Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Trouwen in 2010/2011/2012 voor oude en nieuwe brides-to-be 5

06-11-2010 21:35 2959 berichten
Alle reacties Link kopieren
Dames, gefeliciteerd aan ons allen met ons lustrumtopic!





NaamDatumBudget
Ivetje1 april 2011 :cheer2:
Vlammetje1 april 2011 :cheer2:
SilkenTofuapril 2011 en april 2012 :cheer2:
Dzjannke6 mei 2011 :cheer2:
scully198127 mei 2011 ¤ 9.000,-
Jilzz9 juni 2011¤ 4.000,-
Ringelding 14 juni 2011
Knappekloon 25 juni 2011 ¤ 15.000,-
souffle1 en 2 juli 2011
Dark Enchantress1 juli 2011
Goudvis1 juli 2011
Likaaugustus 2011
Cardhu26 augustus 2011
Fotogravin10 september 2011 ¤ 7.500,-
Tut1 juni 2012
Zoovie 15 juni 2012 ¤ 17.000,-
Moussiemous Juni 2012




En wie met SPOED nog gevraagd moeten worden: ;-)



Dotje

Tinkeldel
Alle reacties Link kopieren
Moet ik trouwens echt nog een keer uitleggen waarom ik Tinus niet vraag?
Alle reacties Link kopieren
Haha, ik geloof dat dat toch inmiddels wel algemeen bekend is Tut. Waarom jij Tinus niet vraagt
Alle reacties Link kopieren
Nee hoor Tut, ik weet het nog van de vorige keer. Maar dat neemt natuurlijk niet weg dat andere dames in jouw plaats anders zouden handelen. Ik denk dat je dat nog wel een paar keer zult horen, maar jij hebt jouw keuze immers al gemaakt! En Tinus ook, volgens mij.....
Alle reacties Link kopieren
@Tut

De verwachtingen en de werkelijkheid zijn toch heel anders. Weinig eigen verantwoordelijkheid, veel controle, ongezelligheid en (niet opbouwende) kritiek. Helaas dus.



Maar het getrouwd zijn bevalt nog steeds super! :)
Alle reacties Link kopieren
O, bah Frut, dat is niet leuk. Ben jij soms mijn nieuwe collega? Bij ons op het werk is het precies zo :-(
Tut.wil.gevraagd.WORDEN.



Dat het maar even duidelijk is!!!
Alle reacties Link kopieren
Ti_Ta_Tuttebelle schreef op 07 november 2010 @ 12:56:

Moet ik trouwens echt nog een keer uitleggen waarom ik Tinus niet vraag?




X-D



:kiss:
Alle reacties Link kopieren
Heupje, ik wens jou een prachtige dag!!
Alle reacties Link kopieren
En weer is er een topic vol. Gaat hard met de vele schijfsters. Ik vind het erg gezellig om hier te lezen en af en toe ideen te delen al hoef ik niet in de openingspost en ook niet op de hyves. Ik zit al teveel achter de pc. Moet het maar wat binnen de perken houden.

Dat kapsel met die lage knot is ook heel mooi. Ik wil ook iets met een knot denk ik, maar dan een grote hoge die net boven het achterhoofd uitsteekt en er dan een diadeem of zo in. We zullen zien wat de kapster nog voor ideen heeft.
Alle reacties Link kopieren
OK, gisteren had ik aardig wat kapsel gegoogled en op het 'moment supreme' was mijn hele post weer verdwenen, dus ik ga nu nog even in de hairkansing. Waarschuwing vooraf: veel plaatjes.



Info vooraf: mijn haar is donkerblond met wat lichtere en wat donkere tinten erdoorheen. Aan de achterkant net over mijn schouders, aan de voorkant net lang genoeg om samen te binden bovenop mijn hoofd. In laagjes geknipt, vanwege dikte en zwaarte van mijn haar en omdat ik dat leuk vind staan.



Een tiara zie ik echt niet zitten, ik draag ook geen sluier.



Kapsels kort die mij aanspreken:



















Kapsels opgestoken die mij aanspreken: (ik heb een 'ovaal' hoofd, dus vind het zelf mooier staan als het achter is opgestoken en niet boven mijn hoofd)

































Idee van het hoedje, beetje schuin op mijn hoofd:









Alle reacties Link kopieren
Zo, Vlam, jij hebt je best gedaan! En :worship: voor de 'hairkansing', ik hou daarvan!



Mijn commentaar:

Ik vind het eerste plaatje met kort haar heel sjeun, stijlvol, chique en vrouwelijk. De kapsels die het predikaat 'stoer' kunnen dragen, zijn niet mijn ding. (Zie mijn nick X-D)



Bij de kapsels opgestoken vind ik nrs 1,5 en 11 het mooist, vanaf de eerste geteld. Bij nr 9 vind ik dat haar hoofd precies een strijkijzer lijkt. Qua hoedje, wordt het echt een hoedje zoals op plaatje Hoed2? De rest lijken mij meer fascinators, waar ik overigens erg voor ben!! Mooiste vind ik Hoed3.
Alle reacties Link kopieren
Whaaaa, ik moet even iets kwijt!!

Vanochtend een leuke conversatie gehad:



(info vooraf: we kijken elkaar altijd in de ogen als we proosten, 'want dan heb je 7 jaar goede seks', slaat natuurlijk nergens op, maar op de een of andere manier is dat ooit zo gekomen)



Dotvriend: Jeetje, 6 jaar.

Dotje: O jee, dan hebben we nog maar 1 jaar goede seks.

Dotvriend, ja, want als we getrouwd zijn, houdt dat op he.

Dotje: Nee, ik bedoel dat we dan 7 jaar samen zijn en we maar hebben geproost op 7 jaar goede seks...



X-D



Daarna hebben we nog even doorgekeuveld over trouwen en dat november 2011 niet leuk zou zijn (stelde hij voor, ik zei nee)... :-d Jeej, ik ben echt blij! Heb helemaal zin in ons gezellig avondje vanavond. En geloof maar dat ik flink ga toosten op een mooi 7e jaar samen!

Heb het gekeuvel wel afgesloten met dat hij maar rustigaan moet doen met die ring. ;-) Eerst dat diploma.



Maar mijn geluk kan op dit moment even niet op!



(zo, nu de rest nog lezen)
Alle reacties Link kopieren
Er zitten een aantal hele leuke/mooie kapsels bij, de mooiste vind ik: 2, 5, 11, 13 en 16. :-d



Heb geen idee wat ik zelf zou willen... i.i.g. blond, lang en krullen en voor de rest zien we wel. Mijn vriend vindt het altijd mooi als ik de helft opsteek en de helft los laat hangen. Dan zijn mijn krullen ook het mooist. Dus dat is wellicht wel een optie. Maar ja, helemaal opsteken of los kan ook.



@ Heupje, heerlijk lekker vrij! Maar dan wordt het wel pas echt spannend, zeker dus zorgen dat je genoeg te doen hebt... Wel erg leuk naar de musical! Veel plezier!
Alle reacties Link kopieren
ha tut, dank voor de input.



Hoedje: hij wordt minder 'vol' dan n2, maar wel echt 'rond' en dan naar boven toe opgevuld. Fascinators vind ik als alternatief ook leuk, hoedje vind ik nog leuker... Idee is nog in ontwikkeling verder.



Fijn dotje, klinkt goed. Veel plezier vanavond.
Alle reacties Link kopieren
Vlam, er staan ook leuke ideeën bij voor mijn haar. Keep up the good work :-d

Ik ben zelf helemaal niet van de hoedjes of grote dingen in mijn haar, dus daar kan ik niet zo over oordelen
Alle reacties Link kopieren
hmmm ik vind nr 5 11, 21 en 24 (continue van boven naar beneden geteld) het leukst/ mooist....Ben sowieso wel fan van Sienna Miller en heur haar.



kwam laatst nog een leuke site tegen, voor als je iets grappig in je haar wil (wel duur) hmmm heb het verkeerde opgeslagen bij m'n favorieten, jammer.......
Alle reacties Link kopieren
Wat leuk, een nieuw topic.



Mooie kapsels zitten erbij trouwens.

Ik vind Sienna Miller ook mooi haar hebben, sowieso haar stijl spreekt me wel aan.



Ik vind sierraden zoiets lastigs, wat voor iets aan sierraden doe je aan, weinig/veel eenvoudig of explosief. Ik heb geen idee wat ik zou willen.
Alle reacties Link kopieren
heel veel BLING!!!!!!!!!
Alle reacties Link kopieren
Yep..bling.. en nog meer bling.

Geen horloge..

Armbanden, en aan de ene hand een bling ring, aan de andere uiteraard de trouwring.

Ik heb altijd oorringen in. Die dag wss ook.



Iig goud of zilver kleurige schoentjes.. Wellicht zitten daar ook steentjes in..
Alle reacties Link kopieren
De hele avond bruiloftsdingetjes zitten doorspreken, heerlijk heerlijk, was het maar alvast zover :)
Alle reacties Link kopieren








Alle reacties Link kopieren
vindt de bovenste persoonlijk wel erg leuk!
Alle reacties Link kopieren
De bovenste vind ik dan weer erg druk.

Ik wil de overige sieraden juist bescheiden houden. Wel een armband, misschien een collier (dit moet ik eerst zien met de jurk en alles, kan ook te druk zijn), zeker oorbellen en zeker geen andere ring.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind de laatste 3 alledrie niet leuk/mooi.

Is maar goed dat smaken verschillen. ;-)



Dat haarbandje van nr 5 van de bovenste reeks foto's, kun je ook heel leuk met los krullend haar doen. Of half opgestoken. Hmz, heb de foto i.i.g. in mijn mapje opgeslagen. ;-)



Gisteren nog een heerlijke avond met vriendlief gehad. Ik verbaasde me er heel erg over dat hij op zo'n korte termijn dacht, was helemaal overdonderd. andere aanbieding van een juwelier te staren... je kreeg er staatsloten bij als je in november sieraden zou kopen...

Volgens mij wordt ik inmiddels toch wel een beetje achterdochtig hiero. X-D

Ach ja, het is wel leuk zo met zijn tweetjes erover te praten...
Alle reacties Link kopieren
Ik vind alle haardingen met veertjes, bloemen en minisluiers echt helemaal geweldig. Leuk ook om plaatjes te kijken!



@dot: het klinkt alsof het bij jou spannend gaat worden! Leuk om te horen! En sowieso fijn dat jullie zo'n lekker weekend hebben gehad samen!



@heupje ook voor jou wordt het superspannend nu! Geniet nog van de laatste voorbereidingen!!



Ik ben zelf in deze weken druk met andere dingen dan met de bruiloft maar ik merk dat het me onbewust nog wel bezig houdt. Heb vannacht gedroomd dat we gingen trouwen maar dat alles verkeerd ging; ik was te laat op mijn eigen bruiloft, kon de zaal niet vinden waar we moesten zijn, de kapster moest mijn haar en make up in 5 minuten doen en deed dingen waar ik het helemaal niet mee eens was, ik voelde me helemaal niet mooi, ik had nog geen sluier, mijn aanstaande had 5 min. voor de bruiloft nog haar dagelijkse kloffie aan, de helft van de gasten was niet uitgenodigd, de locatie klopte niet etc. etc.



We hebben gisteravond nog de film The Hangover gekeken (hilarische film trouwens!) over een vrijgezellenfeestje dat helemaal uit de hand liep waardoor de bruidegom te laat was op zijn eigen bruiloft, daar zal het wel door komen :)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven