Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Mode & Beauty alle pijlers

montuur gezocht voor smal gezicht

06-12-2017 12:36 27 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi hoi,

Na ruim 20 jaar lenzen te hebben gedragen zal ik nu toch echt aan een bril moeten.
Heb verschillende soorten geprobeerd (hard, zacht, nachtlenzen) maar de laatste jaren verdraag ik niet meer iedere dag / de hele dag lenzen.

Het probleem is alleen dat brillen mij gewoon echt niet staan.
Ik heb een zeer smal en fijn gezicht, waardoor mijn ogen relatief dicht bij elkaar staan.
Alle brillen zijn eigenlijk te breed. Mijn pupillen komen daardoor niet in het midden van het glas, maar aan de binnenkanten, waardoor het lijkt of ik scheel kijk. Ook steekt er vaak een deel van het glas uit bij de zijkanten van mijn gezicht.
Kinderbrillen zijn weer net te smal.

Ik heb een onwijs lieve en geduldige opticien die zelfs de voorraad uit het magazijn opscharrelt om te kijken of er echt niks voor me bij zit, maar na een uur passen en alles 'nee net niet' ben ik het zelf ook een beetje zat en neem ik de bril die het minst stom staat.
Ik heb dus nooit een bril gehad die mij echt goed / leuk stond. Was vroeger geen ramp omdat ik hem vroeger alleen thuis droeg, maar nu ik hem overdag ook op het werk zal dragen, wil ik toch iets wat wel bij me past.

Ik ben dus op zoek naar merken die echt geschikt zijn voor smalle gezichten.
Googlen levert niet echt iets op, ik kom eigenlijk alleen bij de standaard tips: een lang/smal gezicht zo een montuur, rond gezicht, dit montuur, etc.
Maar mijn gezicht is echt smaller dan gemiddeld.

Als ik nu wat merken/modellen weet, kan ik dat vast bij de opticien klaar laten leggen zodat ik daar niet alle brillen hoef te passen.
Wie wil er met mij meedenken?
Ik denk dat TO inmiddels wel een bril gevonden heeft.
En op spam zit niemand te wachten.
Alle reacties Link kopieren
nvt

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven