Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Ex wel of niet bij de bevalling?

05-03-2016 23:03 88 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoihoi



Ik zit in een dilemma. Momenteel ben ik 34+3 weken zwanger, afgelopen vrijdag ben ik buiten gezet uit het huisje van mijn ex omdat hij verder wilde met zijn leven. Het was inmiddels bijna 3 maanden uit, en hij gaf vrijdag ochtend aan dat hij laatste maand alles is gaan afsluiten, en een kans gaf aan een andere meisje. Nu is het zo dat we heel vaak ruzie hadden om kleine en grote dingen, ik voelde me niet gesteund, hij was altijd bij zijn vrienden, hij heeft niks qua baby spullen betaald, bleef weg tot vroeg in de ochtend en in oktober kwam het voor dat hij verliefd werd op een ander en geen gevoel meer had voor mij. Dat is toen opgelost geweest want ik nam hem mee naar relatie therapeut. Er is daarna eigenlijk vrij weinig verbetering geweest, enkele geluksmomentjes en nu heeft hij dus al twee maanden een nieuw vriendin. Goed, ik ben buiten gezet maar hij geeft aan alles te willen doen voor de kleine en die samen met mij op te voeden. Hij heeft gezegd dat zijn boek voor hem en mij dicht is, maar dat hij een nieuw boek heeft geopend voor mij en hem als ouders voor de kleine. Hij wil er voor de kleine zijn, maar kan voor mij verder niks meer betekenen.



Ik moet dus bijna bevallen, nog een paar weekjes. Er is een hoop gebeurd maar ik wou hoe dan ook vechten voor het gezin, alleen hij gaf het altijd heel makkelijk op. Alleen ik vind het niet terecht als ik hem bij de bevalling weg ga houden, want ik zou het zelf ook erg vinden om mijn eigen kind niet geboren te zien worden, maar er is zoveel gebeurd en hij heeft mij zoveel aangedaan, ik twijfel heel erg om hem naar het ziekenhuis te laten komen als het zo ver is zodat hij dat speciaal moment ook mee gaat maken... Wat denken jullie dat er het beste is? Tijdens ruzies heb ik wel altijd geroepen dat ik hem slechte vader vind door hoe hij zich gedraagt en dat hij overal weg moet blijven, heb daar altijd excuses voor aangeboden en heb hem nergens weggehouden want hij ging overal mee naartoe, ongeacht of wij ruzie hadden. Ik zit dus in een tweestrijd!
anoniem_244161 wijzigde dit bericht op 05-03-2016 23:15
Reden: Foutje
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Ik zou je eerst maar eens op huisvesting gaan richten.

Wat een lamzak.
Het is beter om een kaars aan te steken dan de duisternis te vervloeken
In memoriam AnnA_C
Alle reacties Link kopieren
In plaats van nadenken over je ex, ga eerst eens goed nadenken over je bevalling. Heb je een plan op papier moeten zetten voor de verloskundige of gynaecoloog? Waar wil je bevallen? Wel/geen pijnstilling? Borstvoeding? Direct aanleggen? Hoe ga je de pijn opvangen? Wat wil je met de placenta? Enz enz. Bedenk daarna of hij ook in dat plaatje past. Bevallen is een hels karwei, je moet je wel kunnen ontspannen en gesteund voelen.
“The truth is, everyone is going to hurt you. You just got to find the ones worth suffering for.” ― Bob Marley
Alle reacties Link kopieren
Tijdens een bevalling heb je geen extra stress nodig dus als je gaat bevallen en je wilt de man er niet bij hebben dan zou ik ervoor zorgen dat je iemand naast je hebt die je door en door vertrouwt. Zodra zij/hij weet dat het niet lang meer gaat duren voordat de baby er is kan hij/zij jouw ex op de hoogte stellen en op de gang/beneden opvangen.



Ik snap heel goed dat de man een plek heeft in het leven van jullie kindje maar als dat betekent dat jij geremd wordt om überhaupt te kunnen bevallen zijn de kaarten dus voor dat moment geschud. Dit maakt denk ik wel dat hij direct na de geboorte er gewoon bij moet kunnen zijn want hij is wel de vader. Wat een ongelofelijke rotssituatie zeg.
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
Ik heb het wel gedaan. Ik had er wel iemand bij voor mij.

Geen spijt van.



Wil hij er zelf bij zijn?
Alle reacties Link kopieren
Herkenbare situatie, meer dan herkenbaar! Ik heb voor mezelf gekozen en hem niet aanwezig gehad. Mijn lijf, mijn bevalling. Geen zin in ellende en stress.
Alle reacties Link kopieren
Je moet het zelf weten. Hij kan zijn kind ook na de bevalling zien wat mij betreft. Klinkt niet als een gozer die staat te springen om het beeld van je bevalling. Klinkt helemaal niet als een fijne gozer. Doe waar je je goed bij voelt..
De lekkerste melk komt van Mampina
Alle reacties Link kopieren
Ik snap je dillema maar ik wil er nog een andere ingooien

(Voorop stellende dat ik g en kinderen op de wereld heb gezet)



Ik heb veel research gedaan naar bevallingen en de beste manier voor een vrouw te bevallen schijnt te zijn in de omgeving waarin de vrouw zich het meest op haar gemak voelt en met een geweldige vk/gynocoloog/oid.

Als jij je op gemak voelt als hij aanwezig is: doen.

Als je je gespannen, gestressed, onzeker etc voelt: niet doen.

Het belangrijkste is dat je een gezonde baby op de wereld zet en de rest is bijzaak.
OMG
Het aller belangrijkste bij een bevalling ben jij. Jij moet je kunnen ontspannen om de bevalling en de baby zo goed mogelijk te helpen. Jij en niemand anders zal het werk moeten doen.



Als jij denkt dat zijn aanwezigheid daar geen negatieve invloed op heeft, dan kan hij er bij zijn. Als je spanning ervaart met hem erbij dan zou ik het niet doen. Stress remt de bevalling dat is voor jou en de baby niet goed. Zijn belang is daarbij echt ondergeschikt. Je zou het wel kunnen laten filmen.



Succes met je beslissing en de laatste loodje!
Alle reacties Link kopieren
Vind je het moment dat jullie kind geboren word iets dat je graag met hem wilt delen?

Zo emotioneel, zo bijzonder en zo belangrijk dat jij je gesteund voelt op het moment dat je zoveel pijn hebt.



Ik zou er niet voor kiezen om mijn ex ( vanuit gaande in jullie situatie) bij de bevalling te laten zijn.

Het is tenslotte ook heel erg privé en jij bent op dat moment helemaal overgeleverd aan je verloskundige of gynaecoloog.



Misschien kan je afspreken dat je hem belt zodra het zover is.

Aan hem de keus of hij dan naar het ziekenhuis komt.

Ik zou hem op de gang laten wachten en hij mag binnen komen zodra de kleine er is.



Wat een verschrikkelijke klote situatie !

Moeilijk hoor, juist nu ....

Probeer te genieten van je laatste loodjes en hoe moeilijk ook, stress is nu niet goed voor je.

Goed voor jezelf zorgen :hug:
Alle reacties Link kopieren
Maar ik vermoed door wat je over hem schrijft dat deze man niet het belang van een ander (jou en de baby) centraal kan stellen. Wat een idiote gedachtegang om zijn zwangere vriendin een paar weken voor de bevalling op straat te zetten omdat hij verliefd is op een ander. En denkt hij nou echt dat jij zijn belangen nog mee laat wegen als hij tegen jou zegt dat je niet van belang bent? Serieus meer horkerig kan bijna niet en hoe komt het in godsnaam dat je negen maanden terug nog kon n*uken met zo een? Bizar verhaal dit zeg. Maar goed, ik zou hierom dan ook niet in overleg met hem gaan en hij hoort het wel wanneer jij belt. Niet meer stress veroorzaken en voor jouw rust kiezen.
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou geen zin hebben in ruzie tijdens de bevalling. Of dat hij keuzes gaat maken die goed zijn voor zijn kind, maar niet voor jou. Of dat hij zijn kind eerst vast wil houden zodat je niet kan beginnen met borstvoeding (moet namelijk snel na de geboorte als je dat wilt)

Etc etc. Nee hoor, lekker rustig bevallen en dan paa bellen.
-
Een man die de moeder van zijn kind op straat zet, relatie of niet, omdat hij andere vrouwen wil daten is het niet echt waard om rekening mee te houden.
Alle reacties Link kopieren
Als hij er voor de kleine wil zijn, zoals je schrijft, zette hij je niet in dit stadium op straat.

Eens met Enn en Sjors en de meeste reacties hier.
Het is beter om een kaars aan te steken dan de duisternis te vervloeken
In memoriam AnnA_C
Alle reacties Link kopieren
Ik ben er meer bang voor dat als ik hem laat komen, dat hij mij super gaat steunen waardoor ik valse hoop ga krijgen dat we weer bij elkaar komen. Hij heeft immers aangegeven van het ouderschap willen genieten en het kind samen met mij op te willen voeden. Dus ik vind het echt heel lullig om hem dan bij zo'n bijzonder moment weg te houden, aan andere kant, ik heb al zoveel van hem moeten pikken en volgens mij gaat hij er ook van uit dat ik hem gewoon opbel zodra ik naar het ziekenhuis ga. Ik vind het erg lastig want ik houd nog steeds heel veel van die jongen, maar ja wat doe je dan als dat niet wederzijds is en hij al binnen enkele weken met een ander verder ging.
Alle reacties Link kopieren
Return-of-the-Sid schreef op 05 maart 2016 @ 23:20:

Een man die de moeder van zijn kind op straat zet, relatie of niet, omdat hij andere vrouwen wil daten is het niet echt waard om rekening mee te houden.


Dit.



Wat een idioot gedrag.
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
Return-of-the-Sid schreef op 05 maart 2016 @ 23:20:

Een man die de moeder van zijn kind op straat zet, relatie of niet, omdat hij andere vrouwen wil daten is het niet echt waard om rekening mee te houden.
Eens, toch ben ik blij het gedaan te hebben, zeker nu kind ouder is.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind dat zo iets raars...een ex naast je tijdens de bevalling. Die heeft naar mijn mening daar niks te zoeken. Gewoon hem laten weten wanneer naar het ziekenhuis gaar en hem buiten in de wachtkamer laten wachten.....zodra je baby geboren is kunnen ze hem erbij halen.
En meine gute, jullie waren nog maar 1,5 jaar samen ofzo. Direct samenwonen in zijn huis zonder iets achter de hand, vanaf het begin al gezeik over dingen die hij stiekem doet, jij vertrouwt hem niet, hij gaat mogelijk vreemd en jij denkt 'joh, ik laat me bevruchten, dát helpt!'

En dan sta je op straat met dikke buik en verder helemaal niks nog te hopen dat het wel weer goedkomt.



Wordt volwassen en maak verstandige keuzes.
Alle reacties Link kopieren
Blondiien schreef op 05 maart 2016 @ 23:21:

Ik vind het erg lastig want ik houd nog steeds heel veel van die jongen, maar ja wat doe je dan als dat niet wederzijds is en hij al binnen enkele weken met een ander verder ging.
Waarom? Dit zou ik mijn ergste vijand niet aandoen, dit heeft niets meer met een verschil van inzicht te maken en is in mijn ogen echt gedrag dat bij iemand past die jou geen knip voor de neus waard vindt.
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
Alle reacties Link kopieren
Hij zette me er uit omdat hij rust wilde en ik kon bij mijn ouders terecht en hij kon nergens terecht. En hij wilde verder met zijn leven natuurlijk. Nou goed bij mijn ouders kan ik niet blijven want daar is onze relatie niet goed genoeg voor. Dan vraag ik me wel af hoe hij samen met mij het kind op wil gaan voeden
Alle reacties Link kopieren
Jij vind jezelf lullig? Hmmm ik vind je ex 10.000x lulliger.
Het is beter om een kaars aan te steken dan de duisternis te vervloeken
In memoriam AnnA_C
Moiren_ schreef op 05 maart 2016 @ 23:23:

[...]



Eens, toch ben ik blij het gedaan te hebben, zeker nu kind ouder is.
Oh ik kan me daar wel iets bij voorstellen, dat een ex bij een bevalling is. Maar deze ex leek niet bepaald op een kind zitten te wachten als ik loep.
Blondiien schreef op 05 maart 2016 @ 23:24:

Hij zette me er uit omdat hij rust wilde en ik kon bij mijn ouders terecht en hij kon nergens terecht. En hij wilde verder met zijn leven natuurlijk. Nou goed bij mijn ouders kan ik niet blijven want daar is onze relatie niet goed genoeg voor. Dan vraag ik me wel af hoe hij samen met mij het kind op wil gaan voeden


Hij moet toch iets zeggen om je weg te krijgen en 'samen kind opvoeden' is dan een mooie. Heeft hij íets gedaan tijdens de zwangerschap?



En hij wil rust, ten koste van een hoogzwangere vriendin.
Return-of-the-Sid schreef op 05 maart 2016 @ 23:24:

[...]



Oh ik kan me daar wel iets bij voorstellen, dat een ex bij een bevalling is. Maar deze ex leek niet bepaald op een kind zitten te wachten als ik loep.
Mijn ex toen ook niet. Hij heeft bijna de hele zwangerschap gemist. Toch ben ik blij dat er voor kind iets wel normaal is rondom mijn zwangerschap van hem en zijn geboorte. Voor hem vooral.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven