Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Maar niet zwanger worden..... (deel 3)

31-01-2017 16:10 2418 berichten
Vervolg van het topic Maar niet zwanger worden.... en deel2.



Hier schrijven we weer gezellig verder! Gewoon een groepje meiden dat al wat langer bezig is om zwanger te worden. De een nog niet naar de huisarts gegaan, de ander al diep in de medische malle molen, het maakt niet uit.




NAAM LEEFTIJD BEZIG SINDS OORZAAK MMM SAMENVATTING
flipje229/41Okt '14zaadkwaliteit ↓↓↓, herhaalde mk's met chromosoomafwijkingenICSI1 (jan '16 - aug '17), tp1: F☆ (18 wk), tp2: P☆ (12 wk), tp3: niet zwanger, tp4: ☆. ICSI2 (sep '17 - nu) tp1: ☆
Dubbeltje8333/372013Geen oorzaak gevonden3 mislukte IUI's, nu een rustmaand. Na evaluatie verder met IUI4
Lieksie30/35?korte luteale fase + door operatie hormonen in de warIVF/ICSI geen optie i.v.m. gezondheid. Augustus starten met IUI
Animal36/372014onbegrepen subfertiliteitgestart met IVF/ICSI 4 in Dusseldorf
TruusdeMier9027/292014PCOSOI voor 12 rondes
.
:duckie: Lieve itsi-us, Miss_Bean, Mojo84, lux., Aderyn, fluorescent, Hannepan86, Baggal, Skylark, Blauwe_Stoel (7 jan '18), deni308 (5 jan '18), Lovely-Meghan (mrt '18) angel88 (mrt '18), Jo_86 (apr '18), Hannahzz MssFiddler, Boulu, Wished van harte gefeliciteerd! :yes:
moderatorviva wijzigde dit bericht op 31-12-2020 11:27
Reden: ww verwijderrd ivm misbruik account
71.57% gewijzigd
Wanneer moet jij dan pregnyl spuiten Dubbeltje? Ik moet bij 17mm en ze laten me dus gewoon de volgende dag terug komen bij een ei van 14mm omdat het soms nogal snel gaat (zie deze maand). Dus eigenlijk is het gek dat je pas morgen weer heen hoeft.

Ik duim iig dat hij er nog zit en dat je later deze week bij me aansluit op het wachtbankje :)

Rot is dat altijd met die auto's. Het is maar lakschade, maar je hebt er weer zo veel werk van.



Dat van dat zaad is wel gek inderdaad als het echt 0% A is Jo. Wat natuurlijk wel kan is dat het een beetje A is en als ze dan de slechte er uit halen dat het dan relatief meer A is. Maar B doet ook gewoon mee toch? Wij krijgen altijd een VCM voor en na opwerken, geen ABCD verhaal.



Wished, ik vind het erg spannend voor je, ik hou dhet hier in de gaten!
Alle reacties Link kopieren
Dubbeltje: Bizar dat er een eitje "verdwenen" lijkt. Dat kan toch niet zo maar?



Mssfiddler: succes met je echo.



Wished: Ik duim als een malle: of voor de twee rijpe follikels of voor de 6 kleintjes! Benieuwd naar wat de arts zegt...



Hier: alles is ok. Vandaag in principe 10 weken en zaterdag weer een echo + NIPT, wat ik wel weer eng vind, ondanks goede echo's daar voor. Nog steeds misselijk en moe, maar ook wel blij mee. Voor de rest overheerst echt een gevoel van dankbaarheid dat ik zo ver mag komen in de zwangerschap. De hele MMM zorgt er wel voor dat dingen geen vanzelfsprekendheid zijn...
Love doesn't ask why...
Alle reacties Link kopieren
De behandeling wordt afgebroken. Ben er kapot van :cry:



Ze willen niet voor 2 gaan en wachten op de 6 die achter blijven zien ze ook niet zitten. Wel waren die vandaag gegroeid maarja blijkbaar niet genoeg. Sorry dames maar ik zit er echt even door.. Later meer
Weet wat je zegt, maar zeg niet alles wat je weet
Alle reacties Link kopieren
Shi* Wished!! Dat is een domper :hug:



Ik begrijp het ergens wel, maar jeetje - alles staat weer even stil :'-( en dan ook nog een verplichte rustmaand in waarschijnlijk. Ik denk aan je lieve Wished...
Love doesn't ask why...
:hug:Wished... ik weet even niet zo goed wat ik moet zeggen. Vind het zo rot voor jullie



Baggal, :cheer2:. Je komt al aardig dicht bij de veiliger zone!



Gek dat verdriet en geluk zo dicht bij elkaar liggen hier
Het zit er weer in. Helaas maar 2 miljoen deze keer na opwerken. Nou ja, afwachten maar weer
Alle reacties Link kopieren
Zo, wat een dag zeg.. Werd een uur geleden gebeld of ik toch vanavond nog wilde spuiten en morgen vroeg om 11 uur op controle echo wil komen, ze hadden mijn bloed uitslag nog eens bekeken (vanmorgen geprikt) en die zag er perfect uit, mooie hormoonwaardes en daarom denken ze dat ze tijdens de punctie toch nog meer mooie follikels kunnen aan prikken (die nu verstopt zitten) maar er zijn sowieso 3 grote die mee doen, en 2 die op het randje zitten (zijn nu 15mm). Ze geven het dus nog een kans, meiden ik kan jullie niet zeggen wat er toen door me heen ging, ik ben er echt blij mee want dit geeft toch nog een sprankje hoop dat alles goed gaat komen.

Morgen dus terug, dan word er definitief beslist wel of niet door gaan, dus het is echt erop of eronder! Mochten ze er voor kiezen het wel te willen doen dan willen wij er ook wel gewoon voor gaan ook al is het niet veel, niet geschoten altijd mis toch.. Dan zou zaterdag ochtend punctie zijn. Heel spannend! Wat een achtbaan van hoop, teleurstelling en weer hoop en ga zo maar door..



Duimen jullie allemaal met mij mee dat het toch nog tot een punctie komt.. :hug:





Lieve Mssfiddler, wat hoop ik een mooie test over 2 weken! Jammer dat het minder was als normaal, maar de welbekende , er is er maar 1 nodig. Knuffel!
Weet wat je zegt, maar zeg niet alles wat je weet
Mijn duimen draaien!
Alle reacties Link kopieren
Wished: ow wat Spannend! In navolging van Mssfiddler draaien de duimen hier ook op volle toeren! Ik hoop het zo!!!



En ook voor jou Mssfiddler! Ik gun jou die zwangerschap ontzettend hard!!
Love doesn't ask why...
Alle reacties Link kopieren
Jeetje Wished, wat een rollercoaster heb jij doorstaan vandaag!!! Ik ben zo blij dat jullie toch nog een kans hebben, en ik duimduimduim als een malle.



Net als voor jou, Mssfiddler, nu gaan de twee spannende weken weer in... Wie weet, wie weet ik hoop zo op goed nieuws.



Baggal, spannend zeg zaterdag. Hier heb je enorm naartoe geleefd. 10 weken is trouwens een prachtige mijlpaal, dus daar wil ik je toch even mee feliciteren. En ik hoop op blijde berichten na zaterdag!



Hm na wat jullie schrijven vind ik het ook wel twijfelachtig dat ze me pas na 2 dagen weer terug laten komen... Mijn gyn wil een eitje van 18 mm zien voor de Ovitrelle (ik spuit geen Pregnyl), misschien heeft het daarmee te maken?



Ik heb vanmorgen thuis een ClearBlue ovulatietest gedaan en die liet alleen een knipperende smiley zien (=oestrogeen), dus nog geen LH piek... Wel had ik vandaag allerlei steekjes in mijn buik en ben ervan overtuigd dat mijn borsten alweer post-ovulatie-gevoelig zijn. Ik hoop dat ik mezelf gewoon ouderwets gek aan het maken ben, en de follikel er nog keurig zit. Maar ik ga denk ik wel vragen of ik volgende maand een dagelijkse controle mag krijgen want dit voelt wel erg onzeker.
Alle reacties Link kopieren
Dubbeltje: meestal heb je 4 dagen een knipperende smiley voor dat je de ovulatie hebt. Erg benieuwd bij jou. En een dikke knuffel: gewoon omdat het kan! :hug:
Love doesn't ask why...
Alle reacties Link kopieren
Meiden, ik heb het heel druk dus sorry, geen tijd om uitgebreid te reageren.

Maar wil in ieder geval Wished een dikke knuffel geven! Ik schrok er echt van vanmiddag en weet hoe je je voelt, gelukkig nu dus weer een beetje hoop! Ik ga duimen!

MssF, balen van de zaadkwaliteit. Kan me voorstellen dat je iets minder vertrouwen hebt. Ga toch heel erg voor je hopen!!
Alle reacties Link kopieren
Ah dank je wel lieve meiden voor jullie fijne steun :hug:



Wat hoop ik dat ik morgen goed nieuws krijg, echt.. Zit vol met spanning en dan moet ik ook nog redelijk laat, maar ja.





Dubbeltje wat spannend, vaak geeft die inderdaad meerdere dagen een knipperende smiley aan ( was bij mij tenminste ook zo)



Hoe is het met de rest hier ?

Boulu vergaat het wachten je goed? Knuffel , het schiet alweer op voor je



En sorry baggal, ik had ook nog niet op jou gereageerd wat fijn dat alles goed is en spannend zaterdag! dat gaat wel goed komen, je zit al bijna in de veilige zone. Knuffel, hou moed en hoop.
Weet wat je zegt, maar zeg niet alles wat je weet
Alle reacties Link kopieren
Och Wished wat een rollercoaster! Pfff, ik denk aan jullie en hoop en duim heel hard mee voor morgen!



mssfiddler, ik gun het je zo. 2 miljoen zou op zich voldoende moeten kunnen zijn, ik hoop het enorm!



Dubbeltje, ohh die onzekerheid herken ik zo. Ik heb een keer in paniek naar het ziekenhuis gebeld omdat ik niets meer 'voelde' en ik er van overtuigd was dat m'n eitje gesprongen was. Ik mocht meteen komen, en hij zat er nog hoog en droog. Op zich is het niet gek dat ze je om de dag laten komen, dat was bij ons ook zolang het eitje nog geen 17 mm was geloof ik. Echter, in jouw geval snap ik je onzekerheid wel. Ik denk wel dat ie gewoon nog moet springen hoor, ook gezien je CB. Maar die onzekerheid is echt heel naar, ik vond IUI daardoor eigenlijk moeilijker dan IVF (daar moet ik aan toe voegen dat de IVF bij ons probleemloos verliep met een lang protocol en daardoor een minimale kans op een vroegtijdige eisprong). Sterkte, rotgevoel is het en het beheerst echt even je leven :hug:
Alle reacties Link kopieren
@dubbeltje Hier ook altijd om de dag een echo in aantocht naar de eisprong. De eerste op dag 10, en daarna op dag 12 en evt. nog een op dag 14. Ze willen een eitje van minimaal 17 mm zien en ze groeien 1-2 mm per dag.



Ik heb er zelf geen zenuwen over omdat mijn eisprong altijd pas op dag 14 of 15 is. Zondag weer een follikelmeting, dan is het voor mij dag 10. Grote vraag bij mij is of er wel of geen vocht in de baarmoeder zit.



@wished pffff wat een bizarre dag!
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
Bagger wat fijn dat alles goed is! Ben blij voor jullie!



Wished, ik duim voor je!



Flipje, weet je hoe komt het dat je vocht in de baarmoeder kunt hebben? Ik had het bij de vorige echo. Maandje later was alles weer weg. Weet niet si goed waarom.
Alle reacties Link kopieren
@Lieksie ik heb 10 december een curettage gehad, en bij de eerste echo daarna (21 feb) werd ineens dat vocht gezien. Daarvoor heb ik dat nooit gehad.

Het kan toeval zijn, het kan door een beschadiging van de curettage zijn. Nu dus afwachten of het er deze maand nog steeds zit of dat het is verdwenen.
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
Aha. Hopelijk trekt het snel weg! Wat naar dat je een curretage hebt moeten onder haan. Hopelijk gaat het je deze maand voor de wind
Alle reacties Link kopieren
Wat een dag weer hier. Ik heb lekker genoten van het weer en niet bezig geweest met zwanger worden. Heerlijk zo een dag.





Wished, WoW wat spannend zeg. Ik hoop dat ze morgen de rest kunnen vinden en ze zijn door gegroeid zodat de punctie kan doorgaan. Dat zou wel beter nieuws zijn en mogelijk heb je maar 1 ronde nodig. Spannend ik duim voor je.



Mssf, fijn dat het er weer in zit. 2 miljoen is weinig maar ik heb niet het idee dat die aantallen uitmaken. Wij hebben telkens een goede score maar dat heeft tot nu toe geen resultaat. 1 zaadje is genoeg. Sterkte op het wachtbankje... ik vind het altijd zo rot..



Dubbeltje: hier ook een feest der herkenning, ik heb soms zo het gevoeld dat ze ernaast zitten. Ik meet altijd op dag 9, meestal moet ik die ook spuiten met gonal en dag er a ovitrelle en 36u later de inseminatie. Bij 1 a 2 metingen plannen ze het al in. Ik vind het ook zo stom dat ze niet kijken of ze wel op tijd zijn met de iui. Vorige x had ik belachelijk veel vruchtbaar slijm, ik gaf ook aan dat we voor mijn gevoel te laat waren. Ze zei nee we zijn precies op tijd. Was dit x wel eerder ongesteld dus misschien had mijn gevoel gelijk. Het blijft gewoon rot met heel veel onzekerheden het is maar wat gissen en rommelen haha.



Hannepan ik las dat jij zaterdag een echo krijgt voor het geslacht. Super spannend en ook ik ben benieuwd!



Lux, sterkte met de laatste loodjes. Ben jij straks de 1e van dit topic die uitgebreid verslag komt doen en het heeft geschopt tot een gezonde baby?!? :cheer2:
Alle reacties Link kopieren
Lieksie schreef op 15 maart 2017 @ 22:22:

Aha. Hopelijk trekt het snel weg! Wat naar dat je een curretage hebt moeten onder haan. Hopelijk gaat het je deze maand voor de wind


Dat hopen wij ook! Erg spannend aanstaande zondag.

En ja, die curettage was naar, maar eigenlijk nog het minst heftige wat wij afgehouden jaar hebben meegemaakt. We hopen op betere tijden.... misschien dat we zondag meer zullen weten.
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
Alle reacties Link kopieren
Jeetje wished, wat een rare vervelende dag gisteren!! Succes vandaag, ik duim enorm dat ze alles toch door laten gaan!!!



MsF welkom op het wachtbankje :). Mijn gyn zegt altijd dat de studies lieten dieren dat alles boven 1 miljoen geen verschil maakt. Heb ze zelf niet nagekeken, maar daar klopt vast :)!



Bij mij zitten er soms zelfs meer dagen tussen de controles en laten ze het follikel groeien tot mijn eigen hormoon piek. Eerste keer 1 dagje eerder toch nog ovitrelle, laatste keer eitje >22 mm en gewacht op mijn eigen piek. Moet toegeven dat dat deels ingegeven is door mijn werk waar weinig ruimte zit voor veel afspraken en dat ik tussendoor vaak bloed moet prikken om mijn eigen hormonen te checken plus dat ze zo mijn bms wat dikker kunnen maken (vandaar ook de utrogestan erna). Dus dubbeltje, het verschilt enorm en springen is zeker niet alleen afhankelijk van de grootte. En hoe groter hoe beter beweert mijn gyn weer ;)!!



Hier nu op dag 9 na mijn iui. Normaal word ik morgen ongesteld dus ben benieuwd of de utrogestan dat tegen houdt deze ronde. Het voelt van niet, maar ik hou nog wat hoop :).
Alle reacties Link kopieren
Wished, ik duim voor je!
Je hoort de vogels weer, je ruikt de regen nog
@jo: dat van die zaadjes komt omdat ze met dat opwerken het zaad een 'oppepper' geven. Hoe ze dat precies doen weet ik niet, een of andere oplossing die ze actiever maakt ofzo, maar die zaadjes worden echt zo snel mogelijk gemaakt. Dus wss zullen er dan een aantal van B naar A-kwaliteit gaan bij jullie. Is dit dan de laatste IUI voor jullie?

En ja, het lijkt er nu toch echt op dat ik een gezonde baby op de wereld ga zetten. Inmiddels 32 weken zwanger en met verlof, daar was ik wel echt aan toe. M'n jochie wordt steeds rustiger in de buik, maar als hij beweegt is het pijn lijden :-P hij wordt echt groot nu. Heb echt zin in de bevalling, hoop dat hij niet nog 10 weken wil blijven zitten. Over 2 weken de laatste groeiecho en dan wordt het echt uitkijken naar zijn komst :) derde trimester is verder niet veel aan, ben echt huge, waggel een beetje rond en alles gaat met veel gezucht en gepuf en heb vreselijk maagzuur en ben moe maar doe geen oog dicht. Bekkeninstabiliteit heeft een hoogtepunt bereikt, werd vannacht gewoon huilend wakker van de pijn, dus als het aan mij ligt komt ie over 5 weken. Maar ik stel me maar in op nog 10, dan kan het alleen maar meevallen ;-) maar we kunnen eigenlijk echt niet wachten om hem eindelijk te mogen ontmoeten :heart: uiteraard kom ik even vertellen als hij geboren is :)



@mssfiddler: succes op de wachtbank meid!



@dubbeltje: wat rot joh, dat je eitje steeds verdwijnt. Heeft de arts daar een verklaring voor? Is het niet simpelweg te weinig hormoon wat je spuit, dat dan maar een het redt? Het ligt vast niet aan je 'rotte eitjes' :smooch:



@flipje: jemig wat enorm spannend voor jullie. Ik duim voor een prachtige echo zondag, met keurig bms zonder vocht! :cheer2:



@wished: wat een rollercoaster voor jullie, maar ik hoop heeeeel erg dat er vandaag goed nieuwd voor jullie is! :hug:



@hannah: succes op het wachtbankje. Ik dacht ook ik zal wel dwars door de utro heen ongesteld worden, had al krampen en rugpijn zoals altijd, maar ja dat werd ik niet, dus alles kan.
Bedankt lieverds, het is ook nog geen gelopen race maar toch had ik liever 13 miljoen zoals vorige maand ;-). Maar mijn verpleegkundige zei ook al dat 2 miljoen prima is voor iui (misschien is het wisselvallige zaad een reden dat bij ons iui wel lukt denk ik dan maar). En we hadden op dinsdag nog gesekst omdat ik niet had verwacht gisteren al de iui te hebben, dus misschien doen die zaadjes ook nog mee. Verder komt de lente er aan en hebben we besloten van het leven te gaan genieten en verder wel te zien wat iui ons brengt. Man en ik zitten op één lijn wbt gezond leven om de omstandigheden optimaal te maken en meer kunnen we (helaas) niet doen.



Fijn Lux dat je zoontje er bijna is! Ik hoop voor jou dat het niet meer al te lang duurt.



Spannend Hannah! Ik hoop dat je gewoon niet ongesteld wordt, wanneer wilde je gaan testen?



Fijn dat je een goede dag had Jo! Soms heb je dat gewoon even nodig!



Dubbeltje, ik ben benieuwd of je ei er nog zit. Ik ben het wel eens met wat Hannepan zegt, die spanning rondom de eigroei is wat zo slopend is. Je bent er dan toch weer de hele dag mee bezig :hug:
Alle reacties Link kopieren
Wished: Ik duim op heel goed nieuws vandaag!



Toi- Toi - Toi!!
Love doesn't ask why...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven