Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Mode & Beauty alle pijlers

Fashionista's zijn weer (bijna allemaal) terug! #76

13-08-2012 10:09 3006 berichten
Welkom in ons eigen Fashion café waar plaats is voor

fashion-inspiratie, tips, een goed gesprek, WOG en verder al wat leuks is en nergens over gaat ;-)







Alle reacties Link kopieren
:hello:



Pix, wat stom :-( Ik vind dat ook normaal gebruik hoor, en na een jaar?! Da's hartstikke kort! Ben je bij de winkel geweest of heb je ook bij de fabrikant aangeklopt? Dat kan weleens helpen.
Ik heb contact gehad met de winkel. Fabrikant is ook een goed idee! (cam is nog geen jaar oud, 9 maanden om precies te zijn..)
Alle reacties Link kopieren
Wow. Dan vind ik het nog erger belachelijk. Zeker de fabrikant proberen. Ik vind dit eigenlijk wel vallen onder "redelijke levensverwachting die niet gehaald wordt". Hopelijk vinden zij dat ook. Stomme winkel :no:



Ik moet me echt even gaan aankleden, wil zo naar de stad. Ik ben Lui.
Nah. Fabrikant gebeld: er zit garantie op (2 jaar!) maar dit valt onder "eigen gebruikersfouten".



:-@:-@:-@
Ja zo kan ik ook garantie geven :'-(
Alle reacties Link kopieren
What the crap... vind het echt heel onlogisch hoor :-( Belachelijk.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben naar de stad, tot later!
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen. :)



Balen van je camera, Pix. Raar van de beschadigingen als je er niets vreemds mee hebt gedaan. Altijd lastig dit soort kwesties, want zie maar 's aan te tonen dat je écht niks onverantwoordelijks hebt gedaan. Hoop dat het lukt om 'm zonder kosten te laten repareren.
Alle reacties Link kopieren
Veel plezier in de stad, Alf. Tot later.
Elynn :hello:



Aan de cam is niks te doen volgens winkel en fabrikant: eigen schuld, dikke bult is de conclusie.
Alle reacties Link kopieren
Balen. En nu? Ga je 'm laten repareren of wil je iets nieuws?



Ik moet wil een nieuwe tas.
Alle reacties Link kopieren
Ik tune uit. Ga zo naar de markt om de koelkast hier weer te vullen.



Fijne dag en tot later.
Fijne dag Elynn!



@ cam: repareren doen ze niet, gebruikersfout/te duur/doen ze gewoon niet, basta.

Een nieuwe is niet nodig omdat hij het nog prima doet ik vind het alleen belachelijk dat zo'n scherm het nog geen jaar uit houdt!
Alle reacties Link kopieren
:hello:



Ik ben goed geslaagd! Nieuw sportbadpak van Adidas voor de helft van de prijs X-D

Maar veel belangrijker natuurlijk: de spijkerblouse! Er was er 1 in mijn maat en die zat perfect. Erg blij mee, hij is cool! De WE had ook een actie met tweede denim halve prijs, dus ik heb ook twee spijkerbroeken meegenomen;-) Deze en deze



Was wel toe aan nieuwe broeken- sowieso grijp ik de laatste tijd vaker naar een jeans. En ik had er maar 2, nu 4. Goede score dus.
Goed geslaagd zeg! Heb je een plaatje van de blouse?



Ik vind die tweede broek :heart: Niks fijner dan een goedzittende jeans :)
Alle reacties Link kopieren
Blouse



Hij is echt :heart:
:hello:



Anderhalf uur lopen zweten, toen naar huis, douchen, smoothie gemaakt en twee pistoletjes gehad. Nu even lekker chillen haha.

Heb geen idee of ik morgen nog kan lopen X-D
Alle reacties Link kopieren
Wow Roz, i'm proud!



Alf, prachtige blouse en goede broeken, vooral die 2e. Had vroeger ook wel eens broeken bij de WE, misschien wel een goede als tussenoplossing :lampje: (was gisteren ff koffie drinken bij mn vader en hij vond mijn afzakkende broeken niet kunnen)
Alle reacties Link kopieren
In het nieuwe boekje van de Bijenkorf staat een hele mooie wijnrode broek :heart: met een blouse.. I like! Even kijken binnenkort.
Ik denk dat ik ziek ben geworden ofzo. Ik heb gewoon serieus zin om morgen weer te gaan sporten (niet dat ik dat ga doen want volgens mij kan ik morgen niet meer lopen X-D )



Ik heb me bedacht dat ik ook wel een mooie donkerrode broek kan kopen. Mooi met zwart, voor in de winter, haha.
*voelt aan rozzies voorhoofd* ;-)



Volgens mij is dat wel vaker, dat je van sporten zin krijgt om nog meer te sporten. Benieuwd of dat morgen nog zo is haha.



VD heb je veel afzakkende broeken? Of vallen daar je boyfriends ook onder?



Alf: mooie blouse! Ik had hem idd al voorbij zien komen.



Hier: rustige avond denk ik, nog steeds/weer knallende hoofdpijn :-(
Alle reacties Link kopieren
Mooie broeken, Alf, vooral die groene. Leuk ook, je bloes. Niet mijn smaak, maar wel très Alf.



Haha, Roz, niet té fanatiek hè. ;-)



Bah, Pix, je hoofdpijn. Enig idee waardoor het komt? Rustig aan dan maar.
Alle reacties Link kopieren
GB, ben heel benieuwd hoe je uitstapje was



:flower:;-)
Haha, nee, niet te fanatiek. 2 of 3 keer per week ga ik sporten dus morgen sowieso een rustdag.



Twijfel of ik morgen vrij neem. De hele week (en vorige week) was er maar een op het werk. Aan cliënten dan. Deze week ook en ivm een bepaalde reden is hij er morgen wss niet. Alleen vind het ook weer zo lullig tegen over mijn collega's omdat zij geen vrij kunnen nemen omdat zij ook het andere werk doen zeg maar (wat ik alleen voor de hobby doe ;-) )



Maar aan de andere kant, zij hebben mij ook een naaistreek geleverd dussehhhhhhhh....
Ik zeg: vrij nemen. Groot gelijk :)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven