buitenechtelijk kind
donderdag 27 september 2012 om 20:20
Mijn ex en ik zijn nog niet officieel gescheiden, maar aankomende week? moet zijn nieuwe vriendin bevallen van hun kind. Ik heb begrepen dat hij het bastaardje niet zomaar kan erkennen. Officieel woont hij niet bij haar (wat ze wel doen) om de draagkracht te verlagen naar mij toe, hoeft hij minder te gaan betalen. Dus van huwelijksachtige relatie is officieel geen sprake van. Ik begrijp dat hij het dan bij de rechter zou moeten aanvragen. Als hij gewoon aan me had gevraagd of ik wilde meewerken dan had het een ander verhaal geweest, nu gniffel ik dat dankzij al zijn tegenwerkingen met de scheiding hij nu zelf in de knoei komt. Dus ook voor de alimentatieberekening hahahahahaha KARMAAAAAA
Wie weet hoe het erkennen in zijn werk gaat? zie door de bomen t bos niet meer op google.
Wie weet hoe het erkennen in zijn werk gaat? zie door de bomen t bos niet meer op google.
donderdag 27 september 2012 om 20:41
Voordat je meteen gaat roepen dat iemand een slechte moeder is of dat je niet verder gaat met je leven, geloof mij ik heb heel veel eraan gedaan om alles na het uit elkaar gaan netjes te doen, maar dat de man die zichzelf vader van je kind noemt en niet eens naar zijn eigen kind omkijkt maar wel dat bij een ander doet, dan is het misschien wel logisch dat ik enige wrok heb. Het kind kan er idd niets aan doen. Ik werk gewoon om voor mijn kind te zorgen, ik hoef alleen maar waar ik recht op heb. Hij heeft ten tijde van ons huwelijk zichzelf verrijkt op mijn kosten en toen hij eenmaal succesvol werd kreeg hij de kolder in zijn kop. Ook logisch dat ik wil waar ik recht op heb, zeker ten gunste van mijn kind. En ga nou niet roepen jaja voor je kind, het is echt zo.
donderdag 27 september 2012 om 20:44
Echt waar? Nou, ik kan veel hebben. Maar kraamkado's kopen terwijl ik in een scheiding lig van een overspelige man die een kind heeft verwekt bij een ander? Nee, dat vind ik te ver gaan. Hij zoekt het maar uit met zijn nieuwe leg. Dat de kinderen elkaar leren kennen door de omgangsregeling prima, maar samen met de kinderen kraamkado's kopen?
Als je nu al x jaar uit elkaar bent, dan kan ik me er iets bij voorstellen. Maar wanneer alles zo vers is vind ik dat je dat als vrouw van je overspelige man echt niet hoeft te doen.
donderdag 27 september 2012 om 20:44
Wat zijn jullie streng voor TO ik kan goed begrijpen dat ze momenteel erg boos is. En dat kind zal natuurlijk geen bastaard zijn en is onschuldig maar ik kan begrijpen dat zij dat niet ziet.
Haar ex heeft haar een kut streek geleverd en vindt haar reactie menselijk.
Verder geen tips maar veel sterkte lijkt me niet makkelijk allemaal.
Haar ex heeft haar een kut streek geleverd en vindt haar reactie menselijk.
Verder geen tips maar veel sterkte lijkt me niet makkelijk allemaal.
donderdag 27 september 2012 om 20:45
Dan nog heeft dat niks te maken met een ander kind dat hij al dan niet tijdens jullie huwelijk bij een ander verwekt. Als ie inderdaad meer tijd en moeite in dat kind en die relatie steekt is het een lul, maar dat betekent nog niet dat dat kind daar de schuld van is. Dit is toch ook zijn eigen kind? Mss is de moeder wat meer van deze tijd en wat aardiger over anderen...


donderdag 27 september 2012 om 20:48
Dan nog TO, geeft het je geen recht om over het nieuwe kind van je ex te praten als 'het bastaardje'. Juist dat verkleinwoordje maakt het zo verschrikkelijk denigrerend. Je hebt het over een ongeboren kind, dat niets te maken heeft met het gesteggel tussen jou en je ex.
Het feit dat jij over het ontlopen van verantwoordelijkheden in de vorm van alimentatie begint, in 1 adem met vragen over erkenning van kind van ex met nieuwe vriendin, zegt mij genoeg.
Het feit dat jij over het ontlopen van verantwoordelijkheden in de vorm van alimentatie begint, in 1 adem met vragen over erkenning van kind van ex met nieuwe vriendin, zegt mij genoeg.
donderdag 27 september 2012 om 20:48
Uhm, jawel hoor.
Bastaard definitie
Het stikt in Nederland van de bastaards. Niemand kijkt er meer van op.

donderdag 27 september 2012 om 20:56
Arme kinderen ook. Vader die niet omkijkt naar de eerste leg (vreeeeeeeeselijke benaming maar even geen synoniem voor) en moeder die neerbuigend praat over tweede leg. Die zullen mekaar waarschijnlijk nooit leren kennen.
Ik walg van rancuneuze exvrouwen die denken dat hun leg belangrijker is dan de tweede leg.
Ik walg van rancuneuze exvrouwen die denken dat hun leg belangrijker is dan de tweede leg.
donderdag 27 september 2012 om 21:03
Gelukkig zijn er mensen die het wel snappen. Helemaal gelijk dat ik verbitterd ben,maar dit zou iedereen hebben als je het hele verhaal weet. Ik ben hard aan t knokken voor een eigen leven met mijn kind. Dus veroordeel niet met op krent zitten enzo .Heb je zeker nooit in je eentje ervoor gezorgd dat alles door kan draaien, werk, kind, huishouden en dan ook nog iets van een eigen leven. Kind gaat voor alles!
