Anoniem_156993
donderdag 18 september 2014 om 20:11
Na een lange, afmattende zomer is het nu bijna herfst. De laatste stuiptrekkingen van de zomer doen ons nog even zweten, maar de blaadjes verkleuren al en de eikeltjes vliegen je tijdens het fietsen om de oren. De maïs is bijna klaar om geoogst te worden en de avonden worden al weer lekker donker.
Laten we de herfst vieren, en met zijn allen hopen op een ijskoude, stikdonkere en sneeuwrijke winter, zodat we volgend jaar weer helemaal klaar zijn om dat plakkerige gedoe van de zomer glansrijk te doorstaan .
Oh, die had ik niet gezien. Dan is het al helemaal kansloos :'-) Het zullen de hitte en die hysterische zon wel zijn, daar worden mensen soms wat vervelend van
I don't always contradict myself, but when I do, I don't.
Oh, die had ik niet gezien. Dan is het al helemaal kansloos :'-) Het zullen de hitte en die hysterische zon wel zijn, daar worden mensen soms wat vervelend van
Vandaag baal ik ook van de extreme hitte. Ik geef samen met familie een groot feest met bbq. Wilde zo graag iets nieuws aan. Nu heb ik een paar leuke zomerkleren, die ik niet aan kan omdat het TE heet is (bloesjes, shirtjes). Dan heb ik ook nog mijn maandelijks probleem, wat net op zijn ergst is. Dus geen witte broek aan vandaag. Anders kon ik meer combineren. Dus het wordt maar iets van een paar jaar oud. Gekleurde, halflange broeken heb ik niet in het nieuw. Daar heb ik dit jaar niet in kunnen slagen.
Jij vergelijkt jezelf met Yasmijn die gewoon moet werken.
Yasmijn zeikt niet over haar ellende die ze in de winter heeft.
Jij zeikt alsof je een incontinente olifantenblaas hebt.
Wist je trouwens al dat deze manier van zeiken zwaar onconstructief is? Je vind jezelf alleen maar zieliger en sneuer ergo het zal steeds ergervworden.
Oh nee? Het winterhaterstopic zeker niet gelezen? Uitgeblust van ellende 'als een dood musje' op de bank liggen? Ziek melden op het werk vanwege de kou en het donker?
En waar maak jij je druk om, dat is toch niet jouw probleem?