Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Zwanger worden vanaf april/mei/juni (nieuw topic)

15-04-2018 21:37 2649 berichten
Alle reacties Link kopieren
Omdat het fijner is dat iedereen zelf de tabel kan wijzigen heb ik een nieuw account aangemaakt.



Het is erg makkelijk om het aan te passen en het wijst zich, hoop ik, vanzelf uit.

Voel je vrij om een kolom toe te voegen.
Naam Leeftijd (+prtnr) Kindje Gestart Bijzonderheden
Sisterr 26/26 Eerste December 2017 Onregelmatige cyclus
Moosforhappiness1988 30/33 Eerste Februari 2018 miskraam in april
Nioma 28/28 Eerste April 2018 miskraam in augustus, 27-..
LiefsM 31/26 Eerste April 2018 Vrij regelmatige cyclus
Beau1992 26/28 Eerste April 2018 Cyclus: 28-34-27-30-28-31-..
summerjamm 34 Tweede Mei 2018
Blauwbosbesje 27/30 Eerste Oktober 2018
Open plekje :)
Mamavaneenboefje :rose::hug:

De zwangeren van ons topic! :cheer2:

:heart: = Kloppend hartje
Naam Leeftijd (+prtnr) Kindje Gestart Uitgerekend Bijzonderheden
Baby12345 27/28 Eerste Juni 2018 11 maart 2019 :heart:
Sunflower_26 26 Tweede Mei 2018 26 maart 2019
Caretaker 29/39 Tweede April 2018 18 april 2019 :heart:
RobinScottie 27/30 Eerste April 2018 5 mei 2019
Arie 28 Eerste april 2018 juli 2019 :heart:
-Anna89- 29/35 Eerste April 2018 10 augustus 2019 :heart:
LUV91 27 Eerste mei 2018 21 augustus 2019 :heart:
DEM89 29/37 Eerste April 2018 30 augustus 2019 :heart:
:love:
Naam Leeftijd (+prtnr) Kindje Gestart Bijzonderheden
Bruschetta_ 29 Eerste April 2018 :heart: 18 december 2018 bevallen van een zoon!
MQ11 26/26 Eerste April 2018 :heart: 16 januari 2019 bevallen van een zoon!
Sali1985 32/34 Eerste April 2018 :heart: 23 januari 2019 bevallen van een zoon!
Happy-Life 25/28 Tweede Mei 2018 :heart: 4 februari 2019 bevallen van een dochter!
Nijn5 33/33 Eerste Juni 2018 :heart: 17 februari 2019 bevallen van een dochter!
Zegeens 27/34 Eerste April 2018 :heart: 18 februari 2019 bevallen van een dochter!
moderatorviva wijzigde dit bericht op 31-12-2020 10:55
Reden: ww verwijderrd ivm misbruik account
65.46% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig ben ik niet de enige.. ik was twee dagen geleden misselijk en ging ook gelijk googlen of dat al kon :')

Dem89: Oeh ik ben benieuwd, veel plezier nog in Schotland!
ArieA: Spannend!
Bruschetta: Vervelend dat je misselijk begint te worden, hopelijk gaat dat gauw weg.
My bags under my eyes are couture
Alle reacties Link kopieren
Schotland lijkt me zo mooi. Staat zeker ook nog op ons lijstje.

Hier nu 5 dagen met de pil gestopt en nog niets gezien of gevoeld. Had toch minstens een onttrekkingsbloeding verwacht, misschien komt dat nog...
Overigens kan er ook weinig gebeuren, want veel seks hebben we niet. We zijn allebei gewoon moe na een dag werk en een dreumes entertainen savonds. Dus 1x in het weekend.. ben benieuwd hoe lang het duurt zo haha, was heel anders bij de eerste.
Alle reacties Link kopieren
Summerjamm: hoe was het bij de psych? Heeft het geholpen?

Teemo: wat rot van die infectie! Maar je doet er weinig aan, probeer het los te laten :hug:

Dem89: fijn dat je het leuk hebt daar en dat je er zo goed over kunt praten met je vriend. Hopelijk hebben jullie een positieve test voor jullie terugvliegen..

Ik ben er ook wel erg mee bezig merk ik! Heb een opgezette buik, gevoelige borsten en voel me soms wat misselijk. Dus ja, ook hier is Google mijn bff. Maar tegelijkertijd probeer ik nuchter te blijven, ik kan me niet voorstellen dat ik zo snel na de eisprong al iets zou kunnen voelen. Ik probeer me maar voor te houden dat het best wel wat maandjes kan gaan duren, kan best wel een teleurstelling worden als ik elke maand dit soort dingen ga denken. Ik probeer het dus maar over me heen te laten komen. Toch heb ik er meer moeite mee dan ik dacht; dit is echt iets waar je geen invloed meer op hebt. Normaliter ben ik best een controlefreak, ik vind het gek dit over te moeten laten aan de natuur.. herkenbaar?
Alle reacties Link kopieren
Ik gebruik juist geen google meer, echt een bevrijding ;)
Nog 10 dagen ofzo tot NOD.


Hier zomervakantie geboekt, eerst was het plan hetzelfde als Dem, maar nu gaan we toch richting de zon (waar precies laat ik maar even privé), geboekt en alles. Zin in!
Stormvloedkeringen zijn beweegbare keringen in riviermondingen, waterwegen en zeearmen. Ze sluiten bij extreem hoogwater.
Alle reacties Link kopieren
Lekker, stormvloedkering!

DEM89, veel plezier nog. Ik ben laatst ook in Edinburgh geweest en wilde nog zoveel meer zien van Schotland. Echt gaaf.

Ik Google er ook op los trouwens. Probeer er niet zoveel mee bezig te zijn, maar gister deed mijn buik echt heel raar, dus kan het niet laten er dan iets over op te zoeken. Maar ja, mijn NOD is pas 17 mei, dus ik moet me nu echt op andere dingen gaan focussen, anders kruipt de tijd alleen maar.
Alle reacties Link kopieren
Ha dames,
Fijn @Dem dat Schotland zo leuk is! Geniet er nog even van!

Ik ben zojuist ongesteld geworden. Dit keer een cyclus van 35 dagen.

Het vanalles voelen en opzoeken herken ik heel erg. Ik heb mijzelf ook voorgenomen dit deze ronde wat meer los te laten.

Hoe gaat het met je @summerjamm? Heeft de dokter al gebeld?

En voor degene die op het wachtbankje zitten,ben heel benieuwd! Hopelijk komen er veel positieve berichten aan!!
Alle reacties Link kopieren
Jammer Lot. Onduidelijk, die verschillende lengte cyclussen.

Ik durf het bijna niet te typen omdat ik ergens denk dat ik het me inbeeld. Maar heb sinds vanochtend echt een vieze smaak in m’n bek. Ik beschrijf het niet zo zeer als een ‘ijzer’ smaak die je veel hoort. Maar wel een smaak die ik normaal niet in m’n mond heb. Wat maak ik mezelf gek! Nu denk ik er trouwens ook aan om toch te wachten met testen..

Sorry voor m’n egoposts. Maar het lukt me niet om alles bij te houden.. komt weer goed als ik thuis ben.
Alle reacties Link kopieren
@Dem, dat had ik vorige maand ook, werd gewoon ongesteld. Het zegt helaas nog niks...
Stormvloedkeringen zijn beweegbare keringen in riviermondingen, waterwegen en zeearmen. Ze sluiten bij extreem hoogwater.
Alle reacties Link kopieren
Mette07 schreef:
03-05-2018 12:38
Hier nu 5 dagen met de pil gestopt en nog niets gezien of gevoeld. Had toch minstens een onttrekkingsbloeding verwacht, misschien komt dat nog...
Overigens kan er ook weinig gebeuren, want veel seks hebben we niet. We zijn allebei gewoon moe na een dag werk en een dreumes entertainen savonds. Dus 1x in het weekend.. ben benieuwd hoe lang het duurt zo haha, was heel anders bij de eerste.

Hier net hetzelfde, dag 7 zonder pil en ook nog geen doorbaakbloeding.
Wel de symptomen (maar dat zijn ook zwangerschapssymptomen).
Gisteren even naar mijn huisarts gebeld en die zei me of ik ben al meteen zwanger (mag pas volgende week testen) of mijn lichaam heeft wat meer tijd nodig om op gang te komen.
Pff die onzekerheid is wel vervelend.
Alle reacties Link kopieren
Spannend hè lloke! Dan duurt een week wachten opeens zo lang...
Alle reacties Link kopieren
Ja al denk ik niet dat ik al zwanger ben. Denk eerder dat mijn lichaam wat meer tijd nodig heeft om terug op gang te komen.
Alle reacties Link kopieren
Vervelend die onduidelijkheid Iloke & Mette. Hopelijk gauw ongesteld worden (of toch zwanger.. hihi)

Lot: op naar de volgende ronde!!

Dem89: je maakt jezelf ook gek he? Hier ook. Probeer me maar op andere dingen te focussen!
My bags under my eyes are couture
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen dames.

Ik heb me voorgenomen om vanavond alle berichten te gaan lezen, ik zie zoveel voorbij komen.

Ik begin even bij het begin.
De 19de is mijn spiraal verwijderd. Drie dagen daarna had ik mijn menstruatie, (denk ik) zonder de normale kwalen bedenk ik me ineens :confused:. Dus of het wel een mentruatie was en geen opruimbeurt, geen idee.

Volgens mijn berekeningen zou dit weekend mijn ovulatie plaatsvinden. Op mijn ovulatietesten is vrij weinig te zien. Deze lopen af in plaats van op.
Gisteravond was er heel wat aan de hand in mijn buik en vanochtend een klein veegje bloed. Ik snap er nu al niets meer van. :-?

Ik wens jullie alleen een fijne dag!
Alle reacties Link kopieren
Echt ik word knettergek van dit forum. Een heel verhaal getikt en weer kwijt.
Ik kijk of ik vanavond weer zin heb om wat te tikken :@:@
Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.
Alle reacties Link kopieren
Oh balen!! Lukte het niet bij het plaatsen? Voor de zekerheid als je tekst af is even de tekst kopiëren voordat je op plaatsen drukt.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb het idee dat het forum te vol staat met reclame waardoor het langzaam wordt en vastloopt soms.
Alle reacties Link kopieren
@Stormvloedkering: ik heb de schommelstoel opgezocht. Wat een mooie stoel zeg!

Ik ga proberen mijn symptomen minder te googelen en meer dingen los te laten. Wat eerlijk gezegd wel lastig wordt want veel vrouwen in mijn omgeving zijn zwanger en dat jaloezie in me achterhoofd past niet bij mijn persoonlijkheid.
Just keep swimming! #Dorry
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen dames!

@nioma het was wel fijn bij de psych en even me hart gelucht. Weer over 2 weken een afspraak staan :)

Hier gaat t voor de rest wel goed. Gisteren weer baby nieuws van iemand in de familie die na de bevalling weer zwanger is en ik heb toch even een potje zitten janken. Niet zozeer omdat ik het haar misgunde! Absoluut niet. Maar soms denk ik als ik al die gedoe niet had meegemaakt wie weet was ik er ook weer voor gegaan. Stomme angst houdt me gewoon zo vreselijk bezig. Maar goed. Soms wordt t me allemaal gewoon teveel.

Vanochtend even met ochtendurine een cb ovulatie test gedaan en geen smiley. Dus ei moet zeker nog komen en temperatuur blijft ietsje hoog tegenstelling tot vorige keren rond deze cyclusdagen.

We zullen het zien ;-)
Alle reacties Link kopieren
@Mette ik heb toch even de gyneacoloog gebeld deze morgen en die wist me te zeggen dat het niet abnormaal is om niet te bloeden na het stoppen van de minipil. Ik moet gewoon wat meer geduld hebben en een paar maanden afwachten tot mijn cyclus stabiel wordt. Ze zei me wel dat het mogelijk zou zijn dat ik intussentijd zwanger kan worden, maar dat ik dus dan moeilijk tijdstippen kan vastleggen.
Ik ben nu toch wat meer op mijn gemak.
Alleen... Ik ben zo'n ongeduldig iemand :"-(
Alle reacties Link kopieren
Hier gaan we dit weekend (zaterdags) de kinderkamer leegruimen (op de schommelstoel na!)
en weekend erop witten. :)

Het moet toch gebeuren, kan niet de rest van ons leven verhuisdozen blijven staan. Dus ach.
Stormvloedkeringen zijn beweegbare keringen in riviermondingen, waterwegen en zeearmen. Ze sluiten bij extreem hoogwater.
Alle reacties Link kopieren
Een dikke knuffel voor jou @Summerjamm! :hug:

@lloka, dankjewel voor het delen van je bericht. Pfff.. een paar maanden vind ik wel lang klinken. Hoop dat het toch wat sneller op gang komt allemaal.

@Stormvloedkering, succes met opruimen! Toch wel stiekem heerlijk om op die manier alvast praktisch bezig te zijn toch?!

Ik heb net in mijn pauze een heerlijk broodje filet american gegeten. Nog maar even van genieten zo lang het kan.

Iets heel anders... Ik ben zo aan het twijfelen. Ik heb een hele leuke vacature gezien. Het zou een ontzettende mooie stap in mijn carierre zijn. Maar het komt natuurlijk verschrikkelijk slecht uit. Ik heb nu een vast contract en dit is een tijdelijke functie voor 2 jaar (2x een jaarcontract). Er is een kans dat er in die twee jaar een vaste functie komt, maar er is ook een kans dat ik na twee jaar weg moet. Ik ben nu begonnen met een sollicitatiebrief, want he, ik heb de baan niet zomaar natuurlijk. Maar ik blijf twijfelen of ik hem uberhaupt moet versturen. Straks ben ik wel snel zwanger en kan ik daar binnen een paar maanden vertellen dat ik met verlof ga... Is natuurlijk ook niet echt handig.. Ahg... hebben jullie nog wijze woorden hierover?
Alle reacties Link kopieren
@Mette07 even inhaken op jou verhaal van het solliciteren.. ik zit in hetzelfde schuitje
2jaar geleden gesolliciteerd, toen niet uitgenodigd voor gesprek

2 weken terug ineens mail of ik nog steeds interesse had. Dus voor gesprek geweest en het was erg leuk.

Maar nu heb ik een vast contract, dus vind het ook eng. Om dat op te geven nu :@@:

Het is niet gezegd dat ik de functie krijg. Waren meerdere kandidaten

Maar wel hetzelfde als jou Mette07
M.b.t zwangerschap..ben bang dat je straks uit ligt als je zwanger blijkt.

Vriend zegt ja dat zou betekenen dat je nooit meer kan switchen van werk, dus maar moet blijven ivm de huidige vastigheid die je hebt.

Moeilijk moeilijk
Alle reacties Link kopieren
Erg eigenlijk dat een kinderwens zo van een vast contract moet afhangen. Ik durfde er ook pas over na te gaan denken nadat ik een vast contract kreeg en zou nu switchen een risico vinden. Maar ik zou zeker wel solliciteren en pas daarover gaan wikken en wegen als ik daadwerkelijk op gesprek mag.
Als jullie een buffer hebben en je een aantal maanden WW hebt opgebouwd, dan zou ik het gewoon doen. Stel je nieuwe contract wordt niet verlengd vanwege de zwangerschap, dan heb je op deze manier minimaal een half jaar om nieuw werk te vinden, zonder veel achteruit te gaan in inkomen. Het WW-inkomen is 70-75% van je vorige inkomen, en je zwangerschapsverlof gaat niet van je WW af en is 100%.
Alle reacties Link kopieren
Wat spannend @Sunflower! Wanneer hoor je of je de baan hebt? Lastig he, op zich heeft je vriend natuurlijk wel gelijk. Maar het is wel weer onzeker..

Op zich ben ik niet eens zo bang voor het vaste contract. Ja het speelt wel mee, maar het is ook dat ik nu een werkplek heb dichtbij het KDV. Als er iets is, ben ik met 10 minuten daar. Deze baan ik wat verder weg en dat vind ik met kinderen wel een nadeel. Ik kan nu ook makkelijk zeggen dat ik een dag thuis blijf omdat dreumes ziek is. Ik weet natuurlijk niet hoe dat is op een andere werkplek.

@RobinScottie je hebt gelijk wat betreft eerst solliciteren en daarna piekeren haha. Ik heb daarom net toch mijn brief de deur uit gedaan. Wat @Teemo ook zegt, we hebben inderdaad een goede buffer + het huis gekocht op 1 salaris. Dat scheelt wel.

Dank dames, voor jullie antwoorden. Is altijd fijn om even feedback te krijgen van mensen die wat verder weg staan :)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven