Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Trouwen 2010/2011, voor oude en nieuwe brides-to-be 4

08-07-2010 21:58 2994 berichten
Alle reacties Link kopieren
Dames, we zijn weer in de lucht, hier verder met ons gezwijmel X-D

NaamDatumBudget
goudkever april 2010:cheer2:
Mevrouwdekees12 mei 2010:cheer2:
Sattie2010mei 2010:cheer2:
Itsme29 mei 2010:cheer2:
Boom5 juli 2010:cheer2:
Wohman 7 juli 2010:cheer2:
Frutje14 augustus 2010 :cheer2:
Kastanjez21 augustus 2010 :cheer2:
Sterretjeeaugustus 2010 :cheer2:
Legpuzzel 27 augustus 2010:cheer2:
pipo79 september 2010 :cheer2:
Lory 15 oktober 2010 :cheer2:
Drenthegirl15 oktober 2010 :cheer2:
Heupje12 november 2010¤ 12.000,-
Ivetje1 april 2011¤ 10.000,-
Vlammetje1 april 2011
Dzjannke6 mei 2011
Jilzz9 juni 2011¤ 4.000,-
scully198127 mei 2011 ¤ 9.000,-
Elfje 11 juni 2011 ¤ 10.000,-
Ringelding 14 juni 2011
Knappekloon 25 juni 2011 ¤ 15.000,-
soufflejuni 2011
Dark Enchantress1 juli 2011
Goudvis1 juli 2011
Likaaugustus 2011
Fotogravin10 september 2011 ¤ 7.500,-
Moussiemous Juni 2012
Chiquita 13 juli 2012 ¤ 15.000,-




En wie met SPOED nog gevraagd moeten worden: ;-)



Tut

Dotje
Alle reacties Link kopieren
Jaaaaaaaaa :cheer: Het is Midgley! Dus hulp al niet meer nodig. X-D
Alle reacties Link kopieren
@ mevrouw de kees dat is dus ook het verschil bij ons. de meeste mensen krijgen kids na trouwen. wij weten al dat het bij ons er niet in zit. en dan moet je toch je leven anders inrichten. dus worden grote reizen ons doel. zodoende het is eigenlijk vervanging van een gezinnetje stichten! daarom doen we met huwelijksreis rustig aan zodat we nog genoeg in de toekomst hebben!



@ kjong natuurlijk moet je je indentificeren. zodra je het gemeentehuis of een of andere overheidsinstantie binnenkomt moet je indentificeren (ik kom zelf nogal vaak bij uwv ivm wia en elke keer moet ik weer mijn paspoort laten zien)



als ik jouw was zou ik je vriend meteen naar de politie sturen vermissing aangeven (kost ¤ 45 euro) en morgen meteen naar gemeente gaan voor nieuw document. kijk anders ff op de site van je gemeente vaak kun je online al een afspraak maken!



overigens rijbewijs wordt niet gezien als officieel indetificatiemiddel!



sterkte met de stress,
Alle reacties Link kopieren
Hey dames,



Ik heb niet zoveel te melden. Ik ben vandaag de bruidsboeken weer eens gaan doorlezen. Ben op een gegeven moment de jurken wel gaan overslaan, want ik begon bijna te twijfelen. De tips enzo zijn wel leuk om te lezen. Heb de paspoorten op datum gecontroleerd. En een verhaal over bruidskinderen gelezen. Vriend gaat in september met mijn schoonzus en mijn neefje winkelen vor een pakje voor neefje. Ben benieuwd hoe de mannen er uit zien. Mijn moeder gaat binnenkort beginnen aan mijn jurk in het klein voor mijn nichtje. Over een paar dagen/weken lopen wij eens de bloemist binnen om te zeggen wat we willen en vragen of ze dat kunnen. Ga denk ook even terug naar de bakker om onze bruidstaart in het klein te bestellen voor mijn verjaardag. Deze vriezen we dan in en nemen steeds een stukje. Willen nog niet de visite het laten zien. Dat was het wel voor nu.



Wij moeten nu even nog wat dingen doen voor de kaartjes en het hotel. Fijne avond dames!
Alle reacties Link kopieren
scully1981 schreef op 27 juli 2010 @ 19:21:

@ mevrouw de kees dat is dus ook het verschil bij ons. de meeste mensen krijgen kids na trouwen. wij weten al dat het bij ons er niet in zit. en dan moet je toch je leven anders inrichten. dus worden grote reizen ons doel. zodoende het is eigenlijk vervanging van een gezinnetje stichten! daarom doen we met huwelijksreis rustig aan zodat we nog genoeg in de toekomst hebben!

,
Geloof dat ik die logica niet helemaal snap. Ben je bang dat er niet genoeg planeet overblijft als je 'nu al' naar een grote verre bestemming gaat? Lijkt me dat de bottleneck toch echt financieel/ vakantiedagen is niet de hoeveelheid bestemmingen die je kunt bedenken. X-D
Alle reacties Link kopieren
Overigens noemen wij het onze huwelijksreis, maar het moment; tussen huidige baan man en de volgende stond al lang vast voordat we concrete trouwplannen hadden. ;-)
Alle reacties Link kopieren
Mevrouwdekees schreef op 27 juli 2010 @ 19:47:

[...]





Geloof dat ik die logica niet helemaal snap. Ben je bang dat er niet genoeg planeet overblijft als je 'nu al' naar een grote verre bestemming gaat? Lijkt me dat de bottleneck toch echt financieel/ vakantiedagen is niet de hoeveelheid bestemmingen die je kunt bedenken. X-D
denk dat we elkaar idd niet begrijpen. ik bedoel dat het voor ons nog wel komt. niet zo van dan zijn de bestemmingen op nee meer zo van we hebben toch tijd zat hoeven geen rekening met kids te houden dus hebben nu geen haast om ook nog eens een grote reis te maken. daarbij spelen vakantiedagen idd ook mee. mijn vriend kan al moeilijk vrij krijgen in onze trouwperiode en langere tijd gaat echt niet lukken. Daarbij gaat het geld op dit moment toch in het trouwen zelf zitten. ik heb op het moment geen baan en moet rondkomen van een wia uitkering ben wel op zoek maar veel sparen lukt niet echt. dus houden we het even rustiger wat reis betreft ;)
Alle reacties Link kopieren
Huh?? Rijbewijs is toch een echt identificatiemiddel??



Oo tut, die middelste jurk is mooi..

Lijkt mij wel lastig om in te lopen.



Ook ik doe geen sluier..denk niks in mijn haar..

Maar heb nog n jaar, kan zo weer veranderen. Mijn jurk is wel duidelijk wat ik wil. Nu nog laten maken,.in septmber..zucht..
Alle reacties Link kopieren
Onze reis direct na het trouwen was ook drie nachtjes Zeeland hoor, dat je niet denkt dat wij met enige regelmaat naar de andere kant van de wereld vliegen. :)
Alle reacties Link kopieren
Hallo bruiden,



Ik lees al een tijdje mee en kan het soms niet laten te reageren, daarom is het wel zo netjes om mij voor te stellen, nietwaar?



Het aanzoekverhaal is hier geloof ik het belangrijkste kriterium om mee te mogen doen, dus hier komt ie:



Afgelopen april waren vriend en ik een weekend in Lissabon. Tijdens de laaste avond kwam het gesprek op trouwen. Wij hebben het al vaker over trouwen gehad maar nooit concreet, altijd als iets voor de toekomst al hadden wij wel beide 2011 als de toekomst in gedachten.

En tijdens dat etentje dus zegt vriend dat voor wij verder kunnen praten hij toch nog iets moest doen. Waarop ik hem niet-begrijpend aankeek. En hij haalde iets uit zijn cameratas. Een langwepig doosje. En vraagt of ik met hem wil trouwen. In het doosje zat een heel mooi armband uit titanium en goud. Ik heb natuurlijk ja gezegt en ben om de tafel heengelopen om hem te zoeken. Daarbij heb ik ook twee glazen wijn van tafel geveegd.

Bij dat armband hoorde ook een ketting, die kreeg ik later thuis, want die paste niet in de cameratas en hij was bang dat ik de ketting anders zou ontdekken.



Oh vriend komt onverwachts al thuis. Ik ga even gezellig doen. Later meer.
Alle reacties Link kopieren
Es, wat leuk! Je bent uiteraard van harte welkom en ik kan zien dat je al even meeleest, want je hebt jezelf nu inderdaad officieel geïnaugureerd X-D



Jillz, die jurken heb ik eigenlijk geplakt om de achtergrond van de foto's, haha. Het ging mij om die kanten met dat karamelkleurige waasje. Hoe heet dat in bruidsjurktechnische taal?
Alle reacties Link kopieren
@ Jillz als je wordt aangehouden is een rijbewijs idd een indentificatie middel. echter als je bij een overheids instantie komt dien je een id bewijs of paspoort te kunnen tonen. Reden is dat op een rijbewijs je nationaliteit en status van verblijf niet staat. daarmee kunnen ze dus niet zien of je nederlander bent en of dat je een verblijfsvergunning hebt. het is namelijk mogelijk onder bepaalde tijdelijke verblijfsvergunningen wel een nl rijbewijs te hebben. bijv als je hem hier gehaald hebt!



(volgens mij is dat de reden echt helemaal zeker weet ik het niet heb het ook maar van iemand anders weer) ik weet wel toen ik nog voor de overheid werkte ik mensen moest vertellen dat ze een paspoort of id bewijs mee moesten nemen omdat paspoort niet werd geaccepteerd!



@ mevrouwdekees ook leuk zeeland. nee bij mij gaat het om de reis direct na het huwelijk dat wordt dus frankrijk (kan ook nog italie worden overigens) de verre reis komt dus over paar jaar. wat ook meespeelt is dat we een fly drive willen doen van las vegas tot ver in Californië en ik heb mijn rijbewijs nog niet.ik zou eigenlijk nu gaan beginnen maar het trouwen kwam tussendoor ;) en vind het vervelend om mijn vriend alles te laten rijden.
Alle reacties Link kopieren
@ Scully: ik ben ook hard aan het lessen, hoop dat het nog lukt om voordat we gaan mijn rijbewijs te halen, maar zal wel kiele-kiele worden.



@Es welkom!
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor het welkom.



Ik wilde gisteren eigenlijk nog verder schrijven en reageren, maar toen moest er eerst met vriend bijgekletst worden, die moest een paar verhalen kwijt. Gelukkig is hij minstens zo een kletskous als ik. Erg gezellig.

Ik blijk trouwens een paar weken lang eerdere pogingen een aanzoek te doen gedwarsboomd te hebben. Zo wilde hij een keer met mij een strandwandeling doen en ik zei op het laatse moment dat ik te moe was om nog de deur uit te gaan. Ik vind het wel heel lief dat hij zoveel moeite heeft gedaan om een mooi cadeau te zoeken. Bewust geen ring, omdat ik die toch niet zou dragen. Ik vind straks een trouwring al genoeg. Die wil ik nu ook graag van goud en tintanium, dan past het mooi bij elkaar.

Onze trouwdatum is trouwens 27 augustus 2011. Tenminste dat staat in de planning. Bewust heel ruim genomen omdat wij het einde van de zomer een mooie tijd hebben en daarbij heb ik veel familie en vrienden in het buitenland die allemaal willen/moeten komen. Zo heeft iedereen tijd genoeg dat te regelen en duurt de voorpret nog langer.

Behalve iedereen op de hoogte stellen hebben wij dan ook nog niet veel gedaan. Alleen een optie op een feestzaal. Daar gaan wij in september verder mee praten. Eerst eens even "bevallen" van de datum zodat je echt af kunt gaan tellen zoals de eigenaar van die locatie zo mooi zei. Op 27 augustus dit jaar gaan wij een lang weekend weg en wij wilden daarvoor even langs de gemeente om de datum te reserveren. Dat mag hier pas een jaar van tevoren. En dan kan het echt beginnen.

Mijn zus is twee jaar geleden getrouwd en ik heb toen natuurlijk al veel ideen opgedaan. Ik heb er echt zin in.

Maar ik wil daarvooor ook nog een studie afmaken en daarna een leuk(ere) baan zoeken. Volgens mij net zoals nog een paar dames hier. Om dan na het trouwen klaar te zijn om aan kinderen te beginnen :)

Op huwelijksreis gaan wij niet, alleen een paar dagen naar mijn ouders in Duitsland en dan daar nog een feestje voor mensen daar uit de buurt die niet voor de bruiloft naar Nederland komen. Wij gaan wél in februari volgend jaar drie weken naar Argentinie. Dus dat is onze prehuwelijksreis.



Ik moet nu ervandoor, maar ik kom nog terug om op jullie verhalen te reageren.
Alle reacties Link kopieren
Es, leuk dat je zoveel over jezelf vertelt, krijgen we meteen een beeld. Heb je al een idee over wat voor soort bruiloft je wilt?
Ha Es, welkom!



Je hebt het bij mij met je eerste post al helemaal gemaakt...



es1450 schreef op 27 juli 2010 @ 20:47:

[...]



Afgelopen april waren vriend en ik een weekend in Lissabon. Tijdens de laaste avond kwam het gesprek op trouwen. Wij hebben het al vaker over trouwen gehad maar nooit concreet, altijd als iets voor de toekomst al hadden wij wel beide 2011 als de toekomst in gedachten.

En tijdens dat etentje dus zegt vriend dat voor wij verder kunnen praten hij toch nog iets moest doen. Waarop ik hem niet-begrijpend aankeek. En hij haalde iets uit zijn cameratas. Een langwepig doosje. En vraagt of ik met hem wil trouwen. In het doosje zat een heel mooi armband uit titanium en goud. Ik heb natuurlijk ja gezegt en ben om de tafel heengelopen om hem te zoeken. Daarbij heb ik ook twee glazen wijn van tafel geveegd.




Ik ga trouwen, maar ik moet nog ff mijn aanstaande zoeken!!!



:rofl:
Alle reacties Link kopieren
Welkom Es!



Ik zou aangifte doen van het verlies van ID kaart of paspoort. Zo kun je binnen aantal dagen weer een nieuwe halen en kun je wel in ondertrouw!! Als je zo krap in de tijd zit....



Wij gaan bewust nu juist verder weg (financieel kan dat...) want ik denk dat het de komende jaren er niet meer snel in zit.... haha... jaja ook wij hebben plannen!!! Ik liever gister dan vandaag haha



Ga ff snel boodschappen doen en dan met mijn laatste presentatie bezig!
Alle reacties Link kopieren
Hallo dames, welkom Es! Goed verhaal. Ook het 'dwarsbomen van eerdere aanzoeken' :rofl:



Wij zijn weer in het land, moe maar voldaan. Vakantie was helemaal geweldig!



Oh itsme sorry Tut, mag ik ook in de tabel? 1 april 2011
Alle reacties Link kopieren
Kastanjez schreef op 27 juli 2010 @ 14:06:

Frut, hoe is het bij jullie met de laatste loodjes? Ik vind sommige details nu niet meer zo leuk om te regelen en het begint toch wat stress op te leveren... Het zit allemaal in je hoofd wat er nog gedaan moet worden en in de tussentijd moet ik ook nog een examen voorbereiden en doen (een presentatie met wat aanvullende documentatie). Brrr.




Ook nog even een examen, dat is nu eigenlijk net even iets te veel he. Ik heb morgen een sollicitatie. En hoe geweldig ik dat ook vind (als het zo leuk blijkt te zijn als ik denk), het is eigenlijk ook net iets te veel nu. Maarja, het is niet anders. De komende dagen wil ik iig nog wat laatste dingetjes regelen. Maar op zich is dat niet zoveel werk. Ik krijg de meeste stress van alle afspraken die ik nog heb staan tot aan de bruiloft i.c.m. werk. Gelukkig ben ik morgen en vrijdag vrij (dan pas ik mijn jurk weer!).



@Tut

Ik heb tijdens het passen een sluier op gehad, maar heb er uiteindelijk geen.



En welkom Es!
Alle reacties Link kopieren
goedemorgen!



Ik heb even een uurtje nodig gehad om bij te lezen.



@ Es,

Welkom! Wat een lief aanzoek!



@ Tut,

wat ben je toch lekker in de weer met de jurken uit te zoeken. Weet je al wat je tzt wil?



@ Kjong

wbt paspoort/rijbewijs, eens met drenthegirl. Aangifte doen en zsm een nieuw paspoort aanvragen!



@ DG,

Succes met je presentatie!!



@ Frutje,

Succes met je sollicitatie!! En voor ik het vergeet: heeeeel veel plezier vrijdag!!



Hier een rustige regeldag. Vandaag even met de ambtenaar bellen om een afspraak te maken. Ook wil ik Dj nr 1 bellen, bij nr 2 gaan we over 3 weken kijken/luisteren en daar mee praten.



Uitnodigingen gaan we deze week de profdruk van zien, nu begint het dan ook echt te worden...

Taart proeven en uitzoeken staat gepland over 3 weken

Jurk passen staat ook al op de kalender voor over 2 weken

Ofwel hier loopt alles nog op rolletjes, nog geen enkele stress wbt bruiloft/trouwen en aanverwanten zaken.

Dat komt wel in de laatste week!!



Ik heb trouwens ook geen sluier of diadeem of tiara. Ik wil mijn lange krullende donkere haren opsteken, maar zoek nog een leuk kapsel... dus tips? Misschien wil ik wel die curlies gebruiken.



Nu is het tijd voor een ontbijt ;-)
Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd!
@Es: welkom! Succes met de voorbereidingen.



Vraagje aan iedereen: nodigen jullie van alle gasten ook de partner uit? Ik heb een paar 'groepjes' (studievrienden, collega's) waarvan ik de partner niet ken en nooit ontmoet heb. Ik heb besloten de partners ook niet uit te nodigen omdat ik denk dat ze zich in met de groep ook wel kunnen vermaken. Ik vind het ook niet zo leuk om er mensen bij te hebben die ik helemaal niet ken. Nu zijn we de uitnodigingen aan het schrijven en ik begin toch te twijfelen. Wat doen jullie?



@Frutje: succes met je gesprek!
Alle reacties Link kopieren
*google vraagje*



Zus is morgen jarig en wil zo'n witachtig stoeltje voor in de tuin waar planten op kunnen staan...en zo vaag als deze omschrijving is ben ik dus ook aan het googlen! Het lijkt een beetje op een bistrostoeltje maar die zijn nogal prijzig...wie helpt:)
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij is het probleem bij Kjong dat haar vriend buitenlander is en ik weet niet hoe snel de ambassade nooddocumenten verstrekken kan, maar dat moet toch wel lukken in een paar weken tijd? Voor touristen kunnen zij dat toch ook snel? Dat herinnert mij aan een verhaal dat ik las over een man in Duitsland die daar als vluchteling gekomen was en pas na heel veel jaren en moeilijkheden eindelijk een verblijfsvergunning kreeg. Kort daarna zat hij ergens op een boot en viel per ongeluk zijn paspoort met verblijfsvergunning in het water. Die man kon niet zwemmen maar hij dook erachteraan omdat hij de papieren wilde redden. En is verdronken. En dat voor een paar pasjes met een foto erop. Het is toch erg hoe belangrijk zoiets is. Maar dat is hier volledig offtopic. Ik hoop dat jullie snel alles geregeld krijgen, Kjong.



On topic dan maar. Ik weet idd al aardig goed hoe de bruiloft wordt. Traditioneel feestelijk zou ik het willen noemen. S'ochtends gemeentehuis, daarna (katholieke) kerk, koffie, taart, champagne bij de kerk. Daarna naar een andere locatie, daar eten (buffet, ik zag dat er hier ook al discussies waren of buffet of klassiek diner nu leukers is), dan dj erbij en om een uur of twaalf mag iedereen naar huis. Ik wil het absoluut niet heel laat maken en ik denk dat de dag dan al vol genoeg is.

Er komen zoals ik al zei heel wat mensen uit het buitenland en een aantal daarvan hebben al aangekondigt wel een week vakantie te willen houden. Dus is mijn ideaalplaatje een paar huisjes in een bungalowpark hier in de buurt te huren, waar dan iedereen kan blijven slapen. De een een week en de ander maar een weekend of alleen een nacht. Ik heb al met die mensen daar gesproken en als wij concreet weten wie er komt dan kunnen wij hopelijk iets regelen. Mensen die langer blijven kunnen dan natuurlijk hun eigen gang gaan, maar het lijkt mij leuk om bijvoorbeeld de vrijdag voor de bruiloft nog een bbq te doen met iedereen die er dan al is. Alleen mag het dan niet laat worden want ik wil dan de volgende ochtend natuurlijk fit zijn. Zoiets hebben wij bij de bruiloft van mijn zus ook gedaan bij mijn ouders thuis. Bij haar moesten ook veel mensen van ver komen omdat zij graag in ons geboortedorp wilde trouwen maar er zelf ook niet meer woont. Dat was echt heel erg leuk. En voor de kosten van de bbq hadden wij een spaarvarken neergezet met een briefje erbij dat het honger had. Met andere woorden, iedereen kon zoveel eten en drinken als hij/zij wilde die avond en gooide dan zijn bijdrage naar eigen inzicht in het varken. Want het wordt natuurlijk wel een beetje duur om twee dagen een feest te verzorgen. Op de bruiloft zelf stond er natuurlijk geen hongerig varken :)
Alle reacties Link kopieren
Ik kan mijn verhalen blijkbaar niet kort houden. Het houdt me bezig zo te zien. Nu staan er ook berichtjes tussen.



Ik denk dat ik wel weet wat jij bedoelt Lory met die stoel, maar ik weet ook niet hoe je moet googlen.



Pipo, ik zou altijd mét partner uitnodigen. Ik snap je redenatie wel, vooral als je al heel veel gasten hebt. Ik zou bij een uitnodiging ook niet beledigd zijn als mijn partner niet uitgenodigd wordt, maar bij mijn eigen bruiloft is iedereen welkom. Daarbij scheelt het ook dat ik niet zo een heel grote vriendenkring heb en voor zover ik weet van iedereen de partner ken. Het zou hooguit kunnen dan de paar hard/core vrijgezellen tot die tijd een man/vrouw aan de haak slaan, maar ik dat geval wordt die partner met open armen binnengehaald.
Pipo, alle 'echte vrienden' hebben we met partner uitgenodigd (die dan ook in ieder geval een van ons twee altijd wel kent). Mijn man wilde ook zijn hele club van de vereniging uitnodigen (20 man), daar hebben we bewust níet met partners en kinderen uitgenodigd, dat ging me echt te ver (nou zitten bij die 20 man ook weer de twee beste vrienden van man, die dus wél met partner zijn uitgenodigd ;-) Om het lekker overzichtelijk te houden X-D )



Ik heb ook twee collega's uitgenodigd, en de uitnodiging gericht aan alleen de collega. Eentje vroeg of ze wel met haar man mocht komen, aangezien het toch allleen voor de kerk/receptie is, maakt dat me dan niet zo veel uit.
Alle reacties Link kopieren
Vlam, je staat erin!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven