Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Klachten na verwijderen Mirena spiraal

04-06-2014 12:18 8 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi hoi,



Ik ben benieuwd of er dames zijn die hier ook "last" van hebben....



Ruim een maand geleden heb ik het mirena spiraaltje laten verwijderen omdat mijn vriend en ik graag zwanger willen worden, ik heb de mirena zo'n 2 jaar gehad.

2 dagen na het verwijderen kreeg ik vage klachten, krampen in mijn buik en pijnlijke borsten. 4 dagen na het verwijderen ben ik 1 dag ongesteld geweest. De klachten bleven, werden langzaam heftiger. Ook werd ik moe, soms misselijk, duizelig, zijn mijn borsten iets gegroeid, kreeg ik hoofdpijn en werd ik emotioneler. Ik heb al een dochter en herkende de klachten als van dat ik die had tijdens mijn zwangerschap. Vreemd. Ik heb de assistente van mijn huisarts gesproken en zij zei dat het er allemaal bij hoort omdat er geen hormonen meer afgegeven worden door de mirena en dat het lichaam nu alles zelf moet gaan regelen. Nu een paar weken verder heb ik de klachten nog steeds. Ik heb 2 zwangerschapstesten gedaan, beide negatief. Ik ben ook naar de huisarts gegaan en zij zij hetzelfde als de assistente. Ik heb wel een bloedtest gehad om een beginnende zwangerschap te zien/uit te sluiten. Negatief.

Ik ben dus niet zwanger maar heb wel alle klachten.

Heel erg verwarrend.



Herkenbaar voor iemand?
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig niet herkenbaar, maar het klinkt alsof je lichaam ff moeite heeft je hormoonhuishouding op orde te krijgen.

hopen dat je snel zwanger bent. Dan weet je waar je je zo rot door/voor voelt.
ik neem het leven met een korreltje zout... schijfje citroen en een glaasje tequila
Alle reacties Link kopieren
Dat zei de huisarts ook ja, en dat begrijp ik zeker.

Het is alleen zo verwarrend, je lichaam "zegt" dat het zwanger is maar uit alle testen blijkt dat niet.

Dank je!!
Alle reacties Link kopieren
Hoi Patje,



Veel herkenning vanuit mijn kant. Ik ben alleen gestopt met de pil en had geen spiraal. Maar inderdaad moe, hoofdpijn, misselijk af en toe inderdaad duizelig en pijn in mijn borsten.

Ik heb ook al getest en negatief zoals ik al had verwacht, nu ook ongesteld geworden. Twijfelde zelf al om even de huisarts te bellen maar kijk het nog even aan. De verklaring van jouw huisarts klinkt verklaarbaar.
Herkenbaar hoor, heb de eerste maand na verwijderen ook van die café klachten gehad. Hormoonhuishouding moet weer zijn ritme pakken ofzo. Succes!!
Alle reacties Link kopieren
Herkenbaar, nadat ik voor de eerste x weer echt goed ongesteld was geworden was het weer zoals voorheen. succes
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor jullie reacties!

Nu maar wachten tot ik weer ongesteld wordt (dat komt ook al niet op gang...)

Wat kunnen je hormonen rare dingen met je lichaam doen zeg!
Alle reacties Link kopieren
Herkenbaar. Ik heb mijn spiraal nu anderhalve week geleden laten verwijderen. Twee dagen later had ik een nabloeding van het verwijderen en dit hield twee dagen aan niet lang daarna kreeg ik allemaal klachten. Misselijkheid, sterkte geuren niet kunnen verdragen, opgezette buik, valse lucht en een krampen/ lage buikpijn een soort week gevoel en ook enorm vermoeid. Ook ik had dus het vermoeden dat ik eventueel zwanger zou kunnen zijn, maar de test was negatief. Ik wacht het nog een tijdje aan en hoop dat mijn menstruatie straks weer op gang komt. Wel fijn te lezen dat meerdere dit herkennen!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven