Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Voor 1 keer een ander?

05-01-2014 20:30 93 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi meiden,



Ik heb een ontzettende lieve vriend al bijna 2 jaar. Voor dat ik deze relatie in ging heb ik ook contact met iemand anders (van een andere leeftijd, ouder) dit contact is er nog steeds. En voelen zich ontzettend na elkaar aangetrokken. Als ik bij mijn vriend ben voelt het ook goed en onze relatie gaat super, maar toch blijft het contact we zijn nieuwsgierig naar elkaar en we doen er bijna alles aan om in elkaar buurt te komen en aanrakingen zonder dat iemand iets merkt of ziet. We whatsappen veel en niet alleen over koetjes en kalfjes maar ook hoe graag dat we elkaar willen en afgelopen weekend zijn we toevallig samen en alleen op de wc in een kroeg en dan is de spanning tussen ons te voelen en er werd een kus uitgedeeld en een paar aanrakingen gedaan over mijn lichaam. We willen nu dinsdag afspreken om wat te drinken bij hem thuis. En ik wil ook heel graag want heel kort gezegd 'ik wil hem!' gewoon om de spanning om de aanrakingen, de kus en misschien wel sex?! Het voelt goed om met het hem te praten en hij stelt mij ook op me gemak en we veel dingen gemeen..



Toch hou ik zielsveel van mijn vriend en we hebben dingen meegemaakt wat een ander stel nooit zo mee maken..



Wat moet ik toch...



Liefs,
Alle reacties Link kopieren
Istar_ schreef op 05 januari 2014 @ 20:46:

[...]



Respectloos? Ja

Vernederend? Ja

Vernietigend? Ja

Kwetsend? Ja

Pijnlijk? Ja



Waarom wil je dat allemaal de man aandoen van wie jij zegt zoveel te houden?

Geef me gewoon eens 3 hele goede argumenten.




1: Geiligheid

2: jeuk aan de poes (mss later schuim op de pruim)

3: puur omdat het kan

4: ze zijn 'soulmates'

5: ze houdt zoveel van haar vriend, maar ook van haar lover

6 : voelt zich niet begrepen, verwaarloosd, etc, etc, etc...

7: eenmalig, moet kunnen toch?

8: ...

9: ....

10: ....



veels teveel om op te noemen joh..
belle1971 schreef op 05 januari 2014 @ 20:50:

[...]





1: Geiligheid

2: jeuk aan de poes (mss later schuim op de pruim)

3: puur omdat het kan

4: ze zijn 'soulmates'

5: ze houdt zoveel van haar vriend, maar ook van haar lover

6 : voelt zich niet begrepen, verwaarloosd, etc, etc, etc...

7: eenmalig, moet kunnen toch?

8: ...

9: ....

10: ....



veels teveel om op te noemen joh..
Ik lees nog geen éen goed argument.
Alle reacties Link kopieren
Ach gewoon doen, want hij is vast zo gek op jou enz bla. Bla..

Condoom? Niet nodig joh, jullie liggen op een lijn toch..

Oja fijnst is wel in je eigen bed, kun je nog nagenieten..



En jou hele lieve vriend, tja, laat hem maar de boel erna opruimen, dat maakt "the joke" hier wel compleet.



O_o
Alle reacties Link kopieren
Istar_ schreef op 05 januari 2014 @ 20:51:

[...]





Ik lees nog geen éen goed argument.
het was dan ook sarcastisch bedoeld he? :lampje:
Alle reacties Link kopieren
En wat vindt je vriend van dit idee?
Alle reacties Link kopieren
Misschien valt die neukert wel erg tegen TO. Kan hij het helemaal niet, of heeft hij een klein pieleke. Of hij pompt 2 minuten zonder jou eens lekker te laten komen, trekt hij zijn broek weer op en dat was het dan.

Wat dan? Was het het dan waard?
Alle reacties Link kopieren
TO? Joehoe?
Alle reacties Link kopieren
Misschien wordt het nog wel hartstikke gezellig met zijn drietjes in de wachtkamer op de SOA-poli.
elize1990301 schreef op 05 januari 2014 @ 20:44:

Ik ga overigens niet 2 jaar vreemd ik heb contact met hem sinds dit weekend is er iets gebeurd..






Jawel, de afgelopen twee jaar ging je al mentaal vreemd met die vent, nu heb je ook fysiek met hem aangerommeld en denk je erover om bij hem te gaan "koffie drinken". En dat koffie drinken doe je waarschijnlijk in je fantasie al veel langer. Of kun je oprecht zeggen dat je vriend de hoofdrol speelt als je aan jezelf zit?



Je houdt niet zielsveel van je vriend. Je houdt van je rustige stabiele leventje,maar mist wat spanning. Kan best, je bent nog best jong als 1990 je geboortejaar is. Maar doe dat als vrijgezel, hang een paar jaar de slet uit, hou er een harem op na van mij een part.



Maar neem van mij aan, een harem is een stuk leuker als je het niet stiekem hoeft te doen, en je er niemand mee kwetst. Geen schuldgevoel, geen gekwetste gevoelens.



