt. Eentje heeft al een kind en is ook zwanger, die was heel blij. De andere 2 zijn mijn beste vriendinnen en waren echt in shock!! Wel blij hoor, maar ook overrompelt. Eentje leeft nu heel erg mee, heel lief.
Alle reacties Link kopieren
@simoontje85

Dank je wel voor je snelle reactie. Ik zal het wel merken na september. Als ik stop met de pil, mag ik dan ook met jullie meeschrijven of ben ik een beetje laat? Ik zou het super leuk vinden namelijk!
Love my life!
Alle reacties Link kopieren
@ simoontje leuk joh die echo! Met hoeveel weken kreeg je hem? Hoeveel echo's krijg je totaal? 2 toch? Ik kan alleen nooit iets zien op een echo, maar dat zal wel aan mij liggen :)



@daizy groot gelijk hoor, ik snap nooit zo goed dat sommige mensen maar uit blijven stellen. Bijv. Jennifer Aniston, je leest altijd over haar dat ze zegt: ooit wil ik wel kinderen. Dan denk ik: ooit? Je bent 42!! Denkt je nou echt dat dat nog gaat lukken?



@joella en tmaar: maak je geen zorgen over egoposten! Iedereen mag egoposten schrijven hoor, en jullie vooral! Ik leef met jullie mee, ik weet niet waar dat knuffelicoontje zit, maar bij deze: knuffel!



@ingmagh jammer van je lange cyclussen! Maar mischien zijn jouw eieren wel heel vruchtbaar, tenslotte hoeft je vriend maar 1x 'raak' te schieten :).



@lovedestiny als je heel jong bent, zoals jij, zijn je kansen geloof ik wel wat groter. Maar je kan beter ff googlen. Daarbij is het heel peroonlijk en zeggen de gemiddelde getallen niks over jou als persoon.
Alle reacties Link kopieren
@mimamo o ja het kan best dat mijn schoonzus een beetje jaloers is hoor, ze zei ook iets in de trant van: o nu is (naam haar kind) niet meer het lievelingetje!
Alle reacties Link kopieren
@Love

Graag gedaan meid! Ik zou gewoon even afwachten tot de tijd dat je ervoor gaat en kijken welke topics actief schrijven omtrent het stoppen met de pil. Dan heb je de grootste kans dat je kan schrijven met dames in hetzelfde schuitje, en dat is erg leuk. De kans is groot dat hier al een hele hoop dames zwanger zijn (dat hoop ik!!!!) en de focus daar wat meer op ligt. Maarre, we zullen het zien in september, veel plezier met alle voorpret! :smile:

Ik weet trouwens niet of het een optie is om al te stoppen met de pil en met condooms te vrijen? Op die manier heb in september waarschijnlijk al wel een beter inzicht in je cyclus.



@Appelientje

Op deze echo moet het vruchtje 8 weken en 1 dag oud zijn. Ik had zelf 8 weken en 2 dagen berekend, dus dat klopte aardig. Over twee weekjes krijg ik weer één om de definitieve uitgerekende datum te bepalen. Ik weet in ieder geval dat er nog een 20 echo komt, een groeiecho en een liggingsecho. Dus als het daarbij blijft heb ik er 5 in totaal gehad. En natuurlijk gaan we ook nog een keer een pretecho doen, dat zal nr 6 zijn. Tja, en wat betreft het zien, ik ben blij dat de VK het één en ander kon uitleggen! Haha
Alle reacties Link kopieren
@Whow de echo! Naast veel zwart en grijs zie ik toch ook een heel klein mensje!

@Joella, van je afschrijven helpt misschien juist wel dus gewoon lekker blijven doen!

@Ing, knap dat jullie je aan de om de dag regel houden! Op welke dag heb jij je eisprong?



ego-post

Zo weer even lekker vraag voor de middag... ik zit nu op dag 38 en nog geen eisprong gehad maar nu had ik gisteren na de pauze waarin ik altijd ff een stukje ga wandelen heel veel slijm/afscheiding wit, melkwit. En nu net weer heel veel en dit was slijmeriger, het was ook wel wit maar dit was meer een soort lijm klont wat langs je lijmflesje hangs als je de dop niet goed dicht hebt... (lekkere vergelijking he) maar wel wit van kleur. Is dit herkenbaar?
Alle reacties Link kopieren
He lieve Simoon, wat super tof zo'n echo! Ik probeer er iets in te zien (met mijn babyboomkennis) maar vind het wel lastig haha! Fijn inderdaad dat een VK dan kan uitleggen waar wat is!



@ Love: ik denk dat Simoontjes tip een goede is. Nu alvast stoppen met de pil en dan tot dat jullie er voor willen gaan met condooms vrijen! Dan kan je lichaam alvast een beetje op orde komen zonder hormonen!



@ Joella: egoposten maakt echt helemaal niets uit hoor! Ik vind het ook heel spannend voor je. Ik straal al m'n positieve energie naar je toe! Laat die kleine mini maar flink doorgroeien!



@ Tmaar, hoe staat het ervoor?



@ Appellien: trek het je niet teveel aan. Iedereen doet alles op een andere manier, en zoals je al zei: ze zijn misschien gewoon wat introverter en hebben misschien wel helemaal geen idee dat hun reactie iet wat ongewoon is... Als jij en je vriend het samen maar heerlijk hebben! Ben benieuwd hoe je moeder reageert! Super leuk!
Alle reacties Link kopieren
annabella schreef op 31 mei 2011 @ 14:35:

@Ing, knap dat jullie je aan de om de dag regel houden! Op welke dag heb jij je eisprong?







Rond dag 28, zal ongeveer 15 juni zijn. Als ik een regelmatige cyclus heb natuurlijk. Dat kan ik na 2 keer ook nog niet zeggen met 1x 40 dagen en 1x 42.

Ik wil rond die dag om de 2 à 3 dagen vrijen, maar ik zag er gewoon een patroon in bij het invullen van de fertility friend grafiek. En de meeste keren heb ik het initiatief niet echt genomen, vandaar.

Ik vind het lastig om je omschrijving te volgen, ik snap wat je bedoelt, maar probeer me mijn situatie rond de eisprong voor de geest te halen. Dat zag er meer uit als lijm dat je tussen je vingers doet en uittrekt, waardoor er een soort draden ontstaan. Het is wel helderwit dan.
Alle reacties Link kopieren
Hai lieverds!



Bedankt voor alle fijne woorden en knuffels. Doet me echt heel goed! Ook fijn om te horen dat mijn egoposts me vergeven worden :-$



Simoon, wat leuk dat je je echo gepost hebt! En wat krijg je er veeeeel! Lucky bastard! Standaard is nog steeds 2 echo's (12 weken en 20 weken) dacht ik. Ik heb er bij dochter eentje meer gehad met 34 weken omdat er op de 20 weken echo een verwijd nierbekken te zien was (komt regelmatig voor, niet ernstig) en omdat mijn placenta vlakbij de baarmoedermond lag. Uiteindelijk heeft de gynaecoloog er ook nog een gemaakt vlak voor de inleiding maar dat was heel even. Sowieso is het maar tot een week of 26 echt leuk, want daarna past de baby niet meer goed in het scherm. Maar wel fijn hoor, dat je kindje extra wordt bekeken gedurende de zw.schap. Heb je nou eigenlijk al uitsluitsel of je bij de vk mag blijven?



Daizy, ik begrijp het. Ik weet wel een beetje hoe uitzendcontracten in elkaar zitten, dus snap je verhaal mbt je vriend. Ik hoop dat je de administratieve baan krijgt! Zou mooi zijn, een jaarcontract. Wat heb je hiervoor voor werk gedaan?



Joella, meissie, trek je het nog een beetje? Viel het uiteindelijk mee op je werk? Ik merk dat werken mij wel veel afleiding geeft.



Stroller; ik ben 6w + 1 vandaag, nog 13 dagen dus, tot de 8 weken grens.



Annabella, misschien een eisprong in aantocht dus. Fijn! Dat melkwitte herken ik niet zo, hier lijkt het meer op rauw eiwit.



Ing; hoewel we ivm praktische overwegingen (lees: baanwissel) nog heel even wilden wachten met het krijgen van een kindje zijn we allebei enorm blij met dit cadeautje. Dat waren we meteen al. Ik wil niets liever dan in januari een gezonde baby in mijn armen houden.



Blanche; hoe gaat het met jou?



Vandaag ben ik licht positief gestemd. Geen vers bloed, afscheiding is niet helemaal helder, maar beetje gelig. Echt bruin kun je het niet meer noemen. Buik voelt nog steeds wel alsof ik heul erg ongesteld moet worden, maar ik ben vanmiddag ook weer goed misselijk geweest en ben kapot moe. Ik probeer dus moed te houden. Dat verdient dit vruchtje ook gewoon, een beetje vertrouwen. Het blijft gewoon rete spannend tot ik een echo krijg, want ook al blijven mijn slipjes schoon, je weet gewoon niet wat je te zien krijgt en ik hou er serieus rekening mee dat dat niet goed zou kunnen zijn.
Alle reacties Link kopieren
En in het kader van 'elk nadeel hep zn voordeel':



Nu kan ik ten minste wel weer gezellig broekloeren met de niet-zwangeren ;-)





(Je moet toch proberen er iets positiefs uit te halen hé.....)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven