Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

BDSM, voor de liefhebbers - deel V

19-09-2017 19:02 3019 berichten
Alle reacties Link kopieren
Al sinds de oudheid bestaat er op dit forum een 'centraal' BDSM topic. Het vorige topic vind je hier. Het clubje SM-ers is niet zo heel erg groot, dus het lijkt af en toe misschien alsof het een besloten topic is, maar niets is minder waar! Dus wil je meepraten, je hart luchten, gênante vragen stellen of wat dan ook, over welke variant van BDSM dan ook, stort jezelf er in, je wordt met open armen ontvangen. Het wordt daarbij wel gewaardeerd als je, je even voorstelt.



Aangezien de meeste mensen die net komen kijken nog op zoek zijn naar zo veel mogelijk informatie zijn hier wat links naar sites die Viva forummers in het verleden hebben aangedragen:



Deviance & Desire



Kink Aware Info



Marijkes Praktijken



Submissive Guide



Wandering Spirits



Klein detail, naast gewone heerlijke geile ranzigheid komen er hier ook een hoop emoties om de hoek kijken. Mensen delen hier hun persoonlijke ervaringen en belevingen, het is daarbij belangrijk dat iedereen zich vrij voelt om dat te doen. Wees daarom altijd respectvol, ook als hun kink en beleving niet dezelfde is als de jouwe. Onthoud: YKINMKBYKIO of te wel: Your kink is not my kink, but your kink is okay



En omdat BDSM een zeer serieuze zaak is, ahum

een paar filmpjes
sweet_concubine wijzigde dit bericht op 19-09-2017 20:00
14.65% gewijzigd
Dulcissime, totam tibi sibdo me...
Alle reacties Link kopieren
lollypopje schreef:
11-06-2018 14:30
Als iemand met wie ik speel mij meteen na binnenkomst een mep zou geven, zou ik dat juist ervaren als teken van zijn macht. Dat recht geef ik namelijk in dat geval. Voor mij is er geen excuus nodig om mij pijn te doen. Dat hij er zin in heeft is reden genoeg.

Maar mijn beleving ligt op dat gebied dus aan het andere kant dan de jouwe.
Iemand die meteen moet slaan om zijn macht te tonen kan het -naar mijn idee- schijnbaar niet met woorden. Voor mij een extreem teken van zwakte. Zeker als het op date één (of in mijn geval date twee) gebeurd. Als ik nu binnen zou komen in H's huis en hij slaat me meteen zou ik compleet flabbergasted zijn denk ik. In tranen ook waarschijnlijk omdat ik het gevoel zou hebben dat ik iets vreselijk fout heb gedaan, de kleine rooss zou zich meteen aandienen.
Nee, ik kan me hier niks bij voorstellen.

Zou dit op date één ook oké zijn voor jou, Lolly?
...
Alle reacties Link kopieren
@Roos dat zou van de afspraken en mijn gevoel bij iemand afhangen. Maar ik vind al mijn speelpartners in mijn eigen netwerk wat de situatie sowieso anders maakt. Maar pijn meteen bij binnenkomst, ja dat heb ik meegemaakt. Van een mep tot aan mijn tepels naar de grond getrokken worden. Ik zit dan echt meteen in die modus en kan dat heerlijk vinden.

Maar of ik het wel of niet zou doen met iemand die ik net ken is verder ook niet relevant. Er zijn subs die dat zouden doen, dus is het ook niet gek dat er ook D's zijn die dat doen. Dat heeft niks met al dan niet geoorloofd geweld te maken, maar alles met de dynamiek die beiden zoeken en de afspraken die ze daarbij maken. Zeker bij rapeplay zijn er mensen die dit heel normaal vinden, net zoals er ook mensen als BM zijn die het absoluut niet willen.

Maar in dit geval weet ik niet wat BM en hij over pijn hadden afgesproken. Heeft zij duidelijk gezegd dat pijn een nogo is en hij doet het toch, dan heeft hij een grens overschreden.
I do cross stitch; so you know that I have the patience to stab something a douzend times
Alle reacties Link kopieren
Rooss4.0 schreef:
11-06-2018 08:26
En dat is het lastige van een stopwoordafspraak want daarmee lijkt andermans geweld zomaar het probleem van de ontvanger te worden.
BDSM bevat doorgaans altijd wel een element van geweld. Daar ben je beide verantwoordelijk voor dat dat "veilig" gebeurd.
Een D kan niet tijdens het spel in iemands hoofd kijken. Je kunt wel goed je sub in de gaten houden, maar je kunt lang niet alles zien en daarop anticiperen. De volledige verantwoordelijkheid bij de D neerleggen terwijl je zelf graag subt en gedomineerd wordt, dat vind ik pas raar.

Als D ben je net zo kwetsbaar als wanneer je een sub bent. Zij het op andere manieren. Maar een sub die het stopwoord niet kan gebruiken waarvoor het bedoeld is, zou ik niet veilig vinden om mee te spelen.

Tijdens een vrouwenspeelfeest was er een groentje. Zij wilde graag een keer voelen hoe de bullwhip is. Na vijf slagen valt ze flauw. De dominerende vrouw vroeg meermaals of het nog ging. Zij antwoord ja, maar kennelijk ging het dus niet meer. Erna werd er onderling veel geroddeld over de D en hoe fout zij bezig was en dat zij dat nooit had mogen doen. Heel raar vond ik die dynamiek. Alsof de sub geen enkele verantwoordelijkheid heeft in die situatie. In mijn ogen had de D niet meer kunnen doen en toch werd haar naam door het slijk gehaald.
Voor mij toen reden om alleen nog te spelen met vrouwen die volwassen genoeg zijn hun grenzen ook tijdens het spel aan te geven, zou dat heel slecht trekken als dat bij mij zou gebeuren namelijk.

Maar dat is misschien ook wel omdat ik er zelf (nog) geen vrede mee heb dat ik het leuk kan vinden anderen op zijn tijd, tijdens een spel, ook eens te slaan.
...
Alle reacties Link kopieren
@Quaintrella Word ik vergeetachtig of ben je nieuw hier?
Zou je je in het tweede geval willen voorstellen? En in het eerste geval graag een korte samenvatting voor mij? :P
I do cross stitch; so you know that I have the patience to stab something a douzend times
Alle reacties Link kopieren
Quaintrelle schreef:
11-06-2018 15:50
Zij antwoord ja, maar kennelijk ging het dus niet meer.
Dat weet je niet. Het is best mogelijk dat het in haar lijf allemaal nog prima voelde maar dat haar hoofd besloot kortsluiting te maken, dat is wat een emotionele overload met iemand kan doen. Is ook helemaal niet erg. Had de sub dit dan moeten aangeven? Had de Dom het moeten weten? In mijn optiek nee en nee, dit soort dingen gebeuren gewoon.

Ik weet dat bdsm gepaard kan gaan met geweld en ik vind dat de verantwoording in het midden ligt. Je stopwoord gebruiken is moeilijk, echt waar. Als sub heb je immer de eindverantwoording over jezelf maar je bent niet voor niks sub. In je overgave, je werkpaard zijn, in je verlangen tot werken voor je Dom pak je dat stopwoord niet zomaar.
Dit was hun eerste date, deze d(D)om had voorzichtig mogen zijn met geweld.
...
Bloody_Mary schreef:
11-06-2018 14:21
Geweld is voor mij enkel aan de orde als ik in de fout ga, om te corrigeren dus. Hij mag het mentaal zo spelen dat ik door mindfucks een beetje in de fout word gedwongen, zolang er maar rechtvaardiging achter zit. Het geweld is een middel, geen doel. Onder geweld valt voor mij niet bv rape, maar wel afranselen met een riem bv. Ik vind doelloos geweld (hij greep me onmiddellijk beet en sloeg me zodra het spel begon) een uiting van onmacht, gebrek aan controle dus daar knap ik op af. Het mag hard gaan maar niet me zonder aanleiding blauw slaan. Beantwoordt dat je vraag een beetje?

Jazeker; je hebt een concrete aanleiding nodig om het toegepaste geweld te rechtvaardigen. Ook al is dat een geforceerde rechtvaardiging. Zonder concrete aanleiding heeft het toepassen ervan voor jou geen basis en kan je er niet in mee gaan.

In dit geval zie ik het niet zozeer als over je grenzen gaan, maar wel duidelijk als het erg slecht invullen van de beleving. Juist omdat je het van te voren hebt besproken. En daarnaast vind ik het heel erg opvallend dat dit dan ook niet naar voren komt tijdens het spel. Ik zou verwachten dat jij er dus niet echt fijn op reageert en dat hij daardoor toch ook zou moeten signaleren dat er iets niet goed gaat. Helemaal als je de eerste keer iets samen onderneemt dan zou hij toch extra alert mogen zijn.

Dan zou mijn conclusie zijn dat hij EN slecht luistert EN slecht is in het oppikken van je signalen EN waarschijnlijk ook niet zo geïnteresseerd is in jouw beleving erbij. Of hij denkt dat hij bij voorbaat al beter weet wat jij wil dan jijzelf, die types zijn er natuurlijk ook.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben het trouwens deels eens met de verantwoordelijkheid van de sub. Het is absoluut belangrijk dat deze goed communiseert, maar een ervaren D weet ook dat een sub tijdens een spel daar niet altijd goed toe in staat is. Zeker bij een eerste spel zou ik dan ook rustig opbouwen, tenzij anders afgesproken uiteraard.

Over jouw voorbeeld. Ik moet bekennen dat als iemand flauw valt van 5 slagen met de bullwhip ik mij wel afvraag hoe hard de dame in kwestie heeft geslagen.
I do cross stitch; so you know that I have the patience to stab something a douzend times
Alle reacties Link kopieren
lollypopje schreef:
11-06-2018 15:28
Maar of ik het wel of niet zou doen met iemand die ik net ken is verder ook niet relevant. Er zijn subs die dat zouden doen, dus is het ook niet gek dat er ook D's zijn die dat doen. Dat heeft niks met al dan niet geoorloofd geweld te maken, maar alles met de dynamiek die beiden zoeken en de afspraken die ze daarbij maken.
Het is ook niet per definitie relevant, ik was er gewoon benieuwd naar.
Het zou imo prima in de dynamiek kunnen passen mits heel expliciet afgesproken. Als je elkaars achtergrond niet kent kun je aardig schaden met dit soort zaken.
Bij mij "kan" dit niet omdat elke mep in mijn gezicht me terugbrengt naar mijn kindertijd, mijn vader sloeg me in het gezicht. H doet het ook maar beslist niet als ik net de drempel over ben en dan nog. We zijn nu ruim 40 jaar verder maar een klap in mijn gezicht brengt altijd nog het kleine meisje naar boven. Natuurlijk is het hele scherpe er wel van af maar ik ben nog steeds niet totaal verlost.
...
Alle reacties Link kopieren
lollypopje schreef:
11-06-2018 15:54
@Quaintrella Word ik vergeetachtig of ben je nieuw hier?
Zou je je in het tweede geval willen voorstellen? En in het eerste geval graag een korte samenvatting voor mij? :P
Ik wist niet dat voorstellen moest in dit topic, maar vooruit. Mijn naam is Quaintrelle met een e ;).
Ik ben een vrouw, twee armen, twee benen, ogen, neus mond (soms een grote mond) je kent het wel. Vrij normaal eigenlijk.
Ben door allemaal vooroordelen en een beetje toeval in de SM wereld gerold, wel in de lesbische sm scene. Voor zover die er was (haha!).
Paar keer naar vrouwenfeestjes geweest, paar keer naar het fetish café in Antwerpen. Zie mijzelf niet als dominant pur sang, maar als kinkster. Zou alleen zelf nooit de onderdanige rol kunnen vervullen, dat lijkt me echt helemaal niets. Misschien dat ik daarom ook moeite heb met mijn wat meer donkere dominante kant. Nou is het als D niet sexy daarover te praten heb ik gemerkt IRL. Dus doe ik het hier, lekker anoniem ;)
...
Alle reacties Link kopieren
Quaintrelle schreef:
11-06-2018 16:05
Ik wist niet dat voorstellen moest in dit topic, maar vooruit. Mijn naam is Quaintrelle met een e ;).
Ik ben een vrouw, twee armen, twee benen, ogen, neus mond (soms een grote mond) je kent het wel. Vrij normaal eigenlijk.
Ben door allemaal vooroordelen en een beetje toeval in de SM wereld gerold, wel in de lesbische sm scene. Voor zover die er was (haha!).
Paar keer naar vrouwenfeestjes geweest, paar keer naar het fetish café in Antwerpen. Zie mijzelf niet als dominant pur sang, maar als kinkster. Zou alleen zelf nooit de onderdanige rol kunnen vervullen, dat lijkt me echt helemaal niets. Misschien dat ik daarom ook moeite heb met mijn wat meer donkere dominante kant. Nou is het als D niet sexy daarover te praten heb ik gemerkt IRL. Dus doe ik het hier, lekker anoniem ;)
welkom en dankjewel :) Het is niet verplicht, maar zoals in de OP staat word het wel zeer gewaardeerd. Juist, omdat het over zulke persoonlijke dingen gehad.

Grin, ja de lesbische scene komt in NL niet echt van de grond. Af en toe word het geprobeerd, maar kennelijk lopen de pure vrouwenfeesten niet echt.

Hoezo is het als D niet sexy te praten over je donkere kan? Ik heb er met verschillende D's best mooie gesprekken over gevoerd :)
I do cross stitch; so you know that I have the patience to stab something a douzend times
subon schreef:
11-06-2018 14:29
@shifty Ik vind je visie interessant.
Voor mezelf sprekend zit er een gevoelsmatig verschil tussen zinloos geweld en gerechtvaardigd geweld. Een flogger in het spel kan heerlijk zijn, ook zonder aanleiding van straf. Het gevoel van het weten dat die in het spel is zonder te weten wanneer er wat en hoe mee gedaan wordt. Dat voelt voor mij anders dan een flogger in het spel betrekken en er gewoon maar mee beginnen te ranselen.

Ook met BM ben ik het eens. Doelloos of buitensporig voelt als een uiting van onmacht, geen grip hebben. Inderdaad een afknapper.

Mijn beleving is dus best heel anders als die van BM. Pijn/geweld hoeft voor mij juist geen specifiek aanleiding te hebben. Maar zo maar wat uit het niets even fijn een potje meppen werkt wat mij betreft ook niet. Er is altijd een opbouw. En het doorzetten/uitwerken ervan is altijd afhankelijk van hoe mijn liefje (of iemand anders) er op reageert. Dat wil niet zeggen dat zij bepaald, maar wel dat zij bepalend is. Telkens als zij ergens op reageert maak ik op dat moment een afweging.
Quaintrelle schreef:
11-06-2018 16:05
Ik wist niet dat voorstellen moest in dit topic, maar vooruit. Mijn naam is Quaintrelle met een e ;).
Ik ben een vrouw, twee armen, twee benen, ogen, neus mond (soms een grote mond) je kent het wel. Vrij normaal eigenlijk.
Ben door allemaal vooroordelen en een beetje toeval in de SM wereld gerold, wel in de lesbische sm scene. Voor zover die er was (haha!).
Paar keer naar vrouwenfeestjes geweest, paar keer naar het fetish café in Antwerpen. Zie mijzelf niet als dominant pur sang, maar als kinkster. Zou alleen zelf nooit de onderdanige rol kunnen vervullen, dat lijkt me echt helemaal niets. Misschien dat ik daarom ook moeite heb met mijn wat meer donkere dominante kant. Nou is het als D niet sexy daarover te praten heb ik gemerkt IRL. Dus doe ik het hier, lekker anoniem ;)

Hey hallo :hello:
Leuk dat je mee komt kletsen.

Ik snap dat laatste niet helemaal. Vind je het een akelig idee als je je verplaatst in de positie van een sub en heb je er daarom soms wat moeite mee om dominant te zijn? Vind je het een lastig gegeven dat je sadistische trekjes hebt omdat je dat zelf ook nooit zou willen ondergaan?
Alle reacties Link kopieren
shifty schreef:
11-06-2018 16:25
Mijn beleving is dus best heel anders als die van BM. Pijn/geweld hoeft voor mij juist geen specifiek aanleiding te hebben. Maar zo maar wat uit het niets even fijn een potje meppen werkt wat mij betreft ook niet. Er is altijd een opbouw. En het doorzetten/uitwerken ervan is altijd afhankelijk van hoe mijn liefje (of iemand anders) er op reageert. Dat wil niet zeggen dat zij bepaald, maar wel dat zij bepalend is. Telkens als zij ergens op reageert maak ik op dat moment een afweging.
Hier kan ik mij wel in vinden. Pijn hoeft geen reden per se te hebben, maar het gebeurt ook niet echt out of the blue zeg maar, met opbouw inderdaad. Of ik moet haar langer kennen en weten dat ze zodra ze over de drempel stapt geen bezwaar heeft tegen een paar tikken als voorproefje :biggrin: maar ook dan staat het niet op zichzelf. In elk geval zou ik bij een eerste afspraakje er niet mee beginnen. Idem voor mentaal ver(der) gaand spel. Liever dat ze me eerst te soft vind dan maar.

Van een D verwacht ik, zeker in het begin, hetzelfde als de standaard die ik voor mijzelf opleg als ik top. Al ben ik met hem wel verder gegaan dan andere partners, ook dingen waar ik geen behoefte aan heb om als D te doen maar als zijn sub wel enorm van geniet. Dus 100% gaat het niet altijd op, maar voor de beginfase is het voor mij wel bepalend.
Alle reacties Link kopieren
Wij hebben trouwens 2 stopwoorden. 1 voor een soort pauze: stoppen met wat we doen, niet stoppen met het spel. En 1 om het spel te stoppen. En wanneer we met een gag oid spelen hebben we ook 2 verschillende signalen die als die stopwoorden fungeren.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou voor mijzelf echt een hele slechte Top zijn. Als Top klier ik vooral en wil ik dat de ander pijn heeft, maar het ook duidelijk nog leuk heeft. Als slavin hoef ik het niet leuk te hebben en draait het om de wens van de ander. Als haal ik, als het gaat om sadistische kutgeintjes, wel veel inspiratie uit de dingen die ik zelf altijd heel naar vind ;-D
I do cross stitch; so you know that I have the patience to stab something a douzend times
Alle reacties Link kopieren
Welkom Quaintrelle!

BM, wat naar dat het zo verliep. Qua aftercare heeft hij steken laten vallen zo te lezen.
Wat de pijn betreft, en ongeoorloofd geweld, vind ik het eerlijk gezegd erg lastig om te begrijpen wat je bedoelt. Ben het wel eens dat je in zo'n situatie die overduidelijk zo anders is dan wat je verwachtte / op hoopte, gerust je stopwoord in kunt zetten. Zeker bij een eerste date, of als het contact/spelvorm sowieso nog nieuw aanvoelt.
Dulcissime, totam tibi sibdo me...
Alle reacties Link kopieren
Ik ben onderdanig èn masochistisch. D is dominant èn sadistisch.
Dus zit ik aan zijn voeten omdat we dat allebei fijn vinden. Dus verdraag ik de slagen en klemmen omdat we dat allebei fijn vinden. Dus leidt hij en volg ik omdat we dat allebei fijn vinden.

Ik kan uit m'n dak gaan van de endorfine rush als hij de pijn zorgvuldig opbouwt. Dan verdraag ik de pijn omwille van de endorfine-fix zeg maar.
Maar er zijn ook momenten dat hij de pijn niet zorgvuldig opbouwt. Dan komt die endorfine rush niet snel genoeg op gang om te verdoven, dan is er geen fix. Dan doorsta ik het op wilskracht, haal ik er niks anders uit dan weten dat ik hem plezier. Is de voldoening alleen mentaal en niet fysiek. Dan is het van zijn kant puur sadisme. Dan is het zijn feestje en ben ik alleen een instrument. Terwijl als hij het rustig opbouwt en ik die rush krijg, dan is het óók mijn feestje. Of vooral mijn feestje, doet hij wat hij doet om míj te plezieren.

Pijn als straf is hier ondenkbaar. Hij doet niet aan straf, zegt hij altijd. Daar moest ik heel erg aan wennen.

"Ongeoorloofd geweld" oid vind ik vanuit mijn ervaring dan ook lastig te plaatsen, heb er niet echt beeld bij wat daar mee bedoeld wordt.
Dulcissime, totam tibi sibdo me...
Alle reacties Link kopieren
Sweet_Concubine schreef:
11-06-2018 17:46
Ik ben onderdanig èn masochistisch. D is dominant èn sadistisch.
Dus zit ik aan zijn voeten omdat we dat allebei fijn vinden. Dus verdraag ik de slagen en klemmen omdat we dat allebei fijn vinden. Dus leidt hij en volg ik omdat we dat allebei fijn vinden.

Ik kan uit m'n dak gaan van de endorfine rush als hij de pijn zorgvuldig opbouwt. Dan verdraag ik de pijn omwille van de endorfine-fix zeg maar.
Maar er zijn ook momenten dat hij de pijn niet zorgvuldig opbouwt. Dan komt die endorfine rush niet snel genoeg op gang om te verdoven, dan is er geen fix. Dan doorsta ik het op wilskracht, haal ik er niks anders uit dan weten dat ik hem plezier. Is de voldoening alleen mentaal en niet fysiek. Dan is het van zijn kant puur sadisme. Dan is het zijn feestje en ben ik alleen een instrument. Terwijl als hij het rustig opbouwt en ik die rush krijg, dan is het óók mijn feestje. Of vooral mijn feestje, doet hij wat hij doet om míj te plezieren.

Pijn als straf is hier ondenkbaar. Hij doet niet aan straf, zegt hij altijd. Daar moest ik heel erg aan wennen.

"Ongeoorloofd geweld" oid vind ik vanuit mijn ervaring dan ook lastig te plaatsen, heb er niet echt beeld bij wat daar mee bedoeld wordt.

Herkenbaar, haha. In lees ongeoorloofd mede daardoor als: buiten zoals de afspraak bedoeld is om. Dat pijn an sich wel oké is, maakt het (soms nog) niet op elk moment oké zeg maar. Voor mij en mijn D is het zoals jij het omschrijft, maar dat is ook gegroeid. Wat je allebei fijn vind kan je eindeloos over praten, maar sommige dingen moet je (in mijn beleving) ook samen ervaren. En dan begin je niet op standje 80 maar wat lager, zodat het voor allebei leuk is tot je op het punt komt dat het afwisselend ook voor maar 1 van de 2 genieten en de ander dat aan kan en aan wil. Als je dat punt al wil bereiken natuurlijk. Ik vind het zelf geweldig als het om zijn genot gaat, vaak heb ik dat ook zelfs het liefst. Maar als hij me op date 1 de trap op had gegooid en zonder ook maar iets aan voorspel geneukt en bij mijn keel gegrepen had was ik gillend weggerend. Ook al had ik gezegd dat ik ruwe seks lekker vind.

Geen idee of Bloody_Mary zoiets bedoelde? Maar met mijn referentie kader kwam het zo op mij over.
Alle reacties Link kopieren
Ivynight, ik ben door een vriend van BB omschreven als een "gelaagde dominant". Ik ben dus in principe dominant, maar submissief aan BB. Ik zou er geen moeite mee hebben als hij gedomineerd wordt door iemand anders, ook niet als ik er bij ben. Hetzelfde als ik een sub zou hebben, die mag best dominant naar anderen zijn, ook met mij erbij, zolang de verhouding met mij maar duidelijk is.

BM, aftercare is hier ook even een dingetje geweest, BB dacht dat hij het goed deed en deed ook echt zijn best, maar ik had gewoon veel meer nodig dan hij kon bevatten in zijn adrenalinerush na een sessie. Ik ben daarom vrij snel heel erg duidelijk gaan vertellen hoe ik me voelde en wat ik op dat moment nodig had, waardoor hij heel snel door had hoe en wat. En hij doet het nu meer dan fantastisch, moet ik eerlijk toegeven.

Ook wat de rest van de sessie betreft, helemaal als je elkaar net kent is het belangrijk na de sessie uitgebreid door te spreken wat je had verwacht, wat je wel en wat je niet goed vond gaan, van beide kanten. En als dan alsnog blijkt dat het geen match is, netjes afscheid nemen....

Wat het geweld betreft, zijn er hier hele wijze dingen gezegd. Het kan op verschillende manieren, en zijn manier moet bij jouw manier passen anders kan het hele. Foute gevolgen hebben, met name mentaal gezien. Ook bij hem trouwens, als hij voor jou te ver gaat en.zich dat vervolgens realiseert kan dat ook voor hem een beste mentale klap zijn. Dus alweer, praat en wees duidelijk, al was het maar voor jezelf.

Wij hebben wel een stopwoord, maar die heb ik alleen in het begin 2x gebruikt. 1x omdat het moest van BB, zodat ik wist dat hij zou stoppen, en 1x omdat ik schrok van iets en in paniek raakte. Ik denk niet dat ik het ooit nog zal gebruiken, bovendien vraagt BB regelmatig tijdens sessies hoe ik me voel en past daar indien echt nodig zijn sessie op aan, hij is tenslotte heel zuinig op me, ook als ik een pak slaag krijg :P
Eigenlijk zoals Shifty het ook beschrijft....

En welkom Quaintrelle!
Sweet_Concubine schreef:
11-06-2018 17:46
Ik ben onderdanig èn masochistisch. D is dominant èn sadistisch.
Dus zit ik aan zijn voeten omdat we dat allebei fijn vinden. Dus verdraag ik de slagen en klemmen omdat we dat allebei fijn vinden. Dus leidt hij en volg ik omdat we dat allebei fijn vinden.

Ik kan uit m'n dak gaan van de endorfine rush als hij de pijn zorgvuldig opbouwt. Dan verdraag ik de pijn omwille van de endorfine-fix zeg maar.
Maar er zijn ook momenten dat hij de pijn niet zorgvuldig opbouwt. Dan komt die endorfine rush niet snel genoeg op gang om te verdoven, dan is er geen fix. Dan doorsta ik het op wilskracht, haal ik er niks anders uit dan weten dat ik hem plezier. Is de voldoening alleen mentaal en niet fysiek. Dan is het van zijn kant puur sadisme. Dan is het zijn feestje en ben ik alleen een instrument. Terwijl als hij het rustig opbouwt en ik die rush krijg, dan is het óók mijn feestje. Of vooral mijn feestje, doet hij wat hij doet om míj te plezieren.

Pijn als straf is hier ondenkbaar. Hij doet niet aan straf, zegt hij altijd. Daar moest ik heel erg aan wennen.

"Ongeoorloofd geweld" oid vind ik vanuit mijn ervaring dan ook lastig te plaatsen, heb er niet echt beeld bij wat daar mee bedoeld wordt.

Dat klinkt alsof jullie elkaar erg fijn gevonden hebben.

Ik denk dat je bij ongeoorloofd geweld vooral moet denken aan vormen van geweld waarbij je met elkaar besproken hebt die vorm juist niet op te zoeken. Per persoon is dat verschillend, maar daarom bespreek je juist van te voren wat de uitgangspunten zijn, of daarom ga je in eerste instantie niet te snel te hard om elkaar ook op dit gebied te leren kennen.

Het zal misschien lastig zijn om voor te stellen als je juist masochistisch bent en juist een partner hebt bij wie dat in vertrouwde handen is. Maar jij zal ook bepaalde grenzen of specifieke spelelementen hebben waarvan hij weet dat hij die niet moet opzoeken, juist omdat hij dan je vertrouwen kan beschadigen.
Alle reacties Link kopieren
@Shifty Daar kan ik mij in vinden. Ik had echter het idee dat BM met ongeoorloofd geweld elke vorm van pijn zonder 'excuus' bedoelde. En dat zal in haar geval absoluut over een grens gaan, maar dat is dan alsnog een andere definitie. Het is mij daarnaast ook niet duidelijk in welke mate die grens is aangegeven. Bij afspreken voor een spel zou pijn zonder excuus bijvoorbeeld juist wel iets zijn dat ik verwacht.

Wat niet betekent dat hij niet de mist is ingegaan met het gebrek aan aftercare waarvan ze overduidelijk heeft aangegeven wat ze op dat gebied nodig heeft.

@BM Het lijkt me in elk geval heel duidelijk dat jullie geen match zijn en andere behoeftes hebben op het gebied van grenzen. Nog los van eventuele grenzen die over zijn gegaan.
I do cross stitch; so you know that I have the patience to stab something a douzend times
Alle reacties Link kopieren
@shifty: dat klinkt wel logisch, zoals jij het beschrijft. En dat is inderdaad een ver-van-mijn-bed-show voor mij. Gelukkig, denk ik.
Dulcissime, totam tibi sibdo me...
Alle reacties Link kopieren
lollypopje schreef:
11-06-2018 16:10
welkom en dankjewel :) Het is niet verplicht, maar zoals in de OP staat word het wel zeer gewaardeerd. Juist, omdat het over zulke persoonlijke dingen gehad.

Grin, ja de lesbische scene komt in NL niet echt van de grond. Af en toe word het geprobeerd, maar kennelijk lopen de pure vrouwenfeesten niet echt.

Hoezo is het als D niet sexy te praten over je donkere kan? Ik heb er met verschillende D's best mooie gesprekken over gevoerd :)
Ja joh vrouwen hokken nou eenmaal liever thuis op de bank. Dat is gewoon écht zo, dat wordt wel duidelijk als je naar de hoeveelheid homobars in Amsterdam kijkt, tegen de Vie die het zwaar heeft hoorde ik. Persoonlijk vind ik de vrouwenfeesten waar mannen ook welkom zijn het leukst. Gayfriendly feestjes dus eigenlijk. Het heeft toch een andere meer open en veiligere sfeer dan de gewone heterofeesten.

Het is als D zeker leuk te praten over je donkere kant, maar over je twijfels en onzekerheden als D weer minder. Dat doet afbreuk voor velen aan je dominantie. Snap ik ook wel, twijfelen wordt niet als een leider kwaliteit gezien, ook niet in het bedrijfsleven.

Edit : Over de bullwhip dat was niet uitzonderlijk hard. Ze had geen rode vlekjes van de punt ( de punt is ook het enige wat de sub raakt als je het goed doet). Tussen de dames van dat spel was er ook geen probleem, het waren de omstanders die ermee aan de haal gingen en het te ver vonden gaan.
...
Alle reacties Link kopieren
@Qua Er komen wel steeds meer queerfeesten merk ik. Ben zelf bi met een voorkeur voor mannen, maar ik hou heel erg van de vrijheid die heerst op feesten waar alle genders en seksualiteiten rondlopen.

Ik vind het jammer dat als Dominanten hun twijfel en menselijke kant laten zien, dat voor sommigen afbreuk doet aan hun Dominantie. Ik vind het juist mooi. Een Dom is geen Godheid, hij/zij is niet perfect, en ik eer hem/haar juist vanwege en in diens menszijn. Ik vind het mooi om de complete mens te zien die een D is, want pas als ik hem/haar compleet zie, kan ik mijn D en al diens kanten compleet dienen.
I do cross stitch; so you know that I have the patience to stab something a douzend times
Alle reacties Link kopieren
Nou ik heb dagen lang alleen maar bad gateway errors hier gehad, maar ik lijk de enige want er is flink doorgeschreven. Ik ga nu dus even lekker achterhaald reageren op sommige dingen.

@Rooss bedankt voor je uitleg. Ik snap het helemaal. Tegelijkertijd vraag ik me af waarom je wel speel dates kunt plannen met een 3e persoon maar niet met H. Vandaar mijn vraag of daar een bepaalde afstand voor nodig is. Is de date met de vrouw al geweest? (En de man met de 100 zeepjes... Ik was onder de indruk toen iemand een keer heel veel zeepjes mee nam en je zei dat hij ze ook nog allemaal gebruikte. Maar misschien is dit alleen in mijn geheugen en fantasie de man met de 100 zeepjes geworden haha).
Ik heb een heel goed gesprek gehad met mijn D. Vond het ontzettend eng maar heb uiteindelijk aangegeven dat ik bepaalde dingen graag anders wil. En hij reageerde heel lief, het voelde meteen ook weer of een afstand overbrugt was die me mentaal tegenhield om het laatste stukje overgave naar hem te hebben omdat ik niet meer helemaal blij was. Wat is het toch ontzettend moeilijk om je grenzen aan te geven.. Maar mijn D heeft me proberen duidelijk te maken dat ik ook in de toekomst dat altijd moet kunnen doen, omdat je nooit bang moet zijn voor de reactie van je partner en zeker niet je D. Ook al was ik me bijna niet bewust van hoe het me dwars zat, ik voel me echt veel beter nu en het was meteen een les.

@Soumis bedankt voor je reactie! Ik ben niet dominant naar haar maar vind het wel leuk om haar pijn te doen soms. Ik ben onderdanig naar mijn D als we met zijn 3e zijn. Je hebt helemaal gelijk over het missen van after care. Ik wil dit nu in de toekomst ook anders, wat vooral betekend voor mij dat als zij nog doorspelen hij alleen bij mij komt slapen uiteindelijk. Maar ik heb voor mezelf wel de keus gemaakt om dingen te proberen, en als ik ervaar dat ik me er rot of niet goed onder voel me daar niet te zwaar door te laten beïnvloeden of dat te willen voorkomen. Ik ontdek te veel op het moment en dan gaan er wel eens dingen mis. Maar als het dan mis of niet fijn gaat wil ik wel dat het daarna voorkomen wordt dat dat weer gebeurd. Maar no hard feelings.

@SW nog even een late reactie maar het is zo herkenbaar over de aanspreektitel. Ik begrijp dat het iets lastiger is met 'Sir ' maar toen iemand met wie we wellicht zouden afspreken mijn meneer 'Meester' noemde heb ik toch vriendelijk maar duidelijk laten weten dat ze hem niet zo mocht noemen haha. Hij was zeer verbaasd over de jaloersheid die een manier van aanspreken mij gaf. In dit geval was het onervarenheid, maar ik ben eigenlijk wel van mening dat je als kinkersters onderling niet zomaar iemand op beladen manieren aanspreekt.

@BM hoe gaat het nu? Kan me voorstellen dat je dit pas echt na een paar dagen weet. Goed om ook dan pas de keus te maken wat je wil.

Welkom aan alle nieuwe mensen!

En als laatste wil ik nog even reageren op de 'ongegrond geweld' discussie. Leuk om ook reacties van dominante te lezen. Ik word zelf wel eens met een riem bewerkt direct na binnenkomst zonder aanleiding, conversatie, of reden. Wel checkt hij altijd hoe ik me voel, hoe ik uit mijn ogen kijk, hoe ik er op reageer natuurlijk. Maar ik kick op pijn en heb ook een puur masochistische kant. Dit maakt hem geen ongecontroleerde D want eigenlijk zijn dit de momenten waarop hij heel sterk voelt. Ik heb juist gemerkt dat hij heeft moeten groeien om dit te kunnen en deze ruimte te claimen. Ik denk dan ook dat het heel erg ligt aan het gevoel dat de sadist in kwestie erbij heeft, welke sfeer er gecreëerd wordt. Ik vind dit zeker wel anders op een eerste date, maar wil toch even zeggen dat het ook gewoon 100% ok kan zijn.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven