Discuzeur klets en nutteloze mededelingentopic numero cinco!
zaterdag 13 februari 2021 om 06:26
Tromgeroffel!!!
Het is alweer tijd voor een nieuw mopper en kletstopic, nummer 5 alweer!!!
(Ik kan toch niet meer slapen
)
Willkommen, bienvenue, welcome!!!
Happy new topic!!!!!



Link vorige topic: viewtopic.php?f=8&t=468813&p=32537651&start=#p32537651
Het is alweer tijd voor een nieuw mopper en kletstopic, nummer 5 alweer!!!
(Ik kan toch niet meer slapen
Willkommen, bienvenue, welcome!!!
Happy new topic!!!!!
Link vorige topic: viewtopic.php?f=8&t=468813&p=32537651&start=#p32537651
phoebe1982 wijzigde dit bericht op 18-03-2021 19:13
25.73% gewijzigd
la vida es como un espejo te sonríe si la miras sonriendo
vrijdag 2 juli 2021 om 07:48
Wauw!! Dat moet je echt zeer zeker gaan vieren hoor, ik zou er maar op tijd mee beginnen, voordat je dat héle bedrag hebt uitgegeven ben je ook weer effe verder
@phoebe (moest even nadenken, wilde bijna je echte naam neerzetten
vrijdag 2 juli 2021 om 07:53
Tablet gaat hier op vakantie altijd wel mee om series /films te kijken maar kan me wel voorstellen dat wat je zegt waar is voor sommige mensen Phoebe. Als ik op vakantie ben pak ik veel sneller mijn ereader dan iPad in tegenstelling tot thuis.
Ik ga me maar eens uit bed slepen want ben al even wakker en straks naar de sportschool.
Ik ga me maar eens uit bed slepen want ben al even wakker en straks naar de sportschool.
vrijdag 2 juli 2021 om 08:39
Blauwetrui schreef: ↑02-07-2021 07:48Wauw!! Dat moet je echt zeer zeker gaan vieren hoor, ik zou er maar op tijd mee beginnen, voordat je dat héle bedrag hebt uitgegeven ben je ook weer effe verder
@phoebe (moest even nadenken, wilde bijna je echte naam neerzetten :rofl: ) groot gelijk, ik zat hier van de week ook aan te denken. Ik zit ook veel te veel achter de laptop of op mijn foon. Wil echt gaan minderen.
Dolf ik heb een paar boeken mee en er liggen daar ook altijd tijdschriften, ik vermaak mij wel.
la vida es como un espejo te sonríe si la miras sonriendo
vrijdag 2 juli 2021 om 13:34
Phoebe1982 schreef: ↑02-07-2021 07:39
Teau je bent geweldig, je maakt me aan het lachen.
Na lang dubben ben ik eruit geloof ik; ik neem mijn tablet niet mee in het kader van 'hoofd leeg maken op Vlie-week.
Ik las gister toevallig een artikel over vakantie en daar stond dat als je een spelletje speelt op mobiel of tablet (en dus ook forummen, krant lezen op tablet etc lijkt mij...) je hoofd dat verschil niet ziet met werken.
Duss ik forum wat minder de komende dagen (althans dat ga ik proberen) en tablet blijft thuis(denk ik, ik twijfel stiekem nog steeds... al weet ik niet eens of ik daar wel verbinding heb, geen wifi dacht ik. Ok ik ben eruit, tablet blijft thuis
)
vrijdag 2 juli 2021 om 16:36
Ik spreid mijn uitgaven over 6 maanden, dus het wordt druk.Blauwetrui schreef: ↑02-07-2021 07:48Wauw!! Dat moet je echt zeer zeker gaan vieren hoor, ik zou er maar op tijd mee beginnen, voordat je dat héle bedrag hebt uitgegeven ben je ook weer effe verder
@phoebe (moest even nadenken, wilde bijna je echte naam neerzetten) groot gelijk, ik zat hier van de week ook aan te denken. Ik zit ook veel te veel achter de laptop of op mijn foon. Wil echt gaan minderen.
Wees vriendelijk voor de mensen die je ontmoet op je weg naar boven, je zou ze op je weg naar beneden ook nog weleens tegen kunnen komen.

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn
Al een account? Log dan hier in