Die vriend van je is beter af zonder je, want je weet allang wat je wil doen, je wilt die vriend doen. Dat wist je al, niet?
Vraag mij bij dit soort topics vaak af of:



Iemand het leuk vind reacties op te roepen door een beetje te provoceren



Een plaat voor zijn/haar kop heeft



Of toch gewoon alleen maar schijt egoïstisch is met een iets verwrongen "houden van" idee



Nou to wat is het?
Alle reacties Link kopieren
[quote]elize1990301 schreef op 05 januari 2014 @ 20:30:

Hoi meiden,



Ik heb een ontzettende lieve vriend al bijna 2 jaar.



Als ik bij mijn vriend ben voelt het ook goed en onze relatie gaat super,



Toch hou ik zielsveel van mijn vriend en we hebben dingen meegemaakt wat een ander stel nooit zo mee maken..



Wat moet ik toch...



,[/quote]


Gek, ik heb dit ook allemaal met mijn vriend maar ik hoef nou nooit na te denken wat ik nou met hem moet.

Ik hou gewoon van hem en doe alles wat binnen mijn mogelijkheden ligt om hem gelukkig te maken



Een potje neuken met een ander valt daar zeker niet onder!
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
belle1971 schreef op 05 januari 2014 @ 20:45:

jaaaah! doen! En dan over een tijdje kunnen we hier een topic lezen met titel: Help, ik ben vreemdgegaan, vriend heeft het uitgemaakt, ik heb er zo'n spijt van, wat moet ik nou?



Succes ermee, ik zet alvast de cola en chips klaar.. :applause:
HE! Lijkt wel een beetje op mij! Jammer dat je neerzet dat je cola en chips hebt, nu heb ik daar weer zin in terwijl ik aan het afvallen ben.
Alle reacties Link kopieren
Mopsie41 schreef op 05 januari 2014 @ 20:54:

Misschien valt die neukert wel erg tegen TO. Kan hij het helemaal niet, of heeft hij een klein pieleke. Of hij pompt 2 minuten zonder jou eens lekker te laten komen, trekt hij zijn broek weer op en dat was het dan.

Wat dan? Was het het dan waard?




Al neukt 'ie met z'n goddelijke tampeloeris de sterren van de hemel.

Is dat het waard Elize?



En, je topictitel doet overkomen alsof je bevlogen bent door impulsiviteit.

Kom op. Je houdt de deur al veel langer op een kier.
Alle reacties Link kopieren
Maar kunnen we haar niet aanmoedigen om het wel te doen? Dan kan haar vriend er beter nu achter komen hoe ze in elkaar steekt. Want als TO het nu niet doet, dan in de toekomst wel
Alle reacties Link kopieren
volgens mij liggen ze al te krikken. oh nee, wacht, ze is al verhuisd naar het minnaressentopicje..
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor jullie haatdragende reacties
Alle reacties Link kopieren
elize1990301,

Haatdragend? Je kunt het verwachten he als je zoiets flikt.

Hebben weinig mensen symphatie voor.
Alle reacties Link kopieren
Ik had meer gehoopt op reactie om van dit gedoe af te komen.
Wat voor reactie wil je nog meer hebben? Jij wilt vreemdgaan en daar wordt niet zo positief op gereageerd, gek he?
Alle reacties Link kopieren
Ik wil niet vreemdgaan ik wil van het gevoel van spanning voor een andere man af
Alle reacties Link kopieren
Waarom moet/wil je in godsnaam vreemdgaan.

Je hebt een vriend!



Sorry hoor maar vreemdgaan is bij mij echt een no-no.

Arme vriend. Of is hij op de hoogte en heeft hij je toestemming gegeven?
Nee dat wil je niet, je wilt afspreken, je zit al hele dagen te whatsappen met hem en je hebt speeksel uitgewisseld.

Advies: blokkeren op whatsapp, niet afspreken en meer energie in je vriend steken waarvan jij vindt dat je er zielsveel van houdt. Had je zelf ook kunnen bedenken toch?
Alle reacties Link kopieren
Uhm Elize, wil niet lullig doen hoor, maar volgens mij was het unanieme advies NIET doen. Tips: verbreek het contact compleet. Biecht het op aan manlief en (als manlief nog wil), ga in relatietherapie. Maar ja is dat advies wel jouw kopje thee? Of lees je liever wat anders? Wees eerlijk.
Alle reacties Link kopieren
En wat nou als jou vriend dit deed wat jij nu aan het doen bent??Maak het uit met je vriend hij verdiend beter!
Alle reacties Link kopieren
Je gaat het toch doen. Wat we ook zouden zeggen en hoeveel vrouwen je ook waarschuwen. Want je hebt totaal geen gevoel of spijt naar je vriend toe over het appen en zoenen in de wc. Je wilt dit niet stoppen. Vanuit die insteek is je verhaal namelijk niet geschreven. Je schrijft t alleen maar goed voor jezelf met verklaringen. Je wilt met die ander flink van bil en je vriend aanhouden. Het beste van beide. Succes. Maar kom niet janken straks als het mis loopt,want je wilt dit zelf.



Wil je echt een reactie om van dit gedoe af te komen? Oke: verwijder het nummer van die kerel, spreek m niet meer en spreek vooral niet met m af!! Daarnaast:richt je op je vriend.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven