Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Trouwen in 2010/2011/2012 voor oude en nieuwe brides-to-be 5

06-11-2010 21:35 2959 berichten
Alle reacties Link kopieren
Dames, gefeliciteerd aan ons allen met ons lustrumtopic!





NaamDatumBudget
Ivetje1 april 2011 :cheer2:
Vlammetje1 april 2011 :cheer2:
SilkenTofuapril 2011 en april 2012 :cheer2:
Dzjannke6 mei 2011 :cheer2:
scully198127 mei 2011 ¤ 9.000,-
Jilzz9 juni 2011¤ 4.000,-
Ringelding 14 juni 2011
Knappekloon 25 juni 2011 ¤ 15.000,-
souffle1 en 2 juli 2011
Dark Enchantress1 juli 2011
Goudvis1 juli 2011
Likaaugustus 2011
Cardhu26 augustus 2011
Fotogravin10 september 2011 ¤ 7.500,-
Tut1 juni 2012
Zoovie 15 juni 2012 ¤ 17.000,-
Moussiemous Juni 2012




En wie met SPOED nog gevraagd moeten worden: ;-)



Dotje

Tinkeldel
Alle reacties Link kopieren
Dzjannke: Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel veel plezier, geluk en liefde toegewenst op jullie prachtige dag (want dat gaat het worden), ik kijk al uit naar de foto's!!! :heart::flower:
Alle reacties Link kopieren
Dzjanneke, heel veel plezier gewenst morgen! Het wordt zeker weten een stralende dag! Ik ben heel benieuwd naar je verslag! Geniet ervan!
Alle reacties Link kopieren
Dzjanneke..

Een fantastische dag gewenst..geniet ervan..
Alle reacties Link kopieren
Dzjanneke heeeeeeeeellllll erg veel plezier morgen!!!!!!!
Alle reacties Link kopieren
Ow.. vandaag DE dag voor Djanneke. Vind het zo spannend voor dr.. Grappig hoe je 'mee leeft' met elkaar. Wordt prachtig weer vandaag!
Alle reacties Link kopieren
Moest ook gelijk aan Dzjannke denken toen ik wakker werd, leuk hoor!!
Alle reacties Link kopieren
Het was in 1 woord GEWELDIG!!! Wow, wat was het een super mooie dag. Ik heb alles heel bewust beleefd maar had vandaag toch het gevoel van dat gister in een roes is geweest. Maar zo super!

Later meer, nu een nakletsen met de cm's.
Alle reacties Link kopieren
Dzjannke, GEFELICITEERD!!!! wat super dat je zo hebt genoten!!! Ik had ook niet anders verwacht, hahahaha, maar toch! En je had het weer ook mee zeg, wat een geluk! Geniet lekker na van je roes, we lezen graag binnenkort je uitgebreide verslag hoor!!
Alle reacties Link kopieren
Leuk om alweer zo snel iets te horen Dzjannke.

nog een keer gefeliciteerd!!! Fijn dat het zo'n topdag is geweest, en geniet lekker na!
Alle reacties Link kopieren
Zo, op hyves een verslagje van de dag. Het is wel moeilijk zo een mooie dag in een klein stukje te vangen. Het was echt super, niets mis gegaan, super weer, leuke mensen, goede DJ, goed eten en drinken, leuke fotografen en bovenal vriendlief is nu manlief ;-)
Alle reacties Link kopieren
Dzjannke, gefeliciteerd!! Ik ga meteen even je stukje op hyves lezen, ben erg benieuwd!



Ik wilde ook even laten weten, dat ik een enorm drukke week op mijn werk heb, alles afronden voordat ik op vakantie ga. Veel overuren draaien. :-( Maar komend weekend gaan we heerlijk even voor 2 weken weg! Dus de komende 3 a 4 weken zullen jullie me hier waarschijnlijk niet tegenkomen.



En Scully, alvast een hele mooie dag gewenst!!
Alle reacties Link kopieren
zooooo en weer over tot de orde van de dag in huize Ringel.



Stom he dat we de ringen zijn vergeten....maar ik heb ook echt nergens ringen gezien die ik echt mooi vind.



Morgen ga ik m'n jurk afpassen....zo spannend, nu ook foto's maken en hopelijk kan ik er dan 1 op de groep plaatsen. Zo gek, ik heb in oktober de jurk gepast en gekocht en nu pas weer......ik hoop zo dat ze goed zit.
Ik heb nog even 5 pics gepost op de hyves. Heb nu de foto's van de fotograaf gehad, dus heb even 5 leuke uit de reportage gepakt :)
Alle reacties Link kopieren
damn over 5 weken ga ik trouwen! het gata veel te snel nu.
Alle reacties Link kopieren
En ik over 4, en 2 dagen*grijnst*



Ren nu naar de hyves..
ringelding schreef op 10 mei 2011 @ 13:48:

damn over 5 weken ga ik trouwen! het gata veel te snel nu.
Het voelt niet s dan anders hoor, dus maak je daar maar niet druk om ;) Ik vond het gisteren wel vreemd toen mijn man me ineens zijn vrouw noemde. Ik vind het gewoon nog niet passen...geen idee waarom :P
Alle reacties Link kopieren
Wij over 395 dagen *grijns* dus we hebben nog even haha!

Jeuj! Wij hebben de brief van de belastingdienst zojuist binnen gekregen! Dus we kunnen weer een hoop trouwdingen gaan betalen, nooit geweten dat zoveel geld uitgeven zo leuk kan zijn :-d



Oh! En wij hebben ook onze voorkeurs-fotograaf in principe geregeld, komende week hebben we een afspraak met haar
Alle reacties Link kopieren
Ringel, veel plezier met het afpassen van je jurk!! Ik hoop op een foto op de Hyves, ben errug benieuwd namelijk!



Wij trouwen over 4 maanden min 1 dag! Spannend!!



Ik zit nu te wachten op de resultaten van de fotoshoot die we hebben gedaan afgelopen zaterdag. Kan bijna niet wachten, maar het kan nog wel 1,5 week duren.



En ik heb weer leuke schoentjes gezien. Helaas weer eens in mijn maat uitverkocht :(

http://www.zalando.nl/les ... -blauw-l1411z00e-503.html
Alle reacties Link kopieren
foto van mij met jurk op hyves!
Alle reacties Link kopieren
Ringel, je jurk is echt supergaaf, wauw!!!



FG: die schoentjes zijn leuk zeg!! Alleen wel een garantie voor onwijze zweetvoeten, want het is veel kunststof zag ik. Maar een hele gave kleur en die bloem is ook heel leuk!!



Dot: heeeeeeeeeeeeeeel veel plezier op vakantie, fijn dat je je weer happy voelt. En wat lief de moeite die je voor het vgf doet, dat siert je echt, juist omdat je het zelf zo graag wil.



Ik kwam erachter dat je hier in de gemeente op donderdagochtend gratis in ondertrouw kan gaan. Dus denk dat we dat maar gaan doen van de zomer, dan zal het wel rustiger zijn vanwege de vakantie denk ik. We hadden al bedacht dat we dan daarna lekker met z'n 2tjes een champagneontbijt doen om het te vieren, hahaha!

Zo, nu maar eens even avondeten maken, heb honger!
Alle reacties Link kopieren
Ondertrouws is toch altijd gratis?
Alle reacties Link kopieren
Zoovie, volgens mij is dat een fout op de website en gaat het dan om de dag waarop je wilt trouwen, niet de dag waarop je in ondertrouw gaat...



Pfffff nog 1 dagje thuis werken en dan weekend. Ben er echt aan toe!!
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal!



Een tijdje terug heb ik hier eens af en toe wat meegeschreven en gekeken maar heb echt een hele tijd zonder computer gezeten en wil nu echt intensiever mee gaan schrijven! Als jullie dat goed vinden natuurlijk?!



Het is wel heeeeeeeeel erg veel om alles mee te lezen van het begin dus ik heb alleen maar de laatste paar pagina's gelezen... :$



Ik snak er echt na om lekker te kletsen over trouwdingetjes enzo! hoop dat ik dat lekker hier met jullie kan doen!!
Alle reacties Link kopieren
Ja hoor Sussie, dat kan, welkom!



Serieus is dat altijd gratis? Want het was een pagina die echt alleen over de ondertrouw ging. Ook slordig dan... Nou ja, wel fijn iig, maken we er gewoon een champagne etentjr van, haha!



Fijn weekend allemaal!!!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb m'n veren gevonden (en vriend van m'n moeder heeft het voor me besteld, omdat ik zelf niet durfde)





deze zijn het geworden. De kleurtjes van m'n jurk komen er allemaal in voor.....



En vanochtend proef kapsel en make up gehad. ben alleen erg mutserig om zelf foto's op de computer te zetten...dus nog even geduld.



Bij die veren gaan we zelf nog een stukje russisch of frans kant proberen te vinden en dat er aan te friemelen....ben erg benieuwd naar het uiteindelijke resultaat!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven