Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

BDSM, voor de liefhebbers - deel II

30-10-2010 00:08 3087 berichten
Alle reacties Link kopieren
Al sinds de oudheid bestaat er op dit forum een 'centraal' BDSM topic. Het vorige topic vind je hier. Het clubje SM-ers is niet zo heel erg groot, dus het lijkt af en toe misschien alsof het een besloten topic is, maar niets is minder waar! Dus wil je meepraten, je hart luchten, gênante vragen stellen of wat dan ook, over welke variant van BDSM dan ook, stort jezelf er in, je wordt met open armen ontvangen.



Voor mensen die wel het waarom willen weten, maar het hóe niet op hun netvlies willen hebben staan en om die reden liever wegblijven uit dit specifiekere topic is het topic Bijzondere voorkeuren: vragen, vooroordelen en discussies misschien een fijnere plek. Mensen met ervaring zullen ook daar proberen je vragen te beantwoorden.



Aangezien de meeste mensen die net komen kijken nog op zoek zijn naar zo veel mogelijk informatie zijn hier wat links naar sites die Viva forummers in het verleden hebben aangedragen:



Wandering Spirits



Dè site bij uitstek voor de beginnende en ontdekkende sub. Je vindt hier onder andere theorie, afbeeldingen, een sublijst en er is een chat.



Ter leeringh:



BDSM info Albany Power Exchange

Angelfire



Ter vermaeck:



www.bdsm-jongeren.net



www.bdsm-35.nl



www.collarme.com



En last but not least, de vakbond der BDSMerts Den VSSM



Klein detail, naast gewone heerlijke geile ranzigheid komen er hier ook een hoop emoties om de hoek kijken. Meer dan in andere topics wordt het hier dus op prijs gesteld als je jezelf even summier voorstelt.



Met dank aan Sprankelend voor de OP.
.
Ik ben 27 en ook wel benieuwd naar de rest hier. En was ook 25 toen ik bdsm ontdekte . had het achteraf echt niet eerder hoeven weten hoor, ben eerst volwassen geworden en er achter gekomen wat ik wil van een relatie en man, vind het goed zoals het gegaan is
glyce schreef op 20 februari 2015 @ 09:50:

[...]





Als dat je conclusie is van wat ik schrijf dan breng ik echt het tegenovergestelde over van wat ik wil zeggen. @-(

Ik wil mijn kinderen juist meegeven dat er meer mogelijkheden zijn dan alleen de klassieke jongetje meisje opzet.
Mijn ouders zijn ook Heel ruimdenkend maar ze hebben echt niks gezegd over bdsm toen ik kind was hoor of andere dingen dan de standaard. Vroeger zij mijn moeder juist altijd 1 man voor het leven is goed enz. Nu zegt ze zelfs dat polyamorie best goed kan werken
.
Alle reacties Link kopieren
stellar schreef op 20 februari 2015 @ 10:03:

Thanx, was die reactie van 9:46 op mij gericht trouwens? (Zo stom als ik daar niet op reageer)

Bedoel je dan met het vragen aan je partner of meer in het algemeen?




Nee, die was voor Rooss. En het ging over vragen aan je ouders of in je omgeving.



Ik heb hele fijne ouders, heerlijke jeugd gehad, maar qua seks en relaties hebben ze altijd de kaken stijf op elkaar gehouden. Ik heb die mensen op dat vlak gewoon nooit iets kunnen vragen en ook nooit iets met hen besproken. Ook niet over anti-conceptie of wat dan ook. Ik ben zelf, stiekem, naar de huisarts gegaan om de pil te halen. Dat is toch jammer?
Alle reacties Link kopieren
FruitAppel schreef op 20 februari 2015 @ 10:06:

[...]



Mijn ouders zijn ook Heel ruimdenkend maar ze hebben echt niks gezegd over bdsm toen ik kind was hoor of andere dingen dan de standaard. Vroeger zij mijn moeder juist altijd 1 man voor het leven is goed enz. Nu zegt ze zelfs dat polyamorie best goed kan werken
Ik ga niets zeggen over BDSM tegen mijn kinderen. Maar ik ga ze ook niet wijs maken dat je een relatie op gelijke voet MOET hebben. Begrijp je het verschil?
Alle reacties Link kopieren
Ja, dat is heel jammer.

Ter illustratie, mijn vader blies condooms op als ballonnen en toen aids hot en booming was heb ik in hun bed (tussen hen in nota bene) een programma over veilig vrijen gezien.

En ik ben een stuk ouder dan jij!



Omdat ik zelf totaal geen gêne ken moet ik er juist om denken de grenzen te bewaken. Ik mag mijn kinderen dan weer beschermen tegen mijn extreme openheid. Gelukkig lukt dat redelijk.
...
glyce schreef op 20 februari 2015 @ 10:12:

[...]





Ik ga niets zeggen over BDSM tegen mijn kinderen. Maar ik ga ze ook niet wijs maken dat je een relatie op gelijke voet MOET hebben. Begrijp je het verschil?
Ja dat begrijp ik maar als je iets anders dan anders doet kom je daar vanzelf wel achter als mens. Het is fijn dat je als ouders dan open bent en altijd achter je kind staat en ze dar vertelt
Mijn moeder is ook extreem open. Geen problemen mee hoor ze vertelt me schaamteloos over haar vibrator bijv. Misschien is het resultaat dat ik ook een open boek ben
Alle reacties Link kopieren
Dan is dat het verschil. Bij ons thuis was seks een taboe onderwerp. Niet naar vragen en niet over praten. Dan bestaat het gewoon niet. Dat idee.



De regels; thuis komen met een blanke jongen van jouw leeftijd die bij voorkeur jou kan onderhouden en lief voor je is.



Alle andere smaken heb ik pas na mijn 25ste ontdekt.
Ik begrijp dat dat wel heel anders is. Maar ondanks dat mijn ouders heel open zijn had mijn moeder voor mij ook het liefst dat mijn 1 e liefde mijn enige was voor altijd. Toen ik 17 was althans. Nu 10 jaar later, een verbroken relatie, een nieuwe vriend die veel ouder is, ziet zij dat ik nu veel gelukkiger ben. En het haar niet uitmaakt hoe en met wie en wat ik een relatie heb. Ja hij moet natuurlijk wel lief en goed voor me zijn maar dat willen moeders altijd.
Mijn achtergrond is ongeveer zoals die van Glyce, als ik het zo lees. Ik ben wel tien jaar ouder, en ben er ook pas na mijn 35e achter gekomen dat ik onderdanigheid spannend vind en dat pijn fijn kan zijn. Toch heb ik er geen spijt van dat de eerste 16 jaar van mijn seksuele leven gewoon vanille waren. Ik vond het mooi om seksualiteit te ontdekken met mijn eerste vriendje, waarmee ik later ook getrouwd ben. Het kon in ons eigen tempo, heel rustig aan, en ik ben erin gegroeid. Tot ik dus uiteindelijk seksueel zo gegroeid was dat bleek dat we niet meer bij elkaar pasten. En zoals Roos zegt, tijd genoeg nog om te bdsm-en, nog zo'n vijftig jaar.
Alle reacties Link kopieren
jacq47 schreef op 19 februari 2015 @ 01:57:

[...]





Wat zijn jouw gedachten/gevoelens wanneer je weer een opdrachtje krijgt of tijdens het uitvoeren ervan?
Mijn gedachtens en gevoelens. Ik wil het graag echt beleven, de kleine opdrachtjes die hij mij nu geeft vind ik oke. Het geeft mij ook een beetje goed gevoel. Soort van dat hij over mij waakt. Lastig om dit uit te leggen zeg. Soms denk ik ik wil zoveel meer nu tegelijk, aan de andere kant bang om het fout te doen en uiteindelijk voor een wannabesub uitgemaakt te worden. En dat is het laatste wat ik wil..
Wannabesub? En dát is? Dat bestaat toch niet. Dat is je eigen invulling die je eraan geeft uit angst iets fout te doen. Maar zolang je geniet van wat je doet dan is het toch goed? Dan kun je toch eigenlijk ook niet iets fout doen? En het gevoel dat er over je gewaakt wordt? Dat klinkt bijzonder. Kun je dat uitleggen? Begrijp dat het moeilijk is maar zou je het toch 's willen proberen?
Ik denk zomerelfje, het waakgedeelte ervaart..doordat haar D (in spe) haar controleert, door haar kleine opdrachtjes te geven en feedback hierover te vragen, aan haar bv de opdracht geeft ..hem elke keer te vertellen wat ze aan heeft.. wat ze gaat doen en hoe ze het doet.. daardoor word D steeds meer een deel van haar leven..en daardoor kun je heel goed ervaren dat de ander over je waakt..



Klop dit Zomerelfje ?



Wat voor soort opdrachtjes krijg je nu .. ben niet neiuwsgierig hoor :P
Alle reacties Link kopieren
Ach mensen die je een wannabesub noemen moet he gewoon je schouders over ophalen. Ik ben ook een nepsub en nepslavin genoemd omdat ik niet exact in iemands hokje paste. Ik haal mijn schouders op, ik weet wel beter. Het gaat er om wat jij voelt en wat het met jou doet ongeacht wat een ander er van vind.
I do cross stitch; so you know that I have the patience to stab something a thousand times
Als het goed is, is elke sub een wannabesub, toch? Want als het goed is willen we het allemaal ;-)

En al word je daarvoor (of voor nep, of 'er nog niet aan toe om sub te zijn omdat je niet zomaar naar mij luistert', of ...) uitgemaakt, dan past die persoon niet in jouw kringen. Gewoon lekker je ding doen zolang het goed voelt, en als het niet goed voelt dan mag je het ook gewoon niet willen.



Maar ik ken dat gevoel hoor. Ik weet nog, de eerste keer 'echt' spelen. Ik was zo bang dat ik helemaal met iemand afgesproken had en zo, en we gingen spelen, en stel dat ik er op dát moment achter kwam dat ik het eigenlijk helemaal niet wilde zoals ik dacht. Dat zou toch een afgang zijn, dacht ik! (En dat is helemaal goed gekomen.)
ik heb het niet zo op die namen die er in dit wereldje rondgaan...het gaat er idd om hoe je er zelf en je partner mee omgaat en instaat.



Ik noem het gewoon lekker bezig zijn met elkaar en met elkaars goedvinden tot aan het randje te gaan..
Geloof dat ik wel begrijp wat je bedoelt Jacq. Weet niet of ik hetzelfde zou ervaren want ik ken het niet op die manier. Het is wel een fantasie van me om de controle ook op die manier uit handen te geven. Denk dat hierin weer hetzelfde geldt als voor al het overige waarbij ik onderdanigheid ervaar; het staat haaks op hoe ik mijn leven leef. Die tegenstelling maakt het zo interessant: Jij hebt te doen wat ík zeg. Gehoorzamen. Ik vind dat heerlijk om te mogen doen en ik zou best eens willen ontdekken hoever ik daarin zou gaan.
lollypopje schreef op 20 februari 2015 @ 06:49:



@Jacq aangezien jij zo op zijn leeftijd zit ben ik nieuwsgierig. Had jij niet eerder willen weten dat je into-bdsm was. Op een moment dat je keuzes had kunnen maken die daar bij passen. Zonder dat het stiekem moet. Of vind je dit juist een fijne situatie?



Ohw en niet zo lomp bedoeld als het in deze context misschien klinkt. Ben ik oprecht nieuwsgierig naar. Juist omdat ik zelf erg blij ben dat ik het jong wist en begon. Voordat ik in een vanilla relatie zou kunnen zitten. Misschien omdat dit voor mij veel verder gaat dan een beetje experimenteren, maar toch.




Ik vind je vraag niet lomp overkomen :)



Onbewust wist ik wel van jongs af aan dat ik van het ruwere werk hield..maar hier ben ik nooit op verder gegaan..ben ik hier treurig om, omdat ik nu jaren heb weggegooid, nee helemaal niet..het zijn namelijk geen weggegooide jaren geweest :)



Het is iets wat op de verre achtergrond aanwezig is geweest en waar ik tot kort niks mee heb kunnen doen of gedaan heb..
Op welke manier ken jij het dan Yojanne?
jacq47 schreef op 21 februari 2015 @ 00:00:

Op welke manier ken jij het dan Yojanne?
Af en toe opdrachten doen waarbij pijn een grote rol speelt. Niet zo zeer controle anders dan dat.
Pijn icm genot ...of alleen de pijn zelf?
jacq47 schreef op 21 februari 2015 @ 00:24:

Pijn icm genot...of alleen de pijn zelf?
Hoe bedoel je dat? Zou je een voorbeeld kunnen geven?
De erogene zones behandelen..extra stimuleren..pijnprikkels daarop..doen natuurlijk heel veel pijn.. maar versterken het genot..wat door je lichaam gaat..rillingen etc.



Heb je hier wat aan?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven