Welkom in de Blauwe Roode Kamer, waar realiteit en waanzin nauw met elkaar verbonden zijn. Waar onze butlers altijd tot uw beschikking staan, maar let wel, alleen als u zich gedraagt! Zo niet dan wordt u verbannen naar de kerkers waar u geplaagd zult worden door de nachtmary's en de bewoners hun heksenstreken op u zullen botvieren!
Ooit bij elkaar gebracht door KP, nog altijd wachtend op haar gevolg. Een interessante reis staat voor de boeg en onopgeloste mysteries domineren het dagelijkse leven. Als u zich weet te passen in dit hoog staande gezelschap wacht u een verblijf van ongekende luxe en weldaad.
Pfff, is het bij jullie ook zo warm! Ik wacht op een verkoelende bui hier.
Trouwens, even een discussie hier in huis: ik heb ooit gehoord dat je kinderen nooit aan hun handen moet rondzwaaien (bijvoorbeeld tussen ouders in, kinderen vinden dat leuk, die zwaaien dan van voor naar achteren) omdat dit polsbreuken kan opleveren of gewrichten uit de kom. Man roept om een bron om dit te bevestigen. Ik kan het alleen nergens vinden. Heb ik het dan mis?
Anoniem_76986
woensdag 15 augustus 2012 om 19:57
Nee, noemen ze zondagsarmpjes. Zo lekker op zondag tussen mama en papa in zwieren in het bos. Kinderen vinden het wel top dus met beleid gewoon af en toe doen. Livin on the edge!
Je moet het kind niet van de hand pakken, maar van zijn/haar arm. De polsen zijn nog een heleboel losse botjes. Af en toe is zeker geen probleem, maar ik zou het niet te vaak of te lang doen, en zoals ik het zeg.