Ik kwam net een artikel tegen op internet waar heel mooi wordt beschreven hoe dat nu zit met 'spam' op fora. Dus bijv. "MarietjeX" stelt een vraag over hoe iets is schoon te krijgen, en "AnneY" komt met een linkje van een goed product. Wie zit daarachter en hoe werkt het precies?
Leuk om te lezen.
Zouden wij zelf de term "Andijvie" hebben bedacht of was dat een slimme marketeer?
Aardig artikel inderdaad. De genoemde fora ken ik niet.
Maar deze spammers zijn van een ander niveau dan: " Waarom mag deze jurk voor mij te sexy? "
Dat zijn de buitenlandse bureaus.
En de bureaus die bedrijven beloven dat ze er voor $ 1000,= voor zorgen dat een bedrijf hoog terecht komt in de google zoekresultaten. Want dat is onder andere the name of the game.
Ik zit nu ineens bij elke link in een topic te denken, zou het??
Ja, heb ook even geaarzeld of ik het artikel hier zou plaatsen.
Ach, het is leuk/interessant/goed om te weten en dan straks met iets meer kennis van zaken gewoon lekker verder forummen.
Anoniem_126276
vrijdag 8 juni 2012 om 19:41
Jee, ik lees dat eerste artikel wat jij noemt Courage en zie onderaan een lijstje namen. Ik dacht, laat ik er eens eentje kiezen en op Viva zoeken. En voila: kikmuz in "Lease auto van de zaak"
Hier doen ze dat dus ook, moeten we nu die nicknames gaan inprenten?
IK Kwam net EEN-article tegen op internet WAAR heel mooi wordt beschreven schoffel DAT nu puist ontmoetten 'spam' op fora. DUS Bijv. "MarietjeX" Stelt EEN-rechtstreeks stellen vraag dan schoffel iETS is Schoon te krijgen, en "AnneY" komt voldaan EEN-linkje van EEN-Goed product. Wie Zit daarachter en schoffel Werkt Het Precies?
Leuk OM te Lezen.
Zouden WIJ ZELF de term "andijvie" Hebben bedacht van was DAT EEN-Slimme marketeer?
Would we own the term "Endive" have invented or was that a smart marketer?