Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Parenclub, Swingen, Thuisdate, vragen en ervaringen, deel 15

19-11-2012 07:23 2832 berichten
Alle reacties Link kopieren
Een nieuw deel van het parenclubtopic.



Hier kun je je vragen, tips en ervaringen kwijt over parenclubs (pc) en swingen (swingen is het als stel spelen met een of meer andere stellen, wat vaak maar niet per definitie in een parenclub gebeurt. En in een parenclub hoef je niet per se te swingen maar vaak is het wel 1 op 1 vandaar 1 topic...). Dit topic is informatief bedoeld voor serieus in een pc en/of swingen geinteresseerden. Als je overweegt met een of beide thema's aan de slag te gaan kun je hier je vragen stellen en proberen degenen met ervaring op dit gebied ze zo goed mogelijk te beantwoorden. Tuurlijk kunnen ook de gevorderden hier hun ervaringen uitwisselen.

Dus wat kun je verwachten in een club, wat zijn jullie ervaringen met diverse clubs, wat trek je aan, hoe maak je contact enz.



In het begin van Parenclub, Swingen: vragen, ervaringen, etc. deel 14 kunnen beginnende swingers al flink wat informatie lezen over swingen, het bezoeken van clubs en over thuisfeesten.
Alle reacties Link kopieren
Eline1978:Vander valk in nieuwerkerk, daar slapen bijna alle funners die in een hotel overnachten. Volgens mij gaat er zelfs een busje naar de fun.

Erg leuk daar, wij gaan regelmatig! Wij gaan vrijdag, dan is het sexpertnight. Jullie als nieuwkomers zullen denk ik zaterdag gaan.
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor je reactie! We hebben nog niet besloten op welke dag we gaan. Zijn wel nieuw in de Fun, maar bezoeken wel anderhalf jaar andere clubs. In welk opzicht verschilt Sexpertnight van de zaterdag?
Alle reacties Link kopieren
Eline1978: ik vind het zelf niet zo'n groot verschil, er schijnen wat meer doeners te zijn ipv kijkers, maar dat weet je nooit. Kijk maar op de site van de fun, daar staat ook info. Als 1978 je geboortejaar is, en dus dezelfde is als die van mij, lijkt het me gezellig als je ook vrijdag komt! Maar weet niet zeker of nieuwe leden daar ook heen kunnen....staat vast wel op de site.:)
Alle reacties Link kopieren
Ja, dat is mijn bouwjaar :-) Zal eens op de site rondneuzen. Zag mailadres in je profiel staan. Kan ik/kunnen we jou/jullie mailen?



Wij gingen tot nu geregeld naar Monique maar is het vaak net iets te rustig. Zag dat ze nu een zaterdag per maand dichtgaan. Geen goed teken, denk ik...
Alle reacties Link kopieren
op sexpert mag er overal geneukt worden dus ook op banken / dansvloer etc

Gewone dagen alleen boven actie.
Alle reacties Link kopieren
Wij zijn ooit wel maagdelijk op de expertnight beland, maar geloof dat het inderdaad in pricipe bedoeld is voor leden. Ik zou het even op de site nakijken.
Alle reacties Link kopieren
Eline1978: op dat adres kun je mij mailen, leuk!



Moodymissy: ik vond sexpert erg meevallen, had verwacht dat het heel erg was, maar er werd helemaal niet overal geneukt. Wel wat meer actievere mensen die ook durven op iemand af te stappen, en meer verlegen mensen die denken op deze avond makkelijker contact te leggen.



Doddie: ik heb ook wel eens gehoord dat het voor vaste leden is, of misschien raden ze dat aan, maar kan me niet voorstellen dat ze je weigeren, als je gereserveerd hebt.
Alle reacties Link kopieren
Als je zegt dat je ervaren clubbezoeker bent, ook al is t eerste keer Fun, dan mag je gewoon komen hoor.
FUN4TWO op 1ste Paasdag.



Beste lezer,



We gaan onze stoute schoenen maar eens uit het stof halen en de schaatsen in het vet. We zijn van plan om as Zondag de fun te bezoeken. Echter tasten we in het duister of de sfeer en het publiek dan de moeite waard is. Het is natuurlijk 1ste paasdag en wie weet zijn er best leuke eitjes te vinden om samen een leuke avond uit te broeden. Of zijn er misschien stellen op dit forum die in de startblokken staan met stoute schoenen aan..



regards,



S&K
Alle reacties Link kopieren
Wij gingen vaak met de feestdagen, de zondag liefhebbers zullen er zeker zijn nu er ook de dag erop een vrije dag is, en voor andere gasten is het ook als een zaterdag.



het is dus druk die avond en er zullen ook veel toeristen zijn.
Alle reacties Link kopieren
Persoonlijk heb ik er geen moeite mee wanneer er op meer plaatsen gesekst mag worden. Vind de porno op de schermen zoals in Fata niet echt opwindend. Dan kijk ik liever naar echte mensen die het lekker hebben.



Iemand anders daar ervaringen mee, positief of negatief?
Geen problemen met sex op meerdere plekken. Maar aan de bar een rode wijn bestellen en een Baco is best wel lastig als er een vrouw gillend klaar komt en van haar barstoel af glijd. Laten we het dan gewoon binnen de perken houden. Tevens was het een beetje een domper om bij een avond Mystique een stel op een oude leren bak te zien (in sloggie) kijkend naar een oude porno film op scherm...nee....niet ons ding..
Alle reacties Link kopieren
saltandkicks schreef op 25 maart 2013 @ 21:33:

Geen problemen met sex op meerdere plekken. Maar aan de bar een rode wijn bestellen en een Baco is best wel lastig als er een vrouw gillend klaar komt en van haar barstoel af glijd. Laten we het dan gewoon binnen de perken houden. Tevens was het een beetje een domper om bij een avond Mystique een stel op een oude leren bak te zien (in sloggie) kijkend naar een oude porno film op scherm...nee....niet ons ding..




Helemaal mee eens S&K. Ik heb er ook geen moeite mee dat mensen het in een PC op allerlei plaatsen doen, maar de bar is toch bedoeld om op gang te komen of voor een rustmoment. Bovendien zijn er in de meeste clubs genoeg podia, al dan niet met paal, om jezelf te etaleren. En voor orgieruimtes is ook gezorgd.



De uiterlijke verzorging vind ik ook een issue. Knap, lelijk, oud, jong of er tussen in. Dat verander je niet maar je kunt er wel iets van proberen te maken. Bij ons laatste clubbezoek zat het restaurant vol met uitgezakte types in uitgelodderde kleding. Gelukkig was het in de disco beter, maar het zet wel een stempel op het begin van de avond. We zijn er op een gegeven moment maar over gaan giebelen Gelukkig troffen we later diverse stellen die het wél snapten en daardoor hebben we een heerlijke avond gehad.



Ik ben niet voor voordeurbeleid, maar je gaat toch ook niet naar een chique restaurant om vervolgens het kerstdiner te verorberen in een versleten slobbertrui, uitgezakte spijkerbroek met het kruis op de knieën, slecht geschoren en ongekamd.

Dat is voor zo'n club heel slechte reclame.



:thunder:
Dat is precies waar wij ook tegen aan lopen. We houden niet van deurbeleid omdat we van mening zijn dat iedereen welkom is waarbij uiterlijk, lichaamsbouw of leeftijd eigenlijk geen rol speelt. Echter vinden we het bijna een "verplichting" in positieve zin om netjes en verzorgd voor de dag te komen. We hopen dan ook dat we as Zondag (we hebben oppas!!..yeah..!!) een avond krijgen waarbij we een eindelijk eens een stel tegen komen die ons willen helpen in ons volgende stapje



S&K
Alle reacties Link kopieren
Goedemiddag iedereen,



Bij ons was het swingen even op een laag pitje , maar zaterdag eindelijk weer eens een super leuke date gehad :-)

Super leuk stel dat we al eerder ontmoet hadden , maar alleen om kennis te maken.

Dat was ongeveer 5 maanden geleden! 8-P

Nu eindelijk beide stellen vrij , dat blijft toch lastig.



Jammer dat we dit weekend niet kunnen , de Fun op Zondag lijkt me nog steeds leuk om eens te proberen.

Iedereen die gaat , veel plezier!
Alle reacties Link kopieren
Wij twijfelen nog tussen zondag en vrijdag. Heel veel zin in. Sexpertnight klinkt wel heftig. Aan de andere kant... We zijn hier ooit aan begonnen, omdat we het spannend vonden om te kijken en bekeken te worden en van daaruit steeds een stapje verder gegaan. In die zin is seks op de benedenverdieping back to our roots ;-) Lekker kijken en genieten.
nou weten we nog steeds niet of er mede-viva-stellen ook naar de fun gaan op 1ste paasdag...:-)
Alle reacties Link kopieren
yep, wij gaan,
Alle reacties Link kopieren
Eline, sexpert night is echt niet anders dan alle andere avonden in de Fun. Vroeger misschien wel maar tegenwoordig is alle actie gewoon boven, ondanks dat je ongeveer overal los mag gaan.



Wij vonden er in ieder geval niet heel veel bijzonders aan.
Alle reacties Link kopieren
Zo, ook maar eens hier een account aangemaakt.

Ja, wij gaan ook en zijn te herkennen aan de rode anjer in de rechterbloeszak.



Wij doen al een jaar of 7 aan deze rare hobby en bezoeken zeer regelmatig de fun maar ook andere georganiseerde feestjes.



Onze ervaring van de afgelopen jaren is dat paas en pinksterweekenden altijd erg leuk zijn in de fun. Er hangt dan een meer feestelijke sfeer en er zijn veel paren die je in een "gewoon" weekend niet tegen komt.



Veel buitenlanders. Daar hebben wij niet zoveel mee alhoewel de taal der liefde internationaal begrepen wordt ;-)
Alle reacties Link kopieren
eline1978 schreef op 27 maart 2013 @ 20:31:

Wij twijfelen nog tussen zondag en vrijdag. Heel veel zin in. Sexpertnight klinkt wel heftig. Aan de andere kant... We zijn hier ooit aan begonnen, omdat we het spannend vonden om te kijken en bekeken te worden en van daaruit steeds een stapje verder gegaan. In die zin is seks op de benedenverdieping back to our roots ;-) Lekker kijken en genieten.
onze allereerste keer was de sexpertnight, achteraf nou niet bepaald de juiste avond om te beginnen.. Maar aan de andere kant valt alles daarna alleen maar mee. Dus kun je dit aan kun je de rest ook wel aan :-)
Alle reacties Link kopieren
We hebben inmiddels besloten om op zondag te gaan, ook om praktische redenen. De reacties over de Sexpertnight verschillen nogal. De een vindt het vrij heftig, de ander ziet verschil niet met andere dagen. Later toch maar eens zelf uitvinden dus :-)



Maar eerst zondag! Benieuwd wie we tegenkomen! Iemand die ons kan rondleiden?
Alle reacties Link kopieren
die van ons is wel 11 jaar terug hoor eline. Kan je van recentere ervaringen dus niets vertellen.



maar zo heftig dat we gelijk gestopt zijn met swingen was het dus niet. Blijkbaar is het ons dus ook wel ,meegevallen in wat we ervan verwacht hadden.
Alle reacties Link kopieren
Ola,



lang niet op het forum geweest. Vanavond voor het eerst sinds tijden naar de Fun. Hebben ons het afgelopen 1,5 jaar met heftiger swingzaken bezig gehouden. Nu dus weer eens naar Moordrecht. Ben benieuwd of er veel veranderd is sinds de nieuwe uitbaters er zitten.



Doddie, jij was toch, eh, gestopt? Kon je het niet laten?



Groet,



Explo
Alle reacties Link kopieren
klopt explo ben zeker half jaar denk ik weggeweest. prive zaken hadden even meer mijn aandacht.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven