Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Uitgerekend 11 t/m 20 juli 2018!

03-11-2017 15:50 633 berichten
Wie ook?
Naam Leeftijd Kindje Uitgerekend Afspraken Geslacht Bijzonderheden
dromenvangert 30 1e 9 juli 27-01 3D-echo + geslachtsbepaling
21-02 20-weken echo
:heart:
H300 27 Eerste 13 juli 26-01 geslachtsbepaling :heart:
Grenade 29Eerste13 juli26-01 geslachtsbepaling :heart:
Luna1990 27 Tweede 14 juli :heart:
Nixx 30 Derde15 juli24-01 geslachtsbepaling:heart:
raceslak 30 1e15 juli:heart:
Miss37 37 Tweede 16 juli :heart: Goede NIPT!
WWW7 Tweede 16 juli :heart:
Leeuwtje1984 33 2e17 juli:heart:
shassel 30 1e19 juli:heart:
Ravenloos 30 1e 19 juli 27-01 geslachtsbepaling :heart: mk juli '17
Selin26 27 1e20 juliMeisje!:heart: mk sept '17
Aliesje83 34 Tweede 22 juli :heart: mk juni '17
:heart: = hartje gezien
:duckie: = goede 20-weken echo

(Ik heb een bestaande nick gebruikt, vandaar de 'gekke' login gegevens (februari i.p.v. juli). ;-D Het leek me niet nodig om weer een nieuw email adres en nieuwe viva-account aan te maken. Gebruikersnaam: Februari2018, ww: februari)

:redrose: Zwangeres
:redrose: Eftelingmeisje
:redrose: Ninjaaa
anoniem_347609 wijzigde dit bericht op 22-01-2018 19:26
50.25% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Kwam ook al kijken of er nieuws van selin was..
Alle reacties Link kopieren
Lieverds zijn jullie! Fijn dat jullie zo meeleven, voel toch wel dat dat deugd doet :)
Vanmorgen kon ik gelukkig op tijd bij de gynaecoloog terecht, maar had ook 's nachts geen last meer gehad van bloeding, al was het een slapeloze nacht!
Op de echo was er alvast meer te zien dan de vorige zwangerschap, en dan bedoel ik: een vruchtzak mét een vruchtje deze keer,opluchting, het is er(nog)!! Vorige keer had ik dus een lege vruchtzak bij de eerste echo, nooit bloedverlies gehad ervoor dus had geen flauw vermoeden dat het mis zat! Gyn zei dat de vruchtzak enzo eruit zag zoals het er zou moeten uitzien op deze termijn.

Maar nu zag de gyn dat naast de vruchtzak een grote zwarte vlek bloed zat, dus heb nu een week platte rust voorgeschreven want als dat bloed in 1 keer zou vloeien kan het het vruchtje meenemen.. wordt nog heel spannend dus :( ... ik lig dus gekluisterd aan de bank deze week.

Volgende week dinsdag hebben we sowieso de echo die gepland stond. Hcg en andere bloedwaarden werden ook gemeten en die waren wel heel mooi! HCG stond nu op bijna 5000 voor 5w+3d, wat prima was!
Alle reacties Link kopieren
Voor nu goed nieuws dus super fijn!! Wel spannend met het bloed dat ze zag. Hou je lekker rustig en ik blijf voor je duimen
Alle reacties Link kopieren
Wat fijn Selin dat er toch een vruchtzak met vruchtje te zien is! Neem je rust en hopen dat de vlek bloed geen kwaad kan!
Rust goed uit Selin!

Hier misselijk en ploftieten, maar mijn buik is minder bol dan de afgelopen week. Dus hopelijk zijn m'n darmen wat gewend aan de hormonen geraakt?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb denk ik banden pijn. Zo s avond echy buikpijn. Zeker als ik dan ook nog gewerkt heb
Alle reacties Link kopieren
Merken/zien jullie het aan jullie eigen buik?

Bij mij is het s avonds vooral zichtbaar. Ik moet dan wel een strak jurkje of truitje aan hebben. Ik merk het verder niet.
Alle reacties Link kopieren
Ahh wat een fijn nieuws selin! Wel nog even heel spannend met het bloed...dus echt een week plat en lekker anderen voor je aan het werk zetten! (moeilijk, maar stiekem ergens ook wel lekker ;) )

Hoop dat het goed mag blijven gaan!
I think I have a problem - I think I think too much.
Alle reacties Link kopieren
Nixx schreef:
20-11-2017 19:32
Merken/zien jullie het aan jullie eigen buik?

Bij mij is het s avonds vooral zichtbaar. Ik moet dan wel een strak jurkje of truitje aan hebben. Ik merk het verder niet.
Een kennis vroeg gisteren op straat of ik soms zwanger was, ik ben meteen in de ontkenning geschoten (sorry baby!!)
Ik droeg een blouse en oversized vest maar die opgeblazen buik valt blijkbaar wel op :-$
Alle reacties Link kopieren
ravenloos schreef:
20-11-2017 20:11
Een kennis vroeg gisteren op straat of ik soms zwanger was, ik ben meteen in de ontkenning geschoten (sorry baby!!)
Ik droeg een blouse en oversized vest maar die opgeblazen buik valt blijkbaar wel op :-$
Owjeej, hopen dat ze niet achterdochtig is geworden! Ik zou het alleen zelf nooit durven vragen..
Alle reacties Link kopieren
@Selin, wat fijn dat er iets te zien was! Hopelijk doet die week plat je goed!!

@ravenloos, die durft! Ik zou dat echt niet aan iemand durven te vragen.

@nixx, ik heb gisteren mijn eerste zwangerschapsbroek weer gekocht. Had zo'n last van mijn buik. Ik kan hem ook niet meer verstoppen:s Denk een een combi van gevoelige darmen en slappe buikspieren.
Alle reacties Link kopieren
Fijn selin! Ik had onder werktijd al even gespiekt maar kan nu pas reageren. De komende week dus maar heel rustig aan gaan doen!

Hier juist het idee dat mijn buik weer wat platter is. Net wat jij zegt raceslak. Heb ook minder last van m'n darmen. Wel het idee dat mijn buik intrekken niet zo goed meer gaat.

Nou best een brutale vraag ravenloos. Kan me voorstellen dat je even niet weet hoe te reageren.

Hier sinds vandaag weer wat gevoelige borsten. Toen ik vandaag een klein stukje ging rennen kreeg ik gelijk de behoefte ze vast te houden. Toen maar gestopt met rennen haha
Alle reacties Link kopieren
Luna1990, ik draag heel veel jurkjes en rokken. Met een panty heb ik geen last, die kan je zo hoog optrekken volgens mij zie je een buik bij een tweede zwangerschap ook een stuk sneller.

Ik ben benieuwd wanneer er bij mij iets te zien is. Bij de vorige 2 zwangerschappen sportte ik bijna helemaal niet en nu 2x per week 1,5/2 uur en flink intensief.

Heb jij nou ook al bijna je echo Grenade?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb het afgelopen weekend meegelezen, maar tegen de tijd dat ik wilde reageren lag ik alweer te slapen.
Mijn man noemt me inmiddels liefkozend doornroosje...

Nog bedankt voor de bh-tips. Ga van het weekend maar eens shoppen. Wil ook al zo graag babyspullen kopen, maar vind dat toch echt nog te vroeg.

Fijn nieuws selin! Gefeliciteerd ook! Lekker goed uit rusten deze week.

Ik ben tot nu toe alleen nog maar afgevallen, maar mijn buik blijft opgeblazen. Heb ook veel last van mijn darmen helaas. Vandaar mijn opgeblazen buik denk ik.
Alle reacties Link kopieren
Hier ook de eerste zwangerschapsbroek binnen, wat een feest! Denk dat ik deze stiekem ook wel daarna nog blijf dragen, hij zit zo lekker :mrgreen:

Manlief had me vanochtend ontbijt op bed gebracht en dat hielp goed tegen de misselijkheid. Helaas net beneden nog een bammetje op en er weer uitge :pukey:
Ben op dit soort momenten zo blij dat ik ZZP'er ben en vanuit huis m'n ding kan doen. Bij mijn vorige baan had ik een reistijd van 1,5 uur met OV, moet er nu niet aan denken! :-o
I think I have a problem - I think I think too much.
Alle reacties Link kopieren
Huuu menen jullie dit nu, nu al zwangerschapskleding?? Dit kan je toch nog niet zien? Gyn had tegen mij gezegd dat je een buikje echt wel pas later kan zien, het enige dat nu wel kan is inderdaad wat opgeblazen, maar toch niet echt al een buikje van de baby? :D dat vruchtje is misschien 1cm groot en zit erg laag!

Ik lig verder nog gewoon op de bank ;) niets nieuws dus. Ik voel me ook opgeblazen maar goed ik heb altijd last van een opgeblazen gevoel, had ik ervoor ook al dus niets nieuws onder de zon :D
Alle reacties Link kopieren
Klopt nixx heb vrijdag de eerste echo. Nu het dichterbij komt ben ik er steeds meer mee bezig. Vind het zo lastig dat je er zelf geen invloed hebt. Ik ben pas een beetje gerustgesteld als het er goed uit ziet. Maar goed daarna nog weer vier weken wachten tot de termijn echo. Ik ben nogal een stresskip en vind het lastig dat je hierbij eigenlijk alleen kan afwachten. En het niet echt hebben van kwaaltjes, hoe fijn ook, helpt dan ook niet. Vandaag totaal geen last van m'n borsten, weinig buikpijn, geen steken bij niezen. Goed genoeg gezeurd verder heb ik ook totaal geen reden om te denken dat het mis is.

Hoe gaat het bij jou h300? Ben jij er rustiger onder? Ook vrijdag de echo hé.

Hier ook nog m'n normale kleding hoor selin. Kan me wel voorstellen dat het anders is bij een 2 e of 3e. Heb een broek die mee rekt en merk wel dat die het fijnst zit
Alle reacties Link kopieren
@ selin haha het is ook nog niet echt nodig hoor, mijn normale broeken passen prima! Ik heb van mezelf al een buikje en ben wel veel opgeblazen. Moest toch een stel nieuwe broeken hebben, dus maar meteen eentje gekocht om mee vooruit te kunnen :-P
I think I have a problem - I think I think too much.
Alle reacties Link kopieren
@ Selin, Fijn om te lezen dat vruchtje nog lekker op zn plek zit!!! Nu stil blijven liggen op de bank en zorgen dat hij blijft plakken :-)

Ik pas ook gewoon mijn broeken nog hoor, alleen zitten ze vaak echt niet lekker want ze drukken op mijn (opgeblazen)buik, ik loop dus de halve dag met de knoop en gulp open. Thankgod dat ik vanuit huis werk haha.
Maar ik zit er ook wel over na te denken om al een positiebroek te kopen en meegroei-bh, want die 2 ballonnen rollen al wel bijna mijn bh uit.

@Grenade, Spannend hoor, vrijdag al! Ik ben een beetje jaloers op je :-), wil ook wel zo'n vroege echo om even te checken hoe het ervoor staat #buikluik.

@Dromenvangert, wat lief zo'n ontbijt op bed!!! Dat mag hij zeker vaker blijven doen ;-). En met die misselijkheid in het OV lijkt me ook verschrikkelijk. Hoe doen andere vrouwen dat? Ik voel me als ZZP-er toch wel erg gezegend nu :-$ (ook zonder misselijkheid)

Mijn kennis op straat die vroeg of ik zwanger ben was overigens een man. Het weinig tactische zal ook een beetje geslachtgebonden zijn, want geen vrouw die het in haar hoofd haalt zoiets op straat eruit te gooien :rofl:
Hij voelde zich schuldig zat en heeft 3x zijn excuses aangeboden... Het is hem vergeven :yes:
Alle reacties Link kopieren
Ik ben er ook weer. Herkenbaar haha... steeds s avonds iets willen schrijven en vervolgens om 21u slapen. Ik heb overigens ook geen pijn aan mijn borsten. En ook niet meer misselijk. Ik vind het echt doodeng, dalijk zie ik ook pas op de echo dat het mis is!

Vorige zwangerschap hoefde ik pas rond de 20 a 25 weken over op zwangerschapsbroeken en ik hoop dat dat nu weer zo is! Al knellen mijn broeken met knoop wel... fijn die darmen :-P

Selin26 wat een opluchting dat alles er nog is! Dat durf je bijna niet te hopen na kramp en bloedverlies. Heb je nu toch komende dinsdag weer een echo?
Alle reacties Link kopieren
selin wat super fijn je echo. Wat zal je opgelucht zijn. Bloed is wel even vervelend. Lekker rustig aan doen.

Bij mijn miskraam in juni had ik ook zon opgeblazen buik kon ook bijna geen broek meer aan. Nu ben ik nog best plat. Heb alleen last van mijn borsten. Idd met rennen wil ik ze ook vasthouden. Vanavond dansrepetitie, dus loeistrakke sportbh, anders word het niet fijn Ben wat chaotischer (en dat ben ik normaal al, man zo blij mee...) en ben emotioneler dan normaal. En merk als ik stress heb dat mijn litteken trekt van mijn keizersnee

Komende dinsdag echo. Heel spannend want bij miskraam gong het deze week mis.

ravenlooshahah die man die vraag of je zwanger was. Heerlijk zon hoofd van gene terwijl jij dubbel ligt van her lachen omdat het wel zo is
Alle reacties Link kopieren
Voel me sinds zondag echt beroerd. Vooral misselijkheid, hoofdpijn en rugpijn.

Selin26 fijn om te horen dat je echo goed was. Nu goed je rust pakken deze week.

Hebben jullie dat ook. Dat je jezelf helemaal gek maakt of het allemaal wel goed is met je kindje. Ik wel in ieder geval. Wordt helemaal gek van mezelf.

Ik moet nog zolang wachten op de echo :cry:
Alle reacties Link kopieren
Leeuwtje1984 schreef:
21-11-2017 16:53
Voel me sinds zondag echt beroerd. Vooral misselijkheid, hoofdpijn en rugpijn.

Selin26 fijn om te horen dat je echo goed was. Nu goed je rust pakken deze week.

Hebben jullie dat ook. Dat je jezelf helemaal gek maakt of het allemaal wel goed is met je kindje. Ik wel in ieder geval. Wordt helemaal gek van mezelf.

Ik moet nog zolang wachten op de echo :cry:
Ik heb pas 11 december de echo. Wel iets eerder dan dat jij hem hebt maar het duurt zolang.

Ik ben er niet zoveel mee bezig maar als ik eraan denk, denk ik wel van stel dat het nou niet goed zit dan weet ik dat pas met 9+3 weken. Ik heb zelf helemaal geen klachten dus dat maakt het voor mij helemaal spannend!
Nixx schreef:
21-11-2017 18:21
Ik heb pas 11 december de echo. Wel iets eerder dan dat jij hem hebt maar het duurt zolang.

Ik ben er niet zoveel mee bezig maar als ik eraan denk, denk ik wel van stel dat het nou niet goed zit dan weet ik dat pas met 9+3 weken. Ik heb zelf helemaal geen klachten dus dat maakt het voor mij helemaal spannend!
Ha Nixx en Leeuwtje, ik heb mijn echo ook pas op 12 december. Probeer het positief in te zien, je kunt er echt helemaal niks aan doen mocht het geen goede zwangerschap zijn. En als je eerder iets geks krijgt zoals een bloeding, natuurlijk wel de vk bellen! Bij 9 weken is er ook al wat meer op de echo te zien, dat is natuurlijk ook heel leuk :):flirting:
Alle reacties Link kopieren
@ Selin62. Zooo fijn om te horen dat je een vruchtje hebt gezien. Ik ga echt super hard voor je duimen dat dinsdag die bloedvlek weg is en dat je een mooi kloppend hartje te zien krijgt!

@Grenade. Ik voel me precies zoals jij. Ik heb ook helemaal geen kwaaltjes. De kwaaltjes die ik had zijn eigenlijk ook verdwenen en dat maakt me super zenuwachtig. Ik ben erg blij dat ik vrijdag de echo heb en dat er dan meer duidelijkheid is. :@@:
Daarnaast kan ik me wel voorstellen dat het voor de meiden met zoveel kwaaltjes ook niet makkelijk is zeg.. Pfff Hoop dat die voor jullie snel een beetje minder worden!! :hug:

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven