Geen resultaten gevonden Probeer een andere zoekterm

Zoekfilters:

Zwanger worden vanaf april/mei/juni (nieuw topic)

15-04-2018 21:37 2649 berichten
Alle reacties Link kopieren
Omdat het fijner is dat iedereen zelf de tabel kan wijzigen heb ik een nieuw account aangemaakt.



Het is erg makkelijk om het aan te passen en het wijst zich, hoop ik, vanzelf uit.

Voel je vrij om een kolom toe te voegen.
Naam Leeftijd (+prtnr) Kindje Gestart Bijzonderheden
Sisterr 26/26 Eerste December 2017 Onregelmatige cyclus
Moosforhappiness1988 30/33 Eerste Februari 2018 miskraam in april
Nioma 28/28 Eerste April 2018 miskraam in augustus, 27-..
LiefsM 31/26 Eerste April 2018 Vrij regelmatige cyclus
Beau1992 26/28 Eerste April 2018 Cyclus: 28-34-27-30-28-31-..
summerjamm 34 Tweede Mei 2018
Blauwbosbesje 27/30 Eerste Oktober 2018
Open plekje :)
Mamavaneenboefje :rose::hug:

De zwangeren van ons topic! :cheer2:

:heart: = Kloppend hartje
Naam Leeftijd (+prtnr) Kindje Gestart Uitgerekend Bijzonderheden
Baby12345 27/28 Eerste Juni 2018 11 maart 2019 :heart:
Sunflower_26 26 Tweede Mei 2018 26 maart 2019
Caretaker 29/39 Tweede April 2018 18 april 2019 :heart:
RobinScottie 27/30 Eerste April 2018 5 mei 2019
Arie 28 Eerste april 2018 juli 2019 :heart:
-Anna89- 29/35 Eerste April 2018 10 augustus 2019 :heart:
LUV91 27 Eerste mei 2018 21 augustus 2019 :heart:
DEM89 29/37 Eerste April 2018 30 augustus 2019 :heart:
:love:
Naam Leeftijd (+prtnr) Kindje Gestart Bijzonderheden
Bruschetta_ 29 Eerste April 2018 :heart: 18 december 2018 bevallen van een zoon!
MQ11 26/26 Eerste April 2018 :heart: 16 januari 2019 bevallen van een zoon!
Sali1985 32/34 Eerste April 2018 :heart: 23 januari 2019 bevallen van een zoon!
Happy-Life 25/28 Tweede Mei 2018 :heart: 4 februari 2019 bevallen van een dochter!
Nijn5 33/33 Eerste Juni 2018 :heart: 17 februari 2019 bevallen van een dochter!
Zegeens 27/34 Eerste April 2018 :heart: 18 februari 2019 bevallen van een dochter!
moderatorviva wijzigde dit bericht op 31-12-2020 10:55
Reden: ww verwijderrd ivm misbruik account
65.46% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
@Mette dank je wel :hug:

Het is inderdaad moeilijk ik heb dat nu momenteel ook wel een beetje. Werk al 13 jaar voor dezelfde werkgever en echt heb het gewoon zo niet naar me zin.. kan niet meer zo lekker overweg met de LG waardoor ik vaak heb gedacht en nu ga ik weg! Maar inderdaad hier sta ik dan met die 2de kinderwens en stel dat je inderdaad snel zwanger wordt en je hebt ontslag genomen en je hebt pas die baan.. poeh beetje beangstigend. Ik vind het trouwens ook echt absurd dat een zwangere dame die in dienst is en geen vast contract heeft zo moet vrezen voor haar baan. :-x
Je maakt vast de goede keuze :heart:

@stormvloedkering, wat leuk! Veel succes ;-)

@sunflower, spannend inderdaad! Ben benieuwd wat je gaat doen.

Hier nog steeds geen telefoontje van de assistente en kan me 1 druk maken of 2 lekker van het weertje genieten en wachten tot eigen huisarts weer aanwezig is en dan bellen voor een verwijzing... Ik kies voor het laatste :thumbsup:

Hele fijne dag dames :bigkiss:
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat dat een hele goede (maar vast lastige) keus is! Geniet van het weer :sun:
Alle reacties Link kopieren
Goed zo, Mette!
Alle reacties Link kopieren
Nou, ik heb het net gedaan, die nieuwe baan. Met het risico dat ik nog in mijn tijdelijke contract moet gaan vertellen dat ik zwanger ben. En daar heb ik ook wel een beetje over nagedacht, maar had eigenlijk een beetje hetzelfde als Sunflowers vriend, dan kun je nooit meer switchen. Maargoed, ik zit wel in een sector waar het niet heel moeilijk is om werk te vinden en we hoeven geen droog brood te eten als ik (even) zonder werk zit dus heb ook makkelijk praten. En niet geschoten is sowieso mis, dus gewoon schrijven en zien hoe het gaat :)

Mijn nieuwe medicijnen blijken nu ook goed genoeg te werken trouwens, vanmiddag voorlopig laatste afspraak bij de huisarts gehad. We zijn nu dus écht klaar om te beginnen. Nu vriend nog overhalen dat we ook best een maandje eerder kunnen starten ;-D
Alle reacties Link kopieren
Bedankt meiden!!

Ik hoor volgende week meer of ik de baan heb. Mischien pieker ik wel voor niets haha

Iedereen lekker genieten van het mooie weer wat er nu is en nog komt aankomende dagen :cheer:
Alle reacties Link kopieren
Het komt zoals het komt Sunflower, maar effe afwachten dus :)


@Metti; ja, we hebben nu allebei meer motivatie en zin erin/ervoor dan die andere maanden. Rara hoe kan dat. :O
Stormvloedkeringen zijn beweegbare keringen in riviermondingen, waterwegen en zeearmen. Ze sluiten bij extreem hoogwater.
Alle reacties Link kopieren
Vind wel jammer dat ik nog niet echt kan meeschrijven aangezien ik nog aan de pil zit, nog 1 a 2 maanden wachten. Krijg ergens in juni oproep van het ziekenhuis. Merk wel dat ik het spannender ga vinden omdat het eerst zo ver weg was en nu steeds meer dichterbij komt. We hebben ook een vakantie geboekt voor augustus, ga er niet vanuit dat ik snel zwanger raak maar wel bang dat als het wel gebeurd dat ik dan constant misselijk ben Haha

Verder vandaag en morgen tegels uitzoeken voor de tuin en dan keihard kn de tuin aan dr slag

Wauw knap dat jullie toch de overstap hebben durven maken naar een nieuwe baan!
Alle reacties Link kopieren
Dag dames, ik heb weer even met jullie meegelezen.

Ten eerste dikke knuffel voor summerjammm.
blauwbosbesje wijzigde dit bericht op 19-02-2019 19:54
76.79% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Vanochtend getest, negatief. Ik sta vol van de wishfull thinking omdat maandag mijn NOD ps is. Misschien te vroeg?
Maar tegelijk weet ik ook dat ik mezelf voor de gek houd. Baal er ook wel een beetje van. Misschien karma, omdat ik er zo bovenop gezeten heb?

Even doemen dus, vanmiddag maar het zonnetje in met een wijntje :)
Even een ego post, ik reageer snel op de rest van jullie :)
Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.
Alle reacties Link kopieren
Caretaker: jammer maar nu vol goede hoop op naar de volgende ronde! Wij vrouwen kunnen ook niet goed afwachten met die vroege testen
Alle reacties Link kopieren
Caretaker: Misschien is het idd wat te vroeg om te testen als maandag je NOD pas is.. Zou als je dan nog niet ongi bent nog is een testje wagen en anders idd op naar de volgende ronde!:)

Ik ben sinds gisteren begonnen met ovulatie testen, volgens de app heb ik donderdag mijn eisprong. Ik dacht ik waag gewoon is een gokje, ben gewoon erg benieuwd of ik dan idd mijn eisprong heb en wil hem dan uiteraard optimaal benutten. Zijn er meer dames die hier al gebruik van maken?

Allemaal een fijn weekend toe gewenst :sun: en voor de mensen die hun NOD binnenkort hebben veel succes! Ik hoop op veel positieve uitslagen
Dream until your dreams come true ♡
Alle reacties Link kopieren
Spannend, caretaker!

Wij hebben heerlijk op terras doorgebracht. Nog even flink van alle speciaalbiertjes en wijntjes genieten.

Dames die met de pil zijn gestopt, ik vroeg me af hoe die bij jullie is gegaan: ik ben sinds de pil 2x echt ongesteld geweest (dus de ontrekkingsbloeding tel ik niet mee) na 38 en 30 dagen. Ik ben echter heel licht ongesteld en slechts 3 dagen en ook vooral oud bloed. Met pil was ik altijd zo'n 5 dagen ongesteld en 12 jaar geleden zonder pil ook en toen heftig. Zou dit nog bij het ontpillen horen? En telt het bruine bloed wel als gewone menstruaties? Hoe is jullie ervaringen?

@DEN, fijne vakantie in Schotland! Benieuwd of je snel al meer weet!
Alle reacties Link kopieren
@mette en sunflower: fijn om te lezen dat er zoveel geruststellende berichtjes zijn gekomen.. ik sta er ook zo in: laat alsjeblieft niet je leven bepalen door de kinderwens, doe wat goed voelt! Kinderen krijgen is zo’n groot Life event, daar moet je aan beginnen als je er klaar voor bent, ongeacht hoe je (werk/woon)situatie is. Ik denk dat je zelf kunt inschatten wanneer het een goed moment is, wanneer je je kleine de zorg en liefde kunt geven die het nodig heeft. Een kind heeft er ook alles aan als zijn of haar mama gelukkig is, werk is daar ook een onderdeel van. En bovendien weten werkgevers die vrouwen in onze leeftijd aannemen dat het risico er is dat een werknemer zwanger raakt. Mocht zo’n werkgever toch besluiten je contract niet te verlengen dan is er altijd nog dat fijne vangnet!! Fijn om te lezen dat de knoop is doorgehakt en de brief geschreven is :-)

@caretaker, spannend!! Zou even wachten tot maandag, tot je nod!

@Baby12345, voor je het weet is het zover! En tot die tijd gewoon lekker meelezen en meeschrijven want jij zit ook in dit proces, al ben je nog niet écht begonnen. Wat voor een oproep krijg je van het ziekenhuis?? Had dat met die allergieën te maken of haal ik je nu door de war met iemand anders?

@blauwbosbesje, knuffel voor jou! Moet voor jou ook niet altijd makkelijk zijn met de angsten van je man.. ik hoop dat de baanswitch zorgt dat hij beter in zijn vel komt te zitten..

@dem89, ben ook heel nieuwsgierig naar hoe het met jou gaat!! Jij ook bijna je nod! Heb je het leuk daar?

Hier alles goed, nog 1 week tot mijn nod. Ik ga er vanuit dat het nog niet raak is al zijn er wel wat dingetjes aan mijn lichaam die anders lijken dan normaal, maar ik heb al vaak zat gelezen dat ons lichaam ons goed voor de gek kan houden als we iets willen... we zitten pas in ronde 1, ik hou in mijn achterhoofd dat het zo een half jaar kan duren. We zullen zien! Eerst lekker een weekje naar de zon!! Hoewel ik daar eigenlijk niet voor weg had gehoeven Haha! Geniet van de mooie dag dames! :sun:
Alle reacties Link kopieren
Even een ego post, lees vanmiddag alles terug.
Ben helaas ongesteld geworden :(
My bags under my eyes are couture
Alle reacties Link kopieren
MQ11, even een knuffel van mij! Had je hem zien aankomen of had je een positief gevoel? Je was wel misselijk geweest he? Moet je nagaan hoe ons lichaam ons voor de gek kan houden! Houd vertrouwen, het komt goed :-):hug:
Alle reacties Link kopieren
@mq11 :hug: Balen!!

Verder ook even een egopost. Ik vlieg vanmiddag. Maar heb gisterochtend al een test gedaan. Hoef woensdag pas ongesteld te worden maar kon gewoon niet wachten. Negatief. Misschien omdat het te vroeg is, maar ik ga er vanuit dat ik ongestedl ga worden. Als ik donderdag nog niet ongesteld ben, durf ik het pas weer aan om een test te doen. Ik heb laatste drie dagen erg last gehad van m’n darmen, ook misselijk en weinig eetlust, maar denk dat ik dat door elkaar gehaald heb met een mogelijke zwangerschap. Het zou ook wel absurd zijn ook, de eerste ronde meteen. Toch houd ik nog een klein beetje, een klein beetje maar, hoop.

Ergens stelt t me wel gerust dat ik al weer bijna in m’n vruchtbare periode zit. Nog een week vakantie, weekje werken en dan mogen we weer.
Alle reacties Link kopieren
@mq11, jammer :(

Dem, spannend hoor, maar een lichaam kan zo voor de gek houden.


Ik heb volgend weekend NOD, heb nergens last van maar moet zeggen dat ik er totaal niet mee bezig ben en mijn lichaam ook niet direct anders voelt ofzo. Loslaten werkt goed! In tegenstelling tot vorige maand toen mijn lichaam maar even schijnzwanger ging zijn @( Dat heb ik nu niet gelukkig.


Wij gaan vanmiddag lekker naar openluchtzwembad. Zin in!

Geniet van de zon (of schaduw) dames!
Stormvloedkeringen zijn beweegbare keringen in riviermondingen, waterwegen en zeearmen. Ze sluiten bij extreem hoogwater.
Alle reacties Link kopieren
Sorry voor mijn afwezigheid! Heb niet super veel te melden, vrijdag of zaterdag is mijn nod. Erg spannend deze ronde!

@mq11: wat jammer zeg!

@dem: fijne vakantie!

@met banen: het is altijd afwachten of je een vast contract krijgt, maar een vast contract zegt tegenwoordig ook niet alles meer! Wij zijn tijdens mijn promotie als manager ook zwanger geworden, ze waren niet blij en ben ook totaal niet leuk weggegaan. Na twee jaar thuis te hebben gezeten, ben ik mijn eigen webshop met baby- en kinderkleding begonnen! (Wie benieuwd is welke mag een PB sturen) maar wat ik hiermee wil zeggen is doe vooral waar je jezelf goed bijvoelt, alles komt uiteindelijk altijd goed!
Alle reacties Link kopieren
Hier even goed bericht, vanmorgen een test gedaan en 2 duidelijke strepen zichtbaar. Omdat ik het niet kon geloven net een test van clear blue gedaan en die gaf duidelijk aan 2-3 weken zwanger! :D
Alle reacties Link kopieren
Sunflower: Spannend, een nieuwe baan!

Nioma: Thanks voor je lieve berichtje, ik had gehoopt dat het raak was maar inderdaad, vertrouwen houden! Op naar ronde 3.

Stormvloedkering: Lekker, een openluchtzwembad. Hopelijk heb je genoten!

Dem89: Jammer, maar inderdaad alweer bijna vruchtbare periode. Hopelijk heb je genoten van je vakantie.

Mamavaneenboefje: Wat leuk, een webshop met baby en kinderkleding. Toch ook wel een droom van mij hoor!

Auturmgirl: Wauw, gefeliciteerd!! Het is je gegund.

Zo, ik ben weer bij haha. Nu lekker genieten van de zon!
My bags under my eyes are couture
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Autumngirl!
Stormvloedkeringen zijn beweegbare keringen in riviermondingen, waterwegen en zeearmen. Ze sluiten bij extreem hoogwater.
Alle reacties Link kopieren
Dankjullie wel! Kan het nog niet echt bevatten momenteel. Hopelijk hebben we snel meer positief nieuws hier!
Alle reacties Link kopieren
Jaaaa leuk!! Gefeliciteerd Autumngirl!
Alle reacties Link kopieren
Ik hoop het ook voor de rest van ons en voor mij :D

Hoe voelt het, autumn?
Stormvloedkeringen zijn beweegbare keringen in riviermondingen, waterwegen en zeearmen. Ze sluiten bij extreem hoogwater.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb vorige week vruchtbare dagen gehad. Ben benieuwd! Gister wel echt heeeel veel gedronken (bevrijdingsfestival). Heb het er nog maar even van genomen. Hopelijk kan het geen kwaad.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven