Plaatjesplakken? Mail ons en vraag het aan
vrijdag 25 april 2014 om 23:10
Ja dat mag
mvg,
Junior.

maandag 5 mei 2014 om 17:40
Hoi Mods,
Het lukt me niet mijn eigen plaatjes te plakken, via copy paste in het schrijfvenster.
Alleen via afbeelding invoegen en dan url link ingeven lukt het me om afbeeldingen van internet te plaatsen.
Bij sommige mensen zie ik dat ze wel eigen afbeeldingen kunnen plaatsen.
Hoe kan ik dit ook voor elkaar krijgen?
Het lukt me niet mijn eigen plaatjes te plakken, via copy paste in het schrijfvenster.
Alleen via afbeelding invoegen en dan url link ingeven lukt het me om afbeeldingen van internet te plaatsen.
Bij sommige mensen zie ik dat ze wel eigen afbeeldingen kunnen plaatsen.
Hoe kan ik dit ook voor elkaar krijgen?
maandag 5 mei 2014 om 20:20
Beste Wollstonecraft,
Plaatjesplakken kan alleen met een foto die al op internet staat. Dus een plaatje Google volstaat maar ook eigen afbeeldingen die op een site staan als o.a. www.mijnalbum.nl of www.photobucket.com
Een foto/plaatje van Google klik je op de afbeelding met je rechtermuisknop en klik je daarna op URL afbeelding , bij het reageervak klik je daarna bovenaan op het vierkante `schilderijtje` en vervolgens plak je daar de URL code.
Bij Photobucket en Mijnalbum is het precies hetzelfde. URL code kopieren.
Mijn ervaring is dat je bij Mijnalbum.nl de link moet plaatsen in het vierkante schilderijtje. Bij Photobucket kan je op de foto klikken en rechts zie je een kolom en dan klik je op de onderste IMG code.
Uiteraard kan je ook een foto of afbeelding OP internet plaatsen door
[IMG] ..................hier de http link te plaatsen en af te sluiten met [/IMG]
Ik hoop dat het lukt, zo niet probeer dan in dit topic een plaatje te plakken dan kijken we even waar het aan kan liggen dat het niet lukt.
mvg,
Junior.
zaterdag 10 mei 2014 om 16:26
zaterdag 10 mei 2014 om 16:30
Wat je doet is het plaatje aanklikken met je rechtermuisknop, dan de url lokatie kopieeren en dan rechtsboven hier bij het vierkantje plakken.
Kies een plaatje van internet en ga naar de site, dus dat je niet een site kopieeerd maar alleen het plaatje en dan bovenstaand opvolgen.
Je eerste plaatje is beschermd en kan je niet plakken zie ik.

maandag 26 mei 2014 om 18:11
maandag 9 juni 2014 om 15:37
Ja hoor, mail als je wilt naar forum@viva.nl o.v.v. `plaatjesplakken` dan kunnen de moderators het in orde voor je maken.
mvg,
Junior.
