Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

De toekomstplannen tussen mij en vriend

20-07-2015 16:17 170 berichten
Alle reacties Link kopieren
-
Alle reacties Link kopieren
Een baby die zichzelf aanpast, chil! Kun je dat mijn kind ook leren?
Don't think of yourself as an ugly person. Think of yourself as a beautiful monkey.
Koekjeerbij schreef op 20 juli 2015 @ 19:37:

Hij zegt nog geen idee te hebben omdat hij dat gevoel nog niet heeft van ik ben er klaar voor. Wel zegt hij dat hij 100% zeker weet dat hij met mij wilt trouwen en kinderen wilt krijgen.





En welk gevoel moet hij dan wel hebben? Voelt hij niet genoeg voor je dan? Als hij dan toch zo 100% zeker is als hij beweert, en jij wil dat trouwen zo graag, waarom vraagt hij je dan al niet gewoon? Dan hoeven jullie het nog niet meteen te doen (zelfs niet dit jaar, zelfs niet volgend jaar), maar dan is de aanzet er toch al?

Is het zo onoverkomelijk voor hem?



Ik vind dat altijd zo krom hé, beweren 100% zeker te zijn maar tegelijkertijd echt geen idee te hebben wanneer klaar te zijn voor enige verdere stap. Zelfs het vragen kan er niet af. De man is 31.



Overigens 27 is geen abnormale leeftijd om een kinderwens te hebben hoor.
Koekjeerbij schreef op 21 juli 2015 @ 10:36:

[...]





Zucht..

Als het kind met de poppen wilt spelen maar papa en mama echt nu weg moeten, dat het kind zich aanpast en niet dat papa en mama gaan wachten totdat het kind uitgespeeld is.

Zo bedoel ik 'aanpassen'.

Jip & Janneke taal dit maar ik had niet verwacht dat ik het moest uit leggen. :facepalm:




Oef.

Je hebt écht geen idee hè... @-(


Nou, da's dus precies wat jij in gedachten hebt.



Overigens komen kinderen met hele andere dingen die ze nodig hebben/willen op momenten die jou en of jouw piloot niet goed uitkomen ;-)
Herken als het gaat om samenwonen: ik zou graag over een half jaar samenwonen, mijn vriend pas over een aantal jaar. En wij zijn wel wat langer samen dan jullie.



Tja, ik wacht wel, vermaak me nu ook prima. Zolang jij nog geen 33-35 bent, zou ik er niet te veel druk op leggen (al snap ik dat je baalt van het wachten). Ik zie in mijn omgeving ook dat mensen veel sneller die stappen zetten en jaren geleden kon ik daardoor nog wel eens twijfelen over mijn relatie, maar nu weet ik dat het gewoon zo erg verschilt per persoon. Geef je vriend de tijd, hij geeft aan dat hij het met je meent: dat is genoeg toch?
Hou je er ook rekening mee dat jullie, als jullie regelmatig verhuizen, geen netwerk hebben waar je op terug kunt vallen?

Alles zal op jou terecht komen, ook als je het heel druk hebt of het eigenlijk niet uit komt.



Hij ziet misschien beren, maar jij maait alles wat ook maar durft te bewegen met een bazooka uit de weg.

Zoek een middenweg :)
Alle reacties Link kopieren
-
Alle reacties Link kopieren
het valt te hopen dat egoïsme erfelijk is want je kind zal behoorlijk hard tegen je op moeten boksen
-Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
Alle reacties Link kopieren
-
Alle reacties Link kopieren
-
Alle reacties Link kopieren
-
Alle reacties Link kopieren
-
Koekjeerbij schreef op 21 juli 2015 @ 16:32:

[...]





Volgens mij begrijp je me totaal niet.

Geeft niks, wil het best nog een keer in Jip en Janneke taal uit leggen?

Laat maar zitten trouwens. Zit niet echt te wachten op jou "advies" X-D




Nee hoor, jouw posts zijn zo slecht geschreven (ooit Nederlands les gehad?) dat ik daar geen behoefte aan heb.

Verder wil je alleen maar horen dat je gelijk hebt, en dat jouw vriend je onmiddelijk moet trouwen en bezwangeren.

Ik geef jouw vriend groot gelijk dat hij dat niet doet.
Alle reacties Link kopieren
-
Wauw, gezellig zeg. Zolang je vriend er nog niet klaar voor is houdt t op toch? Ik wilde ook al eerder trouwen en kinderen dan mijn man (ja, tóch getrouwd en ook zwanger) maar hoe meer druk ik erop gezet zou hebben hoe langer het zou duren denk ik. Begrijp je gevoel wel hoor, het heeft alleen geen zin. Twijfel je aan zijn oprechtheid als hij zegt dat hij het in de toekomst wel ziet gebeuren met jou?
Alle reacties Link kopieren
-
Alle reacties Link kopieren
-
Je snapt het nog steeds niet :no:



Geeft niks, gelukkig houdt jouw vriend zijn hoofd er (nog wel) bij.

Hopelijk ben je niet zo stom om "per ongeluk" zwanger te raken om je zin te krijgen.
Alle reacties Link kopieren
Koekjeerbij schreef op 21 juli 2015 @ 16:45:

[...]





Hahaha oeh die deed zeer hoor! :cheer2:

Ik typ dit alles ff snel op m'n iPhone. Wist niet dat hier daar zo erg op werd gelet aangezien er altijd en vaak van die simpele 'lekker kort lekker pittig' huisvrouwen achter hun computertje zitten.

Die "simpele" huisvrouwtjes weten in ieder geval wel dat het niet "hij wilT" is, maar "hij wil"!
Alle reacties Link kopieren
-
Alle reacties Link kopieren
-
Alle reacties Link kopieren
Heeft helemaal niets te maken met snel typen: je beheerst de Nederlandse spelling onvoldoende.



Zoek maar zo snel mogelijk een eenvoudig baantje.
Alle reacties Link kopieren
Koekjeerbij schreef op 21 juli 2015 @ 16:45:

[...]





Hahaha oeh die deed zeer hoor! :cheer2:

Ik typ dit alles ff snel op m'n iPhone. Wist niet dat hier daar zo erg op werd gelet aangezien er altijd en vaak van die simpele 'lekker kort lekker pittig' huisvrouwen achter hun computertje zitten.

Ik vroeg duidelijk om ervaring, niet om gelijk. Daarnaast geef jij een simpel opmerking waar niemand wat aan heeft. Gek zo niet dat ik dacht dat je uitleg nodig had.




Ben je in je relatie ook zo'n ***?



Dan begrijp ik je vriend wel.

O wacht.

Dat doe ik sowieso.
My Declaration of assholeness (met dank aan Lemoos):
Kiss my AirMax
Alle reacties Link kopieren
-
Alle reacties Link kopieren
-

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven