Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Het wachtbankje - tussen ovulatie en menstruatie (deel 10)

01-01-2019 21:37 5410 berichten
Alle reacties Link kopieren
Het vervolg op deel 9 van het wachtbankje tussen je ovulatie en menstruatie.
Je kan hier tijdens de wachtweken even bijkletsen en van alles delen.

Wees welkom!

Je kan hier zelf je NOD en andere informatie over jezelf aanpassen in dit bericht.
Dit doe je door in te loggen met de volgende gegevens:
Naam: wachters
Wachtwoord: wachtbank

Je kunt zelf kiezen of je dit kenbaar wilt maken.

NaamNODRondeage v/mBijzonderheden
Naatje20004-6???
OkkiePetite13-6231/312e kindje, 1e kindje, prachtige zoon*, spontane vroeggeboorte met 20+5 wkn. Endometriose
Vlindertjezs16-63829/36x
DE1987?231/38geen
Troela89?429/34diabetes type 1, 2de kindje
KimSter1988?425/29x
Kikii35?1124/30eerste kindje
Leeuw32?832/39miskraam in september met 5,5 week en ronde 6 mislukte innnesteling
Pingie02?330/261e kindje, onregelmatige cyclys (31, 33, 36, 38)
AmericanGirl1983?1735/36IUI ronde 5 - Geen bijzonderheden uit onderzoeken
Lousoe?226/331e kindje
Dana-100??28/39Cycli 24-27 dagen. Sep 2018 onderzoeken gehad (zaad, bloed, inwendig etc.) met goede uitslagen. Mei 2019 terugkomen bij gyn igv niet zwanger
PendePenguin?4937/42Cycli 28-32 dagen. Eileiderspoeling gehad in april, IUI volgt. 2 miskramen in 2015
Hardloopstudentje?3 met clomid25/271e kindje, pcos
Maya88?1530/32Gestart in december 2017, toen al een jaar van de pil af. Eerste kindje, onregelmatige cyclus.
Mies22?1729/331e kindje, onregelmatige en lange cyclus (35-42 dgn)
Vanessakusje1987?932/452e kindje, mk 2015 18 wk, mk 2016 13 wk, 2017 gebr vl met 15 wk, kindje geboren met 33 wk

:cheer2:Zwanger in april! :cheer2:
Stippeltjesbehang
MargeSimpson
Tinkeltje33 :redrose:
Kirstenvdveen :redrose:
Luna-87

:cheer2:Zwanger in mei! :cheer2:
Frozen_Star
Lynn83
Tinkeltje33
Emili2004
wachters wijzigde dit bericht op 23-05-2019 12:44
98.82% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Fijn dat het 'goed' gaat Moos!! Goed om te horen.

Veel plezier vandaag Diamantje!

American, jij al nieuws????
Alle reacties Link kopieren
Fijn Moosie, dat het meevalt allemaal! En jij bent ook een schat!

Diamantje oooohhhh wat leuk en spannend zeg! Hoe laat mag je? Denk aan je!

Leeuw ah jeetje ja dat is waar ook, misselijk is bij jou niet goed. Nou ik hoop dat het dot keer wel goed nieuws is! Misschien een iets gevoeliger test doen?
Alle reacties Link kopieren
diamantje123 schreef:
22-01-2019 09:55
Moos wat fijn dat het nu achter de rug is voor je. Op naar een vruchtbare periode!

Lachouffe spannend he jij moet nog 1 dagje wachten!

Ik heb vanmiddag de eerste echo, m'n hart klopt in m'n keel! Ik wil het niet jinxen maar ik voel me heel goed erover, dat gevoel ik wil vasthouden als vanmiddag de bevestiging komt dat het goed zit!

Oooh wat spannend meis, hoop zo op een heel mooi beeld!
Hoe veel weken ben je nu en hoe laat mag je?
Alle reacties Link kopieren
Moos wat fijn dat alles goed is gegaan en je een goede nacht hebt gehad. Hopelijk is voor jou nu "alles" achter de rug en kan je weer vooruit kijken.
Wat is trouwens het verschil tussen curretage en hysteroscopie? Sorry maar ik ben er niet mee bekend.
Ik kan je verder ook niet helpen met je cyclus aangezien ik hier geen ervaring mee hebt. Je zou kunnen wachten op je menstruatie en dan opnieuw beginnen met ovulatietesten alleen snap ik dat je daar niet op zit te wachten.

Naatje wat fijn dat het bloeden is gestopt. Nu nog 9 dagen wachten, ik hoop voor jou dat de dagen snel gaan. Wie weet wat ze een dag voor je NOD op de echo zien.

Leeuw ik hoop juist voor je dat het zwangerschapkwaaltje is maar jij kent zelf je lichaam het beste al blijf ik voor je hopen. Geen bloed geeft de burger moed.

Emilie wat mooi dat jullie een reis hebben geboekt naar Amerika. Je weet toch niet wanneer het raak zal zijn, dus dan kan je alles wel onhold zetten, maar misschien duurt het nog heel lang (wat ik absoluut niet voor je hoop) en dan laat je een heleboel dingen terwijl het nog niet nodig is. Veel plezier alvast met het plannen van de reis.

Starsuus hoe gaat het met jou? Ik snap dat je wat rust hebt gekregen na de lichte streep. Hopelijk heb je over een paar dagen een mooie knaller.

Frozen_star logisch dat je even afstand neemt en het je even te veel is. Zo'n miskraam hakt er toch wel enorm in. Doe rustig aan en wanneer je weer de behoefte hebt om mee te schrijven ben je altijd welkom.
Sterkte meis

LaChouffe spannend voor jou! Nog een nachtje slapen. Hoe laat heb je de echo morgen?

Fofinha88 wanneer is je NOD? Ga je van te voren al een test doen?

Diamantje ook voor jou echt super spannend vanmiddag. Hoe laat mag je? Ik hoop op een super mooie echo voor je meid! Laat je ons weten hoe het is gegaan.

Stippel hoe gaat het met jou? Heel erg zenuwachtig of ben je er rustig onder?

Vandaag een spannende dag. Elke bezoekje aan de wc ben ik zenuwachtig. We zullen het zien.
Alle reacties Link kopieren
American, voel je iets van menstruatie opkomen? Ik hoop zo dat het raak is! Knap dat je je kan bedwingen om niet te testen :) een witte test is ook teleurstellend. Op de dag van NOD voelde ik me verre van ongesteld trouwens. Heel erg wolkerig en vaag. Ik voel mijn menstruatie normaal wel aankomen met een zeurende pijn op een bepaalde plek, dus dat die pijn wegbleef was ook al een teken.

Moos & Naatje, vandaag ben ik 8 weken en 3 dagen. Vanmiddag om kwart voor 4 zijn we aan de beurt, moet een uur van tevoren 2 glazen water opdrinken voor een volle blaas.
Alle reacties Link kopieren
Ahhh 8 weken alweer Diamantje, ik duim voor een mooi helder beeld op de echo met een frummeltje met een mooi kloppend hartje! En als je t niet goed kan zien van buiten, ondanks de volle blaas, is er altijd nog de inwendige echo hè, had ik ook met Mn dochtertje en toen was alles ook heel mooi te zien.
Ik heb helemaal kriebels in mijn buik voor je haha, ik hoop voor je dat de dag snel gaat :heart:
Alle reacties Link kopieren
Ladies ben op werk en is echt druk dus kan niet reageren nu op iedereen (hoe graag ik ook wil!) maar wilde jullie een korte update geven; vanochtend naar de ha geweest want nog steeds niet ongesteld. Bloed geprikt en donderdag de uitslag. HA zegt dat je altijd een keer kan overslaan, ook als dat nooit eerder is gebeurd. Ben inmiddels 10-13 dagen overtijd.

Iedereen super veel succes met wachten en afspraken!!! Ik lees snel bij
Alle reacties Link kopieren
Aah, ik zal voor je duimen Dana! Ik heb het zelf ook een keer gehad dat ik een cyclus heb overgeslagen. Kan inderdaad gebeuren. Maar hopelijk heeft het bij jou toch gewoon een andere reden. :)

American, god wat knap dat je je vandaag nog kunt beheersen om te testen. Al snap ik het ook wel. Die witte testen elke keer zijn ook behoorlijk deprimerend.

Naatje, hoe voel jij je verder? Verder nog symptomen?

Ik voel me vandaag beroerd. Hoofdpijn, vlagen van misselijkheid, last van mn borsten, steekjes .. maargoed de meeste van die dingen heb ik eigenlijk elke maand wel en is NOD pas volgende week vrijdag. Probeer maar te denken dat dit niet hoeft te betekenen dat het niet raak is.. Vandaag gehoord dat een vriendin zwanger is van haar tweede. Nog een reden waarom het nog leuker zou zijn als het raak is.
Alle reacties Link kopieren
Dana ik hoop voor je dat je snel duidelijkheid krijgt. Dit lijkt me vrij irritant..

diamantje succes met de echo vanmiddag, super spannend en leuk!

american hoop echt heel erg voor je dat het bloed weg blijft. Mss had je het al gezegd hoor, maar krijg je een bloedtest?

zonnetje zou wel gaaf zijn als jullie tegelijk zwanger zijn! Ga voor je duimen :)

Ik slinger zelf nog heen en weer tussen oee zou het en nou echt niet dat ik zwanger ben... Vanochtend voelde ik me weer even een paar seconde 'anders' waarna ik me realiseerde dat ik me zo voelde toen ik zwanger was. Maar was echt maar heel kort, dus betekend wss helemaal niks. Verder weinig symptomen, soms het idee dat m'n handpalmen roder zijn dan normaal, maar dat kan ook door de kou komen. Zucht, ga weer proberen er niet te veel je bezig te zijn, dat lukt tot nu toe vrij slecht :bonk:
Alle reacties Link kopieren
Moos, wat fijn dat het achter de rug is. Ik zou als ik jou was ook even een flinke voorraad Action testen halen zodat je er geen kans is dat je je eisprong mist. Doe rustig aan en let goed op jezelf, het is niet niks wat je de afgelopen maanden hebt meegemaakt en dat moet je ook verwerken.

Diamantje, zo spannend! Ik heb er alle vertrouwen in dat jullie een heel mooi kloppend hartje te zien krijgen :heart:

Americangirl, zo spannend voor jou vandaag. Kan me voorstellen dat het zenuwslopend is om naar de wc te gaan. Knap dat je je kunt beheersen met testen. Ik hoop het zo voor je!

Starsuus, wow het lijkt er toch verdomd veel op dat je zwanger aan het zijn bent :p hopelijk morgen een hele mooie en duidelijke streep zodat we je wel mogen feliciteren.

Leeuw, ook voor jou nog spannend! Hoor ook altijd dat die CB testen echt pas na NOD positief uitslaan dus geef de hoop nog niet op.

Dana, wat een rotsituatie zeg. Geen idee waar je aan toe bent zo. Hopelijk heeft de bloeduitslag meer duidelijkheid.

Emili, goed van jullie dat jullie een mooie vakantie hebben geboekt. Het is soms zo confronterend dat de tijd maar blijft verstrijken zonder wens die in vervulling gaat. Wie weet maken jullie in Florida wel een prachtige vakantiebaby.

Frozen, doe rustig aan en let goed op jezelf :hug:

Stippel, ik ben ook benieuwd naar hoe het met je gaat. Nog twee dagen wachten (toch?) en dan hebben jullie eindelijk echt duidelijkheid.

Naatje, fijn dat het bloeden is gestopt. Hopelijk blijft het nu een maand of 9 weg ;-)

Hier nog wel minimaal maar dagelijks bloedverlies. We praten nog steeds over 1 a 2 druppels per dag maar het is er wel. Morgen heb ik een afspraak bij de huisarts om het te bespreken.
Alle reacties Link kopieren
Ooooow meiden GTST is er niets bij vergeleken dit forum. Wat een spanning en sensatie allemaal met al die kwaaltjes :applause:

@Moos Wat fijn dat het goed gaat! Blijf je nog wel even lekker rustig thuis de komende dagen? Het is toch een ingreep met narcose geweest dus wees even lief voor jezelf.
Bij mij kwam drie weken na de curretage mijn eerste menstruatie weer. Vanaf toen een normaal cyclus. Maar weet dat de gynaecoloog toen zei dat het ook zes weken kon duren. Heb natuurlijk geen idee of dat bij jou nu anders is omdat je een iets andere ingreep hebt gehad.

@Diamantje ik duim zo hard voor jou vanmiddag. Hoop op een mooi kloppend hartje voor jou :heart:

@Lachouffe En voor jou natuurlijk ook morgen! :heart: Hoe laat mag jij? Hoe gaat het met de zenuwen?

@Amercangirl Wat een zelfbeheersing!! Ik hou het bijna niet meer van de spanning en ben in staat om naar je toe te komen met een test. Ow wat hoop ik zo op mooi nieuws!

@Dana-100 Jeetje zeg jouw geduld wordt ook wel op de proef gesteld! Ben heel benieuwd naar de uitslag donderdag en hoop natuurlijk dat je positief wordt verrast!

@Naatje2000 Wat fijn dat het bloeden is gestopt! Nu maar hopen dat deze dagen voorbij vliegen met hopelijk wat optimistisch stemmende symptomen.

@Starsuus Hoe gaat het met jou? Begin je het al te geloven? Hoe reageerde je vriend eigenlijk?

@Leeuw Wat hoop ik voor jou dat die misselijkheid geen teken van PMS is in dit geval! Hoe gaat het? Ga je nog een kruidvat test doen?

@Zonnetje en @Florazon Ooo wat is het spannend! Wanneer gaan jullie testen of wachten jullie tot na je NOD?

@Pocassie Hoop op duidelijkheid voor jou morgen!

Ik heb donderdag om 14:30 de echo. Mijn vriend kan het helaas echt niet regelen met zijn werk om mee te gaan dus nu heeft mijn vader zich opgeworpen. Weet alleen niet of hij doorheeft dat het een inwendige echo is :P Zal ik hem nog wel even op voorbereiden. Maar als je naar het scherm kijkt hoef je verder toch niks te zien. Vind het heel fijn dat hij meegaat. We hebben een hele goede band en ik hoop natuurlijk dat hij geluk brengt!

De zenuwen zijn nog te hanteren maar worden wel steeds meer. Merk het ook bij mijn vriend. Het is ook zo'n absurde situatie... De kwalen zijn er iig nog steeds volop. Zo ontzettend moe: echt niet vooruit te branden zeg. Nou ja als het voor het goede doel is, heb ik dat er heel graag voor over natuurlijk :heart:
stippeltjesbehang wijzigde dit bericht op 22-01-2019 13:23
1.08% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Pocassie, klopt heb teruggekeken naar augustus. Toen testte ik pas op mijn NOD (16 dagen na eisprong) positief met een Kruidvat test. Dus nog 5 dagen te gaan tot het zaterdag is. Maar morgen bloedtest dus dan weten we meer!

Dat bloedverlies lijkt mij echt vervelend, hopelijk is het makkelijk op te lossen.

Flora, wanneer is jouw NOD?

Zonnetje, ja ik heb het ook iedere maand. Maar 1 februari is nog ver weg hè?
Alle reacties Link kopieren
leeuw morgen al! Spannend, ga super hard voor je duimen! Mijn nod staat in de tabel op 27, maar dat is bij m'n langste cyclus. Volgens mij was eisprong wat eerder dus denk dat ik zondag ga testen als het dan nodig is.

stippel jeetje wat een achtbaan zit jij in zeg. Nou hopen dat het donderdag gewoon allemaal goed en duidelijk is. Wat lief dat je vader mee wil! Zou hem idd wel even voorbereiden op de interne echo maar ach, het is en blijft je vader dus die heeft je wel vaker in de blote billen gezien :p
Alle reacties Link kopieren
Stippeltje wat spannend! En je kan vragen of ze er zo’n doek over heen gooien hè, dan lig je niet zo open en bloot daar met je vader er naast o_o
Of je doet een jurkje aan, werkt ook.

Pocassie fijn dat je een afspraak hebt! Gewoon eens even uitzoeken waar het vandaan komt, elke dag bloed is echt om gek van te worden!

Zonnetje en Florazon spannend!!! Ik merk dat ik er zelf niet zo mee bezig ben omdat ik dat onderzoek heb staan, het feit dat ik niet hoef te testen en zo geeft me ontzettende rust eigenlijk.

LaChouffe jij morgen een echo, wat leuk! Ohhhh ik hoop op allemaal mooie plakkertjes deze week met prachtig sterk kloppende hartjes en bewegende voetjes en handjes
Ik gun het jullie allemaal zo ontzettend!
Alle reacties Link kopieren
Stippel sjemig meis wat ontzettend spannend! Ik hoop voor jou ook een hele mooie echo donderdag, ik kan me niet voorstellen hoe extra spannend het voor jou moet zijn na alles wat je al hebt meegemaakt. En idd, GTST is er niks bij! Wel heel lief dat je vader met je meegaat! <3
Alle reacties Link kopieren
Helemaal waar Leeuw. Duurt nog heel lang. Slaat ook nergens op. Ik ben gewoon echt ontzettend ongeduldig. Hele slechte eigenschap. Vriend noemt mij ook Jantje ongeduld. Heb jij dat altijd al gehad eigenlijk dat je last van migraine en misselijkheid hebt na je eisprong? Misschien heb je het al eerder verteld hoor, maar ik weet het even niet meer. :@@: Ik heb het eigenlijk pas de laatste drie maanden (incl. deze maand). Terwijl ik toch al wel ruim twee jaar van de pil af ben.

Pocassie, succes morgen bij de huisarts!

Stippel, wat balen dat je vriend niet mee kan. Maar wel fijn dat je in ieder geval niet alleen hoeft. Wat zou het toch fijn zijn als alles goed blijkt te zijn en dat je vader dat bijzondere moment mee mag maken! Nog maar eventjes volhouden!

Flora, nog maar een paar dagen volhouden!! Ga je nog eerder testen met testen van KV ofzo? Of ga je het volhouden tot na NOD. Misschien heb je dat ook al wel gezegd hoor, maar doordat er zoveel wordt geschreven (ikzelf ook) weet ik het allemaal even niet meer. Ik neem me elke maand voor om braaf af te wachten.. nog nooit gelukt :facepalm:

Fijn dat jij het iig van je af kunt zetten Naatje. Ik ben gelukkig wel erg druk op het werk, dus misschien helpt me dat de komende dagen nog in de afleiding ;-)

Ik duim voor iedereen die komende dagen kan testen, echo heeft, onderzoeken etc dat er iets moois uit komt! :redrose:
Alle reacties Link kopieren
Herkenbaar hoor zonnetje! Man wordt compleet gek van mij! Vooral omdat wij gewoon iedere maand een bloedtest krijgen, snapt hij niet dat ik eerder ga testen.

Migraine heb ik sinds mijn 13e en de 1e keer ongsteld. Misselijkheid is wat nieuws sinds ik met de pil ben gestopt. Grotendeels te verhelpen door de 2e helft van mijn cyclus lactose te vermijden. Deze cyclus is goed te doen, 1x overgeven is weinig in vergelijking met een aantal maanden geleden, toen was het 7 dagen per cyclus. Ik kijk zo uit naar het moment dat ik zwanger ben, dan bevallen en zsm weer aan de anticonceptie. En dan weer gewoon alles kunnen doen :lol: .

Goed ik ga maar even op de WC mijn tepels krabben, die jeuken al heel de dag....
Alle reacties Link kopieren
zonnetje ik ga denk ik (en hoop ik) zondag testen. Dat is 1 dag voor m'n nod die de app aangeeft, maar ik denk dat m'n eisprong eerder was en m'n nod eigenlijk zaterdag is. Dus als ik zondag nog niet ongesteld ben maar even een test je wagen. Ooo ik wil zoo graag! (Maar dat hoef ik jullie niet uit te leggen :hyper: ) dus idd leeuw en zonnetje, hier ook een man die af en toe een beetje gek van me wordt. Hij wacht liever nog een paar dagen extra met testen, maar dat kan ik echt niet. Als ik over tijd ben wil ik testen.

Haha leeuw wat een mooi detail. Ik die dan toch een beetje voor me dat er vervolgens hier een collega naar het toilet gaat en jij dat vervolgs bent, zou toch zomaar kunnen, dat je hier met iemand zit die je kent :p
Alle reacties Link kopieren
Nou meiden hier even ego post. Het is exact 2 weken geleden dat de IUI was en tot op heden nog geen bloed te bekennen. Ik hoop niet door dit te schrijven dat ik hiermee de goden verzoek. O_O
Maar wat een zenuwslopende dag is dit zeg.
Zojuist het ziekenhuis gebeld en ik zou vandaag mogen testen. Maar ik weet niet of ik dat durf, ben zo bang dat het negatief is. Terwijl ik altijd netjes 14 dagen na eisprong ongesteld word. pppfff.....
Alle reacties Link kopieren
American, testen :-D
Alle reacties Link kopieren
@Amercangirl Wat voor test heb je in huis? Als het de gevoelige Kruidvat of Action is zou ik het wel durven hoor :cheer: Owwww wat spannend!!
Alle reacties Link kopieren
Wauw, wat ontzettend fijn al jullie lieve berichten :heart: We mogen morgen om 9u s ochtends. Ik ben morgen 7w2 dus bij mij is het nog inwendig :) Zenuwen vallen mee, vind het wel heel spannend natuurlijk!

Emili, wat goed dat jullie je vakantie hebben geboekt! Heerlijk vooruitzicht en hopelijk dan met een mooi dik buikje! Fijn om dat soort dingen te blijven doen, het leven bestaat uit meer dan die enorme kinderwens. En nu kan het inderdaad nog!

Dikke knuffel FrozenStar :hug:

Ohh Naatje, dat zijn al wel weer eerste symptomen! Gelukkig is het bloeden gestopt, hopelijk nemen alle symptomen toe!

Moos, fijn dat je je zo voelt :hug: Is er nog iets gezegd over de hersteltijd? Inderdaad maar veel actiontestjes inslaan en gaan met die banaan haha :moon:

Aaaaah AmericanGirl, nog steeds een witte onderbroek dus? Ik hoop het zo voor je!! Elke keer naar de wc gaan is dan zo spannend! Word je meestal gedurende de dag ongesteld? Anders nu even 2u niet drinken en een kruidcat testje doen?

FloraZon, wat hou je het spannend!! Zondag pas testen, dat duurt nog even.

Succes morgen bij de huisarts Pocassie! Laat je weten wat hij/zij zegt?

Stippel, wat lief dat je vader mee gaat, prachtig om zo'n bijzonder moment met hem te delen. Heb je voldoende afleiding tot donderdag? Zo'n bizarre situatie inderdaad, ik ben zo hard aan het duimen voor jullie frummel :heart:

Leeuw, hoor je meteen morgen ook uitslag van het bloedonderzoek?
Alle reacties Link kopieren
Oh en diamantje natuurlijk, jij mag zo! Heel veel plezier!! :-D
Alle reacties Link kopieren
Ik heb geen testen in huis, dus als ik vandaag nog ga testen dan zal ik er nog één moeten kopen. Kan mij gewoon geen voorstelling maken van een positieve test. Tot nu toe niets waaruit ik kan herleiden dat ik ongesteld ga worden, zelfs als ik met mijn vinger naar binnen ga (sorry :facepalm: ) dan is het alleen wat wittig slijm, wat mee naar buiten komt. Verder weinig afscheiding in mijn onderbroek, wel een nat gevoel van binnen. Geen pijnlijke borsten of andere kwaaltjes.....
americangirl1983 wijzigde dit bericht op 22-01-2019 15:24
7.18% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Diamantje het is bijna zover!! Heel veel succes en plezier.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven