Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Zwanger na 8,9,10,11,12 maanden?

25-01-2010 18:13 76 berichten
Alle reacties Link kopieren
Zoals de titel al zegt zou ik heel graag verhalen van meiden / vrouwen lezen die na 8,9,10, 11 of meer maanden proberen zwanger zijn geworden.



Wij zijn nu 8 maanden bezig ( 12 in totaal wanneer ik de 4 maanden van bijna 2 jaar terug mee zou tellen) en begin met een beetje zorgen te maken of alles wel goed is met ons.



Je leest vaak verhalen dat iemand binnen 3 maanden zanger is of dat het erg moeizaam gaat en er medische hulp nodig is. Ik probeer me er niet teveel op te focussen, maar dat is gemakkelijker gezegd dan gedaan. Juist wanneer je iets heel graag wil en het lukt niet ga je er meer aan denken.



Ik zou misschien weer wat energie krijgen van verhalen waarbij de vrouw na 8 of meer maanden toch op de 'gewone' manier zwanger is geworden.



Groet Jill
Alle reacties Link kopieren
Oh ja, na die eerste was ik binnen een half jaar al weer zwanger (dat is een hele vroege miskraam geworden). Toen even aan de pil geweest (lang verhaal, andere keer), maar daar weer snel mee gestopt en toen was ik binnen anderhalve maand weer zwanger. Tussen Oudste en Jongste zit maar 22 maanden.
De eerste keer na 8 maanden, de tweede keer na 3 maanden, maar toen kreeg ik een miskraam. Na de miskraam duurde het 4 maanden voor ik weer ongesteld werd met hulp van medicijnen, toen zeer onregelmatig en duurde het nog eens 5 maanden voor ik zwanger was.

Mijn zwanger en schoonzus: de eerste was ongepland, de tweede duurde 3 jaar!!!! De derde een paar maanden.
Alle reacties Link kopieren
De eerste na 22 maanden, de tweede een maand na het stoppen met de borstvoeding. Daarna een miskraam na 9 maanden proberen. En na de miskraam niet meer ongesteld geweest en dus direct zwanger.

Geen pijl op te trekken...

Bij de eerste stonden we op het punt om sperma-onderzoek te doen, toen bleek ik dus zwanger te zijn. Werd na een jaar ook erg ongeduldig hoor.

Succes!
tsja.....
Alle reacties Link kopieren
Hoi Jill, wij zijn ook aan de 10e ronde bezig. Fijn dat je dit topic bent gestart, ik lees flink wat hoopgevende verhalen!

Werken de ovulatietesten goed bij jou, en ben je een beetje regelmatig?



Ik ben nu 3 maanden bezig met ovulatietesten en krijg telkens netjes rond dag 20 een positieve test (met de dag erna flinke buikpijn). Weet iemand eigenlijk wat de toegevoegde waarde is van temperaturen als je op mijn manier al zekerheid hebt dat je een eisprong hebt?
Alle reacties Link kopieren
Ik raakte na 12 maanden zwanger maar dat werd een miskraam. Vervolgens duurde het nog 7 maanden voordat ik weer zwanger raakte.

Een vriendin van me raakte na 12 maanden zwanger, een andere na 14 maanden.

En alle drie zonder medische hulp.
Alle reacties Link kopieren
Wat fijn om dit te lezen, zo vaak lees je deze verhalen niet. Elke keer ( liever niet) wanneer in ongesteld ben geworden ga ik deze verhalen weer lezen!



En omdat je niet iemand meteen iemand wil vragen hoelang het heeft geduurd voor dat ze zwanger waren vraag je je dat toch af.



En wat een verschillen bij het zwanger worden van de eerste en de tweede. Ik weet van mijn moeder dat het bij mij ( oudste) ook een jaar heeft geduurd en de andere kinderen vrij direct raak was.



Mijn gevoel zegt ook dat er niets mis is met ons, ik ben vrij regelmatig ingesteld, we zijn allebeide gezond, sportief en eten redelijk gezond.Kan ook niet zeggen dat ik me gestresst voel , al maakt dit er niet leuker op.Ik zou best nog wel een tijd willen wachten, geduld hebben als ik maar wist dat het ooit ging lukken.

Gelukkig doen we nog wel leuke dingen, hebben een vakantie geboekt, met vrienden weg, naar theater, lekker saampjes uit eten enz. Maar merk dat ik gewoon klaar ben om een gezinnetje te worden.



zsa zsa, ja die testen werken bij mij wel. Niet altijd even goed, omdat je 4 uur lang je plas moet ophouden, en soms vergeet ik dat en dan is het resultaat niet altdij even duidelijk. Ik heb ook die dure van clear blue gebruikt en die deden het op zich wel goed. Maar kreeg wel het beste resultaat wanneer ik 's middags testte. Ik ga denk ik deze maand wel weer testen gebruiken.
Alle reacties Link kopieren
Vriendin 1: binnen een maand van de eerste, 2e duurde 10 maanden.



Vriendin 2: bij beide kinderen meer dan een jaar op de zwangerschap moeten wachten.



Rest van de vriendinnen allemaal tussen de 3 en 9 maanden.



Zus: binnen een maand



Zusje: eerste was "ongelukje", 2e doet ze nu al een jaar over.



Schoonzus 1: 7 jaar, via ICSI een tweeling



Schoonzus 2: alles geprobeerd, nooit gelukt.



Schoonzus 3: beide kinderen binnen 3 maanden.



Buurvrouw: 1e spontaan na enkele maanden, 2e na paar jaar via IUI.



Ikzelf: na bijna 4 jaar, tweeling via ivf.



Dus: geen peil op te trekken!



Succes ermee!
Alle reacties Link kopieren
Hey Jill, misschien ken je me nog van 'zwanger raken vanaf augustus', maar zo nu en dan lees ik even mee met hoe het met iedereen gaat. Jij dus ook nog niet zwanger? Ik ook niet hoor. Ben toch terecht gekomen in de medische molen, ben nu voor de 2de ronde bezig met slikken van Clomid (100 mg deze keer, 50mg sloeg helaas helemaal niet aan). Ook ik vind het zeer frustrerend allemaal, de maanden gaan zo snel voorbij, terwijl de dagen wachten iedere keer zo lang duren. Maar goed, bij jullie lijkt alles prima te functioneren, dus hopelijk lukt het je binnenkort zwanger te worden. Succes meid, x Mia
Alle reacties Link kopieren
Bettreft die ovutesten: ik probeerde deze ook, voordat ik in de MM terecht kwam. Bij mij gaven deze positief aan, in dezelfde dagen had ik buikpijn, waardoor ik ervanuit ging een eisprong te hebben. Toen gaan temperaturen icm ovutesten, en uit mijn tem bleek dat ik geen eisprong had. Na je eisprong stijgt je temp met gemiddeld zo'n 0,3 graden, en die verhoging blijft tot net voor je menstruatie, dan daalt hij pas weer. Ik had een verhoging op de dag van de positieve ovutest, maar daarna zakte mijn temp weer helemaal in. De gyn zegt dat je bij PCOS (mijn probleem dus) valse ovutesten kunt hebben.
Alle reacties Link kopieren
Mia, tuurlijk ken ik je nog. Leuk even van je te horen. Had op hyves al begrepen dat het bij jullie ook niet helemaal vliegend ging en dat je dat ook lastig vind. Jij had toch ook een hele lange cyclus? Ik heb het idee dat bij mij de ovu testen wel redelijk kloppen. Trouwens gaat het bij ons hyves cluppie zowiezo niet heel snel. Van de 15 zijn er nu 4 zwanger......

waarvan een van een tweeling.



Ik dacht trouwens dat een 2e vaak sneller kwam. Maar als ik deze verhalen lees hoeft dat dus zeker niet zo te zijn.

Wanneer wij ooit een kindje krijgen zou ik als ik me goed voel niet lang wachten met een 2e. Ik denk nu al vaak waren we maar eerder begonnen, al zal ik dan ook deze frustratie gevoeld hebben.



Nog even reageren op een aantal reacties:



Charlotte, was je bij de andere kindjes sneller zwanger?



BettyRoss, hebben jullie overwogen om medische hulp te vragen f willen jullie dat bewust niet? Wat zal dat moeilijk zijn geweest toen je zwangerschap niet goed was gegaan. Ik hoop voor jullie dat het toch nog mag lukken.



Jemma, dat is ook gek. Je weet dat je zwanger kunt worden want je hebt een kindje en dan wil dat maar niet lukken. Erg frustrerend, ook omdat je mensen vaak wel een tweede 'verwachten'! Gefeliciteerd met je zwangerschap, hoever ben je nu?



Famke, na 22 maanden wordt je geduld wel echt op de proef gesteld. Super dat je toen wel zwanger was en in totaal dus drie kindjes gekregen? Er is hoooooop!!!!!!



Peggy, dat is idd wel heel verschillend allemaal.
Alle reacties Link kopieren
14 maanden.
Alle reacties Link kopieren
O Jill, ik ben zo blij dat ik niet de enige ben die dit soort ****dagen heeft. Ben al in maand 9 na stoppen met de pil en betwijfel ook steeds vaker of ik wel helemaal goed in elkaar zit....

heb 2 vriendinnen die beide binnen 3 maanden zwanger waren, maar ook 1 vriendin waarbij het niet lukt (medisch gebleken dat het "probleem"bij hem zit).



We houden moed maar vooral die 1e ongesteldheidsdag is inderdaad telkens wel de slechtste dag van de maand. Voor mij ook wel een troost dat mn moeder er ook een jaar over deed voordat ik zelf in "de maak"was. (ben 1e kind uit t gezin).



we zullen zien, blijf positief!
Alle reacties Link kopieren
He Tornado, wel fijn om deze reacties dan te lezen he? Dat het dus wel gewoon kan lukken ok al ben je wat langer bezig. Verstandelijk gezien weet je dat natuurlijk ook wel maar die emoties allemaal, poeh!



Ik ben ook de eerste uit het gezin en bij mijn moeder heeft dat dus ook een jaar geduurd. Zij heeft dat toen toegeschreven aan stress, had het totaal niet naar haar zin op het werk. Ze is toen gestopt met werken en was zo zwanger. Maar ik houd het maar op toeval, anders zou ik mijn baan moeten opzeggen en ik ben niet gek, hahaha. En ik heb gewoon wel leuk werk, vind het juist ook een heerlijke afleiding.



Jij ook heel veel positieve energie toegewenst!
Alle reacties Link kopieren
Jill81 schreef op 26 januari 2010 @ 19:41:

Mia, tuurlijk ken ik je nog. Leuk even van je te horen. Had op hyves al begrepen dat het bij jullie ook niet helemaal vliegend ging en dat je dat ook lastig vind. Jij had toch ook een hele lange cyclus? Ik heb het idee dat bij mij de ovu testen wel redelijk kloppen. Trouwens gaat het bij ons hyves cluppie zowiezo niet heel snel. Van de 15 zijn er nu 4 zwanger......

waarvan een van een tweeling.



Ik dacht trouwens dat een 2e vaak sneller kwam. Maar als ik deze verhalen lees hoeft dat dus zeker niet zo te zijn.

Wanneer wij ooit een kindje krijgen zou ik als ik me goed voel niet lang wachten met een 2e. Ik denk nu al vaak waren we maar eerder begonnen, al zal ik dan ook deze frustratie gevoeld hebben.



Nog even reageren op een aantal reacties:



Charlotte, was je bij de andere kindjes sneller zwanger?



BettyRoss, hebben jullie overwogen om medische hulp te vragen f willen jullie dat bewust niet? Wat zal dat moeilijk zijn geweest toen je zwangerschap niet goed was gegaan. Ik hoop voor jullie dat het toch nog mag lukken.



Jemma, dat is ook gek. Je weet dat je zwanger kunt worden want je hebt een kindje en dan wil dat maar niet lukken. Erg frustrerend, ook omdat je mensen vaak wel een tweede 'verwachten'! Gefeliciteerd met je zwangerschap, hoever ben je nu?



Famke, na 22 maanden wordt je geduld wel echt op de proef gesteld. Super dat je toen wel zwanger was en in totaal dus drie kindjes gekregen? Er is hoooooop!!!!!!

Peggy, dat is idd wel heel verschillend allemaal.
Drie kinderen in iets meer dan vier jaar uiteindelijk! Dus écht er is nog hoop!
tsja.....
Alle reacties Link kopieren
Fijn om dit te lezen! Bij mij komt het straks misschien ook zover, dat ik niet meteen zwanger word. Dat gevoel heb ik. Maar waar ik nu meer me zit: sinds 9 weken zonder pil. Wilde de eerste ongesteldheid afwachten, maar ben nog niet ongesteld geworden. Hoelang duurde het bij jullie voordat dat weer opgang kwam? Ik merk ook echt helemaal niks aan mijn lichaam en na 12 jaar pil ben ik ook min of meer vergeten wat ik allemaal voelde tijdens mijn cyclus.
Alle reacties Link kopieren
heerlijk topic, hoewel de onrust hier nu weg is.

bij ons na 6 maanden een miskraam, nog 9 maanden later zwanger, bij de 2e geen anticonceptie gebruikt, wel borstvoeding en was ik na een jaar zwanger.



ik herken het helemaal. overal hoorde ik mensen die direct zwanger waren en bij ons niet. AChteraf viel het reuze mee, maar op dat moment baalde ik ook elke maand... ik merkte wel dat wanneer ik zelf toespelingen maakten dat het niet vanzelf ging, je ook veel reacties kreeg... maar spontaan hoorde je er weinig over..



geduld, maar het is wel balen...
Alle reacties Link kopieren
Ik was na 31 maanden zwanger, we zijn bij de gynaecoloog geweest voor onderzoek en er bleek niks mis met ons. (dat gevoel had ik ook al)

Toen besloten om toch nog maar weer zelf te proberen en nu dus bijna 8 weken zwanger!!!

Dus zelfs als je al heel lang bezig bent is er nog hoop!!!!
Alle reacties Link kopieren
1e keer zwanger na 6 mnd: helaas vroege mk



nu weer zwanger1 mnd na mk, hopen dat het goed gaat...



zus heeft er ongeveer een jaar over gedaan.



andere zus: eerste ongelukje, tweede na 18 mnd toch nog onverwachts.
de 1e binnen 3 maanden en de 2e is nu na 32 maanden nog niet onderweg.

ik heb het daar wel moeilijk mee gehad, zeker ook omdat ik oud ben en dus geen jaaaren meer voor me heb. na 1,5 jaar bij de gyn geweest en 1 maand clomid geslikt maar daar hadden we allebei geen goed gevoel bij dus gestopt. toen ben ik er een maand of 9 niet of nauwelijks mee bezig geweest maar nu weer wel. toch doen we er niks voor en dat is een bewuste keuze. het komt of het komt niet maar ik vind mezelf nu wel bijna te oud, ben 43.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben de winnaar..... zit nu in ronde 56. (Of was het 57?!) Applausje voor Winterdip!!!!!
Zo. En dan ga ik nu een wijntje inschenken...
Alle reacties Link kopieren
Hey meiden,



Heel fijn voor mij om dit topic te lezen. Ik ben net in ronde 6 weer ongesteld geworden. Ik weet ook wel dat het normaal is, maar het zou zo fijn zijn als het wat sneller ging, of als ik in ieder geval de bevestiging kon krijgen dat het komt, ook al durt het dan nog een jaar of zo...



Maar goed, er zitten er dus meer in het zelfde schuitje. Fijn om dat te lezen!



Knuffel!
Alle reacties Link kopieren
Ronkel, mij gevoel zegt eigenlijk ook dat er niets mis is met ons. Maar toch dat kleine stemmetje dat zegt dat er wel iets mis zou kunnen zijn. Gefeliciteerd met je zwangerschap. Geniet ervan!



Es, balen...... meer weet ik echt neit te zeggen. Ik weet hoe je je voelt!



Winterdip, ben jij zwanger? Of zit je nog in een ronde om zwanger te worden. Positive verhalen zijn hier erg welkom!!!!



Rrinkje, ja door je leeftijd voel je misschien dat er nog iets meer druk op komt te liggen. Maakt het wel lastig. Maar wie weet, je kunt hier genoeg positieve verhalen lezen.



Zijn er nog meer positieve 'zwanger worden na maanden proberen' verhalen?????????
Alle reacties Link kopieren
Nog een positief verhaal: Bij mijn oudste werd ik na een jaar zwanger. De jongste al na twee maanden. In middels zit ik in ronde 5 voor een derde.



Moed houden hoor!
Alle reacties Link kopieren
Bedankt Sientje, altijd fijn om te horen!!



jij veel succes, hopelijk is het deze ronde raak!
Alle reacties Link kopieren
Na 11 rondes!!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven