Accepteren jullie het als je partner porno kijkt?
maandag 2 november 2020 om 13:41
Maar seks moet dus ook mooi en intiem zijn en kan niks anders zijn? Ik vind het echt heel moeilijk voor te stellen dat het enige bezwaar een principe kwestie is. Het doet je gevoelsmatig dus niks, als hij wel porno zou kijken?


maandag 2 november 2020 om 13:46
In wat?

maandag 2 november 2020 om 13:48
In al mijn relaties vond ik het prima dat mijn partner porno keek, deden we ook weleens samen. Gelukkig kan ik seks ook goed los zien van liefde, dus enkel als lust, intimiteit is namelijk niet per definitie seks, maar zoveel meer.
Ik ben al +15 jaar bewust single, totaal geen behoefte meer aan een traditionele relatie, maar wél aan een heerlijk partijtje ongeremde seks op z’n tijd. En ja, ik zie seks ook als een eerste levensbehoefte, gelukkig denken meerdere mensen zo en hoef je daarvoor niet persé in een relatie te zitten.
Ik ben al +15 jaar bewust single, totaal geen behoefte meer aan een traditionele relatie, maar wél aan een heerlijk partijtje ongeremde seks op z’n tijd. En ja, ik zie seks ook als een eerste levensbehoefte, gelukkig denken meerdere mensen zo en hoef je daarvoor niet persé in een relatie te zitten.
maandag 2 november 2020 om 13:49
Ik ben geen voorstander van porno, om diverse redenen. Dat er een schimmige industrie achter schuilgaat is één ding. Ook vind ik de seks in porno veel te klinisch en soms zelfs apathisch. En daarnaast ben ik er van overtuigd dat porno een niet te onderschatten invloed heeft op hoe je gaat fantaseren en waar je opgewonden van raakt. (Er is ooit een interessante serie over gemaakt waarbij Sophie Hilbrand mensen interviewde over hun pornogebruik in relatie tot hun eigenlijke seksleven. Jochies van 20 die nooit wilden beffen, want ja, dat deden die pornoacteurs tenslotte ook niet. En zo'n vagina was eigenlijk ook maar vies, dachten ze. Ik werd er enorm treurig van.)
Ik heb hier ooit een stevige discussie over gehad met mijn man (toen vriend) in het begin van onze relatie. Hij is naar aanleiding daarvan bij wijze van experiment veel minder porno gaan kijken (eigenlijk alleen nog maar incidenteel). Wat begon als experiment, bleek een positief effect te hebben: het is rustiger in zijn hoofd sinds hij niet (of bijna niet) meer kijkt, zegt hij zelf. En het kan toeval zijn, maar hij is ook een betere minnaar geworden.
Ik heb hier ooit een stevige discussie over gehad met mijn man (toen vriend) in het begin van onze relatie. Hij is naar aanleiding daarvan bij wijze van experiment veel minder porno gaan kijken (eigenlijk alleen nog maar incidenteel). Wat begon als experiment, bleek een positief effect te hebben: het is rustiger in zijn hoofd sinds hij niet (of bijna niet) meer kijkt, zegt hij zelf. En het kan toeval zijn, maar hij is ook een betere minnaar geworden.
They seek him here, they seek him there,
those Frenchies, they seek him everywhere

maandag 2 november 2020 om 13:50
Of je partner het wel of niet doet.

maandag 2 november 2020 om 14:04
Oh zo. Ja, mee eens.
maandag 2 november 2020 om 14:11
Ja dat werd vroeger in de kerk waar ik naar toe moest ook gepredikt.
Je wil niet weten hoeveel porno er bij ons thuis te vinden was, hypocriet gedoe.
Mijn man bepaalt zelf wel waar hij naar kijkt of niet, ik ook.
Wie zegt "Ik ben napoleon" zit zo in een kliniek, maar "de heer is altijd bij me" wordt niet beschouwd als ziek (NUHR- Waanzin)
maandag 2 november 2020 om 14:18
Klinkt wel heel Disney.
Seks is ook gewoon een behoefte. En als je even je Droomprins niet voor handen hebt omdat je LAT of hij is met zijn hobby bezig en jij hebt zin in wat ontspanning door middel van beeld en masturbatie, dan is dat een menselijke, normale behoefte.
Zou je wel een speeltje in bed gebruiken, bijvoorbeeld? Of is dat ook een breuk tussen iets moois met zijn tweeën?
Off-topic; ik heb in de porno-industrie gewerkt en er zijn zeker dames en heren die dit wel met plezier doen. Daarnaast is er ook veel "Oostblokleed"; jonge meiden die graag voor kerst kadootjes voor familie willen kopen en daarom een keer meedoen met een filmpje voor een paar honderd euro. Echter hebben grotere en betere producenten zeker wel een gedragscode en is dwang daar niet aan de orde.
maandag 2 november 2020 om 14:21
Ik zie het (zelf) kijken naar porno en het hebben van sex met mijn man als 2 totaal andere dingen in mijn relatie.
Voor mij geldt ook dat de sex iets heel intiems is tussen mij en mijn partner, maar op zijn tijd even lekker, al dan niet samen, naar porno kijken kan ik ook lekker vinden, maar dat verbindt niet zoals de sex samen, het doet.
maandag 2 november 2020 om 14:43

maandag 2 november 2020 om 14:58
Ik heb laatst de term Disneyseks geleerd
(Kids voor de tv parkeren en het bed in duiken samen)
maandag 2 november 2020 om 15:04
maandag 2 november 2020 om 15:06
Maar tja, porno is natuurlijk vooral Kijken hoe anderen etenVakantieNL15 schreef: ↑02-11-2020 15:04Precies.
Soms wil je snel een frietje halen en de andere keer uitgebreid samen koken en dineren.
Allebei lekker.
Niet helemaal vergelijkbaar
maandag 2 november 2020 om 16:36
Waarom zou je je partner zou verbieden om porno te kijken? Ik vind dat dus echt precies hetzelfde als je partner verbieden om goede tijden slechte tijden of zo te kijken. Ik snap ook niet dat sommigen porno kijken als een persoonlijke aanval op zichzelf en hun relatie zien. Er lopen hele volksstammen mooiere mensen dan ik rond en daar zitten vast ook mensen tussen die veel beter in bed zijn, maar daar ga ik me toch niet druk over maken?
maandag 2 november 2020 om 16:41
Ehm, nee want ik zie het frietje even als standje-eigen-handje en uitgebreid dineren als een leuke avond met m’n partner.
Heb ik toch echt zelf lol van
Geen prima, prima is geen goed.
maandag 2 november 2020 om 16:45
Ik vind het ook niet tof als mijn man op andere vrouwen rukt, of op de buurvrouw. Hoe kun je dat nou niet erg vinden? Hij neukt op dat moment in zijn hoofd met je buurvrouw, ff serieus. Of met die vrouw op het scherm. Dan kan hij het wat mij betreft net zo goed echt doen. Als je dat wil, ga maar dan.
maandag 2 november 2020 om 16:46
Seks en porno kijken zijn in mijn optiek echt twee verschillende dingen. Bij het porno kijken ben ik helemaal niet bezig met die acteurs/actrices in beeld. Ik kijk gewoon naar de platte seks en vind dat opwindend. Dat heeft echt niets te maken met geil worden van die mensen. Als ze heel lelijk zijn is dat weer wel een afknapper, maar andersom graag zo onopvallend mogelijk. Ik zou je na afloop ook echt niet kunnen vertellen hoe die mensen eruit zagen. Ik hoef denk ik niet uit te leggen dan seks met mijn partner een totaal andere insteek kent.
maandag 2 november 2020 om 16:53
Alsof jouw partner altijd eerlijk vertelt waarop hij rukt, waarom zou je dat überhaupt willen weten?beetjegek schreef: ↑02-11-2020 16:45Ik vind het ook niet tof als mijn man op andere vrouwen rukt, of op de buurvrouw. Hoe kun je dat nou niet erg vinden? Hij neukt op dat moment in zijn hoofd met je buurvrouw, ff serieus. Of met die vrouw op het scherm. Dan kan hij het wat mij betreft net zo goed echt doen. Als je dat wil, ga maar dan.
maandag 2 november 2020 om 16:54
Lonnie77 schreef: ↑02-11-2020 13:07Jammer dat niet iedereen elkaar in zijn waarde laat hier. Ieder mens is en denkt anders. Je mening geven kun je ook doen zonder kwetsend te zijn.
In mijn relatie geen porno. Sex is iets intiems tussen mij en mijn partner.
En als hij daar niet mee kan leven is het einde relatie. We hebben daar dan te voren duidelijk afspraken over gemaakt.
En voor de mensen die het wel ok vinden dat hun partner porno kijkt, is het fijn dat ze die mening delen. Mijn ding is het niet.
Het ene is niet goed en het andere is niet fout he? Ieder mens is anders. Maar laat iedereen in zijn waarde.
De reden dat ik dit topic opende, was omdat ik nieuwsgierig was naar de mening van anderen. Niet om een discussie te openen waarin we anderen zielig noemen en beledigend zijn.
En in zijn relatie? En we hebben daar afspraken over gemaakt? Jij bedoel je zo te lezen.
Perkele!

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn
Al een account? Log dan hier in
