Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Lijf & Lijn alle pijlers

Start 2 Run - Rennen met Evy

15-06-2008 16:37 4492 berichten
Een succesverhaal, gestart door Athome:

Op internet een handig programma gevonden om op je mp-3 speler te zetten. Met een leuk muziekje erbij wordt je precies verteld hoelang je moet lopen, wanneer je wandelt en wanneer je weer tempo moet maken. In 27 lessen, verdeeld over 10 weken moet ik dan 5 km kunnen hardlopen.

Tot zover prima, maar over de techniek wordt niets verteld. Zijn er hier mensen die tips hebben?

Overigens ben ik benieuwd of dit gaat werken. In het verleden heb ik vaker geprobeerd om dit op te bouwen, maar dat lukte dan toch niet. Oorzaak was dan het niet plezierig kunnen lopen. Als je alleen maar bezig bent met wanneer je weer mag stoppen wordt het niet echt leuk, vandaar dat ik op dit moment vooral heel veel wandel. Maar wat meer conditie opbouwen lijkt me toch ook niet onbelangrijk.

Start to run, deel 1



Om te downloaden:

Reeks 0 - 5 km:

0-5 km



Reeks 5 - 10 km:

Ook hier vind ik geen werkende links meer voor :-(



schema's

schema 0 - 5 km

schema 5 - 10 km



Om je loopjes te plannen en te meten:

afstandmeten

mapmyrun

runningmap



Rek en strekoefeningen:

atletiekunie

youtube

Aikidostretching

Runinfo.nl

Stretchoefeningen





Knerpknieen, scheurschenen, hobbelheupen, oftewel: blessures:

Blessurewijzer

Blessures



Hyves

Rennen met Evy



Blog

Blog



Succes! Ik ben fier op je! X-D
Alle reacties Link kopieren
Sun lover, bedankt voor je tip. Ik heb net even naar de muziek geluisterd van 'jouw' site (je kunt voorbeeldstukjes horen) maar alles wat ik gehoord heb is alleen maar instrumentaal. En dat vind ik altijd zo langdradig worden. Geef mij maar lekker van die 3-minuten rock/metal muziek, daar ga ik echt van zweven.
Alle reacties Link kopieren
Rubis schreef op 17 mei 2009 @ 18:16:

Sun lover, bedankt voor je tip. Ik heb net even naar de muziek geluisterd van 'jouw' site (je kunt voorbeeldstukjes horen) maar alles wat ik gehoord heb is alleen maar instrumentaal. En dat vind ik altijd zo langdradig worden. Geef mij maar lekker van die 3-minuten rock/metal muziek, daar ga ik echt van zweven.
Ik had zelf nog niet geluisterd. Maar alleen instrumentaal is voor mij ook geen optie. De muziek van Evy staat me nog niet echt tegen, dus daar ga ik nog even mee door. Ik heb haar opmerkingen ook nog echt nodig.
Alle reacties Link kopieren
hoi



ik heb vanmiddag les 15 gelopen, moest de auto naar de garage brengen voor de APK van morgen en ben terug naar huis gelopen. eerst 20 minuten lopen zodat ik het dorp uit was en lekker kon gaan lopen en daarna de les in totaal 7.5 km



ik had echt n beetje moeite met de eerste minuten terwijl de laatste 7 min vrij makklelijk gingen



hebben jullie dat ook?



groetjes
Alle reacties Link kopieren
Hallo Jetje! Ja...dat herken ik heel erg. Die eerste minuten blijft vaak worstelen hoor! en dan opeens krijg ik die 'second wind' en dan gaat het plotseling heel erg lekker...zo raar!
Alle reacties Link kopieren
hoi Wolkenvrouw



wat fijn om te horen dat ik niet de enige ben, het is indd een gevoel dat ik dan gewoon door kan gaan terwijl echt het begin pokkelen is.



ik kijk nu toch steeds wel met beetje angst uit naar volgende les, nog langer



terwijl het pas aan het eind lekker begint te lopen...



xxx
Alle reacties Link kopieren
Wolkenvrouw, wat goed dat je al zo lang loopt!





Ik heb ook niet zoveel met die techno-muziek, ik loop nu wel lekker op de Grandmix van Ben Liebrand (nr's van 2008 achter elkaar gezet in een mix) en als ik dat zat wordt kan ik altijd nog 2007, 2006 en verder terug zoeken ;-)

Overigens loop ik veelal nog gewoon met Evy maar ben bijna aan het einde van serie 1 en dus loop ik soms het laatste lange(re) stuk van een les met eigen muziek.



Sta nu in dubio of ik nog zal gaan vandaag. Ik moet vanmiddag en vanavond werken en heb dus erg weinig tijd nu maar vanwege de "mislukte" les zaterdag wil ik liever niet tot morgen wachten (en morgen komt een vriendin langs dus heb ik 's ochtends nog minder tijd). Dus gewoon maar gaan nu!
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij werd hier pas een vraag gesteld over welke mp3 speler handig was. Bij de Aldi is vanaf woensdag weer voor 19 euro zo'n heel handig klein dingetje te koop die ik heb.

Er zit een klip aan en die doe ik aan mn mouw of aan mn jack. Ideaal!



Gisteren les 14 gelopen. 3x 6 minuten op het eind.

Het ging lekkert! Zin in les 15.
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor de tip Missturtle! Ik heb een Samsung Yepp, op zich een prima ding maar hij moet inderdaad in m'n broekzak en door het bewegen gaat soms het stekkertje van de koptelefoon eruit.



Ik ben net thuis, toch inderdaad gaan lopen. Het ging voor geen meter! Moest 2 x 15 minuten maar ik kwam niet verder dan 2 x 11 minuten! Wat een aanfluiting na die 25 minuten van vorige week. Dit is de 2e of 3e keer dat ik 's ochtends loop ipv begin van de avond en alletwee (of drie) de keren ging het niet.

Als ik om half 5 ben opgestaan 's ochtends na 5/6 uur slaap, een hele dag gewerkt heb en heen en weer totaal 3 uur in de auto heb gezeten loop ik 's avonds als een trein (ik eet ook pas na het lopen). Als ik zoals vannacht en de vorige keer 8 uur heb geslapen en dus helemaal niet moe ben lukt het voor geen meter. Raar...
Alle reacties Link kopieren
Nou laat ik me na die regenachtige dagen ook eens een keertje melden! Sinds ik ren met Evy heb ik afgelopen week voor het eerst verzaakt, gisteren heb ik na bijna een hele week niet lopen pas les 23 gedaan (toen het eindelijk droog was). Het was zwaar... Ik liep op het eind toch wel behoorlijk te hijgen en te strompelen, zag er niet zo topfit uit volgens mij.



Lian ik heb een Packard Bell Pulse. Qua formaat ziet ie er een beetje uit als een grote tampon (sorry voor de vervelende vergelijking ;)). Heb er ook een band bij voor om mijn bovenarm, heel handig.



Jet ik herken dat ook hoor! De eerste vijf minuten gaan niet zo soepel, maar daarna gaat het vlot.



Enne Nikki... Stoppen met roken kan ik je echt aanraden hoor! Ik voel me zoveel fitter en gezonder, vraag me af waarom ik het niet eerder heb gedaan! Goed dat je al weet wanneer je gaat stoppen hoor! En als ik jou was zou ik vandaag lekker lopen... Ik word altijd een beetje onrustig als ik weet dat ik moet, maar niet ga (ben ik nog te volgen?).



Zullen we deze week mooi loopweer krijgen???
Alle reacties Link kopieren
Vanochtend les 18 gelopen in het zonnetje. Laatste stuk hardlopen was wat zwaarder. Maar weer volgehouden!



@Nikki: ik heb het juist precies andersom... 's Ochtends gaat veel beter dan 's middags of 's avonds.



@Lian: ik heb een Samsung. Totaal niet tevreden over... Maar hij werkt. Wellicht dat ik de tip van MissTurtle ter harte neem en woensdag even een bezoekje breng aan de Aldi.



@Jet: ook hier herkenning... Denk dat ik ook eerst een aantal minuten in ga lopen, als ik straks direct moet beginnen met langere stukken hardlopen.



En 't weer... Daar kunnen we niet van op aan. De komende 5 dagen wisselvallig, warm met kans op (onweers)buien...

Tussen de buien doorlopen dan maar :)
Alle reacties Link kopieren
chickberlyn schreef op 18 mei 2009 @ 11:52:



Enne Nikki... Stoppen met roken kan ik je echt aanraden hoor! Ik voel me zoveel fitter en gezonder, vraag me af waarom ik het niet eerder heb gedaan! Goed dat je al weet wanneer je gaat stoppen hoor! En als ik jou was zou ik vandaag lekker lopen... Ik word altijd een beetje onrustig als ik weet dat ik moet, maar niet ga (ben ik nog te volgen?).



Zullen we deze week mooi loopweer krijgen???
Ik kan het roken voor mezelf niet meer goedpraten nu ik al 3 maanden consequent 3 x in de week hardloop. Daarbij wil ik eruit halen wat erin zit en dat gaat niet als ik nog volop rook. Ik wilde al eerder stoppen maar "het kwam er steeds niet van" (onzinargument, ik weet het) maar nu ga ik het dan toch echt proberen. Ik ga in m'n eentje op vakantie met de bedoeling even lekker tot mezelf te komen na een heel druk jaar en dat wordt dus veel relaxen, lezen, rondtoeren en op terrasjes aan zee zitten met hapjes en een wijntje. Pal voor deze vakantie stoppen met roken zie ik dus niet zitten, dat heeft z'n weerslag op die 2 weken (klinkt misschien stom voor mensen die niet roken maar goed..). Maar daarna, ja.. absoluut.
Alle reacties Link kopieren
HNK, graapig dat jij het juist andersom hebt!

Heb jij trouwens ook een Yepp? X-D Prima ding inderdaad maar dat Aldi-spelertje lijkt me voor het hardlopen veel idealer.



Ik ga opschieten, moet zo de deur uit richting werk. Iedereen een fijne dag!
Alle reacties Link kopieren
Owja, hij heeft ook één nadeeltje hoor: Hij heeft geen display. Dus soms is het even zoeken naar de goede les.

Voordeel is wel dat ie onthoudt waar hij de vorige keer gebleven was. Dus ik zit automatisch steeds bij de goede les.
Alle reacties Link kopieren
Ik zit nog even te twijfelen of ik ga lopen vandaag. Ik voel nog steeds mijn linker kuit. Misschien is het beter om te wachten tot het echt over is. Wat denken jullie?
Alle reacties Link kopieren
Pijntjes horen er een beetje bij. Als het niet echt erg is zou ik zeggen:'gewoon gaan; maar ik ben zeker geen deskundige dus leg mijn advies maar gewoon naast je neer!!
Alle reacties Link kopieren
@Sun lover: je kunt het altijd proberen. Wie weet loop je de pijn er juist wel uit! En als het niet gaat, kun je altijd nog weer naar huis gaan...



@Nikki: ... geen idee of het een Yepp is :-p Hij is paars... (haha, weet net zo veel van mp3-spelers als van auto's!)



Ben nu even aan het kijken bij bol . com om te zien of zij nog

een leuke aanbieding hebben. Display vind ik namelijk wel een vereiste... En zo'n clipje is inderdaad handig. Niet al mijn hardloopbroeken hebben broekzakken...
Alle reacties Link kopieren
Hnk, Ik krijg les 21 niet verstuurd. Verschillende pogingen gedaan maar het lukt niet. Hij is ook 26 mb! Ik heb weleens iets gehoord over een bestand inpakken om te versturen, maar ik heb geen idee hoe dat moet. (iemand anders hier op het forum?)

Les 21 is 10-2 10-2 12-1 Dus misschien moet je zelf wat muziek zelf samen stellen. Ik heb de lessen trouwens via torrents gedownload.



Bedankt voor alle reacties. Zal ook woensdag eens bij de aldi kijken, maar heb net bedacht dat ik ook zelf een knijpertje op de mp3 speler kan plakken. Want een display is wel zo handig, en hij speelt me volgende les gelukkig wel af.



Rubis, Een riem omdoen is ook slim! ik zit altijd een beetje te knoeien hoe ik alles mee moet nemen. Huis sleutel hang ik altijd maar aan me hond. En hem hou ik gewoon vast. Zijn riem aan me middel doen kan niet. Dan sleurt hij me zo de polder door met zn 35 kilo haha! En in me andere hand hou ik me mobiel vast. ( Als ik 's avonds ga)



missturtle, ik ga straks les 15 lopen. Heb er ook zin in. Nu nog hopen dat het even droog blijft.



Succes allemaal!!
Alle reacties Link kopieren
Ik ben ook een ochtendloper - voor het ontbijt. Het is hier dan nog niet zo warm en ik ben erachter gekomen dat mijn paarse hoofd door de warmte komt en niet zozeer door de inspanning. Ik hoop dat ik in de zomer door kan gaan met lopen want dan gaat hier de temperatuur meestal niet onder de 20 graden - ook 's nachts niet en voor mij is tussen de 12 en 16 graden ideaal.



Over pijntjes gesproken, ik heb een raar pijntje aan de binnenkant van mijn enkel. Als ik beweeg is er niets aan de hand maar als ik even stil zit en sta daarna op, dan voel ik het meteen. En ook 's morgens als ik opsta, maar na een paar minuutjes en een beetje bewegen gaat de pijn weer weg. Met hardlopen voel ik er ook niets van. Het lijkt nog het meest op een soort ontsteking. Gewoon doorgaan maar.



Heb je al gelopen vandaag Sun lover? En hoe ging het met je linkerkuit? Was het les 22 (2x15min)?
Alle reacties Link kopieren
Lian mijn hond is maar 20 kilo. Dat scheelt. Ik heb tussen haar riem en mijn ceintuur een stukje elastiek, zodat we ietsje speling hebben.
Alle reacties Link kopieren
ja dat scheelt zeker! En ik ben maar een ukkie hihi. Eergister zei ook nog iemand: Ken je hem bijhouden?



Op de site van de Aldi staat ook de aanbieding. Er zit een stappenteller bij en een sport-headset. Hij is misschien wel handig om alleen voor evy der lessen te gebruiken, zodat je nooit hoeft te zoeken. Ik luister op me speler ook luisterboeken en gewoon muziek, vandaar dat een display dan wel zo handig is.



Nou de zon is er hier weer dus ik ga les 15 doen!
Alle reacties Link kopieren
Hallo volhouders! Ik denk erover om ook te gaan beginnen met rennen met Evy. Weten jullie waar ik de lessen kan downloaden? Bedankt.
Alle reacties Link kopieren
@Lian: na veel zoekwerk heb ik uiteindelijk toch nog een link gevonden die werkte. Inmiddels heb ik les 21 dus aan de praat gekregen... dus ik heb volgende week geen excuus! :)

maar bedankt voor het proberen!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb les 22 gelopen, de 2 x 15 minuten. Het ging goed. Ik voel nog wel steeds mijn kuit, maar niet zo erg als de vorige lessen.
Alle reacties Link kopieren
Voor het versturen van een groot bestand heb ik vorig jaar 's een bepaalde site gebruikt. Je laadt het bestand op die site en de ander kan het daar dan vanaf halen. Dat was ideaal voor bestanden die je wilt delen maar die je niet kunt versturen.

Zou leuk zijn als ik die site ook nog wist X-D.
Alle reacties Link kopieren
Zo, thuis van m'n werk en op weg naar bed; nog even melden dat ik de site gevonden heb: www.rapidshare.com

Stel iemand zoekt les 21, ik zet 'm erop en diegene kan hem daar vanaf halen. Gaat weliswaar niet meer op voor HNK maar misschien heeft iemand er iets aan.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven