Wakker?! nog, al, weer, nog steeds etc.



woensdag 7 november 2012 om 08:45
Da's het eerste wat ik net op tv zag bij ingelaste nieuwsuitzending
Gisteravond nog ergens Wouter Bos een toespraak zien houden alsof hij de Republikeinse tegenstander was. Op zich wel leuk gedaan.
Amerika blijft wel een raar land met districtenstelsel en maar twee partijen die er toe doen, hoop dat Nederland dat nooit overneemt.....
(er is een derde partij in de VS, maar die is kansloos bij bijna alles).
woensdag 7 november 2012 om 08:50
Moge,
Ik heb het niet zo gevolgd allemaal wat er gebeurd in Amerika. Gister een klein stukje gezien bij DWDD dat die Romney een mormoon is. Ooit eens bij een Amerikaans bedrijf gewerkt dat een soort sekte was van de mormonen. Aparte mensen. Geen leuke bedrijfscultuur.
Ik heb het niet zo gevolgd allemaal wat er gebeurd in Amerika. Gister een klein stukje gezien bij DWDD dat die Romney een mormoon is. Ooit eens bij een Amerikaans bedrijf gewerkt dat een soort sekte was van de mormonen. Aparte mensen. Geen leuke bedrijfscultuur.
Als je tot over je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven
woensdag 7 november 2012 om 08:58
He Thee wat vervelend. Heb je pijnstillers van de ha?
(ga jij nog een recept insturen van de borrelhapjes-wedstrijd? Jij bent er ook wel goed in. Ik heb mijn recepten net ingestuurd, weet niet of het goed is want ik heb pas sinds kort open office en de instellingen staan niet goed)
Als je tot over je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven
woensdag 7 november 2012 om 12:08
Zo,wat een gedoe weer vanmorgen.. wil ik naar mijn werk gaan breekt mijn enige autosleutel rats zomaar doormidden
.. Garage gebeld of ze nog een huurauto hadden en of ze die please,please willen komen brengen? Iets voor half tien met leenauto naar mijn werk gereden..
gaat weer een aardige duit kosten..
gaat weer een aardige duit kosten..
Haast, ik moet niet vergeten te zwaaien,als ik mezelf voorbij loop...
woensdag 7 november 2012 om 13:28
woensdag 7 november 2012 om 13:32

woensdag 7 november 2012 om 17:59
,
Las een berichtje in Spits of Metro. Ben even gaan googlenn Volgens Engelse wikipedia is de onafhankelijke partij in de jaren '60 opgericht.
In Amerika moeten kiezers zich registreren, stemrecht is niet zo automatisch als in Nederland. Kiezer registreert zich als democraat, republikein of onafhankelijke.
Deze is ook interessant: http://www.amerika.nl/ele ... openingen/polpartijen.htm
Heb vandaag gewacht op de postbode die één paar schoenen kwam ophalen, heb huisgehouden (vind je nog eens wat terug
